Forum » Społeczeństwo

Postanowienia na 2013 rok

  • mirek@ 2 sty 2013

    Mniej jeść, wiecej chodzic mniej uzywac samochodu i dbać o zdrowie :)

    a wy jakie macie postanowienia na 2013 rok?

    10 8 Cytuj
  • 2 sty 2013

    to nie siedz przed kompem tylko idz na spacer:-) pobiegaj

    13 6 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 sty 2013

    Aście są wredni, koledzy internauci. Mirek wyskakuje z luźnym pomysłem podzielenia się postanowieniami, a wy z psami na niego :)

    Moje postanowienie - zdrowie ponad wszystko, czyli basen 2 w tyg. + zdrowe odżywianie. I tyle wystarczy. Lepiej sobie dać mało a konkretnie i trzymać się do końca.

    7 9 Cytuj
  • 2 sty 2013

    mirekm a co cie to interesuje?

    5 9 Cytuj
  • mirek@ 2 sty 2013

    Grzes -siedzę przed kompem bo taka mam pracę, pisowiec- interesuje mnie to tak samo jak ciebie moze interesować polityka,a jesteśmy na forum więc podejmować mozemy tu dyskusję na rozmaite tematy. Jeśli możecie to prosze nie zaśmiecajcie mojego wątku tylko odpisujcie na temat.

    def_iblirator na czym polega twoje zdrowe odzywianie? tez musze cos z soba zrobic mam lekka nadwage :/

    9 7 Cytuj
  • 2 sty 2013

    Moje postanowienia to :przytyć 20-25kg , zacząć jarać i pić ,przestać biegać ,chodzić na basen i żreć masę wieprzowiny ! W zeszłym roku miałem odwrotnie ale się nie udało -może teraz "wyjdzie"

    12 6 Cytuj
  • 2 sty 2013

    A moje? Uprawiać więcej seksu - dla zdrowia, dla ducha...

    10 7 Cytuj
  • 2 sty 2013

    moje postanowienie przeżyć dobrze cały rok

    6 5 Cytuj
  • 2 sty 2013

    pić wódke przynajmniej 4 razy w tygodniu i mieć zawsze piwo w lodówce

    4 14 Cytuj
  • 3 sty 2013
    mirekm napisał/a:

    Grzes -siedzę przed kompem bo taka mam pracę, pisowiec- interesuje mnie to tak samo jak ciebie moze interesować polityka,a jesteśmy na forum więc podejmować mozemy tu dyskusję na rozmaite tematy. Jeśli możecie to prosze nie zaśmiecajcie mojego wątku tylko odpisujcie na temat.

    def_iblirator na czym polega twoje zdrowe odzywianie? tez musze cos z soba zrobic mam lekka nadwage :/

    A jesteś u kogoś zatrudniony czy na własny rachunek dłubiesz? Bo jeśli u kogoś to współczuję temu pracodawcy...że płaci Ci także za to, że gmyrasz po portalach podczas godzin pracy.... No chyba, że robisz to w przerwie obiadowej...to zazdroszczę tych przerw- bo najwyraźniej musisz ich miec kilka w ciągu dnia skoro pełno tu Ciebie wszedzie :-) Pozdrawiam z przymrużeniem oka oczywiście :-)

    Moje postanowienie noworoczne to więcej dawać z siebie w pracy i pracować a nie symulować :-)

    4 2 Cytuj
  • 3 sty 2013
    sylwestrynka napisał/a:

    Moje postanowienie noworoczne to więcej dawać z siebie w pracy i pracować a nie symulować :-)

    A jesteś u kogoś zatrudniona czy na własny rachunek dłubiesz?
    Jeśli u kogoś to zazdroszczę mu, że znalazł niewol... tzn pracownika ślepo oddanego swojej pracy. Właśnie najlepszym pracownikiem jest osoba bez własnych zainteresowań, która może wszystkie swoje ambicje zaspokajać w pracy.
    A jeśli dłubiesz na własny rachunek to gratuluję, tylko żebyś kiedyś na łożu śmierci nie zastanawiała się czy zrobiłaś coś dla własnej przyjemności, czy może wszystko biegało wokół pracy.

    ... a żeby nie było że piszę nie na temat:
    moim noworocznym postanowieniem jest zamienić weekendowe piwo na kieliszek wina, ewentualnie na piwo z małego polskiego browaru.

    3 4 Cytuj
  • 3 sty 2013

    TedBundy....ale żeś się oburzył.... ulala...To Twoje drugie konto? Jeśli dłubię na własny rachunek to przynajmniej wiem, że robię coś dla siebie i realizuje się w tym co robię, a nie zapierdzielam całe życie na kogoś tzn. dla pracodawcy, który traktuje swoich pracowników jak niewolników... :-) Pisałam, że z przymrużeniem oka ale widać, jakie kto ma poczucie humoru i dystans do pewnych spraw...

    4 3 Cytuj
  • 3 sty 2013
    sylwestrynka napisał/a:

    Pisałam, że z przymrużeniem oka ale widać, jakie kto ma poczucie humoru i dystans do pewnych spraw...

    wyglądało jakbyś pozdrawiała z przymrużeniem oka.
    [cytat] Pozdrawiam z przymrużeniem oka oczywiście :-) [/cytat]

    [cytat] To Twoje drugie konto? [/cytat]
    wszystkie tu są moje - oprócz Twojego :)

    [cytat] Jeśli dłubię na własny rachunek to przynajmniej wiem, że robię coś dla siebie i realizuje się w tym co robię [/cytat]
    pilnuj, żeby nie brakło Ci czasu na życie
    [cytat] widać, jakie kto ma poczucie humoru i dystans do pewnych spraw [/cytat]
    zwłaszcza jeśli przeszkadza komuś, że inny w robocie może na necie siedzieć.

    Pozdrawiam - szczerze - bez przymrużenia oka :)

    7 Cytuj
  • Jakub 3 sty 2013

    Ja usunąłem konto na twarzoksiążce :-)

    2 6 Cytuj
  • 3 sty 2013

    do TedBundy: Mam kolejne postanowienie Noworoczne;

    -Będę się wpierniczać w każdą wypowiedź forumowiczów-niezależnie czy gadam z sensem czy nie.....
    - będę starała się gnoić każdego i krytykować każdy post, temat i każdego kto ma inne zdanie niż ja
    - będę cytować każde zdanie wypowiedziane przez forumowiczów i rozkładała je na czynniki pierwsze komentując co mi w nim pasi a co nie...

    Uroczyście ślubuję i sobie obiecuję ;-)
    ponownie z przymrużeniem oka...

    A tak na serio moje postanowienie :
    " śmiać się zawsze i wszędzie i nie żałować tego, co było i nie bać się tego co będzie" !!!!
    i tym o to optymistycznym akcentem kończę swój udział w tej dyskusji.

    1 5 Cytuj
  • 3 sty 2013
    hanako napisał/a:

    pić wódke przynajmniej 4 razy w tygodniu i mieć zawsze piwo w lodówce

    teraz pijesz codziennie a piwa nie masz bo jak jest to zaraz wypijesz????

    3 Cytuj
  • 4 sty 2013

    [cytat] dokładnie.... takiego jak Ted :-)[/cytat]

    Ted miał już kilka kobiet - żadna nie była zadowolona
    :)

    4 Cytuj
  • 4 sty 2013
    TedBundy napisał/a:

    dokładnie.... takiego jak Ted :-)Ted miał już kilka kobiet - żadna nie była zadowolona
    :)
    http://tnij.com/Ted_Bundy

    Rany myślałam, że jesteś spokrewniony a Alem Bundym ze Świata według Bundych!
    Ale chyba jednak nie.
    Po krótkiej lekturze w okolicach godziny 24.00 stwierdzam, że nocy nie prześpię.

    4 Cytuj
  • 5 sty 2013

    Więcy syra i żętycy! (a niechze redakcyja wpisa uchowo a dyć dlo zdrowio)

    1 2 Cytuj

Odpowiedz