Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • Mariusz Drzyzga 30 wrz 2009

    Polecam się na wesele jako fotograf... mam kilkuletnie doświadczenie w tego typu imprezach, zdjęcia jakie robie na miasto info, to moje najlepsze portfolio.
    Zapraszam do oglądania tel. 511781940

    Cytuj
  • 30 wrz 2009

    200 za singla jest w porządku, najczęściej pokrywa to koszt jaki przypada na jednego gościa.

    Cytuj
  • 30 wrz 2009

    WITAM JA MAM PYTANIE Z INNEJ BECZKI, BRAŁ KTOŚ MOŻE Z WAS LUB ZAMIERZA WZIĄŚC KREDYT GOTÓWKOWY KRÓTKOTERMINOWY NA WESELE? JA SIE WŁAŚNIE NAD TYM ZASTANAWIAM TYLKO NIE WIEM GDZIE SIE ZA TYM RUSZYĆ I JAKA OFERTA JEST NAJKORZYSTNIEJSZA. CHODZI MI O SPŁATĘ W JEDNEJ RACIE ZARAZ PO WESELU. JEŚLI KTOŚ COS NA TEN TEMAT WIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ. POZDRAWIAM

    Cytuj
  • 2 paź 2009

    Ja nie brałem i nikt z moich znajomych też nie, ale nie szalej za bardzo z tym kredytem, bo po weselisku może się okazać że nie wyrobisz na spłate za jednym zamachem. Tylko w ten sposób można spłacić kredyt bez odsetek. Gdzie jak gdzie ale w Myślenicach jest parę punktów gdzie mozna załatwić gotówke, nie zapomnij zapytać czy przy jednorazowej spłacie nie potrącają parę groszy dla siebie na obsługe kredytu czy jak sie to tam zwie.

    Cytuj
  • 5 paź 2009

    Dobry fotograf jakiego widziałem w akcji,i lata po całym kraju.Polecam.
    http://www.sluby-lodz.pl/

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 5 paź 2009

    Ładne zdjecia, trzeba osobnego dnia na takie foty, a nie każdy sie na to godzi..

    Cytuj
  • Agnieszka Jabłońska 6 paź 2009

    co do tego kredytu...to można zaryzykować i zrobić np. tak, że wziąć w obojętnie jakim baku gdzie ma się zdolność i się dostanie, oczywiście odpowiednio wcześniej zacząć to załatwiać ale jakoś przed samym weselem wziąć a potem w poniedziałek złożyć rezygnacje i oddać całą kwotę. Nie płaci się wtedy nic bo chyba do 7 dni można się wycofać bez konsekwencji;)

    Cytuj
  • 8 paź 2009

    Witam na forum :0 powiedzcie mi gdzie w okolicy Myslenic mozna kupis tanio alkohol na wesele i jaka wódke polecacie, mam z tym własnie problem... pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 9 paź 2009

    Witam wszystkich na forum
    Co do strażnicy/ domu weselnego strażnica w Droginii. Myśle że dźwignie 180 osób, u mnie weszło 170 (najważniejsze- pomieścić gości przy obiedzie)Super zaplecze, klima, i bez wałków typu odmowa sali 2 tyg. przed weselem (wtajemniczeni wiedzą o jakiej strażnicy mowa). Co do zespołu, każdemu będe polecał Fabex. Są z okolic Wieliczki, ale często grają w naszych okolicach, więc można ich posłuchac. Grali na naszym weselu, i tak my, jak i goście (a to najważniejsze) byli bardzo zadowoleni. Dla zainteresowanych link do ich stronki: http://www.zespol-fabex.com/

    1 Cytuj
  • 13 paź 2009

    W ubiegła sobotę byłam z moim chłopakiem na weselu w Krakowie i grał niejaki sabjan band, bardzo nam się podobało bo mieli fajny repertuar,i dobre wykonanie

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Czy na zarabiu w kościele organizują śluby? Ktoś się orientuje? Chodzi mi konkretnie o ołtarz na zewnątrz.
    Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    było pytanie jak dekoratorka dobrze ubiera moim zdaniem jest ISMENA z myslenic

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    było pytanie jak dekoratorka dobrze ubiera moim zdaniem jest ISMENA z myslenic

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    mialam swoje wesele dwa lata temu... nie komentuje tego bo sie wku....m. pamietajcie, ze "tanie mieso psy jedza"...
    jezeli chcesz wiedziec co mam na mysli to ogladnij polski film "Wesele"

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    ismena strasznie droga moim zdaniem, dobrze ubierają Państwo bodajże z Czechówki

    1 Cytuj
  • 25 paź 2009

    ta pani z ismeny robi przepiękne bukiety ślubne możne nie najtańsze ale przecież nie ma przymusu u niej zamawiać ja nie żałuje! bukiet był cudny a co do strażnicy to wesele odbyło się na dolnym sala niezbyt ładna w środku ale po przystrojeniu może być:) ważne że duża tak wesele pow 200 osób to tylko tam!!

    Cytuj
  • 26 paź 2009

    Dopisze moją historie z 2007 roku związaną ze strażnica przy rynku. Wiele było niedomówień ale jedno bije wszystko. Opłata za prąd, bardzo wysoka, którą ja naiwna baba zapłaciłam nie czekając na mojego męża elektryka, który zaraz po przybyciu usiłował uzyskać wyjaśnienie dlaczego mimo wyłączonych sprzętów licznik nadal kręcił jak oszalały, oraz gdzie jest licznik to nadajnika bodajże któregoś operatora telefonicznego umieszczonego na dachu. Wyobraźcie sobie, że facet (chyba naczelnik straży)po prostu uciekł, odwrócił się i po małej szamotaninie przy drzwiach zwiał.

    Cytuj
  • 27 paź 2009

    Hallo!
    A zna ktoś Telex band?? 3 chłopków i dwie kobiety(solistka i perkusistka?) niesamowici! ja osobiście polecam i wszyscy będący na weselichu z tym zespołem z Myślenic!
    Nie polecam Rezydenta w Rudniku (za duże to i kiepska akustyka!!)
    Jeśli chodzi o fotografa to godny polecenia www.marcinsroka.pl ,chłopak się niesamowicie angażuje, ma mnóstwo pomysłów a jego praca zupełnie nie krępuje i można wyyyluzować!

    Cytuj
  • 28 paź 2009

    A ja polecam zespół CALVADOS:)Byłam na dwóch imprezach z ich "udziałem" i zabawa była świetna!Grają po kilkanaście kawałków i robią krótkie przerwy.
    Co do strażnicy... to w Zawadzie jest rewelacyjnie...tylko te terminy;/

    Cytuj
  • 29 paź 2009

    Witam! Czytam Wasze wypowiedzi na temat wesela. Ciągle powtarzają się te same nazwy miejsc. A przecież jest więcej sal ,w których można zorganizować przyjęcie.Ja ostatnio bawiłam się na weselu w Jasienicy .Dom weselny duży ,ładnie wykończony, pokoje dla gości, jedzenie smaczne i co ważne bardzo przystępna cena. Włascicielem jest, o ile pamiętam z rozmów rodzinnych jest Pan Bylica.Polecam ten lokal, bratanica była bardzo zadowolona, goście też. Wszystkim życzeudanej zabawy. uwaga tam jest kilka sal blisko siebie można zobaczyc inne .Piszę o tym, bo trochę się pogubiliśmy jadąc na przyjęcie.Dobrej zabawy życzę.

    Cytuj
  • 1 lis 2009

    Tydzień temu byłam na weselu w Rudniku w Rezydencie i sala robi naprawde wrażenie. Inny klimat inny styl inna klasa w porównaniu do tych remizowych wnętrz. Dodać nalży takze fakt że zupełnia inna klasa obsługi. Kelnerzy obsługują gości jak w najdroższych lokalach. Pełna kulturka widać że to zawodowcy a nie pani Kazia z panią Władzią ...
    Zespół także klasa nieznam nazwy bo nigdzie nie podawali trzech facetów i dziewczyna i z tego co mówili młodzi to chyba z Myślenic. Znakomity repertuar oraz prowadzenie zabawy. Juz pierwszy taniec utkwił w pamięci Extreme More Than words tylko gitara i wspaniały śpiew dziewczyny a później takie przeboje jak November Rain czy Sweet Child o'mine Gunsów takiej muzyki na weselu jeszcze nie słyszałam, ale także kawałki dla starszych.

    Cytuj
  • 2 lis 2009

    W Rudniku jest jeszcze jedna ładna sala "Hotel Gala". Stylowe mebla(nie kazdemu musza sie podobać), ale ogólnie bardzo ładna. Może trochę mało miejsca do tańca, zwłaszcza dla kogoś kto potrzebuje minimum 3m. na 3m.;)

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    witam moze po tym co napisze bedziecie po mnie jeżdzic ale postaram sie wam to opisac z drugiej strony i w miare obiektywnie. juz ładnych kilka lat pracuje jako kelner i kilka wesel w swoim zyciu widzialem mimo iz jestem młoda osoba co do zespołów to kilka zapamietałem i podobały mi sie bardzo: juz wczesniej wspomniany MAXI zdecydowanie mi sie podobał fajni ludzie i fajnie graja ale rzeczywiscie drogi, jesli cos bardziej góralskiego to zespół gryf przefajne, i tango-luz ich słyszałem ok 3 lat temu i grali swietnie teraz nie wiem to chyba tyle co mi w pamieci zapadło,
    wesele gdzie?? sala wiadomo ze kazde miejsce ma swoj klimat i daje rozne mozliwosci. remiza zazwyczaj gorsze zaplecze i ciaśniej co powoduje teoretycznie gorszy poziom obsługi bo niestety jak jest ciasno to kelner nie wszystko jest w stanie przeskoczyc a i w takich miejscach mozna miec obsługe i kulture na prawdziwie wysokim poziomie co do rezydenta (mialem okazje tam obslugiwac) sala przepiekna kuchnia juz teraz bardzo dobra (poczatki ciezkie były:) ) co do akustyki rzeczywiscie bywaja z nia problemy ale jesli orkiestra jest kumata to daje sobie z tym rade bo chociarzby mozna z tyłu sali podpiac dodatkowe głosniki i jest o niebo lepiej, z mojej oceny aby było wygodnie

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    to sala pomiesci od 150 do 300 osob do tej pory najwiecej było ok 500 gdzie siedza wygodnie, co do obsługi nie bede sie wypowiadał to ocenia panstwo sami pozdrawiam przyszłych Młodych:) aha i jeszcze słowo nie zapominajcie po weselu podziekowac obsłudze i dac nawet głupie ciasto czy cos bo naprawde miło jest usłyszec podziekowania a jesli sie niepodobało to nalezy opierdzielic bo lepiej usłyszec ze cos sie spierdzieliło, badz ze było fajnie, niz na koniec nie usłyszec ani cześć ani spier... to tyle:D

    Cytuj
  • 9 lis 2009

    Nr tel do zespołu maxi z kożmic to 122501564. są po prostu najlepsi tż iich zamówiłam na swój ślub za 3 tyg jadę z nimi umowę spisywac.jednak cenę też mają ładną 5500 za 2 dni,ale naprawde warto.

    Cytuj

Odpowiedz