Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 2 cze 2015
    polska123 napisał/a:

    Mceee u nas grali w 5 osób w tym jedna kobieta,która jest wokalistką.

    Dziękuje za odpowiedź.

    3 2 Cytuj
  • 3 cze 2015

    zespół Jamajka okolice myślenic kont; t.robert4@wp.pl tel; 505875850

    2 7 Cytuj
  • 5 cze 2015
    robi4 napisał/a:

    zespół Jamajka okolice myślenic kont; t.robert4@wp.pl tel; 505875850

    Dziękuję serdecznie :)

    2 3 Cytuj
  • 8 cze 2015

    ponawiam pytanie- ma ktoś może kontakt do właściciela sali w Ochojnie? :)

    12 7 Cytuj
  • 11 cze 2015

    Ja polecam dom weselny dom chleba w Nowej Wsi . 240zł od osoby 2 dni.

    2 Cytuj
  • 11 cze 2015
    malutka16 napisał/a:

    Ja polecam dom weselny dom chleba w Nowej Wsi . 240zł od osoby 2 dni.

    drogo jak za dom weselny wygladajacy zupelnie jak straznica. bylam, w srodku szału nie robi.

    5 2 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Drogo? w cenie jest wszystko tort weselny paczki dla gości dekoracja (bez kwiatów) Według mnie tani jak na dom weselny.

    1 3 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Polecam zespół immunitet oraz studio dekoracyjne margaritta

    6 11 Cytuj
  • 12 cze 2015
    malutka16 napisał/a:

    Drogo? w cenie jest wszystko tort weselny paczki dla gości dekoracja (bez kwiatów) Według mnie tani jak na dom weselny.

    nie interesuje mnie co jest w cenie, raczej wszystkie domy weselne maja podobne oferty. chodzi mi o WYGLĄD.

    3 4 Cytuj
  • 13 cze 2015
    malutka16 napisał/a:

    Polecam zespół immunitet oraz studio dekoracyjne margaritta

    ja cena za tak bajeczny wystrój sali( jestem os. prywatna nie firma konkurencyjna )

    1 3 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 cze 2015

    zobaczcie nową sale weselna w Ochojnie ALEXIA. Ja tam mam w przyszłym roku. Bardzo ładnie

    25 16 Cytuj
  • 3 lip 2015
    mateusz100 napisał/a:

    zobaczcie nową sale weselna w Ochojnie ALEXIA. Ja tam mam w przyszłym roku. Bardzo ładnie

    Czy miał ktoś wesele w nowo powstałej sali weselnej w Ochojnie w Alexi? Może jakieś opinie? :) od jakiej kwoty sobie liczą od osoby i czy jest jakieś minimum co do ilości osób?

    80 9 Cytuj
  • dominika ptofiv 3 lip 2015

    witam czy był ktoś niedawno na weselu na którym grała orkiestra " Sami Swoi "z Poznachowic , gdyż słyszałam negatywne opinie o nich , na przesłuchaniu wydawali się bardzo bardzo ok , mam nadziej że to zwykłe plotki , bardzo proszę o opinie

    2 12 Cytuj
  • 6 lip 2015

    Witam podobno w tym roku w czerwcu otworzyl sie jakis nowy dom weselny w Pcimiu kolo Myslenic czy ktos moze wie jak sie nazywa albo ma na niego jakies namiary bo niestety nie moge znalesc o nim zadnych informacji ???

    2 9 Cytuj
  • 6 lip 2015

    Nowa sala w Pcimiu/ Lubniu mieści 200 osób , koszt za jeden dzień /1 osoba 200-210 zeta podstawowy ( bez ciast i alkoholu )własny personel na kuchni i kelnerki sala bardzo ładna, jak dla mnie mało klimatyczne wnętrze ale zależy co kto lubi ale ma jeden straszny defekt nie ma znaczenia,ze będziesz miał (a) np 150 gości musisz zapłacić za 200 na tyle na ile sala jest przygotowana.Pierwsze wesele odbyło się w tej nowo otwartej sali 09/05/2015 r

    1 10 Cytuj
  • 6 lip 2015
    Koko napisał/a:

    Nowa sala w Pcimiu/ Lubniu mieści 200 osób , koszt za jeden dzień /1 osoba 200-210 zeta podstawowy ( bez ciast i alkoholu )własny personel na kuchni i kelnerki sala bardzo ładna, jak dla mnie mało klimatyczne wnętrze ale zależy co kto lubi ale ma jeden straszny defekt nie ma znaczenia,ze będziesz miał (a) np 150 gości musisz zapłacić za 200 na tyle na ile sala jest przygotowana.Pierwsze wesele odbyło się w tej nowo otwartej sali 09/05/2015 r

    czy ktoś może coś więcej napisać może ktoś był gościem ??

    2 2 Cytuj
  • 7 lip 2015

    Madzia plotki slyszalas sami swoi super zespol grali u mnie na weselu niedawno i nie ma sie do czego przyczepic. Rewelacja w 100 % polecam

    7 7 Cytuj
  • 14 lip 2015

    Co powiecie na temat zespołu Tacy sami z Poznachowic Górnych ?? Czy ktoś w ostatnim czasie bawił sie na weselu przy ich muzyce?? Wiem że w ostatnim czasie doszła do nich nowa wokalistka ?? Bardzo zależy mi na opiniach na ich temat :)

    6 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Razem z mężem polecamy salę "Dora" w Jasienicy. Wesele 11.07.2015 mega udane, jedzenie pyszne, właściciele lokalu są uczciwymi i mega pomocnymi osobami. Obsługa na weselu pierwsza klasa- kelnerki uśmiechnięte i obrotne. Sala naszym zdaniem na maxx 150 osób, choć więcej się zmieści. Cena bardzo przystępna. Lokal z zewnątrz może nie wygląda super atrakcyjnie, ale w środku rewelacja:) Ogólnie klimatyczne miejsce. Pozdrawiamy Pana Janusza i Panią Józefę.! E&P.

    Co do orkiestry mieliśmy AVANGARDĘ z Dobczyc. Panowie grają dobrze- muzycznie nie ma się do czego przyczepić, natomiast zespołu nie polecamy. Wg nas ich zachowanie jest skandaliczne- oni będą wiedzieć o co chodzi. Profesjonalizm ,a raczej kompletny jego brak Panów z zespołu pozostawiam bez komentarza. Na miejscu potencjalnych klientów zastanowiłabym się 5 razy nad wyborem tego zespołu. Tak to bywa jak pieniądze przesłaniają kompetencję i chęć zadowolenia klienta.

    pozdrawiamy

    13 18 Cytuj
  • 3 sie 2015

    Witam,
    Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat domu weselnego Euforia w Myślenicach? Sala piękna ale chodzi mi o obsługę, jedzenie, cenę itp. Czy ktoś już miał tam wesele??
    Proszę o pomoc

    31 12 Cytuj
  • 10 sie 2015

    szukam jakiegoś fajnego fotografa. Co polecacie:)

    4 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Czy wie ktoś może, ile pani Gienia bierze za wesele jedno i dwudniowe? I czy w te ceny wchodzą owoce i placki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    3 2 Cytuj
  • 13 sie 2015

    A może DJ zamiast zespołu? Będzie taniej i bardziej nowocześnie, a zapewniam że zabawa nadal przednia :) Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.

    12 Cytuj
  • 14 sie 2015

    Polecam w 100% kapele MADEJE świetna zabawa z nimi i wszyscy goście będą zadowoleni. Miałam na swoim weselu i nie żałuje wyboru:)

    7 Cytuj
  • 25 sie 2015

    co myślicie o zespole Incognito ?
    i sali krakowiacy i górale?

    4 4 Cytuj

Odpowiedz