Forum » Społeczeństwo

Single siedza najczesciej w domach?

  • 11 sie 2015

    Po zamknieciu sklepow zycie w tym miescie zdje sie zamierac. Owszem: platajacy sie kloszardzi, emeryci robiacy rowerowe przejazdzki, wloczacy sie licealisci i gimnazjalisci. Reszta emigruje? No chyba nie wszyscy? Dlaczego myslenickie singielki pokazuja sie praktycznie tylko na Festiwalu Lata? Ja jestem przekonany, ze mozna tchnac w to miasto odrobine wiecej kolorytu, finezji, serca, zyyycia. To my tworzymy klimat miejsca. Heeej laski, powiedzcie "nie" rutynie codziennosci, zmiencie cos, wezcie sie za siebie i za swoje otoczenie, po prostu badzcie obecne na tych ulicach! Poki co popoludniowy image miasta kreuja emeryci i gimnazjalisci. A wy po domach, niczym mezatki?;) Pokazcie sie, no:-). Poza tym mam propozycje, moze sie przyjmie, zeby sciezke biegowo-rowerowa w strone Osieczan uczynic takim miejscem gdzie my single bedziemy mogli w godzinach 18-19 stworzyc sobie mozliwosc poznania sie:-). A poza tym zeby troche wiecej usmiechu, pozytywnej energii na tych ulicach, bo jest mada ponurosci na naszych ulicach.

    Ostatnia rzecz: 12 sierpnia - jutrzejsza "Noc spadajacych gwiazd" na plazy trawiastej na Zarabiu, lapmy chwile i badzmy tam:-)

    Ps. niech nacisniecie plusika pod moim wpisem oznacza, ze obiecujesz samej/samemu sobie zmienic cos w sposobie swojego funkcjonowania w tej spolecznosci, w tym miescie.

    38 41 Cytuj
  • mateusz nowakowski 12 sie 2015

    patrząc na plusy i minusy to kiepsko to wygląda...

    18 4 Cytuj
  • 12 sie 2015

    Chciałeś w ten sposób wyrwać jakieś lachony na ścieżke rowerową ? sorry stary (serio mam wrażenie, że to pisze jakiś podeszły wiekiem pedober) ale nie dadzą Ci.... ;) W ogóle to nie wiem co Ci doradzić, zajmij się może lepiej robotą.

    19 17 Cytuj
  • 12 sie 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Chciałeś w ten sposób wyrwać jakieś lachony na ścieżke rowerową ? sorry stary (serio mam wrażenie, że to pisze jakiś podeszły wiekiem pedober) ale nie dadzą Ci.... ;) W ogóle to nie wiem co Ci doradzić, zajmij się może lepiej robotą.

    Ulaaaa, dosc to prymitywne, ot. Zreszta inne Twoje posty mowia same za siebie.

    11 9 Cytuj
  • 12 sie 2015

    Ale jakiej odpowiedzi się spodziewałeś skoro publikujesz taki "apel". Piszesz o rutynie i "wzięciu się za siebie", po pierwsze to wiedz że kobiety pracują i mają sporo innych spraw po pracy a po drugie to że nie chcą się (wybaczcie określenie) szlajać samotnie po parku wieczorami to tylko dobrze o nich świadczy. Co mają jeszcze paradować po rynku i w parku w bikini z paczką prezerwatyw w ręku? Zapewniam że na ten "apel" o spotkaniach wieczorami na ścieżce rowerowej nikt nie odpowie bo chyba każda dziewczyna/kobieta czytająca to uznała że to co najmniej dziwne i podejrzane.
    Chcesz jak piszesz zmienić in plus naszą społeczność takimi akcjami a wychodzi na to że zwyczajnie chcesz mieć dziewczynę podaną na przysłowiowej tacy. Nie apeluj o to by kobiety się do ciebie uśmiechały, ty zacznij to robić a być może miło się zaskoczysz. Tak samo nie proś by się "pokazywały" na mieście bo w ten sposób traktujesz je podmiotowo. Chcesz znaleźć kogoś to się postaraj a nie płacz że to przez dziewczyny bo się nie uśmiechają do ciebie. Kończąc dodam że jest wiele ciekawych miejsc w których można poznać interesującą kobietę i bynajmniej nie jest to ścieżka rowerowa w parku o umówionej godzinie po apelu w sieci.

    21 3 Cytuj
  • 13 sie 2015

    ...i po raz wtory w imieniu kobiet glos zabieraja faceci. Richard,
    wiesz, to trzymaj tak dalej swoja kobiete w domu, ale przestan sugerowac innym, ze to sluszna droga i ze tu lezy klucz do szczescia. Jesli zas jej nie masz, to singielek w tym miescie pod dostatkiem, ja zamierzam skrasc tylko 1 ;). Samo wyjscie z domu w niczym dziewczynom ujmy nie przyniesie, tym bardziej ze wiele z nich potrafi trzymac klase w kazdej sytuacji. Singli zapewniam, ze z tego zamku nikt z was nie wyrwie, o ile sami sobie takiej szansy nie dacie.

    7 8 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Ps. co do dzisiejszej nocy pod gwiazdami to byl niewypal, jednak ja w wiadomej kwestii nie skladambroni. Dobranoc:-:-)

    2 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 13 sie 2015
    ToCo napisał/a:

    Ps. co do dzisiejszej nocy pod gwiazdami to byl niewypal, jednak ja w wiadomej kwestii nie skladambroni. Dobranoc:-:-)

    Zaloguj się na jakieś forum miłośników kotów. Pełno tam singielek. Ale nie obiecuję, że będą ładne.

    6 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 13 sie 2015

    Może i facet miał dobra zamiary a wy od razu i jakimś wyrywania lachonów itp.Głodnemu chleb na myśli.
    Ps. Co do poprzedniej nocy i oglądaniu wspólnym spadających meteorów to w Krakowie było organizowane na kopcu Kraka i tam nikt nie wyrywał nikogo tylko wspólnie oglądali.

    5 2 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Defibrylator, forum milosnikow kotow, powiadasz? Moze zwierzatko to jest jakies rozwiazanie. Na marginesie: mam wrazenie, ze niektorym po prostu dobrze z tym jak jest, tym bardziej nie powinni zabierac glosu w kwestiach, ktore z ich wlasnego wyboru ich nie dotycza i za kazdym nieomal razem psuc nastroj forum swoim zrzedzeniem. Tyle.
    Mateusz100, dzieki za ten nietendencyjny glos. Co do ostatniej nocy, zabraklo tego o czym wspomniales: wspolnego ogladania, sam pochodze znad Wisly i nie moge wlasnie tego zrozumiec, ze tutaj jestesmy tak zamknieci na siebie. Z mojej strony tyle, zamykam temat, wole rzeczywistosc, tym bardziej w pracy:-). Mysle, ze to Wasze krytykanctwo nie zniechecilo wszystkich, mnie tym bardziej nie.

    4 3 Cytuj
  • 13 sie 2015
    ToCo napisał/a:

    Ulaaaa, dosc to prymitywne, ot. Zreszta inne Twoje posty mowia same za siebie.

    Chłopie, jaki post taka odpowiedź :) i faktycznie zamknij bo serio nie wiem co chciałeś tym tematem osiągnąć...

    6 2 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Upsss, zal mi troche tutejszych dziewczyn... Mam wrazenie, ze jednak cos tutaj osiagnalem. Pozdrawiam:-)

    4 5 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Podejrzewam że tutejszym dziewczynom żal Ciebie chłopie :) taa już widzę jak te dzikie tłumy kobiet idą na ścieżkę rowerową bo jakiś samozwańczy "Alvaro" próbował im wjechać na ambicje ;) Jak nie masz urody/gadki/kasy/charakteru (co kto lubi) to nie wyrwiesz, srorry taki mamy klimat.

    9 5 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Wiesz co, Kibel, uczepiles sie - nie tyle tematu, ile mnie - jak rzep psiego ogona. Moze i w realu jestes fajnym gosciem, ale to co prezentujesz na tym forum raczej nie zachwyca. Bez urazy, lecz czytania ze zrozumieniem ucza od lat dosc wczesnych, a z Twoich wypowiedzi bije jasne wrazenie, ze albo nie rozumiesz meritum spolecznych realiow tego miasta i moich intencji, albo tez chcesz mi slownie dokopac i wypchnac z forum. Dlatego stwierdzilem, ze zal mi dziewczyn jesli maja do czynienia ze zrzedliwymi lub agresywnymi postawami. A mysle, ze pierwszy post spelnil swoja role - dal impuls. Dziewczyny usmiechajcie sie czesto i nie zamykajcie sie w chatach.

    5 4 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Kibel z Vegi (ach co to był za bar) często trolluje więc nie doszukiwałbym się w jego postach jakiś niechęci do Ciebie. Po prostu ma racje, za kobietami trzeba gonić stary a nie, że Ty sobie je chcesz ustawić na ścieżce rowerowej żeby mieć je jak na tacy. Żadna laska nie przyjdzie bo musiała by pokazać jaka jest zdesperowana i na siłe szuka chłopa. Dziewczyny chcą być zdobywane a nie żeby one musiały uganiać się za chłopami. Do dziewczyn uśmiechaj się pierwszy, chyba że wyglądasz jak połączenie Gołoty i Grodzkiej to faktycznie może być słabo z odwzajemnieniem uśmiechu. A tak na poważnie do odważnych świat należy. Ale fakt temat dziwny.

    Ps. Jakoś często widuje w pubach, zarabiu, rynku fajne dupeczki, które spacerują z koleżankami i na bank są wolne (wiem bo znam, kojarze), więc nie wiem skąd ten tekst o zamykaniu się w chacie.
    Ps. Laski lubią romantycznych chamów podobno...

    11 Cytuj
  • Def Ibrylator 14 sie 2015
    Bolek napisał/a:

    Kibel z Vegi (ach co to był za bar) często trolluje

    Czuję się pominięty !

    ToCo napisał/a:

    Defibrylator, forum milosnikow kotow, powiadasz? Moze zwierzatko to jest jakies rozwiazanie. Na marginesie: mam wrazenie, ze niektorym po prostu dobrze z tym jak jest, tym bardziej nie powinni zabierac glosu w kwestiach, ktore z ich wlasnego wyboru ich nie dotycza i za kazdym nieomal razem psuc nastroj forum swoim zrzedzeniem. Tyle.

    Patrz wyżej ;)

    1 1 Cytuj
  • 14 sie 2015

    Bolek i Richard, powinniscie zostac radcami:-d. Lawo przychodzi w wirtualu oceniac i klasyfikowac, nie ma smiacia sie;). Moze i dla niektorych to normalka, tak bylo jest i bedzie, jednak z osobistej perspektywy patrzac: zycie towarzyskie w tym miescie jest marginalne. A czasem po prostu wystarczy zaistniec. Kto ma checi, niech dziala:-)

    1 Cytuj

Odpowiedz