Forum » Społeczeństwo

Mlekomaty w Myślenicachi okolicach

  • 30 cze 2013

    Polecam mleko z mlekomatu. Stoi na przeciwko galerii.

    25 11 Cytuj
  • Michał xXx 30 cze 2013

    Ja też polecam, w końcu mam dostęp do wiejskiego mleka :)

    20 9 Cytuj
  • paulinka 30 cze 2013

    zachowujecie sie jakby krowa byla w srodku... przeciez to maszyna ktora musisz napelnic. gdyby mleko bez konserwantow bylo tam zbyt dlugo to by sie zepsulo jak kazde inne. nie wiem czym sie tak zachwycacie?

    18 34 Cytuj
  • Michał xXx 30 cze 2013

    Jak nie wiesz czym to znaczy, że nie próbowałaś.
    Mleko jest codziennie dostarczane.

    15 9 Cytuj
  • paulinka 30 cze 2013
    słoń napisał/a:

    Jak nie wiesz czym to znaczy, że nie próbowałaś.
    Mleko jest codziennie dostarczane.

    a ty skad taki zorientowany? to twoj automat? nie rozumiem po co mi mleko z automatu w szklance jak moge sobie kupic w sklepie... no ale kazdy placi za to co lubi tak?

    7 42 Cytuj
  • 30 cze 2013

    Widać że jesteś blondynką bo mleko prosto od krowy nie zawiera konserwantów i żadnej chemii a przez to jest o niebo smaczniejsze niż to mleko które sobie kupisz ze sklepu z butelki

    35 6 Cytuj
  • 30 cze 2013

    a przed wszystkim zdrowsze

    21 5 Cytuj
  • lukasz 30 cze 2013

    paulinka_mce > szkoda, ze rozumu sie nie da kupic w sklepie.
    To mleko ktore lubisz najbardziej tez nie jest w sprzedazy.

    25 4 Cytuj
  • Arkadiusz Kantor 30 cze 2013

    Mleko z mlekomatu to nic innego jak mleko od krowy ! Jest ono codziennie dostarczane i nie leje sie do szklanki obok mlekomatu dostępny jest butelkomat możesz także przynieś swoja butelkę i napełnić ja mlekiem. Jeśli umiesz możesz także zrobić sobie z niego siadłe mleko i po tym poznasz ze jest ono bez żadnych konserwantów.

    Mleko jest dostarczane z gospodarstwa z trzemesni, bliskiej i znanej mi rodziny :)

    25 6 Cytuj
  • 30 cze 2013

    Dziwie się ze jeszcze jest tyle ludzi, którzy myślą, że pójdą do sklepu i kupią super pyszne i zdrowe jedzonko. A skąd sie biorą raki i inne choroby cywilizacyjne które nasiliły się w naszych czasach?? Przede wszystkim z jedzenia!!!! Jemy za przeproszeniem gówno, w sklepach sama chemia a nie jestesmy stworzeni by zajadać taki syf!!! Co mądrzejsi ludzie zakładają gospodarstwa by mieć jakieś swoje zdrowe jedzenie bo wiedzą, że to to się teraz dzieje to nic dobrego. Więc paulinko (blondynko) pij sobie mleczko ze sklepu a nie pociagniesz zbyt dlugo (chociaż Ci tego nie życze).
    Ja wczoraj kupilam litr mleka na spróbowanie i jestem zachwycona, jest pyszne (przypomniały mi się zmaki z dziecinstwa kubek mleka i kanapka z maslem mniam), na pewno zostane stalym klientem. Czasami będąc u rodziny na wsi kupowałam mleko od jakiegoś gospodarza, a teraz będzie na miejscu.. Suppppppperrrrrrrrr
    jeszcze do paulinki, niektórzy są zorienotwni w temacie bo dużo czytają i się interesują!!! To co chyba wszyscy Ci musieliby być właścicielami...??
    Ja nie mam nic wspólnego z mlekomatem a dużo na ten temat wiem!!!!!!!!!!!!!!!
    (dodam, że też jestem blondynką, żeby nie było że wszystkie blondynki sa głupie ;))
    A właścicielom życzę powodzenia, niech się sprzedaje jak najwięcej zdrowego mleka bo sama chce miec gdzie kupowac :):)

    22 7 Cytuj
  • 30 cze 2013

    Witam widze ze zaczela sie dyskusja na temat mlekoamtu :)
    Ja chcialam powiedziec, ze znam to gospodarstwo z ktorego dostarczane jest mleko do mlekomatu. Jestem z Trzemesni i u tych rolnikow kupuje mleko od kilku lat a skoro kupuje tyle czasu to mowi samo za siebie ze jestem zadowolona i jest dobre. Bylam wczoraj zobaczyc jak to urządzenie wygląda i powiem, ze cena mleka super, myslalam ze bedzie w takiej maszynie droższe a nie jest. Nawet kupilam sobie szklana butelke bo fajna :).
    Ja mleko polecam. U mnie pije je cala rodzina (dorosli i dzieci) i do tej pory zawozilam tesciowej do Myslenic teraz bedzie mogla sobie sama kupowac :D

    18 7 Cytuj
  • mirek@ 1 lip 2013

    ile jeszcze kont zalozysz zeby chwalic ten mlekomat?

    10 32 Cytuj
  • 1 lip 2013
    mirekm napisał/a:

    ile jeszcze kont zalozysz zeby chwalic ten mlekomat?

    co ci nie pasuje?

    17 7 Cytuj
  • 1 lip 2013

    ja dziś byłem i muszę przyznać że znakomity pomysł,będę stałym klientem.

    16 6 Cytuj
  • Andrzej 1 lip 2013
    mirekm napisał/a:

    ile jeszcze kont zalozysz zeby chwalic ten mlekomat?

    A ja chętnie skorzystam z tego mlekomatu, bo żonka będzie miała po drodze z pracy (chociaż jestem z Trzemeśni i mógłbym szukac u źródła). Myślę, że dla dzieciaków dużo lepsze jest takie mleko od UHaTego (sam niestety po mleku mam rewolucję, wiadomo jaką).

    16 4 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 1 lip 2013

    mi nie smakowało... niepotrzebnie kupiłem

    10 16 Cytuj
  • 1 lip 2013

    mysleniczaninzdziada___ jak ktos nauczony pic mleko ze sklepu to musi minac troche czasu zanim mu takie wiejskie zacznie smakowac. Ja tez kilka lat pilam ze sklepu i potem trudno bylo mi sie przyzwyczaic na nowo do wiejskiego, ale warto bo to ze sklepu przetworzone tak, ze nic w nim wartosciowego nie ma.

    12 3 Cytuj
  • lukasz 1 lip 2013

    mysleniczaninzdzada nie smakuje ci wiejskie mleko bo jestes z miasta. Miastowym wszystko co wiejskie i ze wsi smierdzi. Chociaz moze jak wracales do domu metrem a pozniej tramwajem na koniec jadac taksowka, aby przebyc droge z obrzezy do scislego centrum tak rozwinietego miasta, twoje mleko sie zepsulo. Bo wiejskie mleko ma to do siebie. I nie pomoze tutaj przelewanie do kartonu po napoju "Łaciate" sprawdzalem juz.

    17 4 Cytuj
  • 25 lip 2013

    Wychowałam się na świeżym krowim a także kozim mleku. Cieszę się , że znowu mam okazję poczuć tamten smak i zapach. Jeśli ktoś woli sklepowe mleko z chemią jego wybór. Tylko proszę tych którzy nigdy nie mieli okazji lub ochoty pokosztować prawdziwego zdrowego jedzenia, w tym mleka, nich nie wypisują głupot. Mleko ze Słonecznej jest super.

    11 4 Cytuj
  • 27 lip 2013

    Ja też jestem stałym klientem mlekomatu, bardzo mi smakuje. Bez żadnego polepszania, dtłuszczania itp. po prostu naturalne świeże, zdrowe mleko. Na dodatek można zabrać ulotkę z przepisami, i samemu zrobić ser, jogurt, masło

    11 4 Cytuj
  • Justyna xxx 27 lip 2013

    Bzdury opowiadacie. Ja kupiłam na spróbowanie i owszem byłam zadowolona ale kolejne dwa razy kiedy kupiłam już nie. Mleko kupione rano już wieczorem miało śmietanę. Nie świeże. Jeśli ktoś mi powie że codziennie jest świeże to wyśmieje. Pewnie dolewają do tego starego i dlatego robi się takie. NIE POLECAM.

    5 16 Cytuj
  • Anna 27 lip 2013

    Pierwszą butelke kupiłam jakieś 3 tygodnie temu i od tego momentu nie kupuję juz mleka w sklepie.Wole podjechać do mlekomatu lub jak jest ładna pogoda zrobić sobie spacer i wypić kubek pysznego mleka. Próbowałam zrobić zsiadłe mleko i faktycznie udało się - ale wolę kefir ze sklepu:-)

    7 3 Cytuj
  • baron nk klasa 28 lip 2013

    do ona25 sproboj zrobic smietane z mleka kupionego rano w sklepie i porownaj smak

    7 3 Cytuj
  • 28 lip 2013

    Bardzo dużo ludzi korzysta z tego mlekomatu, i b.dobrze bo to uczciwy i przede wszystkim zdrowy interes. Pozdrawienia dla Pana Zygmunta :)

    11 2 Cytuj
  • 29 lip 2013
    Ona25 napisał/a:

    Bzdury opowiadacie. Ja kupiłam na spróbowanie i owszem byłam zadowolona ale kolejne dwa razy kiedy kupiłam już nie. Mleko kupione rano już wieczorem miało śmietanę. Nie świeże. Jeśli ktoś mi powie że codziennie jest świeże to wyśmieje. Pewnie dolewają do tego starego i dlatego robi się takie. NIE POLECAM.

    Jeżeli na mleku zrobiła się śmietana to wg ciebie znaczy że nie było swieże? Ciekawy sposób rozumowania

    18 4 Cytuj

Odpowiedz