Forum » Społeczeństwo

Ronda w myslenicach

  • 20 paź 2013

    Witam wszystkich Jaki sens jest budować kolejne ronda skoro kierowcy opuszczając rondo sprawia straszliwy ból włączyć kierunkowskaz zasygnalizować zjazd (opuszczenie) ronda!!! POZDRAWIAM wszystkich tych kierowców których ten ból nie dotyczy!!!oczywiście jestem za budowaniem rond po mimo tych kierowców z bólem!dziękuje za minusy

    11 18 Cytuj
  • 20 paź 2013

    Jest sens , są bezkolizyjne , przecież większość kierowców daje kierunkowskaz gdy opuszcza rondo , czasami zdarzy się nie dać , to jest całkiem normalne , kierowca to nie robot .
    Ronda to naprawdę ułatwienie kierowcy jazdy .

    10 14 Cytuj
  • 20 paź 2013

    "to jest całkiem normalne,kierowca to nie robot" przejechać na czerwonym jechać pod prąd Jak będziemy tak myśleć to marnie skończymy POLSKA TO DZIKI KRAJ

    4 13 Cytuj
  • 20 paź 2013

    Jeździłem po wielu rondach w EU, zawsze byłem poirytowany i zmęczony miastem które ma je w rozrzucie co kilkaset metrów. Rondo jest dobrym rozwiązaniem dla głównych punktów węzłowych, np. u wylotów z miast, o ile dobrze opisane są kierunki w które można z niego się udać. Rondo bez znaków kierunkowskazowych to dzikie rondo.

    8 14 Cytuj

Odpowiedz