Forum » Społeczeństwo

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

  • 16 lis 2014

    Miałam iść głosować ale żaden kandydat nie mial w programie że kandyduje bo chce coś osiagnąć dla siebie i wyborców tylko wszyscy deklarowali że poświęcają sie kandydując dla mojego dobra więc zostałam w na pastwisku.

    5 17 Cytuj
  • 16 lis 2014

    krowka123- skoro nie poszłaś na wybory i nie głosowałaś to nie masz prawa narzekać :-)

    19 3 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Sójka a czy ja narzekam?
    Zakładałam że zagłosuję na kogoś kto powie prawdę że kandyduje dla kariery a okazało się że wszyscy kandydują aby zrobić mi dobrze a od tego ja mam Byczka.

    10 8 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Teraz nie, ale jak poznamy wyniki wyborów zobaczymy co powiesz :-)

    9 4 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Sójka gdy okaże się to co myślisz powiem że JKM ma rację ,Większość to ....

    3 7 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Krówko, mogłaś oddać głos nieważny - to też jest forma wyrażenia niezadowolenia.
    A uważam, że lepsza niż zostanie na pastwisku ;-)

    15 3 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Od głosów nieważnych są inni ,wbrew pozorom nie mam problemów z czytaniem a i zakreślić rogiem też potrafię.

    7 9 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Bardziej emocjonujące od wyników wyborów jest to, ile to kasy pochłania.

    6 5 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Według iTV Myślenice: "NIEOFICJALNIE: W MYŚLENICACH PO PRZELICZENIU GŁOSÓW Z 7 OKW PROWADZI MACIEJ OSTROWSKI. CZEKAMY NA MELDUNKI Z POZOSTAŁYCH GMIN"

    21 9 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Szkoda.

    16 20 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Jak wygląda sytuacja w gminie Sułkowice?
    Czy będzie druga tura (przypomnę, tutaj czterech kandydatów)?
    Jakieś wyniki wyborów do Rady Miejskiej, Powiatu?

    4 Cytuj
  • 16 lis 2014

    iTV dodało: "W PCIMIU ZNACZĄCA PRZEWAGA DANIELA OBAJTKA. CZEKAMY NA MELDUNKI Z POZOSTAŁYCH GMIN"

    6 6 Cytuj
  • 16 lis 2014

    A Dobczyce?

    3 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Wejdźcie na stronę myslenice-itv.pl - tam na pasku pojawiają się komunikaty.

    7 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Oby przewaga Ostrowskiego się utrzymała! Trzymam kciuki. Jarek Szlachetka będzie słuchał Polaków w Pcimiu i tam robił przystanki... może nawet lotnisko zbudują... :)

    26 23 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Henryk Sawka o wygranej PiS: "wirus Ebola rozszerza się na cały kraj"

    18 17 Cytuj
  • 17 lis 2014

    a wykaz rdanych?

    3 Cytuj
  • mirek@ 17 lis 2014
    celineczka napisał/a:

    a wykaz rdanych?

    natomiast w radzie miasta miałoby zasiąść 12 radnych z KWW Macieja Ostrowskiego, 7 z PiS i 1 z PSL. UWAGA! to tylko CZĄSTKOWE i NIEOFICJALNE wyniki.

    http://miasto-info.pl/myslenice/9883,wstepne-i-czastkowe-wyniki-burmistrzem-myslenic-maciej-ostrowski.html

    5 4 Cytuj
  • .... xxxx 17 lis 2014

    W Trzemeśni do Rady podobno dostał się p. Jacek Dąbrowski po ładnej walce wygrał około 420 do 370 z p. Malinowskim
    Poręba-Zasań podobno około 500 głosów miał p. Dąbrowski Kazek i wygrał z p.Kołodziejczykiem który miał około 270 też po ciekawych wynikach bo w miejscowości Zasań wynik Wyborów był 142 do 133 i sprawa rozstrzygnęła się dopiero w Porębie.
    W Łękach- Drogini podobno p.Topa zwyciężył o około 20 głosów.

    2 5 Cytuj
  • Jozek Tula 17 lis 2014

    Jacek Dąbrowski 502 głosy Malinowski 310
    Kazimierz Dąbrowski 506 Kołodziejczyk Marcin 266
    Jan Podmokły 470 Topa 478

    7 Cytuj
  • .... xxxx 17 lis 2014

    A jak w innych okręgach??

    2 Cytuj
  • 17 lis 2014

    Szkoda Jarka... brakło przystanķów na których mógłby powiesić kolejny plakat. Teraz rozumiem o co mu chodziło...

    18 5 Cytuj
  • 18 lis 2014

    Prawdziwym zwycięzcą wyborów w Myślenicach jest poseł Łatas.
    Niechciana panna na wygnaniu z PIS rozgrywa teraz partię życia.
    Stracił władzę w PIS, nie poparł Szlachetki, zacisnął zęby i wziął na przeczekanie bo
    wiedział że ma u boku m.in. Halka, Panusia, Chłostową i dozgonną przyjaźń z Burmistrzem.
    Wczoraj jeszcze o 20.59 nie bardzo mógł liczyć nawet na miejsce na liście PIS-u
    w przyszłorocznych wyborach do parlamentu.
    Od rana zaczęło się kupczenie i transfery z PIS do innych klubów Rady Powiatu.
    Rozczarowany Burmistrz walczący o Starostę Kęska, zorganizował dzisiaj spotkanie
    w Urzędzie w którym wziął udział m.in. Krzysiu Halek.
    Potrzeba "wyhaczyć" dwóch radnych z PIS-u - podobno jeden już się zadeklarował co do
    zmiany barw, więc nie jest źle.
    Jak widać przyjaźń z Maciejem okazuje się bezcenna. - jak mówi przysłowie: prawdziwych
    przyjaciół poznaje się w biedzie.
    Marek wrócił do życia i może wybierać: Starosta czy może na nowo gwarantowane miejsce
    w wyborach parlamentarnych na liście PIS w przyszłym roku? Nie? To może kandydat na
    Burmistrza lub Starostę za rok?
    Wytrawni gracze twierdzą, że polityka to taka zabawa dla "dużych" chłopców.
    Obserwując te wszystkie rozgrywki z boku, bliżej mi jednak do porównania jej z panienką lekkich obyczajów.

    15 2 Cytuj
  • 18 lis 2014

    Święte słowa przedmówco o Halku słyszałam niestety smutne a polityka nie bójmy użyć się tego słowa to po prostu stara k...wa.

    11 2 Cytuj

Odpowiedz