Forum » Społeczeństwo

W czym wasz facet chodzi po domu?!?

  • paulinka 31 lip 2015

    No to jest juz istna przesada!;);)

    Od kilku tygodni mieszkam z moim misiem i mam pytanie w czym wasz facet chodzi po domu i wy panowie w czy chodzicie?xdxd

    Moj ciagle w krotkich brudnych o fe ;/ i byle jakim tshircie !:o a na co dziennie taki wylegantiwany myslallal że ma klasę a tu tak! Już ma go dość ble mezczyna ciągle powinien być zadbany mieć styl a nie tak jak prosie

    6 81 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Chwalisz się czy żalisz? Bo w sumie to niewiem o co ci chodzi.

    46 6 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Możesz podać jak wg Ciebie powinien chodzić facet po domu ?

    16 5 Cytuj
  • 31 lip 2015

    zobaczcie jaki ma avatar czego spodziewacie sie po barbie ??

    37 6 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Paulina, dziwne pytanie napisałaś.
    Wychodzi na to że się żalisz jak i również wychodzi na to że nie znasz swojego " misia " ...
    Facet jak facet jak chce to niech sobie chodzi w czym chce, on się nie żali na publicznym forum że chodzisz nie umalowana od samego rana albo że coś tam śmierdzi rybą.
    Zresztą nie trzeba mieć pieniądze wielkie aby ładnie się ubierać i dbać o siebie. Ja cię kompletnie nie rozumiem, twoje podejście jest strasznie dziecinne...
    Żeby mieć pewność co do ciebie, przeczytałem sobie kilka twoich komentarzy ... i tak naprawdę wystarczyło mi jedno słowo twoje " boshe " ... już wszystkiego jestem pewien.
    Chociaż gdzieś w głębi myśli coś podpowiada mi że jesteś zwykłym trollem internetowym, tak naprawdę masz 14 lat i jesteś gimbusem.

    42 6 Cytuj
  • 31 lip 2015

    I Was to dziwi? To zwykła codzienność, wychodzi się "na pokaz" a w domu skarpety, sandały, galoty I tshirt. Jak widać-modnie, a w domu-wygodnie. Ot cała filozofia.

    25 6 Cytuj
  • 1 sie 2015

    To każ mu otworzyć kosz w łazience w upał, po twoim wyjściu z lazienki, po wymienionej podpasce, to będziecie fifti fifti.

    paulinka_mce napisał/a:

    No to jest juz istna przesada!;);)

    Od kilku tygodni mieszkam z moim misiem i mam pytanie w czym wasz facet chodzi po domu i wy panowie w czy chodzicie?xdxd

    Moj ciagle w krotkich brudnych o fe ;/ i byle jakim tshircie !:o a na co dziennie taki wylegantiwany myslallal że ma klasę a tu tak! Już ma go dość ble mezczyna ciągle powinien być zadbany mieć styl a nie tak jak prosie

    9 11 Cytuj
  • paulinka 1 sie 2015

    Pfff boshhh co za ludki żaden nie odpowie tylko sie czepiaja pewnie jeszcze gorsze fleje

    6 42 Cytuj
  • 1 sie 2015
    paulinka_mce napisał/a:

    Pfff boshhh co za ludki żaden nie odpowie tylko sie czepiaja pewnie jeszcze gorsze fleje

    Ja mam czystą długa bieliznę.

    Kup mu nowa bieliznę i powiedz , że w tej jest mu najlepiej.
    14 par na każdy dzień w innym kolorze i przypisz kolor do dnia tygodnia.

    Co do czepiania, to taki drobny szczegół a sprowadza na ziemię.

    22 4 Cytuj
  • 1 sie 2015

    Cześć Paulinka.
    Już Ci kiedyś pisałem,że zawsze jak się wypowiadasz na forum,to mi się taki kawał przypomina:
    "Co mają wspólnego blondynka i butelka piwa?
    - Obie są puste od szyjki w górę"

    42 8 Cytuj
  • 1 sie 2015
    bono napisał/a:

    Ja mam czystą długa bieliznę.

    Widziałem wczoraj jak się suszyły Bono:

    zdjecie

    24 10 Cytuj
  • 1 sie 2015
    paulinka_mce napisał/a:

    ciągle powinien być zadbany mieć styl a nie tak jak prosie

    Może się chce upodobnić do ciebie ! Mieszka w chlewie chce być jak prosie !

    17 5 Cytuj
  • 1 sie 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Widziałem wczoraj jak się suszyły Bono:

    E, widzę że mieszkasz w elitarnej dzielnicy.

    8 8 Cytuj
  • 1 sie 2015
    bono napisał/a:

    E, widzę że mieszkasz w elitarnej dzielnicy.

    Ja? Przecież to Twoje pranie...

    8 8 Cytuj
  • 1 sie 2015

    To gacie misia (z pierwszego postu) . Nie suszą się tylko wietrzą i to w odpowiedni sposób . Brązowym do tyłu , żółtym do przodu !

    9 5 Cytuj
  • Basia 2 sie 2015

    mój chodzi w ubraniu ;-p

    6 5 Cytuj
  • 2 sie 2015

    A mój chodzi na golasa, ja też.

    19 5 Cytuj
  • 2 sie 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Ja? Przecież to Twoje pranie...

    Oczywiście, dzielnicę odwiedziłeś przypadkowo, taka gospodarka wizyta, ale jak rozpoznajesz moje pranie?

    Gdyby pod postem podpisywał się mysleniczanka 007, to bym jeszcze zrozumiał.

    4 4 Cytuj
  • 2 sie 2015
    bono napisał/a:

    Oczywiście, dzielnicę odwiedziłeś przypadkowo, taka gospodarka wizyta, ale jak rozpoznajesz moje pranie?

    Gdyby pod postem podpisywał się mysleniczanka 007, to bym jeszcze zrozumiał.

    Napiszę krótko żeby nie przedłużać:

    Bono napisał/a:

    Ja mam czystą długa bieliznę.

    Niewiele osób musi nosić takie gacie, zwłaszcza w lecie.

    5 5 Cytuj
  • Magdalena 2 sie 2015

    Mimo wszystko uważam, że Paulinka to po prostu świetny troll. Tak głupim się być nie da.

    25 4 Cytuj
  • 3 sie 2015
    paulinka_mce napisał/a:

    No to jest juz istna przesada!;);)

    Od kilku tygodni mieszkam z moim misiem i mam pytanie w czym wasz facet chodzi po domu i wy panowie w czy chodzicie?xdxd

    Moj ciagle w krotkich brudnych o fe ;/ i byle jakim tshircie !:o a na co dziennie taki wylegantiwany myslallal że ma klasę a tu tak! Już ma go dość ble mezczyna ciągle powinien być zadbany mieć styl a nie tak jak prosie

    Paulinko,
    do Twojej wiadomości : brudne gacie należy wyprać. Jeśli nie wyprałaś to co biedaczysko ma zrobić? Nosi brudne. Facet jest Twoją wizytówką. Zadbaj o jego garderobę, a nie narzekaj. Życie z facetem to nie same przyjemności.
    Mój ma pachnące i wyprasowane codziennie. Rano wstaje, zagląda do szafy, a tam zawsze przygotowany dzień wcześniej przeze mnie zestaw czeka. I tak oto nosi to co lubię:)

    12 9 Cytuj
  • 4 sie 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Napiszę krótko żeby nie przedłużać:

    Niewiele osób musi nosić takie gacie, zwłaszcza w lecie.

    Są majtki i spodenki.
    Myślałem, że rozumiesz o czym piszę.

    No ale jest różna zamożność społeczeństwa i jeszcze inne przyzwyczajenia, tak że rozumiem twój tok odbioru informacji nie wyśmiewam, bo każdy sądzi wg. siebie.

    3 3 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Majtki, spodenki, spodeneczki. Szorty, falbany, galoty. I co? Zamożny, nie zamożny w domu nie paraduje się w bieliźnie. To nie kwestia posiadania tylko kultury osobistej. Myślałem że zrozumiesz aluzję ale widzę że znów rzucam grochem o ścianę.
    Nawiasem mówiąc dylemat dla tych którzy nie noszą bielizny. Alternatywnie metoda Kasi105?! ;)

    4 8 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Mój facet po domu nigdy nie chodził. Natomiast w domu w ubraniu

    9 3 Cytuj
  • 5 sie 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Zamożny, nie zamożny w domu nie paraduje się w bieliźnie. To nie kwestia posiadania tylko kultury osobistej.

    Wolność Tomku w swoim domku!
    Brakiem kultury byłoby co najwyżej przyjmowanie gości w samej bieliźnie, a i to nie zawsze - patrz: pidżama party.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz