Forum » Społeczeństwo

Pękni ludzie

  • Def Ibrylator 26 cze 2014

    Nie wiem, czy temat się przyjmie, ale w tej wielkiej chmurze politycznej zawieruchy trzeba czasami się zrelaksować... Proponuję temat o pięknych ludziach.

    Moja pierwsza propozycja do wspólnego podziwiania: Lily Collins,

    Córka Philla Collinsa i jego drugiej żony Jill Tavelman.

    Lily Jane Collins przeprowadziła się z Anglii do Los Angeles w wieku 5 lat po rozwodzie rodziców. Ukończyła Harvard-Westlake School, obecnie studiuje dziennikarstwo na University of Southern California. Jako nastolatka redagowała kolumnę „NY Confidential” dla brytyjskiego magazynu Elle Girl. Obecnie aktorka jest sama. Aktorka podpisała kontrakt z wytwórnią na dwie kolejne ekranizacje znanej na świecie trylogii Cassandry Clare: Miasto Popiołów oraz Miasto Szkła.

    Moja ocena: Aktorstwo - 6/10, Uroda 10/10

    zdjecie

    Wasze typy ?

    16 25 Cytuj
  • ania 26 cze 2014

    def, Polacy z natury nie tolerują ładnych, bogatych, mądrych i zdolnych. A jak te wszystkie przymioty, nie daj Boże dotyczą jednej osoby to już w ogóle dramat.
    Śmiem twierdzić, że nic z tego nie wyjdzie.
    Pani ładna bardzo. Niestety nie znam ;)

    18 13 Cytuj
  • 26 cze 2014

    E tam, pokażcie się no, piękne myśleniczkanki.

    7 4 Cytuj
  • Samanta Rigerr 26 cze 2014

    Ja się bujam w tym panu.
    zdjecie

    15 10 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 cze 2014

    Co z Was za ludzie... wytrzymaliście niecałą dobę.

    anula napisał/a:

    def, Polacy z natury nie tolerują ładnych, bogatych, mądrych i zdolnych. A jak te wszystkie przymioty, nie daj Boże dotyczą jednej osoby to już w ogóle dramat.
    Śmiem twierdzić, że nic z tego nie wyjdzie.
    Pani ładna bardzo. Niestety nie znam ;)

    A jednak. Smutna prawda. I to już w wykonaniu Czarnej w 4 poście. Szkoda. Zaraz wpadnie pewnie Krówka ze swoim wszechobecnym "bólem 4 liter", potem wpadnie Michałek z KNP... i cyrk od nowa.

    Piękna kobieta dostaje 15 minusów a Rostowski 4 plusy. Brawo Myśleniczanie, brawo. Wam się faktycznie w głowach poprzewracało.

    19 4 Cytuj
  • Magdalena 27 cze 2014

    Lily Collins wygląda jak młody Jared Leto xD

    Najpiękniejsza dziewczyna jaką w życiu widziałam... studiuje ze mną na jednym kierunku :O Ale ze względu na szacunek do jej prywatności zdjęcia nie wrzucę. Zapraszam na biotechnologie do Krakowa :P

    5 5 Cytuj
  • Andrzej 27 cze 2014

    Szkoda, że def zniknął, bo pomimo ostrzejszego starcia na temat obrony kraju podczas hipotetycznej wojny w większości wyrażał poglądy podobne moim...

    Co do pani Collins, nie wiedziałem o jej istnieniu, więc ciężko mi oceniać jej aktorstwo. Uroda, jak dla mnie - całkiem ładna, punktowo oceniał nie będę, bo jakoś tak boję się uprzedmiotowienia ocenianych osób.

    Co do Rostowskiego, za aktorstwo daję 10/10, urody nie będę oceniał, nie mój target.

    6 2 Cytuj
  • Inżynier Monk 27 cze 2014

    Ta dziewczyna dla mnie przeciętna. Mamy teraz zakończenia roku, wystarczy popatrzeć jakie piękne dziewczyny ze świadectwami chodzą... bez profesjonalnych stylistów i makijażystów, naturalna uroda. Te wszystkie bogate gwiazdki z TV powinny mieć przez nie kompleksy... Niestety jest na odwrót.

    15 3 Cytuj
  • ten triggers 27 cze 2014
    Sfor napisał/a:

    Ta dziewczyna dla mnie przeciętna. Mamy teraz zakończenia roku, wystarczy popatrzeć jakie piękne dziewczyny ze świadectwami chodzą... bez profesjonalnych stylistów i makijażystów, naturalna uroda. Te wszystkie bogate gwiazdki z TV powinny mieć przez nie kompleksy... Niestety jest na odwrót.

    Heh więcej tego paskudnego, kaleczącego naturalną młodość make-upu uświadczysz u "tych" licealistek (a co gorsza gimnazjalistek!) niż u gwiazdek disneya. Ehhh chińska klątwa nad nami ciąży ;)

    3 1 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Rude jest piękne:

    zdjecie

    13 8 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Mój faworyt / tka ?

    zdjecie

    zdjecie

    Podoba się Wam ?

    16 20 Cytuj
  • Andrzej 27 cze 2014

    Nie wiem, czy inni też to zauważyli, ale mimo, że de gustibus non disputandum est, to zwolennicy PiSu mają jakiś wypaczony gust... Najpierw Rostowski, teraz Grodzka... W kotach pewnie też mają upodobanie...

    mspanc, zwłaszcza w piątkowe popołudnie.

    6 7 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Ja będę sie upierał przy swoim:

    zdjecie

    16 11 Cytuj
  • 2 lip 2014

    Subiektywna kategoria. Moim zdaniem najpiękniejsze osoby przechodzą przez naszą codzienność i nie żyją w blasku fleszów.

    17 2 Cytuj
  • 2 lip 2014

    Na 10 rudych 11 fałszywych tak że jestem na nie !

    9 2 Cytuj
  • ania 2 lip 2014

    gdzie jest def_ibrylator? Co się stało? Coś mnie ominęło?
    Wróć proszę, def.

    3 2 Cytuj
  • 2 lip 2014
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Na 10 rudych 11 fałszywych tak że jestem na nie !

    Ciekawe rzeczy opowiadasz, prawie jakbyś miał rudą dziewczynę. Zaraz, zaraz mowisz o premierze? ;)

    zdjecie

    5 7 Cytuj
  • 2 lip 2014
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Ciekawe rzeczy opowiadasz, prawie jakbyś miał rudą dziewczynę. Zaraz, zaraz mowisz o premierze? ;)

    Trafiony zatopiony ! ;)

    2 4 Cytuj
  • 4 lip 2014

    Najpiękniejsza jest reprezentacja Niemiec teraz w Brazylii.

    1 6 Cytuj
  • 29 sie 2014

    zdjecie

    10 8 Cytuj
  • 31 sie 2014

    Najpiękniejszy uśmiech w Myślenicach jest tylko 1...

    2 1 Cytuj
  • Inżynier Monk 31 sie 2014
    trekk napisał/a:

    Najpiękniejszy uśmiech w Myślenicach jest tylko 1...

    Dziękuję :)

    9 1 Cytuj
  • 18 paź 2014

    zdjecie

    7 13 Cytuj
  • 18 paź 2014

    Dziwią mnie te minusy ale gdy się tak zastanowie głębiej nad przyczyną, dochodzę do wniosku że są spowodowane głęboką frustracją i zaczynam tych ludzi rozumieć. Zgodnie z zasadą jak się nie ma co się lubi...

    5 6 Cytuj
  • 19 paź 2014

    Mysleniczanin007, siedzisz o pierwszej w nocy w sieci i oglądasz panienki. Może lepiej nie drąż tematu? ;)

    12 1 Cytuj

Odpowiedz