Forum » Społeczeństwo

Kładka w Jaworniku

 • 13 cze 2014

  Fajnie, że budują kładkę w Jaworniku,
  ale harmonogram prac jest tak sprytnie i przemyślnie ułożony,
  że na weekend i na szczyt wakacyjny przewidziany jest ruch po dwupasmówce, jednym pasem.
  A niech Warszawa i Krakusi stojąc w korkach, docenią że władza lokalna nie zasypia w wakacje, a dobrze mieszkańcom czyni.

  9 2 Cytuj
 • 13 cze 2014

  Ten cud architektury, perła południa....jak już powstanie to ludzie będą wycieczki robić by się przejść tą luksusową kładką wybudowaną za grube miliony. Cóż to za prestiż dla naszej okolicy ,możemy się pochwalić najdroższą kładką w Polsce!!

  11 1 Cytuj
 • Anna 13 cze 2014

  A jak już to cudo powstanie to władza lokalna powinna ogłosić konkurs na nazwę - podobnie jak było z nazwą dla kładki "BERNATKI" w Krakowie. A zważywszy na fakt, ile "nasza" kładka kosztuje to również nazwa powinna być "droga" i "światowa" jak np: JENIFER, JESSICA bądź inna AMANDA czy SAMANTA :)

  9 2 Cytuj
 • 13 cze 2014

  Ta kładka gdyby była dla mieszkańców byłaby mniej wypasiona aby za tą kasę wybudować dwie a ona jest dla urzędników,projektantów i wykonawców aby było na czym zarobić i czym się chwalić.Oczywiście otwarcie też powinno być na miarę inwestycji.
  Gdyby chodziło o mieszkańców to w czasie przebudowy zakopianki wykonano by o wiele tańsze i wygodniejsze dla mieszkańców przejście podziemne tak jak mają żabki którym nikt nie każe wspinać się po schodach.

  10 1 Cytuj
 • 14 cze 2014

  A może by tak zrobić referendum, jak w sprawie olimpiady w Krakowie, i okaże się, że nikt nie chce tej kładki w tym miejscu i za takie pieniądze. Kładka jest potrzebna kilometr niżej, w centrum Jawornika.

  5 Cytuj
 • Anna 14 cze 2014

  Dokładnie! Zgadzam się z przedmówcą - kładka powinna powstać na wysokości komisu/salonu samochodowego.

  6 Cytuj
 • 14 cze 2014

  Chyba racja z tym położeniem kładki. W pobliżu komisu jest przystanek więc i ludziom by było lepiej dojść. A jak nie to ta lokalizacja i koło komisu, ale bez rozmachu architektonicznego, aczkolwiek żeby nie było to też jakieś brzydactwo ;)

  4 Cytuj
 • 14 cze 2014

  Koło komisu będzie druga, tylko w późniejszym terminie.

  6 Cytuj
 • 12 mar 2015

  Do windy mieści się rower górski więc zachęcam do aktywnego zwiedzania :3

  Cytuj

Odpowiedz