Forum » Społeczeństwo

Tabliczki na trawnikach z zakazem wprowadzania psów ...

  • 12 maj 2014

    Rozumiem ,że jest problem w Myślenicach ze sprzątaniem przez właścicieli psów ich kup ale jest jedno małe ale ...a może duże ? Otóż poszczególne bloki mają te tabliczki na trawnikach i tam mieszkańcy nie wchodzą sobie na trawniczki ale idą pod inne bloki z psiorkami i udają idiotów :( pies zrobi swoje a pańcia nawet tego nie posprząta . Najlepiej to zasrać czyjeś podwórko !!! Mam psa i za każdym razem mam se sobą woreczek na odchody i zbieram .Czy to takie trudne ?? Ludzie przecież nikomu nie pęknie kręgosłup jak się schyli i zbierze kupę swojego pupila i przejdzie kawałek wyrzucając do kosza . Ja powiedziałam sobie że jak jeszcze raz zobaczę pod moim oknem tą paniusię która przyprowadza psa pod nasze okna to będe się na nią darła na pół osiedla i narobię jej wstydu . Tabliczki nie są rozwiązaniem ,to my się musimy zmienić i przestać syfić jeden drugiemu . Jak powbijamy tabliczki na każdym trawniku to te biedne psy gdzie zrobią kupę ??? chyba w mieszkaniu ... A może jak nasza kochana straż miejska parę razy wyłapię takie pańcie to ludzie się nauczą ?? To przykre bo zaraz się okaże że przez nas samych nasze miasto nie będzie przyjazne dla zwierząt :(

    13 Cytuj

Odpowiedz