Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 9 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    Bono nie ma to jak nawrócony grzesznik.Nie będzie Ci tęskno do kolegów Niesiołowskiego,Sikorskiego ,Kamińskiego ,.Kluzik ...i innych autorytetów że o Michniku nie wspomnę?????Ja coraz lepiej czuję się w nowym towarzystwie i zastanawiam się w jaki biznes wejść czy w hazard,czy handel stalą,czy może jakiś parabank w stylu Amber ?Ale tu fajnie.

    Tez się ich brzydzę. Jeszcze tego Dorna, fuj.
    Co za oblesne typy.
    Dobrze, że Kaczyński się nie wypowiada na temat uchodźców. Sprzedały swój pomysł a Kopacz,by go wdrożyła, jako swój i chwalił by się sukcesem.

    3 5 Cytuj
  • 12 wrz 2015

    Szydło wdeptala w ziemię Kopacz. To wielka dama i wielki polityk.

    6 10 Cytuj
  • 12 wrz 2015

    bono znów się naćpał.

    5 2 Cytuj
  • 12 wrz 2015

    bono właśnie przestał ćpać

    2 3 Cytuj
  • 12 wrz 2015

    Bono platfusie nie znudziło Ci się jeszcze ? przecież wszyscy wiedzą żeś platfus i w dodatku zagorzały. Będziesz klękał przed twym Prezydentem Andrzejek Królem Dudą i przepraszał za swe niesiołowskie korzenie :)

    9 7 Cytuj
  • 12 wrz 2015

    Nacpal nie nacpal, PiS to potęga, niektórzy tylko jego zwolennicy, to przyglupy, ale to Szydlo nie zaszkodzi być premierem, Polski.
    Duda to najlepszy prezydent jaki się Polsce przydarzyl.

    7 11 Cytuj
  • 13 wrz 2015

    Nie wiem Bono co jest gorsze, czy to że jesteś platfusem, czy może to że udajesz zagorzałego zwolennika Pisu ? serio chłopie pisząc te durne posty robisz z siebie debila. Ale jak kto lubi...

    7 3 Cytuj
  • 13 wrz 2015

    Widzisz bono wszyscy wiedzą że wali od ciebie tuskiem. Ale przyjdzie takie czas że będziesz przed twoim Prezydentem Andrzejek Królem Dudą klęczał i całował go po nogach platfusie :D odpokutować swoje prostactwo będziedsz musiał platfusku :D

    6 3 Cytuj
  • 13 wrz 2015

    Wczorajsze pomysły PO to majstersztyk polityczny-wiadomo że wszystkie te idiotyzmy zwane Programem wyborczym PO skierowane są do wyborców PiS bo wyborcy PO pójdą zawsze za PO ze strachu przed PiSem,a nie dlatego że czytają jakiś program-oni wierzą w to co objawi TVN,GW czy Nametrprzekopana.PO liczy że ci "niewykształceni ze wsi "dadzą się złapać na kolejne bezczelne kłamstwa.Jeżeli ktoś po tych obietnicach które są kpiną z wyborcy zagłosuje na PO to znaczy że jest albo.....billem albo jednak głupota jest nieograniczona.Gdzie ci eksperci którzy wyliczali jakie to kosztowne są obietnice innych partii?Gdzie "niezależni" dziennikarze przyciskający PiSowców do ściany?Czyżby zostali internowani?Czy jakaś partia jest w stanie wymyślić coś bardziej debilnego?Komorowski w bezsenną noc po przegranej i turze zafundował debilne referendum ale Kongres przebił go wielokrotnie.

    6 1 Cytuj
  • Andrzej 13 wrz 2015
    Bolek napisał/a:

    Nie wiem Bono co jest gorsze, czy to że jesteś platfusem, czy może to że udajesz zagorzałego zwolennika Pisu ? serio chłopie pisząc te durne posty robisz z siebie debila. Ale jak kto lubi...

    Nie do mnie, ale odpowiem na to pytanie cytatem z poprzedniej strony.

    Endrju napisał/a:

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
    https://pl.wikiquote.org/wiki/Sarkazm

    krowka123 napisał/a:

    Gdzie ci eksperci którzy wyliczali jakie to kosztowne są obietnice innych partii?Gdzie "niezależni" dziennikarze przyciskający PiSowców do ściany?Czyżby zostali internowani?Czy jakaś partia jest w stanie wymyślić coś bardziej debilnego?Komorowski w bezsenną noc po przegranej i turze zafundował debilne referendum ale Kongres przebił go wielokrotnie.

    Ależ te obietnice nie będą aż tak kosztowne. W innym wątku odpisałem pod Twoim postem, jak ja to widzę.

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    Wczorajsze pomysły PO to majstersztyk polityczny-wiadomo że wszystkie te idiotyzmy zwane Programem wyborczym PO skierowane są do wyborców PiS bo wyborcy PO pójdą zawsze za PO ze strachu przed PiSem,a nie dlatego że czytają jakiś program-oni wierzą w to co objawi TVN,GW czy Nametrprzekopana.PO liczy że ci "niewykształceni ze wsi "dadzą się złapać na kolejne bezczelne kłamstwa.Jeżeli ktoś po tych obietnicach które są kpiną z wyborcy zagłosuje na PO to znaczy że jest albo.....billem albo jednak głupota jest nieograniczona.Gdzie ci eksperci którzy wyliczali jakie to kosztowne są obietnice innych partii?Gdzie "niezależni" dziennikarze przyciskający PiSowców do ściany?Czyżby zostali internowani?Czy jakaś partia jest w stanie wymyślić coś bardziej debilnego?Komorowski w bezsenną noc po przegranej i turze zafundował debilne referendum ale Kongres przebił go wielokrotnie.

    Czyżby Ci "niewykształceni ze wsi" zawsze musieli głosować na PiS? Krówko,to niehumanitarne. Dajmy im szansę. Może proboszczowie nie będą grędolić o prawych i sprawiedliwych, bo o funduszu kościelnym cicho sza.

    4 2 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    Są tacy którzy teraz mają nie lada dylemat,zagłosuję na PO to nic mi to nie da a zagłosuję na znienawidzony PiS to jest szansa że zwolni się utracony stołeczek.Nie ma wyjścia musisz głosować na PiS.Serdecznie współczuję.

    4 3 Cytuj
  • 14 wrz 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Widzisz bono wszyscy wiedzą że wali od ciebie tuskiem. Ale przyjdzie takie czas że będziesz przed twoim Prezydentem Andrzejek Królem Dudą klęczał i całował go po nogach platfusie :D odpokutować swoje prostactwo będziedsz musiał platfusku :D

    Nie każdy pisior musi być fundamentalistą i nie każdy przygłupem.

    5 3 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    "Nie każdy pisior musi być fundamentalistą i nie każdy przygłupem". Też tak uważam, choć polemiści na forum ciągle to udowadniają. Proszę, przestańcie robić krzywdę tej partii i prezydentowi naszemu jedynemu.

    4 3 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    Zastanawia mnie gdzie jeszcze będzie kandydował nasz myślenicki kandydat..
    Kandydat na burmistrza Myślenice- odfajkowane!
    Kandydat na starostę powiatowego- odfajkowane!
    Kandydat do Sejmiki Małopolskiego-odfajkowane!

    Teraz z kolei czytam że będzie kandydował do sejmu...
    Jawne śmianie się w oczy wyborcom...

    7 1 Cytuj
  • 14 wrz 2015
    obiektywnykibic1 napisał/a:

    Zastanawia mnie gdzie jeszcze będzie kandydował nasz myślenicki kandydat..
    Kandydat na burmistrza Myślenice- odfajkowane!
    Kandydat na starostę powiatowego- odfajkowane!
    Kandydat do Sejmiki Małopolskiego-odfajkowane!

    Teraz z kolei czytam że będzie kandydował do sejmu...
    Jawne śmianie się w oczy wyborcom...

    Możesz zapytać go na jego oficjalnym profilu na FB. Oczywiście Twój komentarz zostanie usunięty jak wszystkie które są nie po myśli naszego Jarosława "nadaje się na każde stanowisko jakie tylko może być i nieważne że ludzie na mnie nie głosowali ale ja chcę bo się nadaję" Szlachetki. Poza tym nasz kandydat na wszystkie państwowe funkcje nie przejmuje się głosami innych ludzi. Zgadzam się jednak że to jawne śmianie się wyborcom w oczy. Może wyborcy przejrzą na oczy i dadzą temu wyraz w głosowaniu (oczywiście jeśli nasz kandydat na każdą funkcję będzie kandydował).

    8 2 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    W szkole w Pcimiu przy malowaniu/ gruntowaniu dwa wałki zużył, tak się starał. Start pewny.i wygrana pewna. Wioski go wybiorą. Podobno Bolek Warszawski też chciał , ale go nie chcieli. szlachetka ma być posłem, a wójt Obajtek ministrem edukacji.

    5 2 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    A czy istnieje w demokracji jakiś przepis zabraniający kandydować?To wyborcy decydują więc co wam to przeszkadza?Jak władza powołuje kolesiów bez kwalifikacji ,doświadczenia na stanowiska do których nie dorośli to jest dobrze w imię starej zasady wiemy że to matoł i się nie nadaje ale to nasz matoł.

    4 6 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    Kibice, to startujcie w wyborach. Czy ktoś wam broni?

    7 Cytuj
  • 14 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Nie każdy pisior musi być fundamentalistą i nie każdy przygłupem.

    PLATFUS ! WYZNAWCA RUDEGO BŁAZNA :D żal mi ciebie oj żal, albo nie czekaj, nie żal mi ciebie bo jesteś platfusem a ja platfusami gardze :D Będziesz klęczał przed twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą i całował go platfusie po butach

    6 7 Cytuj
  • 14 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    A czy istnieje w demokracji jakiś przepis zabraniający kandydować?To wyborcy decydują więc co wam to przeszkadza?Jak władza powołuje kolesiów bez kwalifikacji ,doświadczenia na stanowiska do których nie dorośli to jest dobrze w imię starej zasady wiemy że to matoł i się nie nadaje ale to nasz matoł.

    Dokładnie. Dlatego zastanawiam się po co Szlachetka kandyduje (jeśli okaże się to prawdą) ? Ludzie nie chcieli go na burmistrza, na urząd starosty też nikt na niego nie głosował ale pchać się próbował i tylnymi drzwiami dostać się na ten urząd. Więc po co ktoś taki w sejmie? za 4lata znowu wybory burmistrza i co nasz kandydat na wszystkie stanowiska zgłosi swoją kandydaturę ? Może jak papież będzie wybierany to Szlachetka też się zgłosi? Jeśli będzie on kandydatem do sejmu to lista pis mojego głosu nie ma. Mam gdzieś takie osoby które wszędzie się pchają i nie umieją dodatkowo znosić krytyki pod swoim adresem.

    9 2 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    Szlachetka kandyduje do Sejmu i ma podobno trójke na liście (info z jego fanpage). Dlaczego mnie to nie dziwi ?

    7 1 Cytuj
  • 14 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    A czy istnieje w demokracji jakiś przepis zabraniający kandydować?To wyborcy decydują więc co wam to przeszkadza?Jak władza powołuje kolesiów bez kwalifikacji ,doświadczenia na stanowiska do których nie dorośli to jest dobrze w imię starej zasady wiemy że to matoł i się nie nadaje ale to nasz matoł.

    Widzocznie nie zrozumiałaś o co mi chodzi..
    Nie chodzi mi o to czy może kandydować czy nie może, facet pcha się wszędzie.
    Dlaczego mam oddawać głos na kogoś w lokalnych wyborach, kto przy następnych wyborach "wyżej",kandydując pokaże mi gdzie ma mój głos..

    Lightman napisał/a:

    Dokładnie. Dlatego zastanawiam się po co Szlachetka kandyduje (jeśli okaże się to prawdą) ? Ludzie nie chcieli go na burmistrza, na urząd starosty też nikt na niego nie głosował ale pchać się próbował i tylnymi drzwiami dostać się na ten urząd. Więc po co ktoś taki w sejmie? za 4lata znowu wybory burmistrza i co nasz kandydat na wszystkie stanowiska zgłosi swoją kandydaturę ? Może jak papież będzie wybierany to Szlachetka też się zgłosi? Jeśli będzie on kandydatem do sejmu to lista pis mojego głosu nie ma. Mam gdzieś takie osoby które wszędzie się pchają i nie umieją dodatkowo znosić krytyki pod swoim adresem.

    Myśle, że lightman rozwinął myśl tak, że wszyscy już zrozumieją!

    4 1 Cytuj
  • 14 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    A czy istnieje w demokracji jakiś przepis zabraniający kandydować?To wyborcy decydują więc co wam to przeszkadza?

    Niestety krowka123, to nie jest tak. Oficjalnie nikt Ci nie zabroni kandydować, niestety w praktyce wygląda to tak, że jeślibyś chciała Ty wystartować, musiałabyś przystąpić do jakiejś partii i na tyle wpaść w łaski jej szefa, żeby Cię umieścił na liście...

    Sama wystartować nie masz szans.

    To nie wyborcy decydują o tym, kto kandyduje. Decydują o tym szefowie partyjni.

    Pozdrawiam,
    JM

    5 Cytuj
  • 15 wrz 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Będziesz klęczał przed twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą i całował go platfusie po butach

    Mam tylko jednego Pana, jest nim Wszechmogący.
    Mam inaczej aniżeli przytępawi ortodoksi i nie czczę cudzych bogów przed Swoim Panem.

    4 4 Cytuj

Odpowiedz