Forum » Społeczeństwo

Podziękowania

  • 29 lip 2013

    Chciałam bardzo serdecznie podziękować kobiecie, która w piątek 26.07. na dworcu PKS w Sułkowicach znalazła plecak mojego syna z telefonem w środku.
    Dziękuję Pani za odebranie połączenia ode mnie i pozostawienie plecaka w sklepie.
    Dziękuję za Pani uczciwość.

    28 1 Cytuj
  • 29 lip 2013

    Dobro wraca - miejmy nadzieję, że owa Pani szybko tego doświadczy:)

    17 Cytuj
  • 29 lip 2013

    tak -to wpaniale
    ja natomiast mialam mnie jprzyjemne doswiadczenie
    kiedys zgubilam portmonetke -byla w niej karta do bankomatu gdzie widnieje nazwisko!!!!,
    pieniadze i sporo karteczek z numerami tel.
    "uczciwy znalazca" zadzwonil na wzystkie te numery z wylaczeniem mnie;)
    wreszcie ktos z moich znajomych (z tych karteczek)powiedzial mi ,ze ow portfel znalazl moj ssiad kilka domow dalej.Kiedy poszlam po odbior ulyszalam ,ze nalezy sie znalezne.
    w portmonetce bylo 350zl i bilon -wyciagnelam 50zl-uslyzalam -TO ZA MALO,wyciagnelam kolejne 50zl-znow-TO ZA MALO.I tak dokladajac po 50zl oddalam cale 350zl.Na pytanie czy chce jeszcze bilon-sasiad odpowiedzial,ze drobnych juz nie chce i powinnam sie cieszyc ,ze nie wzial kasy bankomatu.
    Szczerze powiedziawszy myslalam,ze to zart i ,ze po sasiedzku sie zreflektuje i zwroci-niestety to bylo tylko zludne marzenie

    7 1 Cytuj
  • 29 lip 2013
    czarownica napisał/a:

    tak -to wpaniale
    ja natomiast mialam mnie jprzyjemne doswiadczenie
    kiedys zgubilam portmonetke -byla w niej karta do bankomatu gdzie widnieje nazwisko!!!!,
    pieniadze i sporo karteczek z numerami tel.
    "uczciwy znalazca" zadzwonil na wzystkie te numery z wylaczeniem mnie;)
    wreszcie ktos z moich znajomych (z tych karteczek)powiedzial mi ,ze ow portfel znalazl moj ssiad kilka domow dalej.Kiedy poszlam po odbior ulyszalam ,ze nalezy sie znalezne.
    w portmonetce bylo 350zl i bilon -wyciagnelam 50zl-uslyzalam -TO ZA MALO,wyciagnelam kolejne 50zl-znow-TO ZA MALO.I tak dokladajac po 50zl oddalam cale 350zl.Na pytanie czy chce jeszcze bilon-sasiad odpowiedzial,ze drobnych juz nie chce i powinnam sie cieszyc ,ze nie wzial kasy bankomatu.
    Szczerze powiedziawszy myslalam,ze to zart i ,ze po sasiedzku sie zreflektuje i zwroci-niestety to bylo tylko zludne marzenie

    Jak Ci mógł wziąć kase z bankomatu? Chyba że jest ów sąsiad jest wtajemniczony w takie sprawy jak kod PIN ;)

    Agulec napisał/a:

    Chciałam bardzo serdecznie podziękować kobiecie, która w piątek 26.07. na dworcu PKS w Sułkowicach znalazła plecak mojego syna z telefonem w środku.
    Dziękuję Pani za odebranie połączenia ode mnie i pozostawienie plecaka w sklepie.
    Dziękuję za Pani uczciwość.

    W Sułkowicach nie ma żadnego dworca PKS. Jest tam tylko sporej wielkości przystanek na "rynku" bo pewnie tam byłaś. Widać że nie jesteś z tych stron.
    Pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • 29 lip 2013

    no wlasnie taka sama odpowiedz mu podalam,ze NIC by nie wzial bo nie zna PIN-u
    jak widac niektorzy wstydu nie maja:(
    szczegolny prypadek tymbardziej,ze to pare domow dalej

    4 1 Cytuj

Odpowiedz