Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 5 wrz 2017

    Słyszałem ten zespół cztery lata temu,myślę że będziecie zadowoleni.

    3 1 Cytuj
  • 24 wrz 2017
    inga123 napisał/a:

    Witam odnawaim pytanie jestem na poszukiwaniu sali weselnej i tu pytanie co powiecie o Eufori duzo teraz złych informacji slyszalam az tak sie pogorszyli ? Jak tak to macie jakas sale mniej wiecej tego typu?

    Mieliśmy okazję być w Eurofi w kwietniu i maju 2016r. Z całą pewnością, jeśli szef kuchni jest ten sam (pan z wąsem) to o jakość i smak jedzenia nie ma się co martwić, bo jest na najwyższym poziomie. Obsługa również. Jedyny minus to "czyste stoły", z sama wódka i patera ciasta (bez talerzyka nawet). Byliśmy na weselu 180 osób i aby dojść do bufetu trzeba było z talerzem z sałatką iść przez parkiet, gdzie bawili się goście . Niektórzy wstydzili sie iść sobie nałożyć, więc nie jedli, dużo osób jak moi rodzice nie wiedzieli, że jest bardzo bogaty i mega smaczny szwedzki stół:) więc życzę Wam, żeby to się zmieniło, a tak (poza ceną) jest idealnie:)

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2017

    Otwieram na nowo wątek kucharek:)
    Czy ktoś organizował ostatnio wesele/będzie organizował wesele, gdzie kucharką była/ będzie Pani Gienia? Jak wrażenia? Sprawność organizacji?

    2 Cytuj
  • 27 wrz 2017
    KaEm napisał/a:

    Byłam jako gość na weselu w maju, jedzenia było dużo i bardzo smaczne oraz ciepłe. Ponadto był swojski stół, bufet słodki i owocowy. Czego chcieć więcej? Uważam, że super i gdybym miała organizować jeszcze raz swoje wesele to chyba byłby nr 1 jako wybór lokalu (chociaż moje odbyło się zupełnie gdzie indziej i w sumie w efekcie jesteśmy z niego zadowoleni).

    potwierdzam byłem tam w sierpniu na weselu

    4 Cytuj
  • 29 wrz 2017
    azxc napisał/a:

    potwierdzam byłem tam w sierpniu na weselu

    Ja także byłam na weselu w Jasienicy w Gościniec Beskid i bardzo polecam.

    5 Cytuj
  • 1 paź 2017

    JA miałam super salę weselną, którą szczerze polecam Dobrze przygotowany hotel do takich eventów jak wesela. Przepyszne menu, duża sala, wspaniała akustyka a w dodatku klimatyzowana sala. Przygotowana na sezon zimowy i letni. Szatnia jak i sala Best Western Premier pomieści do 400 osób więc można zrobić dużą imprezę. Wraz z małżonką polecamy Wam ten hotel do wesel

    1 Cytuj
  • 4 paź 2017

    Cześć :) Szukam samochodu do ślubu, retro cudeńka - odpicowanego! Proszę o propozycje :) Może być nawet z daleka, byle by było piękne i stylowe :)

    1 Cytuj
  • 4 paź 2017

    Cześć :) Szukam samochodu do ślubu, retro cudeńka - odpicowanego! Proszę o propozycje :)

    1 4 Cytuj
  • 5 paź 2017

    Witam, potrzebuje opinii o zespole Zgrani z Mszany Dolnej, bawił się ktoś na weselu gdzie oni grali lub słuchał ich występu na żywo?

    3 Cytuj
  • 6 paź 2017

    Jakbym chciała z wyszukiwarki auto to bym sobie wyszukała, nie bez powodu pytam tutaj bo szukam kogoś z polecenia, sprawdzonego, o kim ktoś może mi coś powiedzieć. Ale dzięki ;)

    2 Cytuj
  • 23 paź 2017

    Czy był ktoś ostatnio na weselu w hotelu komfort w krzywaczce ? Dawniej był to comfort exspress ale podobno sie zmienił właściciel. Sala ładna i ciekawa jestem opinii jak tam jest teraz.

    1 Cytuj
  • 29 paź 2017

    Czy był ktoś na weselu gdzie grał zespół Mila?

    8 Cytuj
  • 29 paź 2017
    kaka napisał/a:

    Czy był ktoś na weselu gdzie grał zespół Mila?

    Grają świetnie pod nogę, typowe weselne i góralskie klimaty, jeśli ktoś lubi.

    A ktos cos o zespole System z Tokarni?

    5 7 Cytuj
  • 10 lis 2017
    krycha09 napisał/a:

    JA miałam super salę weselną, którą szczerze polecam Dobrze przygotowany hotel do takich eventów jak wesela. Przepyszne menu, duża sala, wspaniała akustyka a w dodatku klimatyzowana sala. Przygotowana na sezon zimowy i letni. Szatnia jak i sala Best Western Premier pomieści do 400 osób więc można zrobić dużą imprezę. Wraz z małżonką polecamy Wam ten hotel do wesel

    Ale jak już podpisaliście umowę na jakąś kwotę, to nie było wzrostu cen w międzyczasie? Była szansa negocjowania ceny i co jeśli albo chce coś zmienić w menu, albo już na weselu coś nie będzie dobrze smakować? Są jakieś gwarancje w umowie, że jeśli ktoś czegoś nie dopełni, to dostane zadośćuczynienie? Zastanawiam się nad salą na wesele w górach

    Cytuj
  • 11 lis 2017

    Poszukuję pokrowców na krzesła do wynajęcia, potrzebuję około 200-250 sztuk, najlepiej pokrowce elastyczne, czy ktoś może mi coś polecić?

    Cytuj
  • 11 lis 2017

    A ktos cos o zespole System z Tokarni?[/cytat]

    to jeden z najlepszych zespolow w okolicy (osobiscie twierdze ze najlepszy;))

    5 8 Cytuj
  • 22 lis 2017

    co na temat greg w budzowie planuje wesele 2019 i kapela roy co wy na to???

    2 Cytuj
  • 23 lis 2017
    aska napisał/a:

    Poszukuję pokrowców na krzesła do wynajęcia, potrzebuję około 200-250 sztuk, najlepiej pokrowce elastyczne, czy ktoś może mi coś polecić?

    663-734-584

    Cytuj
  • 24 lis 2017

    Witam,
    poszukuje opinii na temat wesela w Hotelu Podzamcze w Dobczycach. Pilna sprawa, dlatego proszę o pomoc :)

    3 Cytuj
  • 27 lis 2017

    Witam,
    Odstąpię salę w OSP Droginia k. Myślenic termin 12/13 maj 2018r. Sala może być wynajęta w celu zorganizowania przyjęcia weselnego lub komunii. Sala jest dostępna od 9 do 13 maja 2018r. Sala jest klimatyzowana i pomieści około 150 osób. Koszt wynajmu sali to 2000-2500 zł (w zależności od zużytych mediów) wpłacona zaliczka 500 zł. Posiadamy również rezerwację na bardzo dobry catering możemy odstąpić. Zdjęcia Sali dostępne pod adresem:
    http://www.dekoracje-szymoniak.pl/gallery/dekoracja-sal-osp-droginia-2015/

    Więcej informacji udzielę telefonicznie proszę o kontakt 791 01 22 99

    Cytuj
  • 27 lis 2017

    Siwy Dym grał u nas na weselu. Goście super się bawili i są zachwyceni tą orkiestrą. Posiadają bogaty repertuar. To dzięki Nim ta uroczystość się udała. Dziękujemy!

    1 Cytuj
  • 7 gru 2017

    Witam, co myślicie o zespole Ensemble?? Zastanawiam się nad nimi..

    5 Cytuj
  • 8 gru 2017
    aska napisał/a:

    Poszukuję pokrowców na krzesła do wynajęcia, potrzebuję około 200-250 sztuk, najlepiej pokrowce elastyczne, czy ktoś może mi coś polecić?

    663-734-584

    Cytuj
  • 14 gru 2017

    tez polecam siwy dym

    Cytuj
  • 14 gru 2017

    a ktos probowal DJ? ja mialam na wlasnym weselu

    2 4 Cytuj

Odpowiedz