Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 9 lis 2016
    dżoana napisał/a:

    Witam serdecznie. Przeczytałam całe forum, ale nadal mam problem z wyborem zespołu. Powiedzcie mi proszę, przy którym zespole ludzie bawią się najlepiej, który z nich gra "pod nogę"? Biorę pod uwagę AVANGARDĘ, JaMajkę i IMMUNITET.
    Z góry dzięki za odpowiedź :)

    z tych 3 zdecydowanie avangarda :-)

    1 3 Cytuj
  • 24 lis 2016

    Witam,
    ktoś ma informacje na temat sali weselnej MK w Krzczonowie ? Jakie ceny, jedzenie?
    Gdzie ewentualnie fajnie byłoby zrobić wesele do 200 osób ? Najlepiej żeby ceny nie były z kosmosu :)

    Jakie zespoły weselne polecacie? Zależy mi na opiniach zespołów przy których mieliście okazję sie bawić. Jak sobie w ogóle cenią teraz taki występ?
    Chcę zrobić małe rozeznanie :)

    1 Cytuj
  • 25 lis 2016
    dolphin napisał/a:

    Witam,
    ktoś ma informacje na temat sali weselnej MK w Krzczonowie ? Jakie ceny, jedzenie?
    Gdzie ewentualnie fajnie byłoby zrobić wesele do 200 osób ? Najlepiej żeby ceny nie były z kosmosu :)

    Jakie zespoły weselne polecacie? Zależy mi na opiniach zespołów przy których mieliście okazję sie bawić. Jak sobie w ogóle cenią teraz taki występ?
    Chcę zrobić małe rozeznanie :)

    mialam w tym roku wesele wlasnie w MK. jedzenie , wystroj i ogolnie wszystko na najwyzszym poziomie. jestesmy bardzo zadowoleni. co do ceny to placilismy 180/os za 1 dzien , ale wiem ze w tym roku podniesli sie z cena (nie wiem tylko czy o 10 zl czy 20). takie ceny sa teraz raczej wszedzie. sala jest na max 250 osob, u nas bylo ok 180 i bylo bardzo duzo miejsca wiec 200 osob to tez bedzie super :) co do zespolu musisz liczyc na ok 6 tys za fajny zespol na jeden dzien

    1 1 Cytuj
  • 27 lis 2016

    Dzięki za info, chociaż Ty mi pomogłaś !:)

    1 Cytuj
  • 30 lis 2016

    Ja miałam kiedyś podobny problem. Wybrać salę jedną czy drugą? Więcej miejsca przy stole kosztem parkietu? Wątpliwości było milion. Teraz, kiedy moja młodsza siostra bierze ślub wybrała najlepszą według siebie opcje. Zdecydowała się na wynajem namiotów weselnych i bankietowych http://plansystem.pl/oferta/namioty-bankietowe-i-weselne/ Znalazła fajne, urokliwe miejsce gdzie może je rozstawić w miasteczki narzeczonego. Wydaje mi się, że takie nowoczesne sposoby są zdecydowanie lepsze.

    Cytuj
  • 30 lis 2016

    Też chciałam serdecznie polecić Zespół ALT. Zespół rewelacyjny. Zabawy rewelacyjne. Atmosfera super. Muzyka dla osób w każdym wieku, dla młodych i nieco starszych ;) Goście bawili się całą noc. Nie moglibyśmy wyobrazić sobie lepszego zespołu w tak ważnym dla nas dniu. Polecamy zespół, grają na 6+ ;)

    6 Cytuj
  • 3 gru 2016

    Czy może ktoś polecić osobę która zaśpiewa na ślubie Alleluja i Ave Maria?

    1 Cytuj
  • 3 gru 2016

    Godnym polecenia jest zespół muzyczny Lemix Band z Lublina. Grali u mnie na weselu we wrześniu tego roku okolice Rzeszowa. Było super, wszyscy goście zadowoleni,fajnie się z nimi dogaduje i są bardzo zaangażowani w tym co robią. Saksofonista to debesciak

    1 5 Cytuj
  • 28 gru 2016

    Serdecznie polecam zespół Alt!!! Ta orkiestra jest niezastąpiona! Potrafią wyciągnąć do zabawy wszystkich. Jeśli robić wesele to tylko z ZESPOŁEM ALT! Pozdrawiam Was gorąco!

    6 Cytuj
  • 29 gru 2016

    Zgadzam się z moją poprzedniczką co do zespołu Alt! Fenomenalny zespół który mogę polecić każdemu! Różnorodny repertuar, wysokiej klasy wykonanie, oczepiny rewelacja, niektórzy goście płakali ze śmiechu. Idealnie się wpasowali w nasz gust muzyczny. Kontakt z zespołem również ogromny plus, profesjonalnie i zgodnie z umową. Polecam!

    6 Cytuj
  • 12 sty 2017

    gdzie można kupić tanią wódke na wesele??

    2 Cytuj
  • 13 sty 2017
    karolina123 napisał/a:

    gdzie można kupić tanią wódke na wesele??

    Sklep Niwa w Myślenicach lub Shake(czy jakoś tak) w Krzczonowie

    Cytuj
  • 17 sty 2017

    Witam, mam pytanie odnośnie sali weselnej Euforia w Myślenicach. Szukamy lokalu na wesele i naszym głównym typem jest właśnie ten. Chciałabym zatem uzyskać opinię od osób, które tam miały okazję gościć lub organizować własne przyjęcie : jak obsługa? Jedzenie? Wystrój? Ogolne wrażenie? Jakie ceny? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która była tam na weselu i stwierdziła, że to nie to samo miejsce co kiedyś. Krytykowała jakość jedzenia głównie. Jeśli coś wiecie - piszcie. Będę wdzięczna :-)

    2 1 Cytuj
  • 18 sty 2017

    Poszukuje retro samochodu do ślubu: stare bmw, mercedes, mini morris, syrenka, jaguar, cadillac - coś w tym stylu... Czy ktoś może polecić kogoś z okolic?

    1 Cytuj
  • 18 sty 2017

    Witam, mam pytanie odnośnie sali weselnej Euforia w Myślenicach. Szukamy lokalu na wesele i naszym głównym typem jest właśnie ten. Chciałabym zatem uzyskać opinię od osób, które tam miały okazję gościć lub organizować własne przyjęcie : jak obsługa? Jedzenie? Wystrój? Ogolne wrażenie? Jakie ceny? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która była tam na weselu i stwierdziła, że to nie to samo miejsce co kiedyś. Krytykowała jakość jedzenia głównie. Jeśli coś wiecie - piszcie. Będę wdzięczna :-)

    5 4 Cytuj
  • 18 sty 2017

    up

    1 Cytuj
  • 18 sty 2017

    Ursus był na rynku w WOŚP.
    http://miasto-info.pl/images/gallery/s830x553/21986.jpg
    Totalne retro, myśle że takiej bryki na wesele jeszcze nikt nie miał.
    A tak na poważnie to Franek Wołek ma ze 3 szt lub
    http://miasto-info.pl/myslenice/11134,myslenice-kochaja-klasyki-najlepsze-prezentuja-noca.html
    https://www.facebook.com/MyslenickieKlasykiNoca

    1 1 Cytuj
  • 19 sty 2017

    czy zna ktoś osobę która robi zaproszenia?

    1 Cytuj
  • 21 sty 2017

    Czy zna ktos osobę która ubiera sale weselną ,z góry dziękuję.

    1 Cytuj
  • 21 sty 2017

    Polecam Marta Młynarczyk. Osobiście miałam ja na weselu i gorąco polecam. ;)

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2017

    co sądzicie o foto video kadr z Myślenic? (obecnie są w galerii myślenickiej)

    2 Cytuj
  • 24 sty 2017

    [cytat=kaka]Czy zna ktos osobę która ubiera sale weselną ,z góry

    Oczywiście ze Marta Młynarczyk najlepsza ;)

    2 Cytuj
  • 26 sty 2017

    Polecam zespół Alt. Rozpisywać na temat zespołu mogłabym się długo, chwalić zespół jeszcze dłużej, więc napisze krótko: REWELACJA POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!! Super granie, super zabawa i super muzykanci! POLECAMY!!!!

    5 Cytuj
  • 12 lut 2017
    amela napisał/a:

    Szukam nowoczesnego zespołu na wesele, grającego coś "z pazurem" na rockowo ale też to, co lubią ciocie i wujkowie, czyli disco ale w nowoczesnych aranżacjach. Coś? ktoś?

    polecam w tym temacie zespół ENDLERS.
    Młodzi i zawodowi muzycy, to co zrobili u nas na weselu...WIELKI SZACUN!Zagrają dosłownie dla każdego!Profesjonalna wodzirejka!
    Pozdrowionka przy okazji dla tej ekipy:)

    4 Cytuj
  • 12 lut 2017
    dolphin napisał/a:

    Witam,
    ktoś ma informacje na temat sali weselnej MK w Krzczonowie ? Jakie ceny, jedzenie?
    Gdzie ewentualnie fajnie byłoby zrobić wesele do 200 osób ? Najlepiej żeby ceny nie były z kosmosu :)

    Jakie zespoły weselne polecacie? Zależy mi na opiniach zespołów przy których mieliście okazję sie bawić. Jak sobie w ogóle cenią teraz taki występ?
    Chcę zrobić małe rozeznanie :)

    Serdecznie polecam zespół ENDLERS!!
    Grali u nas w Euforii akurat, ale na prawde było warto ściągać ich aż z Bielska-Białej!Rewelka!Z początku baliśmy sie, bo znalezlismy ich na portalu i nie slyszelismy ich w akcji, ale to był strzał w dziesiątke!!!
    POLECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ!!!!

    5 Cytuj

Odpowiedz