Forum » Społeczeństwo

Nowa w Myślenicach.Jak odnaleść się nie znając nikogo?

  • 16 sty 2014

    Witam.Niedawno przeprowadziłam się z Krakowa,może ktoś ma jakiś pomysł jak osoba (21lat) może odnaleźć się w Myślenicach nikogo nie znając. Co można robić w wolnych chwilach?Byłam na stronie domu kultury ale tam zajęcia są już od września...Ma ktoś jakiś pomysł? :)

    5 4 Cytuj
  • 16 sty 2014

    niedlugo GALALIT, tam będzie warto wpasc...dobry klimat...wiec czekamy...ja mam31 lat i załoze sie ze będzie,my sie wszyscy niezależnie od wieku dobrze bawic. Do zobczyska w G

    6 9 Cytuj
  • 3 lut 2014

    Słyszę, że myślenicki pis, jest pewien zwycięstwa i układa już pionki na szachownicy.
    Chłopcy są bardzo pewni siebie i namaszczają już, wskazane persony na stanowiska.
    Drżyjcie starostowie, burmistrzowie i włodarze gmin.Należy wcześniej zmienić sympatie polityczne, wyrzec się wcześniej wszystkiego, co pisem nie pachnie.
    Na miejscu niektórych urzędników, już dzisiaj kazałbym, wywiesić portret Kaczyńskiego i Maciarewicza nad swoim biurkiem, aby okazać szacunek wielkiemu wodzowi i jego przyjaciołom.
    Jeżeli macie przecieki nt. obsady stanowisk, to ten blog jest temu poświęcony.

    5 21 Cytuj
  • 4 lut 2014

    BONO...POMYLIŁ CI SIĘ WĄTEK.
    SZUSTY...CO TO BĘDZIE GALALIT ?

    7 1 Cytuj
  • 4 lut 2014
    kicikici napisał/a:

    Witam.Niedawno przeprowadziłam się z Krakowa,może ktoś ma jakiś pomysł jak osoba (21lat) może odnaleźć się w Myślenicach nikogo nie znając. Co można robić w wolnych chwilach?Byłam na stronie domu kultury ale tam zajęcia są już od września...Ma ktoś jakiś pomysł? :)

    dołącz na zajęcia zumby/areobiku tam najszybciej znajdziesz nowych znajomych :)

    3 2 Cytuj
  • 4 lut 2014
    moroi napisał/a:

    BONO...POMYLIŁ CI SIĘ WĄTEK.

    Rzeczywiście. Administrator może go usunąć.

    3 3 Cytuj
  • 19 maj 2014

    Hej też jestem nowa w Myślenicach...to może zgadamy się na piwko?

    1 Cytuj
  • 19 maj 2014

    Galalit miejsce z klimatem!

    1 1 Cytuj
  • 12 lip 2014
    Pete_ napisał/a:

    Galalit miejsce z klimatem!

    a działa już ten Galalit ? bo trochę lipa wybrać się tam i wracać jak będzie zamknięte ?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz