Forum » Społeczeństwo

Echo serca dziecka

  • 9 lip 2014

    Witam czy w Myślenicach można zrobić echo serca dziecku czy tylko Kraków ratuje.....:/

    1 Cytuj
  • 9 lip 2014

    Ktoś coś wie? Orientuje się? Chodzi mi oczywiście prywatnie....
    halo.....?

    1 Cytuj
  • 9 lip 2014

    Ja kontrolnie robię synowi badanie echa serca w AMIKORZE w Krakowie - Centrum Kariologiczne.

    2 Cytuj
  • 10 lip 2014

    Dzieki Za odp, czyli na myslenice nie można liczyć?? Dziecko mam malutkie i nie lubi jeździć za daleko:/

    1 Cytuj
  • 11 lip 2014

    zapytaj u dr Ceranowicza

    2 Cytuj
  • 14 lip 2014

    Ok dzięki:)

    Cytuj
  • 17 lip 2014

    myśle ze nie zrobisz w myślenicach ja mojej córce robiłam w szpitalu ale tylko dlatego ze była na oddziale i tam jej wyszły problemy ale panie nie umiały sobie z nią poradzic i wogóle wyszło nie ciekawie więcudało mi się dostać do Krakowa gdzieś koło Balic prznajmniej wszystko pod dziecko dostosowane i wyszło zupełnie inaczej czyli bardzo dobrze

    3 1 Cytuj
  • 19 lip 2014

    Ale to prywatnie w tych Balicach tak??? A jakiś nr tel albo nazwa?? Dzięki. Co to znaczy ze dostosowane pod dziecko?? Moje jest dość ruchliwe i boję się że pozrywa całą aparaturę....:/

    1 1 Cytuj
  • 19 lip 2014

    prof Rudziński super specjalista tylko leczy i diagnozuje dzieci-u mnie trójke

    2 1 Cytuj
  • 20 lip 2014

    juraskie centrum medyczne juz dokładnie nie pamiętam ale to było raczej na fundusz mielismy skierowanie na pewno w necie znajdziesz lekarka taka koło 50 ale świetna i pani pielęgniarka zagadała pokazała zabawki i raz dwa i gotowe nie to co u nas w szpitalu na siłe więcej płaczu niż spokoju

    2 1 Cytuj
  • 22 lip 2014

    Dzieki wam za pomoc:) Będę się orientować po tych informacjach które mi podaliscie,gdzieś wkoncu muszę iść!

    1 Cytuj
  • 25 lip 2022

    Jeśli nie macie terminu lokalnie, to nie czekajcie z wizytą, tylko załatwcie ją maksymalnie szybko, jak się da. To jedyny słuszny kierunek. Każda zwłoka jest totalną pomyłką. Przecież czas w przypadku problemów zdrowotnych nie działa na korzyść. Trzeba reagować. Jechałem na badanie do Warszawy do Multimedu, ale to było przy okazji. Po prostu mieli wolne miejsce, więc się załapałem. Samo badanie nie wymaga żadnego przygotowania, nie jest inwazyjne. Natomiast Multimed jest moim zdaniem perfekcyjnie przygotowany do załatwiania takich tematów. Imponująco wyposażona miejscówka, świetni ludzie. To zrobiło kolosalną różnicę.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz