Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 20 wrz 2010

    Mam pytanie do wszystkich zespolow. Ile bierzecie za Sylwestra i czy macie juz zajete?Bo szukam orkiestry na Sylwestra.

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Jak jesteś zainteresowany to zadzwoń i zapytaj, bo nie sądzę żeby któryś z zespołów odpowiedział ci na tym forum :-D

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    To moze chociaz podajcie same ceny,bez nazw zespolow?

    Cytuj
  • Bylic 20 wrz 2010

    Koszty duże, to prawda, sam zespół, kamera, fotograf, to już koło 6tys, 7!!!:( zależy co się chce mięć, ja się miałem wesele niedawno, chciałem kamerzystę ale wybrałem tylko fotografa... Czemu bo po pierwsze na zdjęciach jakoś to jest inaczej przedstawione lepiej!!! Poznałem gościa ma od dwóch lat firmę fotograficzną!! w sumie niebyłem pewny... ale pochodziłem po MC.. pytając studia... no i chyba oszaleli z tymi cenami.... dla zainteresowanych to jest firma FotoPaul z Trzebuni.. Jest tu w Katalogu firm, Pożądanie i tanio!!! co do zespołu to może być dj.. ale jeśli chodzi o wesela to prawdziwa kapela daje klimaty!! dobra kapela kosztuje.. mnie osobiście wyszło za wesele około 160zł/osb.

    Cytuj
  • Bylic 20 wrz 2010

    [quote]poszukuje fotografa na jednodniowe przyjecie weselne w 2011r:)[/quote]

    Dzwoń pod ten numer 669 028 480 gościu robi tanio i profesionalne zdjecia

    Cytuj
  • Bylic 20 wrz 2010

    oszty duże, to prawda, sam zespół, kamera, fotograf, to już koło 6tys, 7!!!:( zależy co się chce mięć, ja się miałem wesele niedawno, chciałem kamerzystę ale wybrałem tylko fotografa... Czemu bo po pierwsze na zdjęciach jakoś to jest inaczej przedstawione lepiej!!! Poznałem gościa ma od dwóch lat firmę fotograficzną!! w sumie niebyłem pewny... ale pochodziłem po MC.. pytając studia... no i chyba oszaleli z tymi cenami.... dla zainteresowanych to jest firma FotoPaul z Trzebuni.. Jest tu w Katalogu firm, Pożądanie i tanio!!! co do zespołu to może być dj.. ale jeśli chodzi o wesela to prawdziwa kapela daje klimaty!! dobra kapela kosztuje.. mnie osobiście wyszło za wesele około 160zł/osb.

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Ja myślę że cena za sylwestra nie będzie mniejsza jak 4 tys. ... nikt za mniej nie będzie chciał zagrać.... pozdrawiam ....;)

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Za Sylwestra nie mniej niż 5tyś. I tu prośba do zespołów by trzymała cenę, bo ludzie do mnie dzwonią i w większości słyszę to samo... "Dlaczego tak drogo?? znam zespół który zagra 3tyś..." Ciekaw jestem komu się będzie chciało kolejnego Sylwestra zawalić za takie pieniądze. Pozdrawiam forumowiczów

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    [quote]Za Sylwestra nie mniej niż 5tyś. I tu prośba do zespołów by trzymała cenę, bo ludzie do mnie dzwonią i w większości słyszę to samo... "Dlaczego tak drogo?? znam zespół który zagra 3tyś..." Ciekaw jestem komu się będzie chciało kolejnego Sylwestra zawalić za takie pieniądze. Pozdrawiam forumowiczów [/quote]

    Również do tego namawiam - 5 tys to minimum - 5 osobowy zespół. Po 1000zł na głowę to nie jest nie wiadomo ile za jedną jedyną taką noc w roku biorąc pod uwagę narzekające żony - "Grasz prawie w każdy weekend i jeszcze w sylwestra!" Pozdrawiam wszystkie kapele i odbiorców.

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    "poszukuje fotografa na jednodniowe przyjecie weselne w 2011r:)"
    www.marcinsroka.pl ----polecam!!!

    Cytuj
  • Bylic 22 wrz 2010

    Potrzebujesz FOTOGRAFA na ślub, wesele, chrzest, sesje prywatne, !!! zadzwoń 669028480

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    Witam! Odstąpię strażnicę w DROGINI na 21.05.2011rok zainteresowani pisać marzena_90@wp.pl

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Czy ktoś się orientuje ile bierze p. Filipek za 2 dni (wesele + poprawiny)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    zZ tego co wiem od znajomych pan Filipek wziął 140 zł/os (bez owoców, napojów, ciast).
    Osobiście nie polecam, bo jedo potrawy jak dla mnie to straszna masówka i zawsze to samo, ale wiem też że wiele osób jest zadowolonych z jego wyrobów.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Polecamy Panią fotograf Beatę. Jej strona to www.photograph.pl
    Jest tania i bardzo konkretna, a przy tym ma talent do fotografii. My w każdym razie jesteśmy zachwyceni zdjęciami. Z niezbyt wyszukanych miejsc potrafi wydobyć piękno, bo na sesję plenerową mieliśmy bardzo mało czasu i na dodatek już w nocy.
    Polecamy,
    Justyna i Marcin

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    A ja wrócę do tematu zespołów....

    Byłem pierwszy raz od niepamietnych czasów jako gość na weselu.
    Wybawiłem sie na maxa jedzenie jakoś inaczej smakowało wódeczka inaczej wchodziła, akustyka nie przeszkadzała i parkiet należał do mnie :):):) za sprawa kapeli....

    Ktos juz pare razy pytal o zespół Calvados
    Ja oburacz polecam.
    Pełen sześcioosobowy skład zawodowe wokale dobre prowadzenie idealny repertuar.
    Zespół w identycznym składzie i tej samej klasy co Hot Night tyle ze chyba bardziej poukładany i mniej gwiazdorski.

    http://www.youtube.com/watch?v=bw_08eUXEfk
    P.S.
    Możecie pokrytykowac filmowanie ujecia prowadzenie kamery itd.
    Ale wszyscy panowie filmowcy z Myslenic powinniście iść na przyspieszony kurs zgrywania dźwięku do firmy db7studio

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Dzwięk na prawdę super ale prowadzenia kamery jednak wołają o naukę, może to ja jestem przeczulony bo jako fotograf profesjonalne ujęcia są dla mnie najważniejsze. Z Calvadosami już na weselu byłem i prawdę piszesz że są dobrzy. Pooglądałem jeszcze ich kilka filmów i trafiłem na ten i powiem że nieumiejętność operatorów jest tutaj zatrważająca, wszystko rozchwiane i niestabilne ale to nie wszystko popatrz na ten film
    http://www.youtube.com/watch?v=BlINOuLm3Nk

    Tam cały czas nie ma ostrości, znaczy jest ostro ale prawie zawsze daleko za obiektem kręconym. Nie znam się na kamerach ale chyba punkt autofocusa jest źle ustawiony. Jednak filmy PeepHole Studio to inna klasa. W nich nie ma tak rażących błędów.

    Tak z ciekawości co to za fotograf jest na tym twoim filmie z dolnego przedmieścia bo chyba go znam ale nie jestem pewien. Możesz odpowiedzieć.

    Pozdrawiam. Artur

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    [quote=Bruce]A ja wrócę do tematu zespołów....

    http://www.youtube.com/watch?v=bw_08eUXEfk
    P.S.
    Możecie pokrytykowac filmowanie ujecia prowadzenie kamery itd.
    Ale wszyscy panowie filmowcy z Myslenic powinniście iść na przyspieszony kurs zgrywania dźwięku do firmy db7studio [/quote]

    Gdyż jestem z branży, moja opinia nie będzie obiektywna dla zespołu Calvados i dlatego na ten temat się nie wypowiem a słyszałem ich nieraz, natomiast chętnie wypowiem się na temat kamerzystów, których tutaj tak zachwalasz. Dźwięk płaski, brak pogłosu sali a w odnośniku wyżej brak pogłosu kościoła, co stwarza wrażenie jakby nagranie fonii było zrobione zupełnie w innym miejscu. To niestety nie jest dobry przykład dla filmujących wesela. Obraz bardzo słabej jakości inie jest to wina youtuba, gdyż jest wiele podobnych filmików dużo lepszych jakościowo, chłopaki co filmują robią to jakby dopiero co skończyli pracę w polu, filmy roztrzęsione, źle zmontowane, ogólnie jedne ze słabszych jakie widziałem, a w dodatku kręcone na dwie kamery więc spodziewać by się można było czegoś ponad przeciętną, a tu typowa kicha weselna. Widziałem film kolegi kamerzysty także z Myślenic sprzed 4 lat zrobiony jedną kamerą w taki sposób zmontowany że przy tym co tutaj widzę to dno za które jeszcze klient musi dopłacić jako dwukamerowo, nie chciałbym widzieć nagrania jednokamerowego :)
    Dziwię się Bruce że chwalisz ich na tym forum, bo sam piszesz żeby nie zwracać uwagi na jak to lekko potraktowałeś prowadzenie kamery :) To jest dramat a ty stałeś się właśnie całkowicie nieobiektywną postacią, która za to że kamerzyści nakręcili ci jakieś proste filmiki - rozkładanie sprzętu i jeden utwór gdzie cały czas jest zespół i umieścili je na stronce jako zespół polecany, za to ty polecasz taki dramat ludziom tutaj? Chciałbyś by tobie ktoś tak nagrał wesele, gdzie nie ma ostrości w kościele, potwierdzam to co wyżej napisał Arek? Gdzie kamerzysta operuje kamerą jak cepem?
    Za kilka tandetnych filmików na ich stronie twojego zespołu ty polecasz to coś tutaj? Strasznie nisko się cenisz, i bardzo niską ocenę sobie i swojemu zespołowi w tym momencie wystawiłeś.
    Miałem cię za kogoś poważniejszego i mądrzejszego a tu taka wtopa. Fajnie gracie chłopaki ale jak już kogoś polecacie to róbcie to profesjonalnie a nie że za kilo śliwek zrobimy dobrą opinię każdemu niedorobionemu usługodawcy.

    Narka Andrzejku i bez urazy ale piszmy prawdę a nie że za łapówkę każdego wychwalimy, a potem klient do kogo będzie miał pretensje za zrypaną pamiątkę ? Pewnie do ciebie jako osoby która powinna się znać i wiedzieć kogo poleca.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Widzę że kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)
    Bardzo bym Cię prosił abyś zacytował całą moją wypowiedź .... i nie wypatrzał jej puplicznie ...

    Użyłem spomułowania "POLECAM OBURĄCZ" - w odniesieniu do Zespołu CALVADOS a nie tak jak ty zinterpretowałeś. A wklejony link ilustruje równierz zespół CALVADOS.

    Zgodzę się że użyty w przykładzie film nie jest ambitnym materiałem na płaszczyźnie zdjęciowej. Także priorytet jakości obrazu nad dźwiękiem jest niepodważalny. Niemniej jednak patrząc przez mój pryzmat na uwagę zasługuje nieporównywalna z lokalną (i nie tylko) konkurencją jakość dźwięku ...

    Reszta Twojej polemiki na temat mojego personalnego polecania nie ma odwzierciedlenia w materiałach marketingowych oficialnie prezentowanych przez zarówno moją osobę jak i zespół Red Band.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    [quote=Bruce]Widzę że kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)
    Bardzo bym Cię prosił abyś zacytował całą moją wypowiedź .... i nie wypatrzał jej puplicznie ...

    Użyłem spomułowania "POLECAM OBURĄCZ" - w odniesieniu do Zespołu CALVADOS a nie tak jak ty zinterpretowałeś. A wklejony link ilustruje równierz zespół CALVADOS.

    Zgodzę się że użyty w przykładzie film nie jest ambitnym materiałem na płaszczyźnie zdjęciowej. Także priorytet jakości obrazu nad dźwiękiem jest niepodważalny. Niemniej jednak patrząc przez mój pryzmat na uwagę zasługuje nieporównywalna z lokalną (i nie tylko) konkurencją jakość dźwięku ...

    Reszta Twojej polemiki na temat mojego personalnego polecania nie ma odwzierciedlenia w materiałach marketingowych oficialnie prezentowanych przez zarówno moją osobę jak i zespół Red Band.

    [/quote]
    A co źle zacytowałem? Zacytowałem to co piszesz pod PS więc całe zdanie i jego merytoryka została zachowana w całości, tym bardziej że napisałem że nie wypowiadam się na temat ponad słowem PS bo nie będę obiektywny jako że taż gram.

    Prawda że obraz i montaż to zapaść a fonie jest OK, ale napisałem ci że dzwięk podobnie jak obraz także musi odzwierciedlać miejsce i klimat a tu tego nie ma. Tu jest tak jakbyś oglądał koncert z szalejącym tłumem a fonie miał ze studio - płaską i nienaturalną w otoczeniu.

    Co do tej nieporównywalnej jakości też bym nie przesadzał bo wskażę ci dwóch kamerzystów z Myślenic którzy poprawnym otoczeniowo i szczegółowym dźwiękiem wdeptają w błotko to co ty tu pokazałeś, nie będę wymieniał po nazwiskach bo sam na pewno ich znasz podobnie jak ja i bez reklamy, chociaż ich warto byłoby zareklamować bo to pierwsza liga, a nie to co powyżej wstawiłeś, a że często proszę większość naszych o płytki z wesela to mam porównanie naszego rynku, poza niektórymi których słowność urąga. Obiecują że będą pamiętać a potem mają cię w du.e.

    Narka.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Ratunku.... potrzebuje pomysłu na miejsce do zorganizowania wesela na 80 osób. Wszystkie znane mi miejsca - strażnice, domy weselne są na 150 osób i więcej; lub małe salki dobre na imprezy okolicznościowe do 50 osób. Nie chciałabym aby moi goście "zginęli" w takich molochach, lub było im nieprzeciętnie ciasno!
    Ale gdzie można zorganizować takie wesela aby miejsca było w sam raz?! Ponieważ strażnice wykluczyłam, dlatego interesują mnie restauracje, hotele itp... w Myślenicach lub okolicach. Proszę o pomoc:)

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Koleżanko Agatko SALA OSP W OSIECZANACH. 100 osób ledwie tam wchodzi

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Koleżanko Agatko, poniżej setki zmieścisz w restauracji Słowiańska w Myślenicach.
    Ewentualnie w Gali w Biertowicach.

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    A miał ktoś przyjęcie weselne w Gali? widziałam ich galerie zdjęć! Lokal wygląda naprawdę dobrze - ale jak z resztą? jedzenie? obsługa? wie ktoś coś więcej na ten temat....

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    W Gali jedzenie jest bardzo dobre, obsługa sprawna, tylko trochę długo bawili się z krojeniem tortu. Ale to drobnostka. :)
    Z tych dwóch, które wymieniłem wyżej, zdecydowanie polecam Galę!

    Cytuj

Odpowiedz