Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 20 cze 2020
    bono napisał/a:

    Ale jaja.
    Gmina o największej frekwencji czyt. o największym poparciu dla PiS, dostanie wóz strażacki.

    Niech się te wybory skończą, bo zostaniemy bankrutem,
    wydają pieniądze na swoich wyborców,
    jak narkomanie na marychę.

    Nie wyolbrzymiaj. Pamiętasz za PO nagrodę za najbardziej zaszadłużoną gminę w Małopolsce? Złoty dukat, a raczej drachma Judasza...

    2 3 Cytuj
  • 20 cze 2020
    M007 napisał/a:

    zaszadłużoną

    Przepraszam za literówkę, mam nowy telefon.

    1 3 Cytuj
  • 21 cze 2020

    Vivaldi zbankrutował? Czy jest chory?
    A może w sztabie wyborczym dzień i noc okleja drzewa plakatami z Andrzejem- wszystko mogę-.?
    Niepokoi mnie jego zniknięcie,
    jak -bagietki- po wyborach.
    A może zostali zdezaktywowani i odwołani ze służby do spółek Skarbu Państwa?

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 21 cze 2020

    nigdy nie licz dtugiemu jego poborów- a brak czegos lub kogos złóż na karb pandemii .
    Po prostu niektórzy zaczynają rozumiec swoją nieświadomosc w minionej epoce .
    dużżo zdrowia

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 21 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    nigdy nie licz dtugiemu jego poborów- a brak czegos lub kogos złóż na karb pandemii .
    Po prostu niektórzy zaczynają rozumiec swoją nieświadomosc w minionej epoce .
    dużżo zdrowia

    z tym brakiem zainteresowania poborami odnosi sie to tylko do obywateli nie publicznych - wszelkiej maści urzędnicy państwowi powinni podlegać ocenie oraz kontroli finansów
    ZDR...

    3 1 Cytuj
  • 21 cze 2020

    Duda ich sprawdzi.
    Budowniczy autostrad, mierzei , dobrobytu, fort Trump, rozdający pieniądze potrzebującym,
    byli spragnieni, a dał im pić , głodnych nakarmił , bidnym rozdał pieniądze, chorych odwiedził.
    A odezwał się i do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu. Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;

    5 1 Cytuj
  • 21 cze 2020

    Jechałem sobie wczoraj na rowerku przez Osieczany i Zarabie. W pisowskich Osieczanach WSZYSTKIE plakaty Trzaskowskiego i innych kandydatów zerwane.... Wiszą tylko plakaty prezydenta tysiąclecia..... (po wejściu nowych pochodzących z czasów starej komuny z lat 60 przepisów w ramach tarczy 4 lepiej uważać z krytyką PANA PREZYDENTA!! no ale mądry zrozumie...) No a Vivaldi pewnie jeździ na wiece wyborcze i robi za wdzięczny naród, nie martwcie się wróci niedługo.......

    7 1 Cytuj
  • 21 cze 2020

    Sprawy zniekształcania historii i rozłam w naszym rządzie.
    Poza tym: Pan Morawiecki obiecuje, że gospodarki już nie zatrzymają.
    Pan Szumowski mówi o rozważanych obostrzeniach. Komu wierzyć?

    "Putin ATAKUJE Polskę! Tak OSTRO jeszcze nie było…"

    https://www.youtube.com/watch?v=AstQ9Vr7_rk

    3 1 Cytuj
  • 21 cze 2020
    Luna napisał/a:

    Sprawy zniekształcania historii i rozłam w naszym rządzie.
    Poza tym: Pan Morawiecki obiecuje, że gospodarki już nie zatrzymają.
    Pan Szumowski mówi o rozważanych obostrzeniach. Komu wierzyć?

    rk

    Emilewicz po mszy dzisiaj na Jasnej Górze powiedziała przedsiębiorcom, że mogą przewidzieć jako rząd w sytuacji koronawirusa i jego konsekwencji, na trzy miesiące co będzie dalej. a dalej
    nie mogą nic zagwarantować , bo wszystko może się zdarzyć.

    Co innego Duda, ten rysuje świetlaną przyszłość.
    Taki rodzaj proroka, gość wszystko wie.

    4 1 Cytuj
  • 21 cze 2020
    Lukaszz napisał/a:

    Na to samo zwróciłem uwagę.

    może taka brzozowa prowokacja lewaków, przecież oni są nieobliczalni XD

    2 8 Cytuj
  • 21 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    może taka brzozowa prowokacja lewaków, przecież oni są nieobliczalni XD

    Przerwa w plakatowania? No tak ulewa zmusiła do powrotu przed komputer.

    8 1 Cytuj
  • 21 cze 2020

    No to musi być cienko z kampanią w Myślenicach jak wezwali Vivaldiego do boju. Pewnie burmiś chce wygrać ten słynny już wóz strażacki.......

    9 1 Cytuj
  • 21 cze 2020

    No nawet w ankiecie nasz piękny prezydent przegrywa z tym wstrętnym z PO i to w MYŚLENICACH!!!!! Ja się pytam co się dzieje ????? Walcz Vivaldi !!!!! Walcz !!!!! Bo nie będzie wozu strażackiego a sodomia i gomoria (jak to Ferdek mówił).

    10 1 Cytuj
  • 22 cze 2020
    t-34 napisał/a:

    No nawet w ankiecie nasz piękny prezydent przegrywa z tym wstrętnym z PO i to w MYŚLENICACH!!!!! Ja się pytam co się dzieje ?????

    Jak to co się dzieje? Czołg to, że nie ogarniasz akurat mnie nie dziwi :-) ale niech ci ktoś przetłumaczy lub sobie puść w polskiej wersji
    https://www.youtube.com/watch?v=z_KmNZNT5xw

    identycznie pialiście w POprzednich wyborach położonych z kretesem. Na tydzień przed już podrzucaliście wszystkie zapłacone ankiety na forum. Deja vu to po prostu błąd w waszym systemie :-))) nara do niedzieli trolle XD

    1 5 Cytuj
  • 22 cze 2020
    bono napisał/a:

    Vivaldi zbankrutował? Czy jest chory?
    A może w sztabie wyborczym dzień i noc okleja drzewa plakatami z Andrzejem- wszystko mogę-.?
    Niepokoi mnie jego zniknięcie,
    jak -bagietki- po wyborach.
    A może zostali zdezaktywowani i odwołani ze służby do spółek Skarbu Państwa?

    nigdy nie odpowiedziałeś na moje zaproszenie do prawdziwej pracy. Zapraszam po raz kolejny. Tej u mnie nie brakuje. Z tego powodu cholera nawet kolejnej pomocy nie dostanę, bo i podstaw nie ma. Ale Ty masz problem. Ostatnio pisałeś, że leżysz przy grillu a kasiorka leci z pomocy. Później już byłeś nerwowy z braku pracy i zaczęło się roszczeniowo u ciebie, że coś ci się tam należy za to dalsze leżenie i takie teksty. Było to wtedy kiedy nie umiałeś dwóch krzyżyków uzupełnić we wniosku i pyskowałeś, że jest dramatycznie skomplikowana ta pomoc :-))) a teraz doszła frustracja pogodowa? Ani pomocy, ani pracy, ani leżenia, ani pogody? Widać możesz liczyć tylko na płatny trolling tutaj od twoich mocodawców i dlatego dałem ci pola, żeby i twój trolling się położył, więc zacząłeś pisać sam ze sobą XD ....noooo trza być w czarnej d...e i mieć pod deklem zryte XD

    1 5 Cytuj
  • Janek Sal 22 cze 2020

    zryte berety - to dopiero sukces - podobno byli gorsi niż korona virus ten gorszy sort- takie teksty z mównicy dudka pojawiły sie do zrytych beretów - kto był zdrajcą bedzie zdrajcą , kto bohaterem zostanie bohaterem-
    do czego juz ten długopis sie nie odwoła - zabiliscie prezydenta Lecha ,,,, cytat chyba z pacjenta tworek maciucha -

    trwa łączenie a nie podział kraju - dawno ludzie dzielili sie na tych co piją cocacole i na tych co piją pepsi a dziś????

    zdrowia

    5 Cytuj
  • 22 cze 2020

    Dziś o 17 odbył się wiec poparcia Andrzeja Dudy w Myślenicach.

    Gdzie mogę znaleźć relację?

    2 Cytuj
  • 22 cze 2020
    Vivaldi napisał/a:

    nigdy nie odpowiedziałeś na moje zaproszenie do prawdziwej pracy. Zapraszam po raz kolejny. Tej u mnie nie brakuje. Z tego powodu cholera nawet kolejnej pomocy nie dostanę, bo i podstaw nie ma. Ale Ty masz problem. Ostatnio pisałeś, że leżysz przy grillu a kasiorka leci z pomocy. Później już byłeś nerwowy z braku pracy i zaczęło się roszczeniowo u ciebie, że coś ci się tam należy za to dalsze leżenie i takie teksty. Było to wtedy kiedy nie umiałeś dwóch krzyżyków uzupełnić we wniosku i pyskowałeś, że jest dramatycznie skomplikowana ta pomoc :-))) a teraz doszła frustracja pogodowa? Ani pomocy, ani pracy, ani leżenia, ani pogody? Widać możesz liczyć tylko na płatny trolling tutaj od twoich mocodawców i dlatego dałem ci pola, żeby i twój trolling się położył, więc zacząłeś pisać sam ze sobą XD ....noooo trza być w czarnej d...e i mieć pod deklem zryte XD

    No cóż, w moim zawodzie przebieram e pracy.
    Jeżeli pisałem to za przyjaciół, którym na czas pomoc nie przyszła. Pozwalniali pół załogi a teraz z trzeciej tarczy pomoc nadeszła z zastrzeżeniem że, musza utrzymać stan zatrudnienia ten z przed roku, czyli dwa razy większy niż obecny za to pomoc dostają na stan obecny,
    Klną przedsiębiorcy, bo gdyby pomoc przyszła na czas i załoga byłaby pełna i pomoc na nią.
    To tyle, bo muszę już pracować.

    6 1 Cytuj
  • 22 cze 2020

    Drodzy Kierowcy zobaczcie jaką niespodziankę szykuje dla nas rząd!
    Oczywiście my za to zapłacimy.

    "Każdy Samochód Polaka Będzie Śledzony By Łatwiej Zabierało się Pieniądze"

    https://www.youtube.com/watch?v=N1ZiPCiHlLA

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2020

    Sprostowanie!
    Póki co chyba jednak jeszcze nie wszystkich Kierowców to będzie obowiązywać. Z tego co znalazłam na ten temat wynika, że jak na razie chodzi o samochody powyżej 3,5 tony.

    "GPS w aucie obowiązkowy? Wyjaśniamy zamieszanie z nowymi przepisami"

    https://www.motofakty.pl/artykul/gps-w-aucie-obowiazkowy-wyjasniamy-zamieszanie-z-nowymi-przepisami.html

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 23 cze 2020

    a dzis w El Camino spotkanie Myślenickich demokratów - Czy dialog jest jeszcze w modzie - o godz 18

    1 2 Cytuj
  • 23 cze 2020

    A prezydent z Polski ( prezydent PiS) walczy jak lew o stołek.
    Został z chęci szczerej prezydentem, i tak się przyzwyczaił do krzesła?

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2020

    Zaczął się IV rozbiór Polski.

    Pytanie do Polaków:
    Czy Polscy chcą mieć swój kraj?

    "SZOK Jerzy Zięba Mówi jak jest Debata prezydencka WIR PiS PO Konfederacja"

    https://www.youtube.com/watch?v=CGqOx907Zr8

    2 2 Cytuj
  • 23 cze 2020

    Poprawiam literówkę: Czy Polacy chcą mieć swój kraj?

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 23 cze 2020
    Luna napisał/a:

    Zaczął się IV rozbiór Polski.

    Pytanie do Polaków:
    Czy Polscy chcą mieć swój kraj?

    "SZOK Jerzy Zięba Mówi jak jest Debata prezydencka WIR PiS PO Konfederacja"

    https://www.youtube.com/watch?v=CGqOx907Zr8

    czy ten zięba to wyrocznia? myśliciel ? prorok??
    chce zaistniec widzi niszę wolną to ją zagospodarowuje - szkoda czasu na te bzdety
    zdrowia

    3 2 Cytuj

Odpowiedz