Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 4 paź 2015

    Krowka123- dla aferzystów, złodziei, karierowiczów, dorobkiewiczów, obcego kapitału duszącego polskiego przedsiębiorcę, no i oczywiście jakże niezależnych mediów informacyjnych będących w rękach naszych niedawnych zaborców i ciemiężycieli.

    1 Cytuj
  • 9 paź 2015

    A ja kocham PiS - Jarosława Szlachetki już nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3 4 Cytuj
  • 9 paź 2015

    Myślę ze po ostatnich informacjach o Jarosławie Szlachetce to będzie wolne miejsce w myślenickim PiS

    3 2 Cytuj
  • 9 paź 2015

    Macie ten swój kochany pis.... Głosując na Szydło wpychasz Szlachetkę z 3 pozycji do sejmu..

    2 5 Cytuj
  • 10 paź 2015

    PiS ma jeszcze innych kandydatów którzy są doświadczeni i uczciwi. Jest przysłowie "w każdym stadzie można spotkać czarną owce".

    5 2 Cytuj
  • 10 paź 2015

    Kochajcie PIS tak szybko sprowadza imigrantów.
    zdjecie

    1 3 Cytuj
  • 10 paź 2015

    Pis oczywiście nie zawetuje przyjmowania imigrantów, przyjmie każdą ilość. W imię posłuszeństwa Niemcom.

    http://www.wykop.pl/link/2760073/pis-nie-zawetuje-planu-junckera-tez-powinnismy-byc-solidarni/

    1 3 Cytuj
  • 10 paź 2015

    Na kogo głosować?

    Myślę, że wybór jest prosty. Wygra PiS a opozycja rozproszona to żadna opozycja.
    PiS gdy nie uzyska większości w parlamencie, powyciąga z egzotycznych partii potrzebny elektorat.
    Też miałem głosować na nowoczesną, ale po przemyśleniu ilu posłów się od nich znajdzie w parlamencie, jakie mają tradycje, zobowiązania i zależności, stwierdziłem,
    że żadne. A więc PiS podkupi tych wszystkich z partii mających do 6-8% kogo będzie chciał.
    Opozycja mocna w parlamencie jest potrzebna, nawet patrząc na dokonania obecnej opozycji, czyli PiS.
    Rządzącym należy patrzyć na ręce!
    Dlatego wybór jest prosty, wybieramy PiS albo PO, reszta to folklor polityczny.

    4 1 Cytuj
  • 10 paź 2015
    bono napisał/a:

    Na kogo głosować?

    Myślę, że wybór jest prosty. Wygra PiS a opozycja rozproszona to żadna opozycja.
    PiS gdy nie uzyska większości w parlamencie, powyciąga z egzotycznych partii potrzebny elektorat.
    Też miałem głosować na nowoczesną, ale po przemyśleniu ilu posłów się od nich znajdzie w parlamencie, jakie mają tradycje, zobowiązania i zależności, stwierdziłem,
    że żadne. A więc PiS podkupi tych wszystkich z partii mających do 6-8% kogo będzie chciał.
    Opozycja mocna w parlamencie jest potrzebna, nawet patrząc na dokonania obecnej opozycji, czyli PiS.
    Rządzącym należy patrzyć na ręce!
    Dlatego wybór jest prosty, wybieramy PiS albo PO, reszta to folklor polityczny.

    Bono nie zmieniaj zdania :) jeśli to jakieś osobiste animozje to głosuj na kogoś innego z Nowoczesnej. Daj szanse na zmianę. Ja nie pcham się tam na siłę. Zapewniam że mam w życiu inne plany a swoją wiedza i doświadczeniem życiowym chcę się dzielić i mogę moje dobre pomysły realizować.
    Jeśli zabetonujemy scenę na dobre to będzie bardzo źle. Nowoczesna jestem pewien uzyska dwu-cyfrowy wynik a to już duża siła w parlamencie. Jak na każdej liście są osoby dobre i mniej trafione, tylko od osób głosujących zależy kto się znajdzie w sejmie (podobnie na listach PiS i PO w tłumie ciężko wybrać dobrych a nie reklamujących się). Ja zachęcam do głosowania na Nowoczesną jako na listę, a osoby które mnie znają wiedzą że z moim doświadczeniem życiowym nie tak łatwo mną manipulować i co najważniejsze złamać.
    Decyzja należy jak zawsze do Ciebie ale liczę na przemyślenie.

    Miłego weekendu idę plakatować bo mi plakaty znikają w tempie expresowym :)

    P.S.
    Dwie cechy mnie osobiście przekonała do Nowoczesnej :
    1. Zmiana kultury politycznej. Mam dość słuchania pyskówek, słowotoku bezproduktywnego i chamstwa tak chamstwa w polityce. Wiem że to to tak działa ale czy nie czas na szanse na zmianę takiej "kultury" politycznej w kulturę merytoryczną ?
    2. Dobry, naprawdę dobry i realny program. Bez rozdawnictwa, bez przywilejów itd Jeśli damy szanse nowym ludziom mam nadzieje że trochę się zmieni na lepsze a przynajmniej na kulturalniejsze.

    Czytając wypowiedzi tutaj mam wielką nadzieję na zmianę kultury politycznej choć może okazać się to syzyfową pracą.

    6 1 Cytuj
  • 10 paź 2015

    Tylko wybitni głupcy mogą po tylu latach głosować jeszcze na Po, Psl czy ich klony jakieś tam nowoczesne i inne badziewia. Zastanawiam się skąd się biorą tacy ludzie ??

    7 3 Cytuj
  • 10 paź 2015

    Na kogo byśmy nie zagłosowali w Myślenicach te same świnie u koryta w urzędzie, kręcące własne interesy na posadkach.

    6 1 Cytuj
  • 10 paź 2015
    BartekA napisał/a:

    Bono nie zmieniaj zdania :) jeśli to jakieś osobiste animozje to głosuj na kogoś innego z Nowoczesnej. Daj szanse na zmianę.
    Decyzja należy jak zawsze do Ciebie ale liczę na przemyślenie.

    Miłego weekendu idę plakatować bo mi plakaty znikają w tempie expresowym :)

    Czytając wypowiedzi tutaj mam wielką nadzieję na zmianę kultury politycznej choć może okazać się to syzyfową pracą.

    OK. jestem zdecydowanie za nowoczesną, mam jednak wątpliwości, pt. nowa partia, niesprawdzeni ludzie, nic ich przy partii nie trzyma, łatwo nowych podebrać bo jeszcze ślubu z partią nie brali.

    Sprawa jest zbyt poważna a jestem pragmatykiem i mój pragmatyzm podpowiada mi, że opozycja mocna musi być. PO wie czym się to je. Nowe partie łatwo zapędzić w kozi róg. Muszą się uczyć a po pół roku już Maciarewicz z Kaczyńskim zagospodarują wszystko zanim ci nowi zdążą się obejrzeć.

    Idzie nowe, to nowe może okazać się pozytywem a może, ale co bardziej prawdopodobne, może to być partia dyktatury. Skąd moje obawy, ano stąd, że czytam komentarze wielbicieli PiS o zdrajcach o rozbiorze Polski itd i włos mi się na głowie jeży.

    Należy trzymać ręce na pulsie, bo PiS nie jest obliczalna i wszystko może się zdarzyć.
    Należy myśleć pozytywnie, ale oglądać się za siebie.

    Życzę Ci, aby twoje plakaty zostały na swoim miejscu, ale jak znam "wrażliwość" tzw. prawicy, nie mają ma to szansy.

    2 4 Cytuj
  • 10 paź 2015
    bono napisał/a:

    Idzie nowe, to nowe może okazać się pozytywem.

    Bono- chodzi Ci o to "nowe":

    zdjecie

    To tylko "jedynki" nie mówiąc o dalszych miejscach. To wiele pokazuje, że nie taka Nowoczesna jak ją malują ...

    5 Cytuj
  • 10 paź 2015

    Należy zorganizować debatę kandydatów do Sejmu z naszego powiatu. Gdzie są media?

    1 2 Cytuj
  • 10 paź 2015
    bono napisał/a:

    OK. jestem zdecydowanie za nowoczesną, mam jednak wątpliwości, pt. nowa partia, niesprawdzeni ludzie, nic ich przy partii nie trzyma, łatwo nowych podebrać bo jeszcze ślubu z partią nie brali.

    Sprawa jest zbyt poważna a jestem pragmatykiem i mój pragmatyzm podpowiada mi, że opozycja mocna musi być. PO wie czym się to je. Nowe partie łatwo zapędzić w kozi róg. Muszą się uczyć a po pół roku już Maciarewicz z Kaczyńskim zagospodarują wszystko zanim ci nowi zdążą się obejrzeć..

    Jasne i oczywiście masz rację ale równie dobrze starzy wyjadacze zmieniają barwy czego dowodem są migracje PO z PIS i odwrotnie. Ja mogę mówić za siebie i tylko za siebie bo nie lubię bajek opowiadać.
    Nowoczesna jeśli spełni część z programu to daje dużą nadzieję na zmiany. Im więcej zamelduje posłów tym większe szanse na zrealizowanie programu.
    Takie jest moje zdanie.

    Z drugiej strony jeśli jeszcze wierzysz w coś i kogoś to należy mu dać szansę i mieć nadzieje że nie zawiedzie.
    Powiem Ci że tak naprawdę idee i zamierzenia są super jak będzie z realizacją czas pokaże tego myślę nikt nie wie ale .... dajmy im , dajmy nam przynajmniej spróbować.

    3 1 Cytuj
  • 11 paź 2015
    bono napisał/a:

    Życzę Ci, aby twoje plakaty zostały na swoim miejscu, ale jak znam "wrażliwość" tzw. prawicy, nie mają ma to szansy.

    No marnie to wygląda ale cóż ja staram się umieszczać jeden w jednym miejscu i przy zalewie plakatów innych zaraz ginę marnie :)
    Nie bardzo rozumiem po diabła kleją po 3-5 identycznych w tych samych miejscach ale widocznie to dla tych ze słabym wzrokiem, bo innego powodu nie widzę to kolejny przejaw marnowania pieniędzy, środowiska itd. Czy nie lepiej było by przykleić jeden i już, było by miejsca dla wszystkich i taniej, ale tak to jest jak się nie płaci ze swoich tylko bazuje na budżecie, ale to już temat na inne dyskusje.

    3 1 Cytuj
  • 11 paź 2015
    BartekA napisał/a:

    J

    Z drugiej strony jeśli jeszcze wierzysz w coś i kogoś to należy mu dać szansę i mieć nadzieje że nie zawiedzie.
    Powiem Ci że tak naprawdę idee i zamierzenia są super jak będzie z realizacją czas pokaże tego myślę nikt nie wie ale .... dajmy im , dajmy nam przynajmniej spróbować.

    Zgoda, patrząc sercem tak. Należało by wprowadzić nowe twarze, nową partię do parlamentu.
    Pragmatyczne patrząc na dominację PiS, partii rewanżu politycznego, partii rozgrywek posolidarnościowych, należy spodziewać się najgorszego, czyli zero gospodarki, maksimum odegrania się.
    Partia opozycyjna nie ma szans na idee a nawet na spróbowanie. Wchodząc w koalicję z PiS nie realizuje nic ze swojego programu, jest pożarta przez głodnego potwora.

    Gdyby to była rozgrywka między cywilizowanymi ugrupowaniami, dałbym szanse Nowoczesnej.
    Obecnie jest jednak okres dojścia do władzy takich ludzi, których musisz się obawiać jak szarańczy uchodźców. Może się rozmnożą i będą na nas robić, albo narobią gnoju.
    Na wszystko trzeba być przygotowanym.
    Taką partią która stanowi zaporę przeciw kolosowi, jest tylko inny dzisiaj mniejszy kolos.
    Pozdrawiam.
    Życzę szczęścia wyborczego, każdego posła Nowoczesnej powitam w nowym parlamencie z życzliwością i sympatią.
    Nie mogę tego powiedzieć o lokalnym rynku w walce o krzesła w parlamencie ludzi PiS,
    zżerają się sami i połykają swoje odchody.

    2 2 Cytuj
  • 11 paź 2015
    bono napisał/a:

    Zgoda, patrząc sercem tak. Należało by wprowadzić nowe twarze, nową partię do parlamentu.
    Pragmatyczne patrząc na dominację PiS, partii rewanżu politycznego, partii rozgrywek posolidarnościowych, należy spodziewać się najgorszego, czyli zero gospodarki, maksimum odegrania się.
    Partia opozycyjna nie ma szans na idee a nawet na spróbowanie. Wchodząc w koalicję z PiS nie realizuje nic ze swojego programu, jest pożarta przez głodnego potwora.

    I tak będę Cię przekonywał, uda się to ok nie to trudno - taka moja rola. Może jestem zbyt "patrzący w gwiazdy" ale często kieruje się sercem popartym zdrowym rozsądkiem.

    3 2 Cytuj
  • 11 paź 2015

    Ludzie nie żartujcie że dajecie się nabierać na Tą nowoczesną. Przecież to jest to samo co po i ta sama banda przybudówka dawnej UW..

    3 2 Cytuj
  • 13 paź 2015
    Walker84 napisał/a:

    Ludzie nie żartujcie że dajecie się nabierać na Tą nowoczesną. Przecież to jest to samo co po i ta sama banda przybudówka dawnej UW..

    No nie ta sama banda, bo ta banda jakoś walczy z konkurencją. Nie widziałem promowania przez PO Nowoczesnej i na odwrót.

    Poza tym PO to ludzie byłej solidarności, podobnie jak zresztą PiS.
    Ludzie Nowoczesnej robili do pieluch w momencie narodzin Solidarności, bądź nie było ich na świecie.

    Więc mówienie, że to to samo jest kompletnym bałamuceniem.
    To tak jakby zrównywać papieża Franciszka z papieżem Borgia.

    1 2 Cytuj
  • 13 paź 2015
    Walker84 napisał/a:

    Ludzie nie żartujcie że dajecie się nabierać na Tą nowoczesną. Przecież to jest to samo co po i ta sama banda przybudówka dawnej UW..

    Oczywiście, że to ta sama banda. Z oczywistych powodów nie przyznają tego. Tak samo nie potwierdzą kto ich sponsoruje albo w czyim interesie powstają. Szkoda tych którzy są uczciwi i zapisują się do nich.

    3 Cytuj
  • 13 paź 2015

    Jeżeli założyć że Krzyżacy pochodzili z tego samego korzenia co dzisiejszy kościół, to należy uznać obecny kościół za tą samą bandę.
    "Z oczywistych powodów nie przyznają tego. Tak samo nie potwierdzą kto ich sponsoruje albo w czyim interesie powstają. Szkoda tych którzy są uczciwi i zapisują się do nich."

    1 4 Cytuj
  • 13 paź 2015

    Cóż, naiwnych jak widać nie brakuje.

    4 2 Cytuj
  • 14 paź 2015

    Dziś na Fb Jarosław Szlachetka informuje:

    "Szanowni Państwo,
    w dniu dzisiejszym (14.10.2015 r.) Sąd Okręgowy w Krakowie wydał korzystne dla mnie postanowienie w trybie wyborczym w sprawie przeciwko panu Markowi Łatasowi. Sąd podzielił w zasadzie w całości moje stanowisko, że niektóre twierdzenia pana Marka Łatasa zawarte w zleconej przez niego publikacji w Gazecie Myślenickiej z dnia 8.10.2015 r. były nieprawdziwe a zarazem godziły w moje imię. W konsekwencji Sąd zakazał panu Markowi Łatasowi rozpowszechniania takich informacji, nakazał publikację sprostowania i przeprosin. Postanowienie jest nieprawomocne lecz – w razie wniesienia zażalenia przez p. Łatasa – liczę na jego utrzymanie w mocy przez Sąd Apelacyjny.
    Jarosław Szlachetka
    PS. Nadal jestem kandydatem KW Prawo i Sprawiedliwość, lista nr 1, miejsce 3. To tak na wszelki wypadek gdyby ktoś przekonywał, że jest inaczej..."

    5 3 Cytuj

Odpowiedz