Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 4 lis 2015

    W salgrosie wyrobisz kartę na poczekaniu. Jak kupisz min. 60 butelek to masz promocje ''weselną''
    Jak też się zastanawiam nad wódką stock bo ostatnio byłem na weselu i podawali taką wódkę i powiem szczerze że trochę się tego wypiło ale głowa potem nie bolała i zero kaca. ;) Ja mam swoje wesele w przyszłym roku

    2 Cytuj
  • 4 lis 2015
    Bartol42 napisał/a:

    W salgrosie wyrobisz kartę na poczekaniu. Jak kupisz min. 60 butelek to masz promocje ''weselną''
    Jak też się zastanawiam nad wódką stock bo ostatnio byłem na weselu i podawali taką wódkę i powiem szczerze że trochę się tego wypiło ale głowa potem nie bolała i zero kaca. ;) Ja mam swoje wesele w przyszłym roku

    Wydawało mi sie że Sellgros adresowany jest do firm a nie osób prywatnych..

    1 Cytuj
  • 5 lis 2015

    Szukam kapeli na wesele w dniu 13.08.2016. Czy to mozliwe ze wszystkie kapele maja juz terminy pozajmowane? Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 5 lis 2015
    Mceeeee napisał/a:

    Wydawało mi sie że Sellgros adresowany jest do firm a nie osób prywatnych..

    Ale wyrobisz kartę na osobę prywatną bez problemu.

    Asioor je w styczniu szukałem kapeli na przyszły rok i nie było już wiele do wyboru więc teraz to już jedynie jak komuś coś się zwolni. Wczoraj na forum jakaś kapela sie ogłaszała wiec poszukaj w ogłoszeniu

    Cytuj
  • 5 lis 2015
    Cherrypicker napisał/a:

    Hej. Czy ktoś cos wie o sali na Jalowcowej Górze w Dobczycach? Przeczytałem niemal cały ten temat i nie widziałem żadnej opinii? Ktoś, coś?

    Bylismy bardzo zadowoleni z tej sali. Mozna sie dogadac w kazdej kwestii, nie naliczaja 'korkowego' od wlasnej wodki, w cenie dekoracja. Polecam.

    Cytuj
  • 5 lis 2015

    Witam jestem tutaj nowy i potrzebuje pomocy szukam fajnego zespolu z okolic Kęt, Oświęcimia i opinii o zespole weselnym Jamajka oni sa z Dąbrowy Górniczej i o zespole Level z Oświęcimia był ktoś moze w takiej sali weselnej Malinowy Las w Nowej wsi obok Kęt ??

    1 8 Cytuj
  • 5 lis 2015

    Witam, chciałam zapytać, czy ktoś był na weselu albo zna lepiej ZESPÓŁ ZGRANI z Mszany Dolnej? Wesele mamy za niecałe 10 miesięcy i oni jako jedni z nielicznych mają wolne, ale mało informacji jest na ich temat, umówiliśmy się na próbę żeby ich posłuchać, ale będę wdzięczna jeśli ktoś coś o nim powie, polecany czy raczej nie...

    3 15 Cytuj
  • 6 lis 2015

    Witam, chciałam zapytać czy ktoś z was słyszał może coś na temat orkiestry "Co Nieco" z Trzebunii? Interesują mnie opinie pozytywne jak i negatywne. Będę wdzięczna za infornacje:)

    3 7 Cytuj
  • 7 lis 2015

    Chciałam zapytać o opinie Dj Hollywood Rabki?

    3 5 Cytuj
  • 7 lis 2015

    Podpinam się do pytania Foremki o zespół "Co nieco". Czy ktoś ma jakieś doświadczenie?

    3 5 Cytuj
  • 10 lis 2015

    Potrzebuje opinii na temat orkiestry SYSTEM z Tokarni ,zarezerwowałam ich na przyszły rok , i chciała bym wiedzieć czy będę żałować -, czy raczej tego uniknąć ? Jeśli coś wiecie proszę o opinię :)

    9 6 Cytuj
  • 12 lis 2015

    Czy ktoś miał wesele / był w sali NEDAN w Pcimiu? faktycznie trzeba płacić za 200 osob mimo, że wesele ma się na mniej?
    My planowalibyśmy na około 170, ale jeśli mają taki dziwny system płacenia to odpada, bo za duże koszta... ;/

    6 5 Cytuj
  • 13 lis 2015
    lela napisał/a:

    Czy ktoś miał wesele / był w sali NEDAN w Pcimiu? faktycznie trzeba płacić za 200 osob mimo, że wesele ma się na mniej?
    My planowalibyśmy na około 170, ale jeśli mają taki dziwny system płacenia to odpada, bo za duże koszta... ;/

    I juz wiem nie trzeba :), normalnie sie placi za tyle gosci ile sie zaprosi, ktos tu wczesniej scieme walil,pewnie jakas konkurencja, bo sala i oferta jest wg. Mnie najlepsza w calej okolicy

    1 13 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Akurat nagłośnienie sali nie jest problemem, bo to można odrębnie wypożyczyć - Kwestia budżetu jaki obowiązuje dla danej imprezy.

    1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Hej, a jeśli potrzebujecie ludzi, którzy zajmą się oprawą muzyczną Waszego ślubu to polecam tę ekipę:
    https://www.youtube.com/watch?v=ge6q_juO8B4
    https://www.youtube.com/watch?v=WaBSRwKW-nw

    Zagramy, zaśpiewamy i sprawimy, by ta uroczystość była jeszcze bardziej wyjątkowa :)

    1 4 Cytuj
  • 24 lis 2015
    nieznajoma2244 napisał/a:

    Potrzebuje opinii na temat orkiestry SYSTEM z Tokarni ,zarezerwowałam ich na przyszły rok , i chciała bym wiedzieć czy będę żałować -, czy raczej tego uniknąć ? Jeśli coś wiecie proszę o opinię :)

    Fajnie grają, ale trzeba pilnować, bo potrafią robić kosmicznie długie przerwy...

    4 4 Cytuj
  • 25 lis 2015
    4 Cytuj
  • 27 lis 2015
    lela napisał/a:

    I juz wiem nie trzeba :), normalnie sie placi za tyle gosci ile sie zaprosi, ktos tu wczesniej scieme walil,pewnie jakas konkurencja, bo sala i oferta jest wg. Mnie najlepsza w calej okolicy

    Jeżeli chodzi o NEDAN to mi się podoba budynek jest bardzo ładny i dobrze się prezentuje . W środku jest rozczarowanie , mi osobiście się nie podoba , ale to nie tylko moja opinia , jak dla mnie styl konferencyjny surowy ,Chodź każdy ma różny gust i komuś może się to podobać . Minusem również są toalety do których trzeba wychodzić na pierwsze piętro ,
    cennik menu 180zł , 200zł , 220zł /os

    7 3 Cytuj
  • 27 lis 2015

    Nie polecam lokalu NEDAN, bardzo nieprzyjemny właściciel z którym nie idzie się z niczym dogadać. Nawet kiedy chce się zrezygnować z jednego dania bez zmiany ceny bo jest ich za dużo to właściciel reaguje agresją. Bardzo wielki minus...

    12 4 Cytuj
  • 28 lis 2015

    Zespół muzyczny na wesele można sobie wybrać n czyli w takiej bazie internetowej. Plusem są opinie osób, które już skorzystały z usług. Jeżeli jakiś zespół przy ponad 300 głosach ma jedynie niecałe 3/10 to chyba trzeba sobie takich "artystów" odpuścić :)

    2 4 Cytuj
  • 4 gru 2015

    Ponawiam pytanie na temat orkiestry Co Nieco czy naprawdę nikt nic o nich nie slyszal?

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2015
    Foremka napisał/a:

    Ponawiam pytanie na temat orkiestry Co Nieco czy naprawdę nikt nic o nich nie slyszal?

    Miałam okazje ich posłuchać i jak dla mnie grali bardzo dobrze. Wiem, że teraz mają nowa wokalistkę ale czy coś sie pozmieniało w ich wykonaniu to nie wiem...

    3 2 Cytuj
  • 5 gru 2015
    moniutek12 napisał/a:

    Nie polecam lokalu NEDAN, bardzo nieprzyjemny właściciel z którym nie idzie się z niczym dogadać. Nawet kiedy chce się zrezygnować z jednego dania bez zmiany ceny bo jest ich za dużo to właściciel reaguje agresją. Bardzo wielki minus...

    Zgadzam sie w 100% ! Z właścicielem nie idzie sie porozumieć

    10 2 Cytuj
  • 7 gru 2015

    Hej mam ogromną prośbę poszukuję strażnicy/ domu weselnego na 250 osób mam własną kuchnię tylko brak lokalu. Okolice Gdowa, Dobczyc, Wieliczki.
    Niestety Raciechowice termin zajęty. Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje.

    2 Cytuj
  • 9 gru 2015
    tygrysek napisał/a:

    Miałam okazje ich posłuchać i jak dla mnie grali bardzo dobrze. Wiem, że teraz mają nowa wokalistkę ale czy coś sie pozmieniało w ich wykonaniu to nie wiem...

    Dziękuje za odpowiedz. Jednak jeżeli ktoś jeszcze o nich slyszal będę wdzięczna za komentarz;)

    1 2 Cytuj

Odpowiedz