Forum » Społeczeństwo

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    Jesteś ograniczony.
    Czekasz na gotowca a ja TVP nie reprezentuję.
    Wysłuchaj na jednym z linkow transmisję mszy w niedzielę na żywo i się i się wszystkiego dowiesz.

    Kłamca z ciebie z tym kłamiesz .

    Ograniczony jestem, bo mówię „sprawdzam” na te Twoje rewelacje publikowane tutaj bez pokrycia?
    Pomijając fakt, że jesteś nudny jak flaki z olejem to kłamiesz notorycznie.

    Idź się lepiej wyspowiadaj przed pasterka i nie grzesz. Dekalog sobie poczytaj.

    9 7 Cytuj
  • Janek Sal 22 gru 2020

    Kłamstwo w dzisiejszych czasach jest w modzie - wszyscy mijamy sie z prawdą w kazdej sprawie a przykład idzie z góry . Kłamał i stalin i bierut i gomułka i jaruzelski i wałesa i mazowiecki i oba kaczynskie i morawiecki i reszta tej bandy co przy korycie teraz -
    nazwiska specjalnie z małej pisze bo kłamali o innych nie wspominam bo tez kłamali i kłamią .- kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień

    4 Cytuj
  • 22 gru 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Idź się lepiej wyspowiadaj przed pasterka i nie grzesz. Dekalog sobie poczytaj.

    A ty już byłeś?
    Bo rzucasz oskarżenia la lewo i prawo.
    To ja do takiej spowiedzi nie chodzę, po której więcej jest wrogości niż dobroci.
    Wybieram spowiednika, który mnie nie nakręca.

    1 6 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    A ty już byłeś?
    Bo rzucasz oskarżenia la lewo i prawo.
    To ja do takiej spowiedzi nie chodzę, po której więcej jest wrogości niż dobroci.
    Wybieram spowiednika, który mnie nie nakręca.

    Byłem. I dlatego zwracam uwagę na fake newsy które tworzysz - księga wyjścia - 16 Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu

    Brak linka - brak ogłoszenia = kłamstwo.

    10 5 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020

    Bono, taka uwaga bo widzę że minusujesz mi komentarze, czyszcząc ciasteczka w przeglądarce. Tez znam ten sposób, by manipulować tu wynikami treści - ale nie będę się w to bawić.

    Fakty są takie: jesteś parszywym kłamca. Kłamiesz wszędzie. Piszesz bzdury na zamówienie, kopiujesz całe teksty z internetu, insynuujesz, zmyslasz, tak jak kiedyś ze byłeś w jerozolimie na długi weekend ale pisałeś tutaj na forum, albo tak jak miałeś rzekomo ciotkę z USA. Bzdury, bzdury, bzdury.

    Jedyny taki człowiek na forum który ubiera „wiarę” i wyciera nią sobie swoją mordę. Nie wiem jak spoglądasz na siebie w lustrze - gdybym był takim patologicznym kłamca wymiotowalbym na swój widok w lustrze.

    Wesołych świat i udanego kłamania

    3 2 Cytuj
  • 22 gru 2020

    Zaczyna się coś niepokojącego.
    Kończę, w trosce o twoje zdrowie.

    1 4 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    Zaczyna się coś niepokojącego.
    Kończę, w trosce o twoje zdrowie.

    Lepiej troszcz się o swoje kłamstwa i zajmij się czymś pożytecznym. Sprawianie wrażenia "tłumu" i minusowanie treści 2 minuty po dodaniu przeze mnie komentarza, tylko dlatego że ci się nie podoba, że Cię grilluje jest słabe.

    Odpowiednie samozaparcie i można mieć tu nawet i po 1000 plusów - powinieneś być świadomy, że ta "funkcjonalność" tego forum do robienia sztucznego tłumu jest powszechnie znana.

    Dalej czekam na konkretne ogłoszenie i linka, a nie jakieś linki do streamów.
    Inaczej = kolejne kłamstwo do kolekcji.

    Jeśli przyjmiesz ciało Chrystusa po tym wszystkim, to mam nadzieje, że nie wypali ci dziury w przełyku.
    Chrystus zwalcza zło. Pamiętaj.

    3 2 Cytuj
  • 22 gru 2020

    Gratuluję ci.
    Masz w pare minut nieskończenie dużo polubień.
    Zazdroszczę ci.

    2 3 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    Gratuluję ci.

    A ja Tobie nie - bycie patologicznym kłamcą nadaje się na jakąś psychoterapię - i co ważne - odłączenie od internetu i tego forum, którego jesteś meblem kalwaryjskim skutecznie zniechęcając do dyskusji wszystko i wszystkich.

    bono napisał/a:

    Masz w pare minut nieskończenie dużo polubień.

    Nie czytasz - znam sposób by podbić sobie plusy, ale napisałem, że z niego nie skorzystam. To Ty po moim ostatnim komentarzu wszedłeś na stronę nr 23 i minusowałeś mi komentarze, które wcześniej nie miały minusów :). - Dziecinada.

    bono napisał/a:

    Zazdroszczę ci.

    Dziękuje, to miłe. Ja Tobie nie zazdroszczę - grzeszysz. Do spowiedzi, potem grzybową gotować i dużo modlitwy polecam i prosić Chrystusa o wybaczenie, a kapłana o spowiedź umożliwiającą odnowienie duszy.

    3 1 Cytuj
  • 22 gru 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Jeśli przyjmiesz ciało Chrystusa po tym wszystkim, to mam nadzieje, że nie wypali ci dziury w przełyku.
    Chrystus zwalcza zło. Pamiętaj.

    Nie, ten twój Chrystus u mnie nie gości.

    3 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    Nie, ten twój Chrystus u mnie nie gości.

    To dlatego, że mój Chrystus nie lubi kłamców.

    3 2 Cytuj
  • 22 gru 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    To dlatego, że mój Chrystus nie lubi kłamców. Więc jeśli Twój Chrystus nie ma problemu z Twoimi grzechami to pewnie jest antychrystem, nieprawdaż?

    W tobie Chrystus jest większy od oryginału.
    Amen.

    2 Cytuj
  • Anty 22 gru 2020
    bono napisał/a:

    W tobie Chrystus jest większy od oryginału.
    Amen.

    W Tobie niestety ma postać 10^-24 - (y) - yocto.

    Nadal nie ma linka - tak więc - KŁAMIESZ.

    Wielki smutek.

    2 4 Cytuj
  • 22 gru 2020

    O Chryste, ty masz zeto polubień.
    Wcześniej ci się to mie zdrożało.

    I obserwuj czy nie budują ci się ślady stygmatów..

    2 2 Cytuj
  • 22 gru 2020

    Zdarzało

    1 2 Cytuj
  • Anty 23 gru 2020
    bono napisał/a:

    O Chryste, ty masz zeto polubień.
    Wcześniej ci się to mie zdrożało.

    I obserwuj czy nie budują ci się ślady stygmatów..

    Brak linka = kłamstwo.

    2 3 Cytuj
  • 23 gru 2020
    bono napisał/a:

    Gratuluję ci.
    Masz w pare minut nieskończenie dużo polubień.
    Zazdroszczę ci.

    bono napisał/a:

    O Chryste, ty masz zeto polubień.
    Wcześniej ci się to mie zdrożało.
    I obserwuj czy nie budują ci się ślady stygmatów..

    ale wiemy, że miarą twojego życia jest to jak jesteś postrzegany nie musisz tego dwa razy powtarzać. Jesteś pozorantem -już ci to kiedyś mówiłem- grasz na emocjach, za to masz płacone i z lajków jesteś rozliczany. Wymyślasz, koloryzujesz, naginasz rzeczywistość. Zostałeś na tym przyłapany dziesiątki razy tutaj.
    Zrób sobie sam kilkanaście podbić jeszcze i uśniesz (samo)zadowolony :-) ....a jutro będzie nowy dzień tylko, że taki sam :-)))

    2 2 Cytuj
  • 23 gru 2020

    Zrobiłem rachunek sumienia rzeczywiście tutaj na tym Forum nakłamałem że mamy dyktaturę że nie mamy wolnych sądów że kobiety są bite że nie mamy wolności że mogliśmy przyjść dawno euro ,
    to były same kłamstwa i po spowiedzi postanowiłem wycofać te wszystkie oskarżenia i w tej chwili mogę powiedzieć że ten rząd jest jeden znajlepszych jakie mogliśmy otrzymać że przywódca nasz to naprawdę guru A ci którzy bronią ustroju PiS to sa
    znajwspanialsi ludzie a ja byłem szujo i łączą

    3 5 Cytuj
  • Anty 23 gru 2020
    bono napisał/a:

    Zrobiłem rachunek sumienia rzeczywiście tutaj na tym Forum nakłamałem że mamy dyktaturę że nie mamy wolnych sądów że kobiety są bite że nie mamy wolności że mogliśmy przyjść dawno euro ,
    to były same kłamstwa i po spowiedzi postanowiłem wycofać te wszystkie oskarżenia i w tej chwili mogę powiedzieć że ten rząd jest jeden znajlepszych jakie mogliśmy otrzymać że przywódca nasz to naprawdę guru A ci którzy bronią ustroju PiS to sa
    znajwspanialsi ludzie a ja byłem szujo i łączą

    Skończ już. Nikogo nie obchodzisz

    2 3 Cytuj
  • 24 gru 2020
    bono napisał/a:

    Zrobiłem rachunek sumienia rzeczywiście tutaj na tym Forum nakłamałem że mamy dyktaturę że nie mamy wolnych sądów że kobiety są bite że nie mamy wolności że mogliśmy przyjść dawno euro ,
    to były same kłamstwa i po spowiedzi postanowiłem wycofać te wszystkie oskarżenia i w tej chwili mogę powiedzieć że ten rząd jest jeden znajlepszych jakie mogliśmy otrzymać że przywódca nasz to naprawdę guru A ci którzy bronią ustroju PiS to sa
    znajwspanialsi ludzie a ja byłem szujo i łączą

    Próbowałeś się leczyć? Jeśli nie, to może warto spróbować, może jeszcze nie jest za późno?

    2 2 Cytuj
  • 24 gru 2020
    bono napisał/a:

    Zrobiłem rachunek sumienia rzeczywiście tutaj na tym Forum nakłamałem że mamy dyktaturę że nie mamy wolnych sądów że kobiety są bite że nie mamy wolności że mogliśmy przyjść dawno euro ,
    to były same kłamstwa i po spowiedzi postanowiłem wycofać te wszystkie oskarżenia i w tej chwili mogę powiedzieć że ten rząd jest jeden znajlepszych jakie mogliśmy otrzymać że przywódca nasz to naprawdę guru A ci którzy bronią ustroju PiS to sa
    znajwspanialsi ludzie a ja byłem szujo i łączą

    Dlaczego zawsze tak jest, że jeśli zostaniesz przyłapany na kłamstwie usiłujesz to wszystko odwrócić w żart. To już nikogo nie śmieszy. Żałosny jesteś.

    3 1 Cytuj
  • 24 gru 2020
    taki_gość napisał/a:

    Dlaczego zawsze tak jest, że jeśli zostaniesz przyłapany na kłamstwie usiłujesz to wszystko odwrócić w żart. To już nikogo nie śmieszy. Żałosny jesteś.

    Dla niego Myślenice info to całe życie, bicie piany o byle gówno to jego życiowy cel. Do każdego wątku próbuje przemycić kontekst polityczno religijny. Mam wrażenie, że jak był dzieckiem to ktoś go musiał wykorzystać, duchowny albo radny nie ma innego wytłumaczenia. Teraz tak odreagowuje.

    2 1 Cytuj
  • 24 gru 2020

    Kiedyś jak byłem ponad miesiąc w Turcji to miałem bardzo daleko do kościoła,ale byłem bliżej Boga. o czym przypominały mi codzienne nawoływania/wycia.Co do transmisyji za oceanu to bym uważał,bo wg.Ks.prof.dr.hab.Dariusza Oko winkszość tamtejszych dobrodzieji należy do Lawendowej mafi.

    5 Cytuj
  • 24 gru 2020

    Nie można lecz wszyscy wraz "„Pójdźmy dziś do Dzieciny,Przez zmarznięte serc krainy.Niech topnieją w radości,Śniegi ludzkiej słabości. tak jak w pieknej nowej kolędzie myślenickiej "........https://www.youtube.com/watch?v=jlVNO1D6BEQ

    1 Cytuj
  • 24 gru 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Skończ już. Nikogo nie obchodzisz

    dirty_affair napisał/a:

    Próbowałeś się leczyć? Jeśli nie, to może warto spróbować, może jeszcze nie jest za późno?

    taki_gość napisał/a:

    Dlaczego zawsze tak jest, że jeśli zostaniesz przyłapany na kłamstwie usiłujesz to wszystko odwrócić w żart. To już nikogo nie śmieszy. Żałosny jesteś.

    Doceniam Wasze miłosierdzie, troskę
    i chęć chrześcijańskiej pomocy.
    Aby ta dobroć i pojednanie, które od was płyną , nie trafiły w próżnię, nastawiam drugi policzek w tą wigilijną noc.
    Dzieląc się z Wami opłatkiem życzę Wam najpiękniejszych Świat Bożego Narodzenia.

    4 Cytuj

Odpowiedz