Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 1 paź 2010

    Kaper - dzięki za pomoc. w takim razie pojedziemy do Gali zobaczyć co i jak :)

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    w brzączowicach strażnica jest idealna na wesele nie większe niż 100 osób, polecam

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    U Babci Maliny organizują wesela do max 120 osób, ceny z tego co wiem średnia 140zł max 170zł od osoby w zależności od repertuatu żywieniowego

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    wesela ? gdzie ? u Babci Maliny ?120 MAX .TAM 50 OSÓB BY NIE WESZŁO A O TAŃCU JUŻ NIE MOWIE

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Gdzie można kupić tanio wódeczke na wesele w okolicach Myślenic lub Krakowa ???

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    [quote]Gdzie można kupić tanio wódeczke na wesele w okolicach Myślenic lub Krakowa ???[/quote]
    selgros-kraków
    Hurtownia GS koło vistuli myslenice ..

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Czy ktoś ma jakieś informacje na temat zespołu Dominata (mam nadzieje, że nie przekręciłem nazwy) - trzech facetów i kobieta. Wpadła mi w uszy taka nazwa i chciałbym się czegoś więcej o nich dowiedzieć.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Z tego co się orientuję to chyba już nie istnieje, a solistka z tego zespołu śpiewa w zespole MAGNUM. Tak mi się przynajmniej wydaje.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Z tego co się orientuję to chyba już nie istnieje, a solistka z tego zespołu śpiewa w zespole MAGNUM. Tak mi się przynajmniej wydaje.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Dzieki błyskawiczna za odpowiedz. Z tego co sie orientuje to zespol istnieje tylko zmienil nazwe, ale nie wiem na inna, a ktos polecil mi go na wesele.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Dzieki za błyskawiczna odpowiedz. Z tego co sie orientuje to zespol istnieje tylko zmienil nazwe, ale nie wiem na inna, a ktos polecil mi go na wesele.

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    Co myślicie o sali w remizie koło rynku w Myślenicach?

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Co do zespołu ONYX(jesli chodzi o ten z Jawornika) to byłam ostatnio na weselu, na ktorym grali i uważam, że sa bardzo dobrzy, wokalista ma naprawde dobry głos, jedyny minus to to, że grają jedynie polskie piosenki. Sama chciałam ich na swoje wesele wynająć, ale neistety nie mają już terminu.
    Za to mam pytanie czy ktoś z Was bawił się na weselu przy zespole Dass(z Trojanowic)? Podobno też grają fajnie, ale zastanawiam się jak zachowują się na weselu(picie alkoholu, długość przerw itp.)? Z góry dziękuje za wszelkie informacje:)

    2 Cytuj
  • 9 paź 2010

    Znacie kogoś kto dobrze uczy tańca. Jakiś kurs i nauka pierwszego tańca dla młodej pary?

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    Polecam Panią Agnieszkę z Zarabia która uczy tanća. Jeśli jesteś zainteresowany to podaj email i wyśle Ci do niej numer.

    Cytuj
  • 11 paź 2010

    może cie polecic mi cukiernie w myslenicach słyszałamże jest jakaś nowa i pieką swojskie ciata "czereśniowy sad" widziałam na weselu pudełeczko z napisem myslenice gdzie to jest

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    przeżyłam istny szok!
    rok przed weselem zamówiłam Quatro Band z Raciechowic
    po czym kilka dni przed weselem szef zespołu P.Bugaj zadzwonił i odmówił nam argumentując że zespół się rozpadł. nieoficjalnie dowiedziałam się, że to nie prawda.
    Dlatego nie polecam- oszuści i nic więcej!

    1 1 Cytuj
  • Paweł Kęsek 14 paź 2010

    [quote]Znacie kogoś kto dobrze uczy tańca. Jakiś kurs i nauka pierwszego tańca dla młodej pary?[/quote]

    Pani Guzowska. Uczy w Myślenicach w MCT (Małopolskie Centrum Tańca). Wiem że prowadzi lekcje także dla dorosłych - tel. 506 162 380.

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    anusia1604@gmail.com, a kiedy masz swoje wesele?

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    Pierwszy taniec tylko z Panią z Zarabia - jak już robić reklame to także podam ten numer p. Agnieszka 512446696
    Pozdrowienia

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    zastanawiam się nad salą ktora najlepsza ??
    w Drogini, na Dolnym Przedmieściu czy Zarabie??

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    Byłam na Dolnym na Zarabiu ale najbardziej mi się podobała w Drogini.

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    dzieki za szybką odpowiedź;);)jeszcze mam jedno pytanie ;D sala na Dolnym jest wysoka ?? jest z balkonem ?? nigdy tam nie byłem Bo ta w Drogini wydaje mi się że taka bardzo niska.

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    Polecam restauracje REZYDENT w Rudniku super profesjonalnie ,obsługa rewelacja ,a menu wyśmienite jestem zadowolona z wesela...

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    NAPISZCIE CZY SŁYSZELIŚCIE O NOWEJ CUKIERNI W MYŚLENICACH CZEREŚNIOWY SAD

    Cytuj

Odpowiedz