Forum » Społeczeństwo

Wybory Do Europarlamentu Na kogo będziecie głosować ?

  • Fundacja NWR 17 maj 2014

    Tylko Korwin ;)

    5 9 Cytuj
  • 17 maj 2014

    Poszperam w archiwach ale mam gdzieś publikacje z okresu Stanu Wojennego bodajże Konfrontacje to się nazywało,sprawdzę jak ewoluowały poglądy kandydata,Broń Boże to nie jest atak na JKM ale warto poczytać co ktoś mówił 30 lat temu.Jaruzelskiemu i komuchom to wychodzi na plus bo Naród zamiast dać im kopa w d.,,ę jeszcze na nich głosuje.
    Lubię tego gościa nie ważne skąd jest ale mądrze mówi
    http://wpolityce.pl/polityka/195874-prof-legutko-o-pseudoaferze-z-doktoratem-dla-barroso-cala-te-awanture-sprowokowala-roza-thun-z-powodu-kampanijnego-lansu
    a odnosnie tej pani to miał być wypełniony wyrok który mówi że kandydat usi w materiałach wyborczych ;podawać pełne dane
    https://www.youtube.com/watch?v=ma8p6GXFRcY

    2 Cytuj
  • ten triggers 17 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Poszperam w archiwach ale mam gdzieś publikacje z okresu Stanu Wojennego bodajże Konfrontacje to się nazywało,sprawdzę jak ewoluowały poglądy kandydata,Broń Boże to nie jest atak na JKM ale warto poczytać co ktoś mówił 30 lat temu.Jaruzelskiemu i komuchom to wychodzi na plus bo Naród zamiast dać im kopa w d.,,ę jeszcze na nich głosuje.

    Krówko pomimo faktu iż jak dotąd nie odpowiedziałaś na dwa zadane prze zemnie w innych wątkach pytania, bardzo proszę poszukaj i wrzuć skany.

    1 4 Cytuj
  • Andrzej Tomaszewski 18 maj 2014

    Na nikogo! Nie lubię, jak kandydaci zabiegają o wyborców przed wyborami, a potem mają nas głęboko gdzieś. Unia i tak ma nas za "głąbów". Przykładem są ich prawa, gdzie marchewka to owoc, banan ma być prostowany, ślimak to ryba, a nam nie wolno wędzić wędlin. Nawet gdybym poszedł, to co to da? Polacy w PE są w mniejszości, a ci co tam są, to albo się migają od obowiązków, albo nie mają nic do powiedzenia.

    2 1 Cytuj
  • 19 maj 2014

    Zbyszek Stonoga to gość, który jako jeden z nielicznych mówi prawdę jak przez lata okradano społeczeństwo... w dodatku posiada na to liczne dowody. Nie bez powodu czeka na kasacje wyroku poza granicami naszego kraju, popieram jego działania bo nie tylko na Wiejskiej tak jest! Odpowiadając na pytanie na kogo głosować, osobiście popieram Kongres Nowej Prawicy.

    10 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 22 maj 2014

    Obecnie myślę, że przy wyborach trzeba bardziej zwrócić uwagę na kim mamy być, niż co mieć. Zachęcam aby szczególnie zwrócić uwagę, który kandydat życia i małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. Jest to bardzo ważne. Może w tym pomóc następująca strona (w środku jest lista kandydatów z Polski a pod koniec link do pdfa w którym pisze po naszemu o co w tym chodzi)
    http://www.novaeterrae.eu/en/english-top-news/630-a-pledge-for-europe.html

    3 2 Cytuj
  • 22 maj 2014

    Nic tylko czekać na wyniki :) Swoje zrobiłem :)

    Pete_ napisał/a:

    osobiście popieram Kongres Nowej Prawicy.

    1 6 Cytuj
  • ania 23 maj 2014

    wracając do pytania zasadniczego, rodzinnie głosujemy na Gowina

    1 10 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 maj 2014
    anula napisał/a:

    wracając do pytania zasadniczego, rodzinnie głosujemy na Gowina

    Ja chyba również zagłosuję na niego. Walczyłem sumieniem z KNP, ale stwierdziłem, że nie oddam na nich głosu.

    2 10 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Dla mnie też decyzja była trudna, ponieważ wśród prawicowych partii jest duży wybór, dobrych kompetentnych osób ale po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw wybieram:

    zdjecie

    8 13 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Gratuluję Sójka, jest to najbardziej kompetentna osoba.
    Ode mnie i mojej rodziny również ma głosy.
    Trzeba dokładnie przyglądać się kartom do głosowania..

    6 9 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Nigdy nie zagłosowałabym na "zdrajców" typu Ziobry,Gowiny,Kalisze,Palikoty i inne szu....ny itp szanuję wrogów o stałych poglądach,nie cierpię zdrajców i sprzedawczyków tak że Gowiny nie wchodzą nigdy w grę.Gdy było się ministrem Tusk i PO były cacy a teraz be.
    Oni naprawdę mają nas za idiotów.

    8 3 Cytuj
  • 23 maj 2014

    Taka powinna być dewiza PO w tych wyborach-Wolę, gdy ludzie popierają mnie ze strachu niż z przekonania. Przekonania są zmienne, strach zawsze jest ten sam.
    http://wpolityce.pl/polityka/197380-wole-gdy-ludzie-popieraja-mnie-ze-strachu-niz-z-przekonania-tylko-strach-jest-niezmienny-donald-tusk-nie-jozef-stalin-zenujacy-final-premiera

    2 Cytuj
  • ten triggers 23 maj 2014
    4 1 Cytuj
  • 24 maj 2014

    bono, dlaczego zmieniłeś nick?

    2 1 Cytuj
  • ten triggers 24 maj 2014

    bono byłby za lewakami z PundS lub partią politycznego Programu Zero - dla ludzi.

    1 1 Cytuj
  • 24 maj 2014

    zdjecie

    1 3 Cytuj
  • 24 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Z wyborami będzie jak z konkursem Eurowizji ,głosowali jak chcieli a wybrali tych co trzeba.
    Tak na marginesie wczorajsze głosowanie może być wzorcowym przykładem manipulacji,ludzie wysyłają SMSy za ciężkie pieniądze a decydujący głos ma ktoś inny,I jeszcze druga sprawa z tym środowiskiem nie miał szans wygrać nikt i to pokazuje że w walce z nimi jesteśmy na przegranej pozycji.

    Właśnie, to by tlumaczyło że Tusk przyznaje że nie zmniejszy podatków (bo dorwał się już do władzy) a czemu teraz nie boi się otwarcie o tym mówić? Bo głos decydujący być może ma ktoś inny.

    1 Cytuj
  • 24 maj 2014
    Pizzaro napisał/a:

    Jeżeli masz już losowo głosować to wybierz coś z: Ruch Narodowy, PIS, Nowa Prawica.

    Głosując na Palikota popierasz zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych z możliwością adopcji przez nich dzieci, walkę z kościołem, promowanie dewiacji i zboczenia już od najmłodszych lat w szkole, legalne narkotyki, homo-propagandę itd. w ogóle brak jakichkolwiek norm w społeczeństwie dlatego dobrze się zastanów bo wybory to nie jest zabawa, potem skutki są odczuwalne przez kilka następnych lat i całe społeczeństwo na tym cierpi ...

    Sto razy wolę powyższe partię niż to co chce naszemu społeczeństwu zafundować Palikot ....

    Dokładnie, popieram wypowiedź. Wszyscy tylko nie Palikot ani komuniści, lewaki.

    2 2 Cytuj
  • 24 maj 2014
    michall_s napisał/a:

    Nic tylko czekać na wyniki :) Swoje zrobiłem :)

    Zaraz ok wszystko z tym programem tylko wytłumacz mi czemu on chce aby kobiety nie głosowały? I ja mam na niego głosować?

    3 1 Cytuj
  • 24 maj 2014

    Jest cisza wyborcza więc nie chciał bym aby odpowiedź została uznana za jej złamanie.
    Temat kobiet jak sam powiedział to jego prywatne poglądy, ale proszę odwiedzić stronę KNP tam jest program w nim nic takiego nie ma.... Ja nie znalazłem takiego zapisu.
    Zresztą co tu gadać
    (ile za obecnych.... kobiety miały do powiedzenia w sprawie podniesienia wieku emerytalnego o 7 lat......)

    1 2 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Jeśli to jest prawdziwe to niezły cyrk.....

    zresztą sami zobaczcie jakie małpy wielkie....

    http://powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/dowody-na-masowe-oszustwa-w-wyborach-w-parlamentu-europejskiego-w-polsce.html

    1 1 Cytuj
  • 13oddział 25 maj 2014

    To już nie są poglądy polityczne- to czysty fanatyzm.

    2 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 maj 2014

    I co tam robaczki ? Gratuluję KNP aż 7 procent ! Jednak poszliście do urn. Czyli z dużej chmury jednak duży deszcz. Gratuluję, że PIS nie wygrał. W sumie wyniki nie są takie złe. Z dwojga złego wolałbym już, żeby KNP jeszcze przegoniło SLD. Ale i tak jest bardzo interesująco :)

    1 4 Cytuj
  • 25 maj 2014

    "List otwarty - oświadczenie

    Podejmując na początku lat 80 ubiegłego wieku działania zmierzające do obalenia panującego w Polsce ustroju totalitarnego nigdy nie sądziłem, że kładę podwaliny pod demokrację totalitarną.
    Wracając w 1989 roku do odzyskującego wolność kraju, naszego kraju, nigdy nie sądziłem, że wracam do państwa, którego system polityczny sprzyjał będzie wszelkiego rodzaju patologiom i pozbawiał podstawowej ochrony i podstawowych konstytucyjnych praw jego własnych uczciwych obywateli.
    Rezygnując na początku 1989 roku z oferty azylu politycznego otrzymanej w jednym z krajów starej Unii Europejskiej nigdy nie sądziłem, że przyjdzie mi szukać takiego azylu i wewnętrznej emigracji we własnej ojczyźnie. Zakładając po powrocie do kraju, naszego kraju działalność gospodarczą nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że z „pucybuta” stanę się nie milionerem, a emocjonalnym bankrutem pozbawionym prawa do wolności gospodarczej i konstytucyjnej obrony podmiotowości.
    Dzisiaj, w 6 roku niszczenia mojej firmy i mojego życia osobistego przy całkowitym na to przyzwoleniu konstytucyjnych organów Rzeczypospolitej Polskiej, podjąłem decyzję o zamiarze popełnienia największego z możliwych w Polsce aktów desperacji – dalszego życia i świadczenia o bezprawiu. Świadczenia o bezprawiu nie tylko wobec siebie samego i swojej firmy ale przede wszystkich wobec tych, którzy świadczyć już o tym nie mogą – samospalonych, samopowieszonych, samoutopionych i tych, którym nie starczy sił by nadal przeciwstawić się panującej w Rzeczypospolitej Polskiej dyskryminacji jej własnych obywateli.
    Dzisiaj, kiedy znajdujący się w parlamencie politycy mają 24 godzinny wyborczy tryb rozpatrywania swoich skarg, a zwykli obywatele muszą na to samo czekać 180 razy dłużej – dzisiaj, kiedy sąd Rzeczypospolitej uznaje, że nie jest kompetentny w rozpatrzeniu wyborczej skargi partii pozaparlamentarnej podjąłem w pełni świadomą decyzję o bojkocie wyborów.
    Dzisiaj, w obliczu jawnej prawnej dyskryminacji bezpartyjnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, w obliczu jawnej prawnej dyskryminacji partii politycznych znajdujących się poza parlamentem czynię to samo co wspólnie z obecnym prezydentem, premierem, marszałkiem sejmu i marszałkiem senatu RP oraz innymi czołowymi osobami polskiego życia społeczno-politycznego czyniłem w latach 80 ubiegłego wieku – apeluję o bojkot wyborów!
    Bezpartyjny Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej
    Andrzej Filipowicz"

    https://www.youtube.com/watch?v=ovFjZXIYV0Q

    http://powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/dowody-na-masowe-oszustwa-w-wyborach-w-parlamentu-europejskiego-w-polsce.html

    2 Cytuj

Odpowiedz