Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 23 lut 2017

    Witam,odstapie termin w straznicy w Drogini 29.07.2017r. Straznica godna polecenia:) Proszę o kontakt 787837910 lub na priv

    1 Cytuj
  • 19 mar 2017

    Wiecie, co generalnie długo zastanawiałam się nad atrakcjami u mnie na wesleu. Zrezygnowałam ze zwykłego serwisu kawowego. Oprócz atrakcji dla małych gości ( Candy Bar) była też atrakcja kawowa . Miałam mobilny bar kawowy perfect service. Bardzo fajna atrakcja.

    6 Cytuj
  • 19 mar 2017

    Niedługo mam wesele zastanawiam się nad atrakcjami na wesele, na pewno będzie perfect service czyli mobilny bar kawowy, na pewno będzie fotobudka!
    co jeszcze byscie poelcali?

    1 10 Cytuj
  • 19 mar 2017

    basia_123 Dzisiaj 18:41
    ,,Wiecie, co generalnie długo zastanawiałam się nad atrakcjami u mnie na wesleu. Zrezygnowałam ze zwykłego serwisu kawowego. Oprócz atrakcji dla małych gości ( Candy Bar) była też atrakcja kawowa . Miałam mobilny bar kawowy perfect service. Bardzo fajna atrakcja." Polecam zwolnić tempo życia.

    2 1 Cytuj
  • Anna Lipnicka 21 mar 2017

    U nas wesele bardzo udało, a to głownie za sprawą pracowni dekoratorskiej Pani Ewy Szumińskiej "Dzika Róża". Przyjęcie mieliśmy w strażnicy wiec nikt nie spodziewał się fajerwerków. Tym bardziej byliśmy zszokowani jak zobaczyliśmy, że remiza zamieniła się wizerunkowo w drogą restaurację. Metamorfoza świetna więc polecam zainwestować w dekoracje :)

    3 Cytuj
  • Niebieskooka 4 kwi 2017

    jak ja słucham te zespoły to mam mdłości, przecież to takie kiczowate

    4 2 Cytuj
  • 4 kwi 2017

    Polecam zespół "Co Nieco" z Trzebuni. Chłopaki wraz z wokalistką naprawdę robią dobra robotę. Wszyscy goście bawili się super a my jako para młoda współpracę z tym zespołem uważamy za najlepszą decyzje;)

    5 6 Cytuj
  • 5 kwi 2017

    Wypożyczanie pokrowcy na krzesła 663-734-584

    3 2 Cytuj
  • Niebieskooka 21 kwi 2017

    chyba mamy atak chińczyków na forum :) może warto wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia typu captcha

    2 1 Cytuj
  • 4 maj 2017

    Witam,
    czy ktoś był, albo organizował niedawno wesele w sali Nedan w Pcimiu? Jak wrażenia? Jak się przedstawiał kontakt z właścicielem?

    3 7 Cytuj
  • 8 maj 2017

    Zainteresowane już "żony"!
    Wezmę w komis ciekawe wzory sukni ślubnych, ale PO czyszczeniu, a nie BEZ. Dodatkowe informacje na priv lub telefonicznie 607766573

    1 2 Cytuj
  • 9 maj 2017

    Witam serdecznie. Chciałam zapytać o sale w OSP Trzemeśnia. Czy ktoś może wie, najlepiej z doświadczenia, ilu tak realnie zmieści się tam gości (planuję max 180 osób)?

    4 1 Cytuj
  • 10 maj 2017
    dotty napisał/a:

    Witam serdecznie. Chciałam zapytać o sale w OSP Trzemeśnia. Czy ktoś może wie, najlepiej z doświadczenia, ilu tak realnie zmieści się tam gości (planuję max 180 osób)?

    170 osób to się tak mieści optymalnie bez ciasnoty:)

    3 Cytuj
  • 17 maj 2017

    Szukam sukni ślubnych które mogę wziąć w komis. Chodzi mi o jakieś ciekawe wzory, nie ze stażem 10 letnim, które znalazły się przy okazji sprzątania. Zmieniam trochę swoją pracownię, a bywa, że ktoś nie wie czy uda się nawet oddać. Suknia ma być po czyszczeniu. Może się komuś przysłużę.

    2 6 Cytuj
  • 14 cze 2017

    Polecam zespół TELEX BAND z Myślenic są świetni, goście byli zachwyceni:)

    1 9 Cytuj
  • 22 cze 2017

    Bardzo proszę o opinię na temat wesela w restauracji "Krakowiacy i górale" w Krzyszkowicach. Mam zarezerwowany termin w tym roku. Trochę denerwuję się opiniami krążącymi po internecie na temat tego lokalu, a konkretnie o weselu organizowanym przez nich nic nie ma. Chodzi mi o główną restaurację, nie hotel. Interesuje mnie przede wszystkim to, czy miejsca do tańczenia nie jest zbyt mało (wesele będzie na max. 120 osób), czy jedzenie było smaczne i kelnerzy dawali radę. Bardzo proszę o ogólne spostrzeżenia Parę Młodą oraz gości.

    4 Cytuj
  • 4 lip 2017

    Awangarda, Immunitet, JaMajka? Na który zespół się zdecydować? Proszę o opinie jak teraz grają! Pozdrawiam

    1 5 Cytuj
  • 8 lip 2017

    Oferuje profesjonalna oprawę wokalna podczas ślubu na terenie całej Polski. 10letnie doświadczenie.
    Więcej informacji priv
    pkelka@wp.pl

    1 Cytuj
  • 16 lip 2017

    Czy ktoś zna zespół muzyczny mila.

    1 7 Cytuj
  • 19 lip 2017

    Szukam ciekawych wzorów sukni ślubnych do wzięcia w komis. Nie stare i leciwe, ale jasne, po czyszczeniu i mające ciekawy wzór. Wyjaśniam niektórym, że branie w komis to nie zakup, tylko podpisanie umowy komisowej. Reszta na priv.

    1 Cytuj
  • 21 lip 2017

    Tu kilka propozycji prezentów http://forum.miasto-info.pl/ Może się przydadzą :). Czegoladki personalizowane brzmią kusząco, myślę że to fajny dodatek do koperty.

    3 Cytuj
  • 23 lip 2017

    Witam odnawaim pytanie jestem na poszukiwaniu sali weselnej i tu pytanie co powiecie o Eufori duzo teraz złych informacji slyszalam az tak sie pogorszyli ? Jak tak to macie jakas sale mniej wiecej tego typu?

    2 4 Cytuj
  • 1 sie 2017

    Co sądzicie o sali weselnej w Jasienicy Beskid Gościniec ?

    4 6 Cytuj
  • 2 sie 2017

    Euforia , Gościniec i Rezydent jest to czołówka w okolicy jeżeli chodzi o sale weselne . Gościniec Beskid jest świeżo po remoncie i ma teraz bardzo ładna salę z ogrodem i dużo pozytywnych opinii z ostatniego czasu . Wszystko zależy jaki komu się styl podoba , wiadomo że ilu ludzi to tyle opinii .

    7 6 Cytuj
  • 5 wrz 2017

    Czy polecacie zespół wataha ?

    1 2 Cytuj

Odpowiedz