Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 8 paź 2012

    Witam Was!
    Piszę w takiej sprawie, bo widziałam, że kiedyś w strażnicy na Zarabiu grał na weselu zespół Verva Band z Bochni. Poszukałam, posłuchałam ich w internecie i jak na młody zespół grają naprawdę na wysokim poziomie i przede wszystkim nie kaleczą ucha :) I stąd moje pytanie, bo akurat tego nie wiem- jak ten zespół radzi sobie z konferansjerką? Czy potrafią z humorem poprowadzić oczepiny? Czy grają z radością, a nie na tzw. chałturkę? Będę wdzięczna za każdą informację. PS. Jeśli ktoś wie też ile biorą za dwa dni, to nie pogardzę tą wiadomością :)

    6 2 Cytuj
  • 10 paź 2012

    TONY MONTANA- W 'Rezydencie' w Rudniku mieści się 500 osób więc ponad 200 na spokojnie i luzem wejdzie ;) Sala bardzo mi się podoba (lubię jak stoliki i miejsce do tańca jest w jednym pomieszczeniu- a w Rezydencie tak jest). Z tego co słyszałam to terminy są dość spore. Trzeba podjechać i zobaczyć co i jak;)

    1 Cytuj
  • 10 paź 2012

    TONY MONTANA- W 'Rezydencie' w Rudniku mieści się 500 osób więc ponad 200 na spokojnie i luzem wejdzie ;) Sala bardzo mi się podoba (lubię jak stoliki i miejsce do tańca jest w jednym pomieszczeniu- a w Rezydencie tak jest). Z tego co słyszałam to terminy są dość spore. Trzeba podjechać i zobaczyć co i jak;)

    1 Cytuj
  • 10 paź 2012

    A ja podsumowując swoje wesele:
    -zespół AVANGARDA z Dobczyc- chłopaki grają super! Wszystkie kawałki pod nogę ;) Godni polecenia!
    -sala OSP Nowa Wieś- sala bardzo mi się podoba, jest odnowiona i ma dobre zaplecze. Mieści teoretycznie 180 osób- ale moim zdaniem żeby było niezbyt tłoczno to 160-170 to max
    -dekoratorka ISMENA z Myślenic- nie ma co dużo pisać- Pani jest artystką ;) Bukiet jak z marzeń i dekoracja sali tak samo- z czystym sercem polecam wszystkim
    -cetering RAJ z Gołkowic Dolnych- jedzonko bardzo dobre, dużo i smacznie za niewygórowaną cenę- płaciliśmy 100 zł/ os w tym napoje, ciasta, tort, paczki, dania gorące, płyta zimna, owoce (generalnie dają wszystko co do jedzenia ;)) plus szampan. Obsługa miła i nie mam im nic do zarzucenia ;)
    Kamerzysty i fotografa nie mogę ocenić bo nie mam filmu ani zdjęć jeszcze.

    Może komuś moja opinia się przyda (bo ja przed swoim weselem nic nie wyczytałam sensownego z tego forum)
    Enjoy

    2 Cytuj
  • 10 paź 2012
    Gość napisał/a:

    A więc niestety nikt nie odpowiedział mi na pytanie o salę w Trzebunii, dlatego postanowiłam sprawdzić sama iii... brak słów po prostu. Po pierwsze na środku stoją 2 szerokie słupy,przez co jest duuużo mniej miejsca do tańczenia, krzesła i stoliki - jedna wielka porażka (poobdzierane, brudne), niby jest jakaś salka z wykładziną (!!!), gdzie można usadzić dodatkowo około 100 osób, ale co z tego jak należy ona do innego właściciela i jest za zamkniętymi drzwami, więc nawet gdyby były one otwarte, to goście tam siedzący nie widzieliby w ogóle co się dzieje na sali głównej. Ubikacje, korytarze, schody - jak za komuny. Jedynym plusem jest dobre zaplecze - osobne zamykane pomieszczenie na alkohol, toaleta dla obsługi, duże kuchnie i w miarę przyzwoicie wyglądająca zastawa, ale jak dla mnie najważniejsza jest sala główna, a na tej szczerze powiedziawszy, wstydziłabym się robić wesele...

    Więc Trzebunię mam z głowy - odpada napewno i teraz pytanie, gdzie zrobić wesele na około 220 osób?
    -sala w Zawadzie - duża, śliczna, ale droga. Na 2014 rok (a wtedy planuję brać ślub) cena wynajęcia to 3 tyś. złotych + media. Chciałabym wesele jednodniowe i nie mam pojęcia, ile wtedy wyniosłyby te media właśnie...
    -sala na Zarabiu odpada, nie podoba mi się,
    -sala na Dolnym Przedmieściu - no w ostateczności, bo też moim zdaniem nie jest rewelacyjna. Nic nie jest tam odnowionie, straszą zdjęcia zmarłych strażaków na ścianie obok sceny i jest bardzo kiepskie oświetlenie, ale jeżeliby ktoś wiedział, ile osób pomieści i ile kosztuje jej wynajęcie, to bardzo proszę o pomoc...
    -sala w Porębie - byłam wielokrotnie i też mogłabym być, tylko nie wiem czy ,,upchnę" tam 220 osób...
    -Rezydent, Gala - odpadają, bo nie chcę całej kasy wpakować w jednodniową zabawę.

    Z góry dziękuję za pomoc. :)

    a strażnica w Trzemeśni ? sala jest duża, i zmiesci spokojnie 220 os.

    3 Cytuj
  • Ela 11 paź 2012

    Witam
    Chciałabym się coś dowiedzieć o zespołach: Deluxe Alive i Mirage z Tomic.
    Miał może ktoś wesele w Park Hotel Łysoń, bo sale mają piękne, ale boje się o jedzenie, proszę o opinię.

    5 2 Cytuj
  • 11 paź 2012

    Deluxe Alive- fajnie graja ale nie w mój gust. Zbyt dużo 'zagranicznych' piosenek a mało tradycyjnych weselnych. Ale nie można im nic zarzucić pod względem fałszu- bo i śpiew i instrumenty są naprawdę OK. Jak na 'lokalowe' wesele myśle, że idealni

    4 3 Cytuj
  • 17 paź 2012

    [quote=gość: Baśka]Witam mam zarezerwowaną Restauracje Chate Gieda w Zagórzanach- z bali drewnianych, jednak szukam fajnego zespołu na 2013r- czy zna ktoś zespół Recepcja, jakieś opinie na jego temat???
    Albo jakis inny zespół który by zagrał muzykę pod nogę a może i troszke góralszczyzny żeby pasowało do klimatu Giedy?[/quote]

    Witaj Basia!
    Ja tez sie zastanawiam nad recepcja,znalazlam jedna negatywna opinie i zastanawiam sie co zrobic.
    http://weseleforum.pl/viewtopic.php?f=5&t=5469
    jak cos zdecydujesz pisz
    Pozdrawiam
    monia!

    2 Cytuj
  • 23 paź 2012

    Hej :) proszę o szczere opinie na temat myślenickiej Eurofii, planuję ślub i bardzo mi się podoba ta sala ale jednak ważne są opinie osób, które miały tam wesele bądz gościły tam.

    14 79 Cytuj
  • 24 paź 2012
    karolka22 napisał/a:

    Hej :) proszę o szczere opinie na temat myślenickiej Eurofii, planuję ślub i bardzo mi się podoba ta sala ale jednak ważne są opinie osób, które miały tam wesele bądz gościły tam.

    Skoro chce Ci się organizować wesele, to zechciej łaskawie przeglądnąć ten wątek...

    60 2 Cytuj
  • 1 lis 2012

    Witam

    Czy ktoś z was spotkał się z opiniami na temat restauracji "Dallas" w Borzęcie?

    2 43 Cytuj
  • 19 lis 2012
    karolka22 napisał/a:

    Hej :) proszę o szczere opinie na temat myślenickiej Eurofii, planuję ślub i bardzo mi się podoba ta sala ale jednak ważne są opinie osób, które miały tam wesele bądz gościły tam.

    Ja miałam tego lata wesele w Euforii i chętnie odpowiem na wszystkie pytania, ponieważ sama przed weselem tyyyyle się naczytałam różnych informacji o tej sali, wiele nieprawdziwych, masa złośliwych plotek itd.
    więc po kolei:
    Sala jest przepiękna, najładniejsza jaką widzieliśmy, mieliśmy wielu gości z różnych zakątków Polski oraz z zagranicy i wszyscy byli salą zachwyceni. Jest duża, elegancka, piękne oświetlenie, my wybraliśmy sobie wrzosowe oświetlenie i piękne wrzosowe dekoracje.
    Plotki pod tytułem: śmierdzi ściekami, czy gnojówką - kompletne bzdury, my mieliśmy wesele w połowie sierpnia, w dodatku przy dużej wilgotności powietrza i nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów, jest naprawdę bardzo miło w tamtym miejscu.
    Kolejne plotki dotyczące złego zachowania się właścicieli - to jest totalna bzdura, oboje BARDZO starają się, aby to miejsce miało jak najwyższy standard, bardzo dużo pracy wkładają w organizację każdego poszczególnego wesela, a podczas samej imprezy są całkowicie niewidoczni, na sali są tyko goście weselni oraz kelnerzy.
    Obsługa na najwyższym poziomie - naszym szefem kelnerów był pan Krzysztof Łapa - pełen profesjonalizm, wszystkie nasze prośby czy sugestie były spełniane szybko i dyskretnie. Kelnerzy we frakach, z białymi rękawiczkami, mili i pracowici. wódka podawana w coolerach, jedzenie noszone na rękach, tak jak powinno być, a nie wózkami.
    Jedzenie smaczne i dużo, my nie jedliśmy za wiele ze względu na stres i liczne obowiązki weselne, ale te dania, których próbowaliśmy, były bardzo dobre - polecam bogracz i pierś z kurczaka w serze - mniam.
    Dodatkowo mieliśmy jeszcze stół wiejski, szwedzki i deserki - piękne i smaczne, desery znikały najszybciej :)
    Na sali cały czas czysto, toalety czyste i pachnące.
    My jeszcze mieliśmy super pokaz tańca - polecam (tanio, a efekt jest świetny) oraz przepiękny pokaz sztucznych ogni.
    Generalnie - szczerze polecam tę salę! My jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy piękne wspomnienia!

    29 58 Cytuj
  • 26 lis 2012

    Witam!
    Czy ma ktoś może nr telefonu lub jakikolwiek kontakt, adres do zespołu onyx z jawornika? Bardzo bardzo proszę o podanie na forum lub przesłanie na mojego maila karolka7799@wp.pl
    Niestety nigdzie nie mogę znaleźć ich nr telefonu a bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję

    1 2 Cytuj
  • Viki 18 gru 2012

    Witam co myslicie o zespole Gołecki mam w pazdzierniku slub i graja wlasnie na moim weselu słyszalam ze fajnie ale moze napiszcze swoje opinie co myslicie jak juz grali na weselach na ktorych moze byliscie??

    6 Cytuj
  • 30 gru 2012

    Cześć wszystkim :)
    W 2014 roku planuje wesele na 180 osób na strażnicy z kucharką . Koszty takie jak orkiestra, kucharka, sala i fotograf mniej więcej znam. Chciałabym jednak się dowiedzieć ile kosztowało was jedzenie napoje na wasze wesela. Albo ile was wyniosły wasze wesela. Najbardziej interesują mnie wesela, które odbywały się na strażnicach w 2012 roku.
    Dziękuję z góry za wszystkie informację

    3 Cytuj
  • 30 gru 2012
    karolka22 napisał/a:

    Hej :) proszę o szczere opinie na temat myślenickiej Eurofii, planuję ślub i bardzo mi się podoba ta sala ale jednak ważne są opinie osób, które miały tam wesele bądz gościły tam.

    ja wesela tam nie organizowałem ale byłem tam jako gość weselny i musze przyznać że to mega wypasiony dom weselny na miare 21 wieku bardzo ładna sala balowa nawet kącik był z eksluzywnymi drinkami sale multimedialne w których można obserwować to co dzieje się na sali balowej i mnóstwo fajnych rzeczy

    13 54 Cytuj
  • 1 sty 2013

    Mam Pytanko :) a mianowicie chciał bym sie dowiedziec cos na temat o straznicy w porębie :) jezeli ma ktoś jakies fotki z wesela straznicy bardzo prosze o wysłaniena adres fazi_90@o2.pl pozdrawiam

    1 3 Cytuj
  • 6 sty 2013

    Prosze o opinie o zespole Magnum z Myslenic.

    1 2 Cytuj
  • 8 sty 2013

    [quote=gość: przyszła żona]a miał ktoś może albo słyszał zespół" co nie co"?[/quote]

    Według mnie zespół "Co Nie Co " super gra, będą grali u mnie na weselu w 2014 roku. Chłopcy bardzo sympatyczni i ogromni jajcarze :P... Wokalistka super,głos świetny :)... Jak byłam na ich próbie to bardzo mi się podobało:)...
    Mam nadzieję,że będę w 100% z Nich zadowolona :D...
    Jeszcze jedna sprawa, nie liczą sobie jakoś dużo za dwa dni grania.
    Polecam serdecznie zespół "CO NIE CO"...

    3 5 Cytuj
  • 8 sty 2013
    Wini napisał/a:

    Prosze o opinie o zespole Magnum z Myslenic.

    Wini, trochę źle trafiłaś z pytaniem. Na tym forum przede wszystkim zespoły kłócą się między sobą, więc ciężko o miarodajny osąd. Jeśli chcesz mieć najlepszą opinię (własną) wybierz się do nich na próbę. Zespół bardzo dobry, ze świetną wokalistką, na pewno godny polecenia. Każdy ma jednak swój gust i czego innego oczekuje od Zespołu. Dlatego sprawdź sama.

    6 1 Cytuj
  • 8 sty 2013

    Witam,

    czy nie chciałby ktoś odsprzedać miejsca w Euforii na październik:) w zamian 16 listopad;D

    3 18 Cytuj
  • 11 sty 2013

    Witam ;) Znacie kogoś z Myślenic lub okolic kto wykona ręcznie robione zaproszenia ślubne? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

    2 Cytuj
  • piotrworker 12 sty 2013

    Witam
    Szukam osoby, która zaśpiewa i zagra taki repertuar "musi mieć własne organy"

    Wejscie marsz Wagnera
    komunia: Ave Maria Shubert
    Wymarsz: Marsz weselny Mendelssohna

    proszę o kontakt na pw

    2 Cytuj
  • 13 sty 2013

    A masz slowa do Wagnera I Mendelsona ;-)
    Bo jak masz to chętnie zaśpiewam.

    3 6 Cytuj
  • 14 sty 2013

    co myślicie o dj na weselu....? Mam wesele w sierpniu, razem z narzeczonym byliśmy zdecydowani na dj (nie ukrywam, że chodzi głównie o koszty, poza tym nie znaliśmy żadnego zespołu) teraz tak czytam, czytam i dopadają mnie straszne wątpliwości... niby jest jeszcze a czas...ale chyba nie ma czasu...Był ktoś ostatnio na jakimś weselu z dj-em???

    6 Cytuj

Odpowiedz