Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 16 sty 2018

    Witam, co sądzicie o zespole Light z mszany?

    3 7 Cytuj
  • 16 sty 2018

    Szukam opinii na temat nowej sali bankietowej Graffit w Myślenicach. Czy ktoś może pomóc?

    33 8 Cytuj
  • 17 sty 2018

    Posezonowa wyprzedaż sukien ślubnych już od 1000,00 zł.
    Salon Mody Ślubnej DAMA

    4 1 Cytuj
  • 5 lut 2018

    Siemka,

    Zastanawiamy się nad jakąś salą weselną na dużą ilość ludzi. Coś w okolicach 240 osób - plus/minus 20. Sporo będzie przyjezdnych.

    Co powiecie o: http://www.salaeuforia.pl/?m=organizacja-wesel

    lub o http://www.restauracjaavangarda.pl/wesela-krakow/

    No i jak ewentualnie załatwić kwestię noclegów?

    To jest dopiero w fazie planów, orientujemy się. Z góry dzięki za sugestie.

    Cytuj
  • 5 lut 2018

    Szybkie wesele a później terapia:

    https://www.youtube.com/watch?v=slTu_AG0m00

    3 3 Cytuj
  • 17 lut 2018

    Witam wszystkich! Zdecydowanie polecam Wam zespół Popularni z Krakowa, grają pod nogę ale też ambitnie jak ktoś takiej muzyki jest fanem. Co do przerw to mają przerwę 15 minut i 45 grają ( nie licząc dań) fajny kontakt przed weselem, widać ze mają obycie i doswiadczenie ;) na podziękowania proponuje ich utwór Łociec - Popularni! Super Kapela! Pozdrawiam

    14 Cytuj
  • 23 lut 2018

    Witam, jestem kucharzem z bogatym doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych. Zainteresowane przyszłe pary młode które chcą mieć jedzenie smaczne i nowoczesne zapraszam do kontaktu. GSM 501-321-519 lub e-mail miotk42@wp.pl

    Cytuj
  • 26 lut 2018

    Hm... Chyba najlepiej będzie jeśli sprawdzisz sobie Macieja Wilkanowskiego, korzystałem z jego usług jakiś czas temu i mogę polecić bo doprawdy bardzo warto, goście będą zachwyceni! Zresztą wy tak samo :D

    Cytuj
  • 26 mar 2018

    Miesiąc po upłynięciu terminu wykonania dzieła dowiedziałam się, od Pana Kamila Szymoniaka photograph.pl z Dobczyc, że dysk ze zdjęciami i filmem jest uszkodzony, a fotograf nie zrobił kopi zapasowej. Zdjęcia otrzymaliśmy po 20 miesiącach, wtedy też otrzymaliśmy wersję roboczą filmu z odzyskanych materiałów, wersji finalnej filmu nie dostaliśmy do dzisiaj tzn. 3 lata później. Nie odbiera telefonów, zwodzi, wiecznie przesuwa termin i go nie dotrzymuje. Pan Kamil swoim zachowaniem i podejściem do sprawy zniszczył wspomnienia jednego z najszczęśliwszych dni w moim życiu.

    16 2 Cytuj
  • 9 kwi 2018

    Mamy do oddania termin ślubu cywilnego w USC i wesela w Mszanie Dolnej w Starej Winiarni 30.06.18, fotografa oraz zespół. Wszystkie najważniejsze rzeczy są załatwione, oddamy za cenę zaliczek, ale możemy ponegocjować. Może jest ktoś zainteresowany? Zostały trzy miesiące ;)

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2018

    Poszukuje dobrego,sprawdzonego kamerzystę na wesele. Możecie kogoś polecić ?

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2018

    Czy ktoś z was miał kamerzystę Pana Jamrozika z Tokarni i może podzielić się doświadczeniami ?

    17 4 Cytuj
  • 28 maj 2018

    Najlepszy zespół MAXI Z Koźmic Wielkich tel 12 250 15 64

    5 17 Cytuj
  • 17 lip 2018

    Mieliśmy przyjemność bawić się, na weselu, z zespolem Gołecki zabawa przednia, panowie zabawiali gosci do samego rana .Polecam z całego serca ,jeżeli kiedyś będę wydawac drugą córkę za mąż napewno ten zespół bedzie u nas grać. Pozdrawiam serdecznie Iwona

    6 11 Cytuj
  • 18 lip 2018

    Film z fesela to wg mnie przeżytek, lepszy dobry fotoalbum. Polecam szukać fotografa, który nie skupia się tyle na "artyźmie" ujęć, co na udokumentowaniu dobrej zabawy. Ja mam album ładny, ale prawie w ogóle nie mam zdjęć gości, co mnie osobiście drażni.

    7 Cytuj
  • 22 lip 2018

    Dzień dobry,
    poszukuje dobrej, sprawdzonej krawcowej, która uszyłaby suknię ślubną. Taka która doradzi obiektywnie i uszyje wymarzony model. Bardzo proszę o namiary tutaj lub w wiadomości prywatnej.
    Pozdrawiam!

    1 1 Cytuj
  • 30 lip 2018

    Hej, jaki zespół na wesele polecacie? Jest tyle różnych zespołów, że nie potrafimy się na nic zdecydować :(

    2 Cytuj
  • Beata 10 sie 2018
    annasokolowska napisał/a:

    a ktos probowal DJ? ja mialam na wlasnym weselu

    Niedawno byliśmy na weselu w Bochni i grał DJ i naprawdę zaskoczenie. Super prowadził całą imprezę.
    Także się nad tym zastanawiamy bo planujemy na wesele 2020 rok.
    Jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania zespołu lub DJ-a oraz fotografa i kamerzysty. Lokal już mamy zarezerwowany w Mszanie Dolnej i bardzo prawdopodobne że jednak zdecydujemy się na DJ-a.

    5 Cytuj
  • kadhs kras 12 sie 2018

    Szczezrze jakbym mial placic gosciowi ktory puszcza muzyke z radia to wolalbym wierze przyniesc glosnik I muzyka za free Co muzyka na zywo to Nikt MI nie powie ze DJ to zastapi dramat

    17 1 Cytuj
  • 31 sie 2018

    ja mogę polecić od siebie zespół Siwy Dym. Mają ogromne doświadczenie, więc każde wesele z nimi w roli głównej powinno być więcej niż udane. Grali u nas i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę, bo nigdy w życiu nie bawiłam się tak, jak na własnym weselu.

    6 Cytuj
  • 30 paź 2018

    jeśli ktoś z Was chce mieć mega udane wesele, to z ręką na sercu polecam zespół SIWY DYM!

    1 7 Cytuj
  • 8 sty 2019

    Witam Wszystkich, szukam zespołu weselnego na 2020 kogo polecacie?

    1 Cytuj
  • 15 mar 2019
    Kaspo1988 napisał/a:

    Witam Wszystkich, szukam zespołu weselnego na 2020 kogo polecacie?

    Zespół Prospect
    Serdecznie polecam. Mają swoją stronę na fb więc łatwo ich znaleźć .

    4 9 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Co powiecie o zespole Maxi z Kuźmic? Głownie chodzi mi jakie robią przerwy, długie czy krótkie? Grają na ugranie czy normalnie kasa+puszka?

    3 Cytuj
  • 24 lis 2019

    witam jaka kucharkę i obsługę polecacie

    Cytuj

Odpowiedz