Forum » Społeczeństwo

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

  • 17 gru 2020
    janosik 23 napisał/a:

    Kolęda a pandemia co sądzicie o chodzeniu księży po kolędzie podczas kwarantanny narodowej

    Nie było by potrzeby chodzenia, gdyby każdy zaniósł kolędę do zakrystii.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2020

    A z opłatkami już po domach chodzą i nic nie boją się pandemii

    2 1 Cytuj
  • 18 gru 2020
    Mądrala napisał/a:

    A z opłatkami już po domach chodzą i nic nie boją się pandemii

    Dentysta, jak zapłacisz też cię zrobi.
    Gdyby opłatki były za darmo, groźba pandemii byłaby 100 procentowa.

    Cytuj
  • 19 gru 2020
    Mądrala napisał/a:

    A z opłatkami już po domach chodzą i nic nie boją się pandemii

    A ktoś każe Ci otwierać?

    1 Cytuj
  • 19 gru 2020
    taki_gość napisał/a:

    A ktoś każe Ci otwierać?

    Otwierać nie, ale napisać mu kazali...

    2 Cytuj
  • 20 gru 2020

    W Kanadzie na pasterkę musisz się zapisać. Kościół o którym mowa może przyjąć w czas pandemii 180 osób. Ksiądz na kazaniu ogłosił że zapisało się 80 chętnych więc jest jeszcze 100 miejsc. Przypominał trzy razy by nosić maseczki i uważać, komunia tylko na rękę.

    2 Cytuj
  • Anty 20 gru 2020
    bono napisał/a:

    W Kanadzie na pasterkę musisz się zapisać. Kościół o którym mowa może przyjąć w czas pandemii 180 osób. Ksiądz na kazaniu ogłosił że zapisało się 80 chętnych więc jest jeszcze 100 miejsc. Przypominał trzy razy by nosić maseczki i uważać, komunia tylko na rękę.

    Mógłbyś podać źródła tych rewelacji o Kanadzie i pasterce? Nie mogę nic znaleźć na ten temat w internecie

    5 4 Cytuj
  • 21 gru 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Mógłbyś podać źródła tych rewelacji o Kanadzie i pasterce? Nie mogę nic znaleźć na ten temat w internecie

    To proste.
    Wejdź na msze św on line i transmisję np 17.30 i kościoła w Kanadzie, a w ogłoszeniach parafialnych to usłyszysz.
    Ja zrobiłem transmisje mszy z Kanady na żywo i brałem udział we mszy i zapowiedziach w języku polskim.

    3 Cytuj
  • Anty 21 gru 2020
    bono napisał/a:

    To proste.
    Wejdź na msze św on line i transmisję np 17.30 i kościoła w Kanadzie, a w ogłoszeniach parafialnych to usłyszysz.
    Ja zrobiłem transmisje mszy z Kanady na żywo i brałem udział we mszy i zapowiedziach w języku polskim.

    Ty naprawdę jesteś jak robot.
    Wpisujesz jakieś bzdury na forum, a zapytany o źródło tych rewelacji - nie potrafisz go podać.

    Podaj link / źródło - tak, aby każdy mógł zobaczyć, inaczej Twoje słowa

    "W Kanadzie na pasterkę musisz się zapisać. Kościół o którym mowa może przyjąć w czas pandemii 180 osób. "

    To zwykłe urojenia, tak jak twoja ciotka z USA.

    6 4 Cytuj
  • 21 gru 2020
    bono napisał/a:

    Ja zrobiłem transmisje mszy z Kanady na żywo i brałem udział we mszy i zapowiedziach w języku polskim.

    Brałeś udział w zapowiedziach? Kimże jest wybranka Twego serca? :)

    1 Cytuj
  • 21 gru 2020

    [cytat=bono]To proste.
    Ja zrobiłem transmisje mszy z Kanady na żywo i brałem udział we mszy [cytat]
    :-))))
    Brałeś udział ??? Widzę, że nie przestajesz koloryzować (zerknij w twój stary temat Jerozolimy). Rozumiem, że być może oglądałeś. Gdybyś brał udział to włączył być transmisję z naszego sanktuarium i był świadomy, że kolędy w sensie wizyt duszpasterskich w tym roku nie ma. Ale nieeeee wpadniesz z gównonewsami i siejesz jakąś chorą propagandę oparta o emocje

    https://sanktuarium.myslenice.pl/ogloszenia-iii-niedziela-adwentu-13-12-2020/

    jako ciekawostka to już tydzień temu była mowa o braku wizyty duszpasterskiej ale nieeeee bono musiał odpalić i teraz tym razem bzdetami kanadyjskimi :-)))

    1 Cytuj
  • 21 gru 2020
    taki_gość napisał/a:

    Brałeś udział w zapowiedziach? Kimże jest wybranka Twego serca? :)

    Biorąc pod uwagę "transmisję z Kanady" może być też i "wybranek".
    A tak na marginesie, ileż to trzeba mieć w sobie samozaparcia i poświęcenia żeby oglądać transmisje właśnie z Kanady? Ja też bym chciał tego linka do "transmisji" na żywo z zapowiedziami po polsku. Zawsze jestem otwarty na nowe doświadczenia.
    No, to Bono - dawaj tego linka. Chętnie oglądniemy.

    2 Cytuj
  • 21 gru 2020
    Vivaldi napisał/a:

    [cytat=bono]

    https://sanktuarium.myslenice.pl/ogloszenia-iii-niedziela-adwentu-13-12-2020/

    jako ciekawostka to już tydzień temu była mowa o braku wizyty duszpasterskiej ale nieeeee bono musiał odpalić i teraz tym razem bzdetami kanadyjskimi :-)))

    Czas pandemii wyraźnie ci nie służy.
    Gdzie masz mój tekst o kolędzie?

    2 Cytuj
  • 21 gru 2020
    bono napisał/a:

    Czas pandemii wyraźnie ci nie służy.
    Gdzie masz mój tekst o kolędzie?

    Piłeczka odbita, a linka dalej nie ma :(

    2 Cytuj
  • Anty 21 gru 2020
    bono napisał/a:

    Czas pandemii wyraźnie ci nie służy.
    Gdzie masz mój tekst o kolędzie?

    Link do parafii w Kanadzie?

    7 4 Cytuj
  • 21 gru 2020

    Będzie.
    W niedzielę!

    4 Cytuj
  • Anty 21 gru 2020
    bono napisał/a:

    Będzie.
    W niedzielę!

    Idź lepiej robić grzybowa. Bo kłamiesz

    8 5 Cytuj
  • 21 gru 2020
    bono napisał/a:

    Czas pandemii wyraźnie ci nie służy.
    Gdzie masz mój tekst o kolędzie?

    to ilu was klepie tutaj nie przekazując sobie co naklepał zmiennik trollowania ? :-))) ale żenada

    1 2 Cytuj
  • 22 gru 2020

    Jak już jesteśmy przy świętach, pytanie do zwolenników opozycji, planujecie w tym roku jakieś protesty, zakłócanie pasterki ?
    W lewicowych mediach społecznościowych zaczyna się nawoływanie do zakłócenia pasterki.

    5 Cytuj
  • Janek Sal 22 gru 2020

    jestem zwolennikiem opozycji ale nic nie planuje takiego - mało tego uwazam to za skrajnie głupie -

    4 Cytuj
  • Janek Sal 22 gru 2020

    W lewicowych mediach społecznościowych zaczyna się nawoływanie do zakłócenia pasterki.[/cytat]

    a mógłbys podesłac link do takiego nawoływania - odniósł bym się krytycznie do tego projektu

    4 Cytuj
  • 22 gru 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    W lewicowych mediach społecznościowych zaczyna się nawoływanie do zakłócenia pasterki.

    a mógłbys podesłac link do takiego nawoływania - odniósł bym się krytycznie do tego projektu[/cytat]

    Nie mam FB, nie mogę wkleić zdjęcia, wpisz sobie "na pasterkę" strajk kobiet. Z cudzego konta oglądałem grafikę, dlatego pytam u źródła, czy coś się szykuje ?

    2 4 Cytuj
  • 22 gru 2020

    https://kolbetv.click2stream.com/

    https://msza-online.net/parafia-swietego-kazimierza-w-toronto-kanada/

    https://msza-online.net/parafia-najswietszego-serca-pana-jezusa-w-chicago/

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Idź lepiej robić grzybowa. Bo kłamiesz

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Idź lepiej robić grzybowa. Bo kłamiesz

    Wybierz sobie i nie pluj jadem.

    5 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    https://kolbetv.click2stream.com/

    https://msza-online.net/parafia-swietego-kazimierza-w-toronto-kanada/

    https://msza-online.net/parafia-najswietszego-serca-pana-jezusa-w-chicago/

    Wybierz sobie i nie pluj jadem.

    Nie wiedziałem ze sugestia do robienia grzybowej to plucie jadem. Zawodowo zajmujesz się tym Ty „animując” to forum i często pisząc sam ze sobą bzdury i głupotki.

    W podanych linkach nadal brak odp na fundamentalne pytanie o zrodlo rewelacji

    "W Kanadzie na pasterkę musisz się zapisać. Kościół o którym mowa może przyjąć w czas pandemii 180 osób. "

    = Kłamiesz

    11 6 Cytuj
  • 22 gru 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Nie wiedziałem ze sugestia do robienia grzybowej to plucie jadem. Zawodowo zajmujesz się tym Ty „animując” to forum i często pisząc sam ze sobą bzdury i głupotki.

    W podanych linkach nadal brak odp na fundamentalne pytanie o zrodlo rewelacji

    "W Kanadzie na pasterkę musisz się zapisać. Kościół o którym mowa może przyjąć w czas pandemii 180 osób. "

    = Kłamiesz

    Jesteś ograniczony.
    Czekasz na gotowca a ja TVP nie reprezentuję.
    Wysłuchaj na jednym z linkow transmisję mszy w niedzielę na żywo i się i się wszystkiego dowiesz.

    Kłamca z ciebie z tym kłamiesz .

    7 Cytuj

Odpowiedz