Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 1 paź 2015

    Witam,
    jestem świeżo po weselu, więc mogę coś podpowiedzieć tym którzy dopiero się szykują :).
    Więc tak; cateringiem zajęła się firma "Antidotum" z Alwerni. REWELACJA!!! Dawno nie współpracowałem z tak profesjonalną firmą. Trochę się obawialiśmy czy wszystko będzie ok, bo cena była podejrzanie niska, ale nic bardziej mylnego. Wszystko dopięte na ostatni guzik, gorąco polecam.

    Zespół mieliśmy już wcześniej sprawdzony; "2 światy" z Bysiny - również gorąco polecam. Panowie ciupali aż miło, goście bardzo zadowoleni bawili się do końca. Co tu wiele mówić, w tej cenie ciężko znaleźć tak dobry i uczciwy zespół.

    Co do sali to ciężko jednoznacznie ocenić. Wesele odbyło się w strażnicy OSP Pcim. Sala bardzo ładna, przedzielona tylko kolumnami. Zaplecze również bardzo dobre. Podobno sala mieści 210 osób, ale 170 osób te zdecydowanie optymalna ilość. Niestety jest problem z zatykającymi się ubikacjami (właścicielka mówiła że to przez wrzucane kostki, ale to nieprawda), oraz przeciekające okno dachowe może przeszkadzać.
    Niestety najbardziej muszę przestrzec przed osobami zarządzającymi salą OSP. Przede wszystkim Ci państwo są wredni, traktują innych z wyższością, uważają się za wszystko wiedzących, a tak naprawdę to zwykłe prostaki. Problem oczywiście pojawia się po weselu, kiedy trzeba salę oddać. Nie będę tutaj opisywał całego zdarzenia, ale chodziło o pieniądze. Państwo czepiają się najmniejszych drobiazgów, szukają dziury w całym, wszystko żeby tylko wyciągnąć dodatkowe 300 zł na sprzątanie. Bardzo nieprzyjemni i nieuczciwi. Radzę na nich uważać.

    10 2 Cytuj
  • 1 paź 2015
    Mceeeee napisał/a:

    Wiesz co Koko powiem tyle że bynajmniej jesteś śmieszny. Jesteś niegrzeczny w każdym komentarzu który dodajesz na tym forum... I nie tylko w tym temacie. Nie wiem kto to jest Renaw ale na pewno nie jestem jedną i tą samą osobą jak to przytoczyłeś.. W sumie to i zgadzam się z komentarzem Renaw, strasznie psyche masz zrytą, zmień lekarza bo to co bierzesz nie służy Ci!!

    ale ty kreatywny jesteś ? twoje osobiste odczucia wsadź sobie między książki , a to co ty myślisz czy piszesz o mnie to mi koło pióra lata , czy piszesz z nicku renaw czy Mceeee

    1 8 Cytuj
  • 1 paź 2015
    Koko napisał/a:

    ale ty kreatywny jesteś ? twoje osobiste odczucia wsadź sobie między książki , a to co ty myślisz czy piszesz o mnie to mi koło pióra lata , czy piszesz z nicku renaw czy Mceeee

    To bardzo mnie cieszy że Ci to koło pióra lata, utwierdzasz mnie tylko w fakcie że jesteś zagorzałym fanatykiem swojej osoby i myślisz tylko jednym torem że wszyscy biedaku są tak ograniczeni że aż muszą zmieniać nick na forum żeby Cie skrytykować. Musisz się nauczyć jednego że skoro Ty krytykujesz to i Ciebie będą krytykować. Nie wiem na jakim świecie Ty żyjesz ze tego nie rozumiesz. Dwie osoby o odmiennych loginach Cie skrytykowały i Ty już płaczesz że to jedna i ta sama, nic mylnego.. I pomyśl też o jednym że na świecie nie żyją tylko faceci, kobiety też mają coś do powiedzenia..

    Poza tym skończyć trzeba tą dyskusje bo to nie ten temat i nie o forum. Konwersacje z Panem wylewnym Koko "Spoko" uważam za zamkniętą.

    4 2 Cytuj
  • 2 paź 2015

    http://mieszkancy.miasto-info.pl/275 byłeś(aś ) jako renaw , którego tak silnie popierasz
    jeśteś jako http://mieszkancy.miasto-info.pl/15656 jakoś dziwnie nowy , a mówisz ,że tu długo jesteś zastanów się kogo bardziej oszukujesz siebie czy mnie , dziecko kochane ja nie płacze z powodu krytyki nie mam ani 10 lat ani okresu bo jestem facetem , gdybym w życiu tylko takie kłopoty miał jak Ty byłbym chyba najszczęśliwszym facetem na tym globie

    7 Cytuj
  • 2 paź 2015

    Chłopie odczep się ode mnie! Z niewinnego żartu zrobiłeś taką chryję jakby twoje życie od tego zależało.

    Proponuję by Redakcja przy nicku danego użytkownika wyświetlała jego IP komputera, nie byłoby wtedy tak durnych podejrzeń jak sobie Koko uroił.

    7 2 Cytuj
  • 2 paź 2015

    co do zespołów to mogę z czystym sumieniem polecic zespół SEVEN ze Stojowic są po prostu świetni a wokalistka poza wszelką konkurencją...... cudowna:)

    2 10 Cytuj
  • 3 paź 2015
    Koko napisał/a:

    http://mieszkancy.miasto-info.pl/275 byłeś(aś ) jako renaw , którego tak silnie popierasz
    jeśteś jako http://mieszkancy.miasto-info.pl/15656 jakoś dziwnie nowy , a mówisz ,że tu długo jesteś zastanów się kogo bardziej oszukujesz siebie czy mnie , dziecko kochane ja nie płacze z powodu krytyki nie mam ani 10 lat ani okresu bo jestem facetem , gdybym w życiu tylko takie kłopoty miał jak Ty byłbym chyba najszczęśliwszym facetem na tym globie

    Po pierwsze dziecko kochane to sobie możesz powiedzieć do kolegów...
    Po drugie nie wpieraj mi że mówiłam " że tu długo jestem " bo tego nigdzie nie napisałam, poza tym mogę być miesiąc czy cały rok a Tobie nic do tego. Na pewno nie jestem w każdym temacie tak wylewna jak Ty.
    A po trzecie jakbym miała być takim upierdliwym facetem jak Ty z Twoim wyimaginowanym poczuciem że każdy podszywa się pod kogoś czy zmienia login jak małe dziecko któremu sie coś nie spodoba to wole być kobietą ze swoimi racjami.

    Życzę Ci abyś dalej był tak "szczęśliwym" facetem na tym globie jak jesteś teraz, na pewno daleko zajdziesz...

    4 5 Cytuj
  • 3 paź 2015
    renaw napisał/a:

    Chłopie odczep się ode mnie! Z niewinnego żartu zrobiłeś taką chryję jakby twoje życie od tego zależało.

    Proponuję by Redakcja przy nicku danego użytkownika wyświetlała jego IP komputera, nie byłoby wtedy tak durnych podejrzeń jak sobie Koko uroił.

    Myślę kolego ,że jesteś bardziej zakompleksiony niż ci się wydaje przypominam ci ,że to ty przyczepiłeś się do mnie , a nie odwrotnie , a ja proponuje by redakcja wpisy takich upierdliwców jak ty od razu kasowała , napisz na priv podam ci nr IP będzie prościej nie mam nic do ukrycia

    9 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Witam, w przyszlym roku planuje wyprawic wesele na ponad 200os, stąd moje pytanie do os ktore niedawno wyprawialy wesele. Mozecie mi powiedziec jak to wychodzi finansowo ? Chodzi mi o samo przyjecie weselne. Gdzie polecacie zrobic, ile to kosztuje, jaki zespol ? W gre wchodzi wszystko, domy weselne restauracje oraz straznice w myslenicach jak i na terenie powiatu, z gory dziekuje za odpowiedz

    10 8 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Skad polecacie paczki weselne dla gości oraz torta?

    2 1 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Koszty wesela z roku na rok coraz większe. Ludzie także mają mniej pieniędzy a więc nie ma co liczyć na rekompensatę w formie " zwróci się ". Koszty zależą od tego czego oczekujesz, jak chcesz żeby to wyglądało. Planuj szybko gdyż do przyszłego roku nie wiele czasu zostało a dobre zespoły, fajne sale, dekoracje oraz na pewne rzeczy może już być za późno. Poczytaj na forum w temacie " wesele , udane czy nie?...." tam znajdziesz parę informacji ale jeśli mogę coś polecić to nie sugeruj się opiniami na tym forum gdyż często są tylko opinią ludzi a jak wiadomo ile ludzi tyle opinii. Najlepsza opinia jest wśród znajomych i własnych odczuć. Powodzenia ;)

    4 1 Cytuj
  • 17 paź 2015

    moje wesele w przyszlym roku jest juz cale zaplanowane, nie wiem na co Ty czekasz, chyba nie znasz realiów. Jednodniowe - Okolo 250 osob, nowa, duża sala, bardzo elegancka, fotograf i orkiestra zaklepane na poczatku tego roku. Calkowity koszt bo juz wszystko mamy podliczone wynosi 68 - 73 tysiace. dziekuje.

    3 4 Cytuj
  • 17 paź 2015
    sunshine napisał/a:

    moje wesele w przyszlym roku jest juz cale zaplanowane, nie wiem na co Ty czekasz, chyba nie znasz realiów. Jednodniowe - Okolo 250 osob, nowa, duża sala, bardzo elegancka, fotograf i orkiestra zaklepane na poczatku tego roku. Calkowity koszt bo juz wszystko mamy podliczone wynosi 68 - 73 tysiace. dziekuje.

    Coś mi się wydaję że mało oboje znacie realia , przepraszam ale takie jest moje zdanie. A dlaczego? Dlatego że ludzie mało teraz chodzą na wesela, życzę aby ono było na 250 osób albo i na 300. Sądzę że Twoje 68-73 tysięcy jednak wzrośnie, oby jednak nie. Nie czarujmy się ceny z roku na rok coraz większe a ludzie jednak do "koperty" dają mniej ;/

    Życzę powodzenia i obfitości ;)

    6 2 Cytuj
  • 17 paź 2015

    [cytat= Okolo 250 osob, nowa, duża sala, bardzo elegancka,.[/cytat]

    O jakiej sali piszesz ?

    5 Cytuj
  • 19 paź 2015

    REZYDENT RUDNIK

    Kochani! Proszę o aktualne opinie. Sala została w zeszłym roku wyremontowana, zmiana o 180 stopni! zmieniona ekipa- obsługa i kuchnia. Bardzo mi się tam teraz podoba, ale wygląda nie jest najważniejszy. Jeżeli ktoś był tam na weselu ostatnio (zmiany zaszły we wrześniu zeszłego roku) to proszę o szczere opinie.

    19 5 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Rezydent miał niebyt dobre opinie wcześniej ale teraz podobno jest tam super po zmianie ekipy i remoncie.Pytałam 2 pary które miały tam w tym roku wesele i były bardzo zadowolone.
    My mamy zarezerwowane wesele w Rezydencie na przyszły rok :) Mam nadzieje, ze będzie wszystko dobrze :)

    17 6 Cytuj
  • 19 paź 2015

    jakiego fotografa i kamerzystę polecacie na wesele?

    2 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Jestem po weselu w Rezydencie, Kiedyś szukałam aktualnych informacji na ich temat. Teraz mogę napisać coś z autopsji.
    Sala śliczna, jedzenie super, kelnerzy - pierwsza klasa ( szybcy, mili, pomocni), właścicielka - super.
    Grał zespól Magnum ( o którym też szukałam tu informacji i z aktualnymi było słabo, dlatego piszę). Muzyka dla każdego: i młodych i starych. Cudownie bawili się i wielbiciele muzyki bardziej weselnej i ci, którzy za nią nie przepadają. Potrafili świetnie wyczuć gości, wszyscy świetnie się bawili. Polecam serdecznie.

    24 8 Cytuj
  • 27 paź 2015

    Hej. Czy ktoś cos wie o sali na Jalowcowej Górze w Dobczycach? Przeczytałem niemal cały ten temat i nie widziałem żadnej opinii? Ktoś, coś?

    3 Cytuj
  • 28 paź 2015

    a znacie może jakąś osobę która fajnie, niedrogo przygotuj pierwszy taniec i pomoże w nauce?

    3 2 Cytuj
  • 3 lis 2015

    Rezydent w Rudniku. Polecam :) duza jasna sala, fajny wystrój i co mi się bardzo spodobało to ze na zewnątrz zjeżdżalnia dla dzieci, huśtawka i dużo miejsca do biegania. Dorośli mogą wyjsc na "dymka" lub posiedzieć na ławeczkach lub przy fontannie.

    8 1 Cytuj
  • 3 lis 2015

    W której hurtowni kupi się tanio wódkę Stock? Ok 160 butelek.

    2 Cytuj
  • 3 lis 2015
    pawel1990 napisał/a:

    W której hurtowni kupi się tanio wódkę Stock? Ok 160 butelek.

    Myślę że w tej na Kazimierza Wielkiego, poniżej wiaduktu.

    3 1 Cytuj
  • 3 lis 2015
    pawel1990 napisał/a:

    W której hurtowni kupi się tanio wódkę Stock? Ok 160 butelek.

    jedź do selgrosa, do Krakowa. różnica na wódce to około 2-3 zł na butelce.
    W Myślenicach palace była za 25 zł, a w selgrosie w ofercie weselnej za 21 :)

    1 Cytuj
  • 3 lis 2015
    misyogi16 napisał/a:

    jedź do selgrosa, do Krakowa. różnica na wódce to około 2-3 zł na butelce.
    W Myślenicach palace była za 25 zł, a w selgrosie w ofercie weselnej za 21 :)

    Czy w Sellgrosie czasem nie trzeba posiadać karty a dodatkowo nie trzeba jako firma posiadać koncesji? Coś się w tym temacie zmieniło? Pytam z czystej ciekawości.

    4 Cytuj

Odpowiedz