Forum » Społeczeństwo

Restauracja na randke :)

  • 13 lis 2013

    Jaka restauracje mozecie polecic na randke z dziewczyna ? Chodzi mi o lokal "na poziomie" Prosilbym o propozycje i opinie :) Dzieki :)

    2 2 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Opcja tańsza- Rosa Canina- /w okolicy apteki Mandragora, jak się jedzie do cmentarza/ przytulnie, kameralnie, miły właściciel, fajne wnętrze, dość smaczne jedzenie i w bardzo, bardzo korzystnych cenach :)

    Opcja droższa- il Camino /przy supermarkecie Jan/- cudne wnętrze, bardzo miła i kompetentna obsługa, baaaaardzo smaczne jedzenie, ale cenowo już zdecydowanie drożej. :)

    Obie restauracje mają strony internetowe, można sobie zobaczyć menu,ceny i galerie zdjęć :) Polecam, bo obie bardzo lubię. :)

    7 5 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Opcja tańsza (low)- Spontiusz /teraz niestety na Orlenie w Jaworniku jak lecisz na Kraków.

    Opcja droższa ( exclusive)- Spontiusz VIP / na PETRO stacji na Dolnym.

    Obie restauracje mają strony internetowe,oraz są na FB, można sobie zobaczyć menu,ceny i galerie zdjęć :) Polecam, bo obie bardzo lubię. :)

    10 16 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Sponti na randkę śmieszne:) na jedno kopyto jadą

    10 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 14 lis 2013
    szybki_pieszy napisał/a:

    Opcja tańsza (low)- Spontiusz /teraz niestety na Orlenie w Jaworniku jak lecisz na Kraków.

    Opcja droższa ( exclusive)- Spontiusz VIP / na PETRO stacji na Dolnym.

    Obie restauracje mają strony internetowe,oraz są na FB, można sobie zobaczyć menu,ceny i galerie zdjęć :) Polecam, bo obie bardzo lubię. :)

    To Pan rozśmieszył towarzystwo ! Spontiusz na randkę. Nie myślałem, że ktoś wpadnie na taki śmieszny pomysł. Chyba, że facet chce szybko partnerce dać znać, że to ostatnia randka. Jeśli tak, to sposób wydaje się nazbyt ciekawy... heh, na prawdę poprawiłeś mi humor od rana :)

    Ja na randkę poleciłbym jednak Kraków. Niby dalej, niby nie na miejscu, ale małe knajpki na krakowskim Kazimierzu mają powalający i niepowtarzalny klimat. A jeśli już Myślenice na siłę, to chyba tylko il Camino. To jedna z ładniejszych knajpek. Czy drogo ? Na randki nie chodzi się raczej codziennie. Warto dołożyć trochę grosza i spędzić na prawdę miły wieczór. Wiesz, spędzić go tak, żeby rano dziewczynie zrobić jeszcze śniadanie ;)

    10 1 Cytuj
  • 14 lis 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    szybki_pieszy napisał/a:Opcja tańsza (low)- Spontiusz /teraz niestety na Orlenie w Jaworniku jak lecisz na Kraków.

    Opcja droższa ( exclusive)- Spontiusz VIP / na PETRO stacji na Dolnym.

    Obie restauracje mają strony internetowe,oraz są na FB, można sobie zobaczyć menu,ceny i galerie zdjęć :) Polecam, bo obie bardzo lubię. :)To Pan rozśmieszył towarzystwo ! Spontiusz na randkę. Nie myślałem, że ktoś wpadnie na taki śmieszny pomysł. Chyba, że facet chce szybko partnerce dać znać, że to ostatnia randka. Jeśli tak, to sposób wydaje się nazbyt ciekawy... heh, na prawdę poprawiłeś mi humor od rana :)

    Ja na randkę poleciłbym jednak Kraków. Niby dalej, niby nie na miejscu, ale małe knajpki na krakowskim Kazimierzu mają powalający i niepowtarzalny klimat. A jeśli już Myślenice na siłę, to chyba tylko il Camino. To jedna z ładniejszych knajpek. Czy drogo ? Na randki nie chodzi się raczej codziennie. Warto dołożyć trochę grosza i spędzić na prawdę miły wieczór. Wiesz, spędzić go tak, żeby rano dziewczynie zrobić jeszcze śniadanie ;)

    A Ty dalej myślisz, że on to na serio napisał ? :) gratuluje... co do tematu to zgadzam się z MoonOfDreams

    4 1 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Ogólnie to temat zahacza o gusta. Jeśli komuś pasuje fast food, lub grill bar, czy coś w tym profilu na randkę- nie ma sprawy. :) Mnie ogólnie gastronomia tego typu kojarzy się z dowozem dań do pracy, lub do szybkiego zaspokojenia głodu, gdy liczy się czas, bo się spieszymy, lub nie mamy innego manewru. Niemniej jednak randka moim zdaniem to poświęcenie większej ilości czasu, relaks, napawanie się chwilą z ukochaną osobą. Więc miło by było, gdyby atmosfera była romantyczna, kameralna, a ubranie nie śmierdziało spalonym olejem po wyjściu z restauracji. :) Myślenice mają duży plus- podsiadają miejsca o różnej charakterystyce, więc warto wybierać z tej szerokiej gamy. Ale jak powiedziałam- co kto lubi i jak lubi. :)

    Miejsca, które zasugerowałam odwiedziłam nie raz i będę tam z chęcią wracać. :) Planuję jeszcze kiedyś odwiedzić Adriano Bistro (dawna Pizzeria Italia, koło Policji), ale jeszcze tego nie zrobiłam, więc się nie wypowiem.Życzę udanych randek i cudownych chwil spędzonych razem :)

    1 2 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Adriano Bistro już nie odwiedzisz bo upadło , lokal jest zamknięty i (chyba) na sprzedaż.

    4 2 Cytuj
  • 14 lis 2013
    Shiva napisał/a:

    Adriano Bistro już nie odwiedzisz bo upadło , lokal jest zamknięty i (chyba) na sprzedaż.

    Oooo, nie wiedziałam, w takim razie dziękuję za informację :).

    1 Cytuj
  • Def Ibrylator 14 lis 2013
    Bolek napisał/a:

    A Ty dalej myślisz, że on to na serio napisał ? :) gratuluje...

    Panie Bolek, obym to ja był tu głupi i to ja się dał nabrać na jego post.

    2 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Nie rozumiem o co tyle krzyku? I pytań kto kogo nabrał.
    Ja i moja dziewczyna lubimy zjeść, i co w tym złego. Gdybym ją zabrał do tych lokali co wymieniacie była by bardzo niezadowolona, pomyślałaby że ją nie kocham.
    Na tym calym Kazimierzu zapłacisz jak za zboże, a dostaniesz tyle co kot napłakał.
    Zupa ma być w misce i nie z jednej chochelki, Schabowy z kolei ma być na cały talerz, a pod nim mają być ukryte pyszne chrupiące frytki...
    Ale się rozmarzyłem, chyba dziś wyskoczę na randkę ... che che.

    1 7 Cytuj
  • 22 lis 2013

    Ach, właśnie ! Zapomniałam ostatnio wspomnieć. Jest jeszcze restauracja w Rynku, obok Abakusa (sklepu komputerowego). Nazywa się Cydron. Ogólnie w okresie letnim widziałam, że uruchomiony miała ogródek obok sklepiku warzywnego, a na tablicy ustawionej przy wejściu były ogłaszane różne ciekawe promocje. (Np. małe piwo za darmo, sałatki w przystępnych cenach, zestawy obiadowe itd.) Byłam tam osobiście raz, w zeszłym roku na imieninach wujka i mam "smaczne" wspomnienia nt. jedzenia, chociaż wnętrze trochę dla mnie piwniczne, bo w podziemiach. Za to obsługa również na duży plus. :) Ponadto moi znajomi byli tam kiedyś na wieczorze degustacyjnym i bardzo miło wspominali. Czy ktoś z Was był tam ostatnio? Można ją polecać dalej i wybierać się tam raz za czas? ;)

    2 2 Cytuj
  • 22 lis 2013
    szybki_pieszy napisał/a:

    Opcja tańsza (low)- Spontiusz /teraz niestety na Orlenie w Jaworniku jak lecisz na Kraków.

    Opcja droższa ( exclusive)- Spontiusz VIP / na PETRO stacji na Dolnym.

    Obie restauracje mają strony internetowe,oraz są na FB, można sobie zobaczyć menu,ceny i galerie zdjęć :) Polecam, bo obie bardzo lubię. :)

    To może McDonald od razu ;-D

    5 Cytuj
  • 1 gru 2013

    Gallo d’oro Ristorante Taverna w Warszawie na Francuskiej. Bardzo przytulna i romantyczna włoska restauracja, której główna sala znajduje się w piwnicy. Jedzenie naprawdę dobre - polecam sardynki i owoce morza :) Minusik - jeśli jesteście fanami włoskiej pizzy to w Gallo d’oro Ristorante Taverna jej nie podają :)

    5 Cytuj
  • Tomasz 1 gru 2013

    u lisa

    3 3 Cytuj

Odpowiedz