Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 19 lip 2009

    Duże koszty, planowanie , przygotowania ... Tyle wysiłku , a tu coś nie wypaliło . Dlaczego ? Chciałabym poruszyć na forum ten temat , bo konkurencja na ty rynku jest ogromna i jak się okazuje nie całkiem uczciwa. Działania niektórych firm świadczących usługi w tym zakresie pozostawia sobie wiele do życzenia. Opisujcie swoje doświadczenia zarówno te dobre jak i te złe , aby pomóc innym w uniknięciu wpadek w tym dniu który powiniem być tylko radosny. Na pogodę w dniu ślubu nie mamy zazwyczaj wpływu , ale na organizację za którą tak słono płacimy jak najbardziej .

    15 27 Cytuj
  • 19 lip 2009

    Może być zła pogoda,może być kiepska kuchnia i paskudna wódka,a zabawa będzie przednia.
    Ale jak będzie zły zespół,to położy całe wesele.
    Chociaż z drugiej strony,jak goście siedzą przez dwie godziny i nie chcą tańczyć,to nawet najlepsza kapela traci zapał do grania i wtedy stypa jest weselsza.
    Zdarzyło mi się grać na kilku takich imprezach i nieraz mieliśmy z kolegami ochotę zwinąć się o 21.00 do domów.
    Zaraz będziecie pisać,że graliśmy nie to,co ludzie chcieli usłyszeć.Ale my nie jesteśmy jasnowidzami,żeby odgadnąć,co lubi dwieście osób.

    19 6 Cytuj
  • 19 lip 2009

    Jedyneczka, "Wesele !!! Udane czy nie ?". Jezeli ogladniesz film "Wesele" to sprawa sie wyjasni. ;)

    8 20 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 19 lip 2009

    czyzby chciala sie zareklamowac nowopowstala firma prowadzacy taki zakres uslug? ;) ;) ;)

    2 7 Cytuj
  • 20 lip 2009

    Cel uswieca srodki. A tak na marginesie to kto kaze korzystac z uslug jakichkolwiek firm? A nawiasem mowiac, to o "weselu" predzej czy pozniej i tak kazdy jak najszybciej chce zapomniec...
    Poslubiony podrozy, Mysleniczanin007.

    2 4 Cytuj
  • 20 lip 2009

    O! Chyba zawaliłam ? No na pewno w przypadku "J" nie chodziło mi o reklamę , ale o antyreklamę . Widzę , że tak naprawdę nie o wszystkim można tu pisać . W mojej wypowiedzi pojawiły się jakieś skróty...?

    1 6 Cytuj
  • 21 lip 2009

    To zecerskie gnomy. Wykradaja slowa,przekrecaja literki. Jedyneczka ciesz sie ze nie pozmienialy Twojej wypowiedzi tak, zebys musiala sie zaczac wstydzic. Albo kompletnie usunely post, tak jak w moim przypadku. Pozdrawiam "cenzure" raz jeszcze :D
    Nie nie, to nie deja vu.
    Wiecznie niepoprawny, Mysleniczanin007.

    3 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Pozdrawiam wiecznie niepoprawnego Mysleniczanina007 . Mam nieodpartą potrzebę pobyć i popisać sobie na tym forum , ale na razie to się tak tylko przyglądam .

    3 1 Cytuj
  • 29 lip 2009

    PLANUJEMY ŚLUB I WESELE ZA 1,5 ROKU. JAKĄ SALE( STRAŻNICE) W MYŚLENICACH POLECACIE GOŚCI BĘDZIE OKOŁO 180. SZUKAM TAKŻE ORKIESTRY I DEKORACJI? KOGO POLECACIE PROSZĘ O POMOC:):)

    3 6 Cytuj
  • 29 lip 2009

    koło rynku

    2 1 Cytuj
  • 29 lip 2009

    Wg mnie najlepsza jest na dolnym przedmieściu :)

    10 2 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Koło rynku będzie trudno upchnąć 180 osób.Na pewno zmieszczą się na dolnym przedmieściu,ale tam podobno trzeba rezerwować z dwuletnim wyprzedzeniem.
    I jeżeli chcesz Julko robić wesele za 1,5 roku,to polecam Ci jak najszybciej załatwiać zespół,bo pół roku przed weselem będzie to prawie niemożliwe.Chyba,że chcesz DJa.

    6 1 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Polecam zespół "Mark Band" ze Skawiny. Grali u mnie na weselu, bardzo zadowolona jestem!Możesz ich posłuchać na stronie www.youtube.com , jeśli chodzi o sale na 180 os. to strażnica na Zarabiu. Ja też mialam w planach ok.180 os., ale i tak tyle nie przyszlo.

    3 3 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Strażnica na Zarabiu nie pomieści 180 osób (chyba, że nie będzie tańców). Na taką ilość osób to tylko Dolne Przedmieście, Droginia lub Trzebunia.

    8 Cytuj
  • 30 lip 2009

    W Rudniku jest bardzo duża sala na przyjęcia weselne, pomieści nawet 400 os. http://www.rezydent-bankiety.pl/

    Podejrzewam,że strażnica na Dolnym Przedmieściu jest zarezerwowana na 2 lata naprzód

    4 6 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Strażnica na Zarabiu pomieści 180 osób. Jest jeszcze balkon do wykorzystania

    2 Cytuj
  • 30 lip 2009

    sala w trzebuni jest bardzo dobra i ma super zaplecze z orkiestr to polecam hepi -bend zdobczyc lub 2 -światy z jasienicy

    4 3 Cytuj
  • 30 lip 2009

    A jaka firma najlepiej dekoruje sale ?

    2 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Jezeli chcesz zespol grajacy z playbacku to smialo bierz jeden albo drugi.

    1 Cytuj
  • 30 lip 2009

    DZIĘKUJE ZA INFORMACJE. MYŚLAŁAM WŁAŚNIE O STRAŻNICY NA ZARABIU PEWNIE BĘDZIE MNIEJ OSÓB NIŻ 180 WIEC CHYBA NIE BĘDZIE PROBLEMU Z POMIESZCZENIEM WSZYSTKICH:). MUSZE SIĘ POŚPIESZYĆ Z ORKIESTRĄ I WSZYSTKIM NIE WIEDZIAŁAM ZE AŻ TAKIE DŁUGIE TERMINY WSZYSCY MAJĄ!! MASAKRA:)

    1 Cytuj
  • 30 lip 2009

    bardzo dobrym zespołem oczywiście według mnie jest zespół graham band
    www.grahamband.pl grali u mojej kuzynki i u brata mi sie bardzo podobało!!!

    2 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Jeżeli chodzi o strażnicę na zarabiu to nie rób tego błędu NEVER!!! akustyka jest tam dramatyczna i nawet jak zamówisz najlepszy zespół to może położyć Ci całą imprezę (nie z własnej winy). Nie polecam także "rezydenta" w Rudniku dokładnie z tych samych powodów. Jeżeli z czystym sercem miałbym coś doradzić ( w miarę blisko Myślenic jak rozumiem :) to Hotel GALA w Rudniku, Zajazd (nie pamiętam nazwy) w Krzywaczce, ale trafisz jeden jest tylko :) ewentualnie Hotel "Pod Dębami" w Osieczanach, ale tam chyba nie zmieścisz tyle osób. Uwierz Mi wiem co mówię, zarabie strażnica na własną odpowiedzialność i tak jak Kolega Kaper zauważył wszystkie inne za pół roku będą zajęte tylko Zarabie nie. Daje do myślenia .....

    5 Cytuj
  • 30 lip 2009

    [quote]W Rudniku jest bardzo duża sala na przyjęcia weselne, pomieści nawet 400 os. http://www.rezydent-bankiety.pl/

    Podejrzewam,że strażnica na Dolnym Przedmieściu jest zarezerwowana na 2 lata naprzód[/quote]

    Szczerze to nie wiem gdzie chcesz zmieścić te 400 osób chyba jeden na drugim, owszem sala duża ale bez przesady... Nie róbmy z tego nie wiadomo czego.

    1 2 Cytuj
  • 31 lip 2009

    Nie wiem dlaczego wszyscy tak chwalą salę w Rudniku /może i ładna ale strasznie drogo wychodzi!!!/ Miałam okazje być na weselach w rożnych strażnicach i np. na Dolnym Przedmieściu przeraziły mnie naczynia z napisem "Społem" i aluminiowe sztućce!!! - nie wiem jak jest obecnie. Sala w rynku i na Górnym Przedmieściu bez komentarza. Jeśli chodzi o salę na zarabiu, to akustyka taka sobie ale mimo to rezerwację trzeba robić 1,5 roku wcześniej w okresie letni /wiem od siostry/. Od zeszłego roku do dyspozycji oddany został balkon, więc teraz spokojnie mieści się nawet 200 osób.

    1 2 Cytuj
  • 31 lip 2009

    Mialam wesele na Zarabiu i jestem bardzo zadowolona,polecam szczerze!A sala w Rudniku moze i nie pomiesci 400 os, ale ewidentnie jest na wielkie wesela. Do ubierania sali polecam pania ze Strozy, my poskladalismy sie z para co miala tydzien przed nami slub i wyszlo nam 400 zl od pary. Jedzenie mielismy od Filipka.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz