Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 12 gru 2015

    Hej,

    Macie jakieś aktualne opinie na temat wesel w Hotelu Gala w Rudniku? Podobno zmienili się właściciele... Jak to teraz wygląda?
    A Rezydent w Rudniku? Był ktoś tam ostatnio?

    2 4 Cytuj
  • 22 gru 2015

    do drootnar
    Pisałam ostatnio o Rezydencie. Naprawdę klasa. Świetna właścicielka, pełna zrozumienia dla młodych i rodziców, którzy przecież nie mają doświadczenia. Dostępna o każdej godzinie, nie robiąca problemów z drobiazgów. Sala świetna. Po remoncie. Dawne problemy z akustyką, o których słyszeliśmy, to przeszłość. Świetna akustyka, do tego mieliśmy świetny zespól ( Magnum).

    Wystrój, jedzenie, obsługa, atmosfera - super. Polecam. Szkoda, że to już za nami.

    7 6 Cytuj
  • 26 gru 2015

    A ja dodam pytanie dla tych którzy mają ten dzień za sobą... Jak sobie poradziliście ze stresem w ten dzień?Chyba największy stres to w kościele...?

    4 1 Cytuj
  • 27 gru 2015

    najgorzej jest przy błogosławieństwie i przysięga małżeńska, a tak z perspektywy czasu wszystko dzieje się w takim tempie że nie mam czasu pomyśleć o stresie i na następny dzień się nic nie pamięta <lol>

    6 1 Cytuj
  • 3 sty 2016

    Ktoś poleca jaką strażnicę na 200 osób w okolicy?

    1 Cytuj
  • 3 sty 2016

    Ktoś zna zespół Immunitet z Myślenic?Jakieś opinie?

    8 9 Cytuj
  • 8 sty 2016

    Jestem ciekawa opinii o firmie photograph.pl z Dobczyc czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?

    6 9 Cytuj
  • 8 sty 2016

    Bartol26 Immunitet- bardzo dobry zespół na wesele, bardzo często grają na weselach w Euforii, ale cenowo chyba drodzy są.

    8 11 Cytuj
  • 9 sty 2016
    gosia2897 napisał/a:

    Bartol26 Immunitet- bardzo dobry zespół na wesele, bardzo często grają na weselach w Euforii, ale cenowo chyba drodzy są.

    Cenowo tak jak mówisz... w sumie inne zespoły podobnie biorą. Ciekawe bo immunitet gra z tzw.puszką czyli edykację do puszki i ciekawe jak to w praktyce... Byłaś może na weselu na którym grali? może być pw.

    2 6 Cytuj
  • 11 sty 2016

    Możecie polecić dobrą hurtownie alkoholową w Myślenicach lub okolicach?

    Cytuj
  • 12 sty 2016
    orange7 napisał/a:

    Jestem ciekawa opinii o firmie photograph.pl z Dobczyc czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?

    Jeśli chcesz czekać na film bardzo długo to możesz ich wziąć

    17 4 Cytuj
  • 13 sty 2016
    orowiok napisał/a:

    Możecie polecić dobrą hurtownie alkoholową w Myślenicach lub okolicach?

    Polecam ALTI w Dobczycach i SUŻYW w Suchej Beskidzkiej są to hurtownie sprawdzone :) Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 17 sty 2016

    Mam pytanie o zespół Wataha. Ile biorą za wesele? Ktos bawił się może na weselu/imprezie przy ich muzyce ? Proszę o opinie

    4 8 Cytuj
  • 18 sty 2016
    orowiok napisał/a:

    Możecie polecić dobrą hurtownie alkoholową w Myślenicach lub okolicach?

    Ja polecam Niwę z Myślenic- dali nam najlepsze ceny na alkohol i napoje oraz przyjmują zwrot każdej ilości, która pozostanie Wam po weselu

    5 2 Cytuj
  • 22 sty 2016
    orange7 napisał/a:

    Jestem ciekawa opinii o firmie photograph.pl z Dobczyc czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?

    Porazka.. klamstwo, chamstwo, brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. Na film sie czeka baaaardzo dlugo oddaja doslownie byle co po kilkunastu interwencjach wezma kase a na poprawe nie ma co liczyc. Szkoda nerwow i zdrowia.

    34 5 Cytuj
  • 28 sty 2016

    Witam. Czy słyszał ktos może zespoł Nie tacy byli oraz Tacy sami z Sierakowa? Co sądzicie?

    3 Cytuj
  • 31 sty 2016

    Witam, co myślicie o sali Euforia w Myślenicach? Zmieniło się tam coś? Polecacie czy nie? Czy ktoś wie jakie mają terminy rezerwacji sali? Chodzi mi o 2017 rok maj czerwiec

    3 10 Cytuj
  • 5 lut 2016
    orange7 napisał/a:

    Jestem ciekawa opinii o firmie photograph.pl z Dobczyc czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?

    Zdecydowanie ODRADZAM. Gość jest kompletnie nie poważny, nie odbiera telefonów nie przychodzi na spotkania, olewa klienta. Na film czeka się pół roku, a czasami się można nie doczekać ponieważ ostatnio stracił dysk z danymi przez co część materiału została bezpowrtonie utracona, a nie robi on kopii zapasowych ponieważ "to nie jest jego obowiązek" i "nie było tego w umowie". Na odszkodowanie też nie ma co liczyc bo chroni się zapiskami w umowie. Skruchy czy żalu nie wyraża bo "to nie jego wina, że dyski są wadliwe". Uważa sie za profesjonalistę a poza dość dobrym sprzętem nie ma żadnych zalet.

    42 3 Cytuj
  • 8 lut 2016

    Mam pytanie odnośnie Domu Weselnego w Krzywaczce Pod Kogutkiem. czytałam tu opinie, ale napisane kilka lat wstecz. coś aktualnego? Ktoś był na weselu w Krzywaczce? a może ktoś miał tam swoje wesele?
    I co sądzicie o zespole Graham Band. Ja słyszałam ich na jednym weselu i nawet zapadli mi w pamięć, a jakie są Wasze opinie? :-)

    5 4 Cytuj
  • 8 lut 2016

    Czy ktoś się orientuje na ile osób jest strażnica w Drogini ?

    1 Cytuj
  • 8 lut 2016
    krol napisał/a:

    Czy ktoś się orientuje na ile osób jest strażnica w Drogini ?

    120 do 160 ale i są mniejsze i większe wszystko zależy od ułożenia stołów

    2 Cytuj
  • 9 lut 2016

    chce wyrazic swoja opinie na troche inny temat a mianowicie buty slubne (nie chce mi sie szukac watku).

    w calych naszych ukochanych myslenicach nie kupi sie butow slubnych! nigdzie! zenada.

    3 1 Cytuj
  • 9 lut 2016
    sunshine napisał/a:

    chce wyrazic swoja opinie na troche inny temat a mianowicie buty slubne (nie chce mi sie szukac watku).

    w calych naszych ukochanych myslenicach nie kupi sie butow slubnych! nigdzie! zenada.

    kupisz bez problemu na filipa w krk również sukienkę
    co do zespołu polecam Giepen z Jasienicy, dekoratorka najlepsza w zakliczynie a kwiatki w Ismenie polecam

    6 Cytuj
  • 12 lut 2016

    Czy zna ktoś zespół GIEPEN?

    3 10 Cytuj
  • 16 lut 2016
    orange7 napisał/a:

    Jestem ciekawa opinii o firmie photograph.pl z Dobczyc czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?

    NIE POLECAM -do wesela wszystko wydawało się super, a potem dokładnie tak jak pisali użytkownicy powyżej, olewanie klientów, nie przychodzenie na umówione spotkania, nie odbieranie telefonów ani nie odpisywanie na smsy. Jeśli nawiąże się już jakikolwiek kontakt to i tak nie można się w żaden sposób z nikim porozumieć. Album ze zdjęciami odebraliśmy taki, że wstyd go było pokazać rodzinie. Podpisaliśmy również umowę na film, ale nigdy go NIE otrzymaliśmy, MASAKRA - przez tą firmę straciliśmy największą pamiątkę z najważniejszego dnia... Jest to przykre. I tak jak pisał ktoś powyżej "Szkoda nerwów i zdrowia" Zdecydowanie nie polecam - nawet największemu wrogowi !!!

    38 3 Cytuj

Odpowiedz