Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 7 cze 2016

    Poproszę o opinię na temat sali Rezydent w Rudniku oraz na temat zespołu Kumple Janosika z Klikuszowej? :)

    10 8 Cytuj
  • 7 cze 2016

    Kto ma wesele 22 pazdziernika w Hotelu Red w Ostrowcu Sw ? prosze o kontakt 505186355

    2 Cytuj
  • 9 cze 2016

    Do Bacha.
    Mieliśmy wesele w Rezydencie pół roku temu. Polecam. Wszystko w porządku, pani przemiła, bezkonfliktowa ( pisałam o tym już wcześniej), obsługa była ekstra - szybcy, uśmiechnięci, akustyka ( tego się baliśmy, bo kiedyś był z tym problem) bardzo dobra ( po remoncie). Orkiestra ( i my oczywiście ) byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre. Szkoda, że wesele tak szybko minęło.

    7 4 Cytuj
  • 25 cze 2016
    Acerola napisał/a:

    Poszukuję wodzireja/dj na nieduże wesele. Macie jakieś sprawdzone propozycje?

    exclusive DJs

    2 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Witam,
    dużo pozytywnych opinii wyrażacie o pani Gieni z rudnika:) Czy mogłaym prosić a jakiś numer kontaktowy do niej? Co sądzicie o usługach na weselu p. Filipka?

    6 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Orientuje sie ktoś ile bierze na chwile obecna zespół miła lub zespół teraz my?

    9 4 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Mil

    1 5 Cytuj
  • 4 lip 2016

    ile kosztowało wynajęcie firmy do dekoracji kościoła i sali weselnej? Nie orientuje się kompletnie w tym temacie a musze zacząc - czy dekoracje do sali i kościoła firma potem bierze czy sa potem moją własnościa i sa wliczone w cene?

    3 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 lip 2016

    Niektóre elementy wystroju są wypożyczane, niektóre (jak kwiaty) zostają. Ceny są różne, średnio trzeba dać koło 2000-3000 zł.

    2 2 Cytuj
  • 4 lip 2016
    Acerola napisał/a:

    Poszukuję wodzireja/dj na nieduże wesele. Macie jakieś sprawdzone propozycje?

    Dj's Brothers :) Najlepsi

    2 1 Cytuj
  • 4 lip 2016

    tzn 2000-3000 tyś to cena łącznie z wypożyczeniem dekoracji?

    1 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 lip 2016

    Ubranie auta, sali, kościoła, kwiaty dla małżonki. Ale i tak najlepiej dzwonić bezpośrednio do kwiaciarni, które się tym zajmują.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2016

    Powie mi ktoś coś na temat zespołu weselnego Gołecki? Jaka cena za wesele i czy dobrze grają?

    1 4 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Chcesz żeby dobrze grało zamów DJ - żaden zespół weselny nie zagra Ci dobrze

    4 8 Cytuj
  • 25 lip 2016

    Witam, czy ktoś miał na weselu cukiernie gastronomiczną "Grześ" jakie opinie?

    2 Cytuj
  • Niebieskooka 25 lip 2016

    Zapytać zawsze można ale najważniejsze żeby Wam smakowało a muzyka się podobała. Każdy ma inny gust i trzeba po prostu spróbować, zobaczyć posłuchać. Dlatego a wolałam zamiast zespołu DJ, bo miałam pewność że utwory będą oryginalne, a wszelakie potrawy próbowałam wcześniej

    1 1 Cytuj
  • 26 lip 2016
    talinlaw napisał/a:

    Poszukujemy osoby, która zaśpiewa kilka pieśni w trakcie naszego ślubu.. macie kogoś do polecenia?? dzięki wielkie za odpowiedź :)

    Polecam Angelika Zapała :)

    4 2 Cytuj
  • 29 lip 2016
    karolina123 napisał/a:

    Witam, czy ktoś miał na weselu cukiernie gastronomiczną "Grześ" jakie opinie?

    Jeśli to ci z Nawojowej to najlepsi. Ciasta pyszne i jedzenie też. Byłam na kilku weselach które obsługiwali i było pysznie...

    1 Cytuj
  • 1 sie 2016
    mamaX3 napisał/a:

    Jeśli to ci z Nawojowej to najlepsi. Ciasta pyszne i jedzenie też. Byłam na kilku weselach które obsługiwali i było pysznie...

    Tak, z Nawojowej, a jeśli chodzi o jedzenie to porcje odpowiednie? duże? czy małe?
    JEśli chodzi o obsługę bez zastrzeżeń?

    Cytuj
  • 10 sie 2016

    Witam, jaką strażnice lub też sale weselną polecacie ???

    1 Cytuj
  • 10 sie 2016
    basiulka2795 napisał/a:

    Witam, jaką strażnice lub też sale weselną polecacie ???

    Jest kilka. Podaj orientacyjnie w jakim kierunku i odległości od Myślenic?
    Chętnie podpowiem :)

    1 Cytuj
  • 11 sie 2016
    wip186 napisał/a:

    Jest kilka. Podaj orientacyjnie w jakim kierunku i odległości od Myślenic?
    Chętnie podpowiem :)

    W kierunku Krakowa ale nie koniecznie :) nie zależy mi na tym ile jest km od Myślenic i w którą stronę, chodzi o to żeby było warto tam zarezerwować sale na wesele :)

    1 1 Cytuj
  • 11 sie 2016

    Co sądzicie o strażnicy w Sułkowicach? ??lub na Dolnym Przedmieściu? ?bardzo proszę o jakieś opinie

    3 Cytuj
  • 14 sie 2016

    Witam, planuje ślub w 2017 roku, od nie dawna właściwie mieszkam w Myślenicach, gdzie szukać najlepszego fotografa i kamerzystę? Baardziej interesują mnie zakłady niż osoby prywatne. :) Mieliście może przyjemność korzystać z któregoś studia w Myślenicach?

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 14 sie 2016

    Gdzieś w innych tematach na tym forum było sporo na ten temat

    1 Cytuj

Odpowiedz