Forum » Społeczeństwo

Coś dziwnego w parku koło słonia na niebie

  • 10 sie 2013

    Dziś przed 21 coś dziwnego działo sie na niebie kolo słonia na Zarabiu. Najpierw pojawił sie jeden punkt czerwonego światła a pozniej nadleciały kolejne dwa i zaczely wyprzedzac ten punkt potem sie z nim zrownały a nastepnie jeden z nich zaczal sie krecic wokol jednego. Po chwili to zniklo. Lecz moze po 2 minutach sytuacja sie powtorzyla. Co to moze byc ?? Dodam ze nie bylam tam sama bylo kilku 16 latkow i pan na rowerze.

    27 31 Cytuj
  • 10 sie 2013

    A ile pani wypiła?

    40 26 Cytuj
  • 10 sie 2013

    droga 16-to latko i panie na rowerze ..... o latających lampionach słyszano ? Może to właśnie to a jak nie zmieńcie dealera :-)))

    38 12 Cytuj
  • 10 sie 2013

    Nic nie wypiłam ani kropli i nie biore narkotyków a lampiony wiem jak wygladaja i to nie byly one

    11 21 Cytuj
  • 10 sie 2013
    Beata22 napisał/a:

    Dziś przed 21 coś dziwnego działo sie na niebie kolo słonia na Zarabiu. Najpierw pojawił sie jeden punkt czerwonego światła a pozniej nadleciały kolejne dwa i zaczely wyprzedzac ten punkt potem sie z nim zrownały a nastepnie jeden z nich zaczal sie krecic wokol jednego. Po chwili to zniklo. Lecz moze po 2 minutach sytuacja sie powtorzyla. Co to moze byc ?? Dodam ze nie bylam tam sama bylo kilku 16 latkow i pan na rowerze.

    zmień dealera

    27 9 Cytuj
  • Justyna xxx 10 sie 2013

    Eeee tam :p Ufo przyleciało :P

    30 5 Cytuj
  • 10 sie 2013

    Te zjawiska są uzasadnione zmianami ciśnienia i światłem planet.
    Nie należy tego wiązać z końcem świat, nadejściem proroka, lub wojna światową.
    Nie należy też przypisywać temu zjawisku rzeczy nadprzyrodzonych, tudzież zmiany rządów, bądź wygranych albo przegranych strajków kierowanych przez pana Dudę, nie wiązał bym tych zjawisk z przejęciem władzy przez Ojca Tadeusza Rydzyka, ani z wizytą Papieża Franciszka w Myślenicach w czasie jego pobytu w Krakowie na Światowych Dniach Młodzieży.
    Myślę , że nie wieszczy to też zmiany na stanowiskach Starosty i Burmistrza.
    Natomiast jest to złowrogi niewątpliwie znak, że w poniedziałek należy pójść do pracy.

    15 22 Cytuj
  • 11 sie 2013

    To ja. Przepraszam

    17 13 Cytuj
  • 11 sie 2013

    To Moja Ciotka Leciała z Ameryki i chciała na Banderozie zabalować i miejsca do Lądowania szukała a ty tak się tym przejmujesz co to :D:D:D :D D:

    8 17 Cytuj
  • 11 sie 2013

    Drimlandery wracaly do polski :D

    8 9 Cytuj
  • 12 sie 2013

    Drimlajnery :P jak już ;D

    5 3 Cytuj
  • 12 sie 2013
    marcin007 napisał/a:

    Drimlajnery :P jak już ;D

    Boeing 787 Dreamliner tak się pisze tumanie ( tuman- człowiek niezbyt rozgarnięty, wolno myślący)

    Beata22 napisał/a:

    Dziś przed 21 coś dziwnego działo sie na niebie kolo słonia na Zarabiu. Najpierw pojawił sie jeden punkt czerwonego światła a pozniej nadleciały kolejne dwa i zaczely wyprzedzac ten punkt potem sie z nim zrownały a nastepnie jeden z nich zaczal sie krecic wokol jednego. Po chwili to zniklo. Lecz moze po 2 minutach sytuacja sie powtorzyla. Co to moze byc ?? Dodam ze nie bylam tam sama bylo kilku 16 latkow i pan na rowerze.

    ja obstawiam na zabawkę typu helikopter żyroskopowy

    7 7 Cytuj
  • Def Ibrylator 12 sie 2013
    Beata22 napisał/a:

    Dziś przed 21 coś dziwnego działo sie na niebie kolo słonia na Zarabiu. Najpierw pojawił sie jeden punkt czerwonego światła a pozniej nadleciały kolejne dwa i zaczely wyprzedzac ten punkt potem sie z nim zrownały a nastepnie jeden z nich zaczal sie krecic wokol jednego. Po chwili to zniklo. Lecz moze po 2 minutach sytuacja sie powtorzyla. Co to moze byc ?? Dodam ze nie bylam tam sama bylo kilku 16 latkow i pan na rowerze.

    Może Pani określić mniej więcej odległość świateł od Pani ? Czy światełka poruszały się płynnie, czy widać było wpływ atmosfery (wiatru) na ich tor lotu (trzęsły się w locie czy leciały stabilnie, z chirurgiczną precyzją) ? Fakt, że znikły po kilku minutach i pojawiły się ponownie faktycznie może świadczyć o zdalnie sterowanych helikopterkach, które na akumulatorach mogą latać max. kilka minut. Proszę o kilka słów rozwinięcia tematu.

    4 4 Cytuj
  • 12 sie 2013
    Smoczek napisał/a:

    To Moja Ciotka Leciała z Ameryki i chciała na Banderozie zabalować i miejsca do Lądowania szukała a ty tak się tym przejmujesz co to :D:D:D :D D:

    i co z tą ciotką ? To będzie ciekawszy wątek tej sprawy, zalogowała się w końcu w Banderozie?

    7 3 Cytuj
  • 12 sie 2013

    A no powiem ci że tak:P ale większość siły Zostawiła na Niedziele :P bo to akurat była Sobota :D:D

    5 2 Cytuj
  • 15 sie 2013

    wiem ze to moze jest smieszne ale nad Swiątnikami tez takie zjawiska się pokazują a także w Jaworniku więc coś jest w tym

    1 6 Cytuj

Odpowiedz