Forum » Społeczeństwo

Wyznanie miłości na wiadukcie :)

  • 9 mar 2013

    witam widział ktoś to cudne prześcieradło na wiadukcie z wyznaniem miłości ?? :)

    6 3 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 9 mar 2013
    just1991 napisał/a:

    witam widział ktoś to cudne prześcieradło na wiadukcie z wyznaniem miłości ?? :)

    trzeba bylo zrobic zdjecie...

    10 Cytuj
  • 9 mar 2013

    jechałam samochodem i widziałam to rano po 5 wiec i tak by nic nie było widać :(

    2 2 Cytuj
  • 9 mar 2013

    też to widziałem ;) jakaś Marzena, na celowniku wielbiciela ;)

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2013

    każdego chłopa szkoda :-)))

    11 2 Cytuj
  • 9 mar 2013

    Akt desperacji, czy manifestacja odwzajemnionego uczucia? - Oto jest pytanie.
    Niekoniecznie szkoda "chłopa".. czasami współczuć trzeba kobiecie - zauroczenie a miłość niekoniecznie tymi samymi ścieżkami chodzą...

    5 1 Cytuj
  • 9 mar 2013
    Vivaldi napisał/a:

    każdego chłopa szkoda :-)))

    Nie wiem, Vivaldi, czy szkoda. W końcu, sam się prosi. ;)
    Ale może lepiej by zrobił, gdyby zwyczajnie zapukał do drzwi swojej wybranki i porozmawiał z nią. Ale bez przesady, bo dziewczę może się wystraszyć i odprawić wielbiciela z kwitkiem.

    1 1 Cytuj
  • ania 10 mar 2013

    To takie romantyczne, ;) no i chwała mu, że nie zrobil tego sprejem na murze.

    10 1 Cytuj
  • 10 mar 2013

    No tak, romantyka - romantyką;-). Można komuś powiedzieć, napisać, że podoba nam się w nim/niej to i tamto (to jest nawet fajne) → jeśli podziękuje, jest miło; jeśli nie odpowie i nie dąży do podtrzymania kontaktu, tak musi pozostać. Uważać należy, żeby pewnych granic nie przekroczyć i nie narzucać się wbrew woli, nie zachwiać poczuciem bezpieczeństwa. Miłość to wolny dar - trudny, lecz trzeba się go uczyć. Jeśli druga strona pokocha, wtenczas faktycznie mamy potężne pole do popisu i każdy najdrobniejszy gest będzie sprawiał radość, niekoniecznie tak spektakularny.. i tego też się trzeba ko.niecz.nie nauczyć:-)

    1 2 Cytuj
  • ania 10 mar 2013
    trekk napisał/a:

    http://www.youtube.com/watch?v=RBM9r7JJseI

    Poniosło Cię Trekk. Chłopak się zakochał i pragnie oznajmić wszystkim jaki jest szczęśliwy, co w tym złego? Nigdy tak nie miałeś?

    8 Cytuj
  • Marek 10 mar 2013

    każda kobieta jest fałszywa , może poza tymi którym sie płaci za godzine prawdziwej miłosci ....

    4 13 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Anulu anulu, widzisz tylko 1 stronę medalu.. czy tą prawidłową - tego my się już chyba nie dowiemy;-). Jeśli tj. piszesz kochają się z wzajemnością, niech będą szczęśliwi, kimkolwiek są; zazwyczaj jednak z prawdziwą miłością jest podobnie jak w słowach powyższej piosenki ("...i przed światem ją schowamy...") i stąd pewne moje wolne skojarzenia i pytania, wrzucone w postach wyżej:-). Jeśli autor zaś chce zwrócić na siebie uwagę kobiety, to widzę że np. anula byłaby oczarowana; wcale tak kolorowe być to jednak nie musi... Sam pomysł ciekawy (choć nie widziałem projektu), no i nie jest to sprayowanie obiektów.. byle tylko anulu Twoje rozumienie okazało się trafne:-)

    1 1 Cytuj
  • 10 mar 2013

    zna ktoś tych zakochanych ??;)

    Cytuj
  • 11 mar 2013

    A co tu tylu frustratów? Czyżby niie było pełnej michy i piwa pod nos za nicnierobienie?

    3 4 Cytuj

Odpowiedz