Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • mateusz nowakowski 25 sie 2015

    A jak z ugraniem na weselu? Zespoły już sporo inkasują i moje pytanie czy ugrają swoje czy trzeba dopłacać ?

    3 3 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    To zależy jak grają i czy gościom się podoba, a przede wszystkim ile biorą :)

    3 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    E2306 napisał/a:

    Madzia plotki slyszalas sami swoi super zespol grali u mnie na weselu niedawno i nie ma sie do czego przyczepic. Rewelacja w 100 % polecam

    a czy grają tez nowe piosenki typu "ruda" "miod malina"? i czy w zespole jest już dziewczyna?;)

    1 5 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Byliśmy teraz na weselu z tą orkiestrą w Myślenicach,skład troche zmieniony, jest z nimi dziewczyna i 5-facetów,grają piosenki tego typu,i wiele innych ogółem super. Troche sie martwiłam bo grają u nas w listopadzie,a plotki są różne,ale duży pozytyw.Teraz czekamy do listopada
    Pozdrowienia dla zespółu SAMI-SWOI

    2 8 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Witam :)
    Chciałabym się dowiedzieć coś na temat zespołu REMEDIUM z Dobczyc , miał ktoś ich na weselu , bądź był na weselu na którym grali, jakie mają ceny za 1-2 dni ?
    I drugie pytanie odnośnie Domu weselnego MAGNOLIA w Budzowie , ile biorą od osoby i co się w to wlicza ?
    Bardzo zależy mi na opinii .

    4 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Co do Magnolii w Budzowie to sala piękna:) sama chciałam mieć tam wesele dzwoniłam w tym roku w kwietniu żeby zamówić sale na przyszły rok to jedynie listopad 2016 był wolny. :( Musiałam inny lokal zarezerwować. Moja przyjaciółka w czerwcu zarezerwowała sobie sale w Magnolii na lipiec 2017 i mówiła, ze jak rezerwowała to juz było bardzo dużo rezerwacji na rok 2017. Także polecam sie spieszyć :) Cena 180 zł od osoby i z tego co wiem to w tym jest tort i ciasto na stoły :) Pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 10 wrz 2015
    natala napisał/a:

    Byliśmy teraz na weselu z tą orkiestrą w Myślenicach,skład troche zmieniony, jest z nimi dziewczyna i 5-facetów,grają piosenki tego typu,i wiele innych ogółem super. Troche sie martwiłam bo grają u nas w listopadzie,a plotki są różne,ale duży pozytyw.Teraz czekamy do listopada
    Pozdrowienia dla zespółu SAMI-SWOI

    4 Cytuj
  • 13 wrz 2015

    Ktoś wcześniej pytał o oprawę muzyczną ślubu. Byłam na ślubie gdzie oprawę muzyczną przygotowała profesjonalna orkiestra symfoniczna.
    Widać ogromną różnicę między zespołem profesjonalnych muzyków a zespołem grajków. Zespół z profesjonalnymi muzykami po szkole muzycznej, z laureatami konkursów to zupełnie inna bajka. Prawdę mówiąc pierwszy raz miałam okazję zetknąc się z profesjonalną orkiestrą symfoniczną właśnie na tym ślubie. \\

    6 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    IMMUNITET - gwarancja udanej zabawy. Sprawdzone w ostatni weekend sierpnia.

    17 11 Cytuj
  • 16 wrz 2015

    Cześć,
    Odstąpię zespół muzyczny Secret Band. Teren Krakowa i okolic.Termin 20-08-2016 r. Koszt to 2600 zł.
    W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 508698817
    Pozdrawiam,
    Agata

    1 1 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    Hej,
    czy moze się ktoś podzielic swoimi wrażeniami z wesela na Górze Jałowcowej w Dobczycach?

    2 2 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    co myślicie o zespole Tadex-Band warto w nich zainwestować

    2 8 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    Koko napisał/a:

    co myślicie o zespole Tadex-Band warto w nich zainwestować

    Obawiam się, patrząc na nazwę że nie warto. Są na youtubie? tak najłatwiej ocenić...

    7 3 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    Adam_00 napisał/a:

    Obawiam się, patrząc na nazwę że nie warto. Są na youtubie? tak najłatwiej ocenić...

    a mogę jakiś link

    1 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 21 wrz 2015
    Adam_00 napisał/a:

    Obawiam się, patrząc na nazwę że nie warto. Są na youtubie? tak najłatwiej ocenić...

    Jak ty oceniasz po nazwie to ja nie mam pytań....

    4 1 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Witam orientujecie się może na ile osób przeznaczona jest strażnica w Wiśniowej? Ile osób się tam zmieści i czy byliście tam może na weselu z ponad 200 osobami i jak było?

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2015
    Koko napisał/a:

    co myślicie o zespole Tadex-Band warto w nich zainwestować

    A co ? Chcesz im skrzypce kupić?

    5 2 Cytuj
  • 22 wrz 2015
    Koko napisał/a:

    co myślicie o zespole Tadex-Band warto w nich zainwestować

    A co? Chcesz im skrzypce zakupić? :D

    A tak serio, to z całą odpowiedzialnością polecam zespół Jamajka. Dobra zabawa gwarantowana.

    5 5 Cytuj
  • 22 wrz 2015
    renaw napisał/a:

    A co ? Chcesz im skrzypce kupić?

    ani nie chce im nic kupić, tym bardzie zabrać nie zamierzam po prostu szukam dla brata orkiestry na wesele i tyle w tym temacie ,a kąśliwe uwagi proponuję wsadzić sobie do doo*y , guzik mnie jakaś Jamajka obłazi i to co Ty renaw polecasz polecaj sobie gdzie indziej lub daj ogłoszenie w "życiu na gorąco " np , nie prosiłem o polecenie orkiestry tylko o opinię jak ktoś miał sposobność bawić się przy niej , jeśli nie to proponuje zachować spokój

    4 4 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Zespół PROSPECT co sądzicie o tym zespole

    3 10 Cytuj
  • 26 wrz 2015

    Co do zespołu telex czy to prawda, że zmieniła im się wokalistka ? Coś ktoś słyszał?

    4 Cytuj
  • 27 wrz 2015
    Koko napisał/a:

    ani nie chce im nic kupić, tym bardzie zabrać nie zamierzam po prostu szukam dla brata orkiestry na wesele i tyle w tym temacie ,a kąśliwe uwagi proponuję wsadzić sobie do doo*y , guzik mnie jakaś Jamajka obłazi i to co Ty renaw polecasz polecaj sobie gdzie indziej lub daj ogłoszenie w "życiu na gorąco " np , nie prosiłem o polecenie orkiestry tylko o opinię jak ktoś miał sposobność bawić się przy niej , jeśli nie to proponuje zachować spokój

    Strasznie niegrzeczne są Twoje komentarze. Co kogokolwiek interesuje że Ty chcesz się czegoś dowiedzieć Koko. Nikt nie słyszał o takiej orkiestrze jak TadexBand czy jak im tam. Najlepiej sprawdź u źródła a opinie zostaw dla siebie..

    5 7 Cytuj
  • 28 wrz 2015
    Mceeeee napisał/a:

    Strasznie niegrzeczne są Twoje komentarze. Co kogokolwiek interesuje że Ty chcesz się czegoś dowiedzieć Koko. Nikt nie słyszał o takiej orkiestrze jak TadexBand czy jak im tam. Najlepiej sprawdź u źródła a opinie zostaw dla siebie..

    co w tym niegrzecznego jest ? w twojej wypowiedzi Mceeee jest mnóstwo cynizmu , zmiana nicku to jeszcze nie wszystko a właśnie,że jest ,co kogo interesuje ,że saper

    saper1234 napisał/a:

    Zespół PROSPECT co sądzicie o tym zespole

    zadał takie pytanie dokładnie takie samo jak ja tyle tylko ,że inna nazwa zespołu . Sam pytasz o zespół Jamajka i co ?Tu nie zdążyłeś cynicznie zareagować jeszcze .Po prostu jeśli by każdy tu grzeczny ( i ty również i odpowiedział by ,że nie zna zespołu , było by po sprawie , a cynizm pt " chcesz im skrzypce kupić " schowaj sobie w buty ,czytaj ty może uważniej i bądź konsekwentny w opiniowaniu i do każdej wypowiedzi nie musisz zmieniać nicku , bo na nic to się zdaje. I Greka nie musisz już udawać renaw Mceeee

    2 7 Cytuj
  • 28 wrz 2015
    Koko napisał/a:

    co w tym niegrzecznego jest ? w twojej wypowiedzi Mceeee jest mnóstwo cynizmu , zmiana nicku to jeszcze nie wszystko a właśnie,że jest ,co kogo interesuje ,że saper zadał takie pytanie dokładnie takie samo jak ja tyle tylko ,że inna nazwa zespołu . Sam pytasz o zespół Jamajka i co ?Tu nie zdążyłeś cynicznie zareagować jeszcze .Po prostu jeśli by każdy tu grzeczny ( i ty również i odpowiedział by ,że nie zna zespołu , było by po sprawie , a cynizm pt " chcesz im skrzypce kupić " schowaj sobie w buty ,czytaj ty może uważniej i bądź konsekwentny w opiniowaniu i do każdej wypowiedzi nie musisz zmieniać nicku , bo na nic to się zdaje. I Greka nie musisz już udawać renaw Mceeee

    Nie wiem, co bierzesz ale nie rób tego więcej , bo Ci nieźle psychikę już zryło.

    5 3 Cytuj
  • 28 wrz 2015
    Koko napisał/a:

    co w tym niegrzecznego jest ? w twojej wypowiedzi Mceeee jest mnóstwo cynizmu , zmiana nicku to jeszcze nie wszystko a właśnie,że jest ,co kogo interesuje ,że saper zadał takie pytanie dokładnie takie samo jak ja tyle tylko ,że inna nazwa zespołu . Sam pytasz o zespół Jamajka i co ?Tu nie zdążyłeś cynicznie zareagować jeszcze .Po prostu jeśli by każdy tu grzeczny ( i ty również i odpowiedział by ,że nie zna zespołu , było by po sprawie , a cynizm pt " chcesz im skrzypce kupić " schowaj sobie w buty ,czytaj ty może uważniej i bądź konsekwentny w opiniowaniu i do każdej wypowiedzi nie musisz zmieniać nicku , bo na nic to się zdaje. I Greka nie musisz już udawać renaw Mceeee

    Wiesz co Koko powiem tyle że bynajmniej jesteś śmieszny. Jesteś niegrzeczny w każdym komentarzu który dodajesz na tym forum... I nie tylko w tym temacie. Nie wiem kto to jest Renaw ale na pewno nie jestem jedną i tą samą osobą jak to przytoczyłeś.. W sumie to i zgadzam się z komentarzem Renaw, strasznie psyche masz zrytą, zmień lekarza bo to co bierzesz nie służy Ci!!

    4 4 Cytuj

Odpowiedz