Forum » Społeczeństwo

Echo serca dziecka

• 9 lip 2014

Witam czy w Myślenicach można zrobić echo serca dziecku czy tylko Kraków ratuje.....:/

• 9 lip 2014

Ktoś coś wie? Orientuje się? Chodzi mi oczywiście prywatnie....
    halo.....?

• 9 lip 2014

Ja kontrolnie robię synowi badanie echa serca w AMIKORZE w Krakowie - Centrum Kariologiczne.

1 Cytuj
  • 10 lip 2014

Dzieki Za odp, czyli na myslenice nie można liczyć?? Dziecko mam malutkie i nie lubi jeździć za daleko:/

• 11 lip 2014

zapytaj u dr Ceranowicza

1 Cytuj
  • 14 lip 2014

Ok dzięki:)

• 17 lip 2014

myśle ze nie zrobisz w myślenicach ja mojej córce robiłam w szpitalu ale tylko dlatego ze była na oddziale i tam jej wyszły problemy ale panie nie umiały sobie z nią poradzic i wogóle wyszło nie ciekawie więcudało mi się dostać do Krakowa gdzieś koło Balic prznajmniej wszystko pod dziecko dostosowane i wyszło zupełnie inaczej czyli bardzo dobrze

2 1 Cytuj
  • 19 lip 2014

Ale to prywatnie w tych Balicach tak??? A jakiś nr tel albo nazwa?? Dzięki. Co to znaczy ze dostosowane pod dziecko?? Moje jest dość ruchliwe i boję się że pozrywa całą aparaturę....:/

1 Cytuj
  • 19 lip 2014

prof Rudziński super specjalista tylko leczy i diagnozuje dzieci-u mnie trójke

1 1 Cytuj
  • 20 lip 2014

juraskie centrum medyczne juz dokładnie nie pamiętam ale to było raczej na fundusz mielismy skierowanie na pewno w necie znajdziesz lekarka taka koło 50 ale świetna i pani pielęgniarka zagadała pokazała zabawki i raz dwa i gotowe nie to co u nas w szpitalu na siłe więcej płaczu niż spokoju

1 1 Cytuj
  • 22 lip 2014

Dzieki wam za pomoc:) Będę się orientować po tych informacjach które mi podaliscie,gdzieś wkoncu muszę iść!

Odpowiedz