Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • baron nk klasa 6 maj 2020

    Widzę tylko jeden sposób na pokonanie prezydenta Andrzeja Dudę w wyborach ale nie ma takiej racji ; musieli by wystawić tylko 1 kandydata ponieważ im więcej kandydatów tym bardziej rozłożone glosy a partia PiS ma tylko 1 kandydata i wystarczy że oni zagłosują a reszta rozłoży głosy i ma przewagę tak że nie ma innego kandydata

    2 Cytuj
  • 6 maj 2020

    Grzegorz Braun MASAKRUJE Szumowskiego: To człowiek NIEBEZPIECZNY!

    https://www.youtube.com/watch?v=fTMcIWiIB3w

    "Nic tak dobrze nie działa jeśli chcesz uzyskać władzę jak strach..".

    Ciekawe stanowisko:

    MOCNE słowa ordynatora oddziału zakaźnego ws. COVID-19!? Pandemia czy spisek? Sklepowicz i Rola!

    https://www.youtube.com/watch?v=8ys6ShORYTA

    5 2 Cytuj
  • 6 maj 2020
    Luna napisał/a:

    Grzegorz Braun MASAKRUJE Szumowskiego: To człowiek NIEBEZPIECZNY!

    https://www.youtube.com/watch?v=fTMcIWiIB3w

    "Nic tak dobrze nie działa jeśli chcesz uzyskać władzę jak strach..".

    Ciekawe stanowisko:

    MOCNE słowa ordynatora oddziału zakaźnego ws. COVID-19!? Pandemia czy spisek? Sklepowicz i Rola!

    https://www.youtube.com/watch?v=8ys6ShORYTA

    Czy musisz w każdym wątku wklejać ten sam tekst?

    2 6 Cytuj
  • 6 maj 2020
    bono napisał/a:

    No to napisze tak aby miód się lał .

    Kazdy kto złożył wniosek przed 1. 04. 2020 otrzymał pomoc w postaci gotówki na koncie firmowym. Dlatego mikroprzedsiębiorcy utrzymali wszystkie stanowiska i nie brakuje im pieniędzy na bieżące utrzymanie firm. Polski rząd wzorował się na rządzie czeskim, który sprawnie zasilił konta proszący o pomoc smaal biznes.
    Dziękujemy wam za to prezesie i premierze. Jesteście wspaniali. Bez was byśmy sobie nie poradzili.

    no i widzisz, nawet rozmawiać nie potrafisz. Masz konkretne zapytanie : pokaż mi te poprawnie złożone wnioski i odrzucone a nie "szwagier słyszał jak baby widziały".
    Ostatnio jak liczyłeś pieniądze z tarczy to nie umiałeś przez x10 pomnożyć poprawnie.
    Jak tak obserwuje twoje wrzuty to wylewanie fejków : zwalniają, nie wypłacają, spóźnili się, wszyscy naokoło lepiej, odrzucają wnioski. Człowieku przestań dezinformować bo ani pół zdania nie napisałeś tu prawdziwego. Siedzisz wymyślasz gdzie mógłbyś zagrać na emocjach i wkładasz kłamstewka opierając się na swoim znajomym co to nikt go nigdy nie widział, że nie ma pojęcia w jakim trybie może zwolnić pracownika :-))) weź se odpuść bajki.

    1 5 Cytuj
  • 6 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    no i widzisz, nawet rozmawiać nie potrafisz. Masz konkretne zapytanie : pokaż mi te poprawnie złożone wnioski i odrzucone a nie "szwagier słyszał jak baby widziały".
    Ostatnio jak liczyłeś pieniądze z tarczy to nie umiałeś przez x10 pomnożyć poprawnie.
    Jak tak obserwuje twoje wrzuty to wylewanie fejków : zwalniają, nie wypłacają, spóźnili się, wszyscy naokoło lepiej, odrzucają wnioski. Człowieku przestań dezinformować bo ani pół zdania nie napisałeś tu prawdziwego. Siedzisz wymyślasz gdzie mógłbyś zagrać na emocjach i wkładasz kłamstewka opierając się na swoim znajomym co to nikt go nigdy nie widział, że nie ma pojęcia w jakim trybie może zwolnić pracownika :-))) weź se odpuść bajki.

    Mam gorąca prośbę, podaj firmy które pomoc otrzymały i jaki jest to procent do wszystkich proszących o takową.
    Czesi już pomoc rozdali , Niemcy też , s u nas to Bruksela przeszkadza rządowi i takie tam pierdoły dla takich vivaldich.

    5 Cytuj
  • 7 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    no pokaż mi te poprawnie złożone wnioski i odrzucone a nie "szwagier słyszał jak baby widziały".
    bajki.

    A te wnioski, to egzamin dojrzałości czy pomoc?

    Wniosek powinien polegać na podaniu NIP i PIT.
    Można robić egzamin i odrzucać wnioski, tak żeby nie pomagać a mówić o pomocy.

    5 2 Cytuj
  • 8 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    znów gówno rozlewasz. Pokaż te negatywne, bo mojego nie odrzucili. Nie słyszałem o żadnym odrzuconym jeśli poprawnie złożonym wniosku. Co więcej znam już takich co mają przelane na konto.
    Po co nakręcasz gównoaferrrę ? Klasycznie dla ciebie w stylu : znajomy słyszał od znajomego. Weź hejterze wyluzuj. Napisz na własnym przykładzie, bo znowu się jakaś twoja ciotka odnajdzie w Stanach czy innej Jerozolimie. Do tej pory (mogę ciebie zacytować) jak było ci cudownie z wirusem przy grilu w ogrodzie. Nagle sięuruchomiłeś z fejkami że "nie płaco, bo nie robio, a mieli płacić bo obiecali".
    No to mi pokaż te poprawnie złożone wnioski a odrzucone. Czekam i słucham, bo ja takich nie znam i nie widziałem.

    Tu masz odpowiedź z dzisiejszej nocy

    https://www.money.pl/gospodarka/w-nocy-policja-rozpedzila-protestujacych-przedsiebiorcow-zatrzymala-37-osob-6508181943834753a.html

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 8 maj 2020

    ZREALIZOWANE 5000 kolega z firmą w Myślenicach otrzymał to o co poprosił - mojego jeszcze nie rozatrzyli- pewnie dostane póżniej - ale to Kraków to może potrwac

    1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    Jesteśmy eksporterem drobiu, mleka, jaj. Ten eksport stoi. Producenci dopłacają do kg drobiu 1 pln, więc wysprzedają towar i zatrzymają produkcję.
    W miliardowych Indiach nie sprzedano w ostatnim miesiącu ani jednego samochodu, a Polska jest eksporterem podzespołów, na lotniskach składowane są nowe samochody.

    Węgla z polskich kopalń państwowe spółki energetyczne nie kupują bo jest droższy od importowanego, a nam każą patrzyć przy zakupie w sklepie, na kod towaru z Polski.
    Pracodawcy strajkują i są natychmiast zatrzymywani, bezrobocie rośnie a chleb i inne produkty żywnościowe rosną 30% i więcej, paliwa na giełdzie tanieją a u nas podnoszone są opłaty paliwowe.......... itd itp

    A u nas najważniejszą sprawą jest aby była dynastia Dudy nie wygasła.
    Boże jacy oni są ślepi, Titanic naprawdę tonie, wody jeszcze na pokładzie nie ma ale jest coraz bliżej.

    5 1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    Z przymrużeniem oka...
    Mateusz Morawiecki opowiada fraszkę

    https://www.youtube.com/watch?v=iF1qYTY6uJ8

    3 Cytuj
  • 8 maj 2020
    bono napisał/a:

    Jesteśmy eksporterem drobiu, mleka, jaj. Ten eksport stoi. Producenci dopłacają do kg drobiu 1 pln, więc wysprzedają towar i zatrzymają produkcję.
    W miliardowych Indiach nie sprzedano w ostatnim miesiącu ani jednego samochodu, a Polska jest eksporterem podzespołów, na lotniskach składowane są nowe samochody.

    Węgla z polskich kopalń państwowe spółki energetyczne nie kupują bo jest droższy od importowanego, a nam każą patrzyć przy zakupie w sklepie, na kod towaru z Polski.
    Pracodawcy strajkują i są natychmiast zatrzymywani, bezrobocie rośnie a chleb i inne produkty żywnościowe rosną 30% i więcej, paliwa na giełdzie tanieją a u nas podnoszone są opłaty paliwowe.......... itd itp

    A u nas najważniejszą sprawą jest aby była dynastia Dudy nie wygasła.
    Boże jacy oni są ślepi, Titanic naprawdę tonie, wody jeszcze na pokładzie nie ma ale jest coraz bliżej.

    Możesz wyjaśnić swoje wypociny dot. zależności pomiędzy prezydentem Dudą a sprzedażą samochodów w Indiach ? Jaki ma na to wpływ nasz prezydent?

    Jeśli produkt Polski jest w cenie produktu zagranicznego to dlaczego mam nie kupować rzeczy wyprodukowanych w Polsce? Jeśli produkt Polski jest lepszy od zagranicznego to dlaczego mam kupować importowany syf ?
    Jak już jesteś taki "mądry" to napisz ile z każdej złotówki wydanej na produkty polskie wraca z powrotem do nas.
    Google ci pomogą, może wtedy zrozumiesz przekaz dynastii Dudy.

    2 2 Cytuj
  • Anty 8 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Możesz wyjaśnić swoje wypociny dot. zależności pomiędzy prezydentem Dudą a sprzedażą samochodów w Indiach ? Jaki ma na to wpływ nasz prezydent?

    Jeśli produkt Polski jest w cenie produktu zagranicznego to dlaczego mam nie kupować rzeczy wyprodukowanych w Polsce? Jeśli produkt Polski jest lepszy od zagranicznego to dlaczego mam kupować importowany syf ?
    Jak już jesteś taki "mądry" to napisz ile z każdej złotówki wydanej na produkty polskie wraca z powrotem do nas.
    Google ci pomogą, może wtedy zrozumiesz przekaz dynastii Dudy.

    Wskaż produkty polskie (producent, produkt), które wybierasz zamiast ich zagranicznych odpowiedników. Może to być pomocne, żeby wspierać rodzimy biznes.

    2 16 Cytuj
  • 8 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Możesz wyjaśnić swoje wypociny dot. zależności pomiędzy prezydentem Dudą a sprzedażą samochodów w Indiach ? Jaki ma na to wpływ nasz prezydent?

    Jeśli produkt Polski jest w cenie produktu zagranicznego to dlaczego mam nie kupować rzeczy wyprodukowanych w Polsce? Jeśli produkt Polski jest lepszy od zagranicznego to dlaczego mam kupować importowany syf ?
    Jak już jesteś taki "mądry" to napisz ile z każdej złotówki wydanej na produkty polskie wraca z powrotem do nas.
    Google ci pomogą, może wtedy zrozumiesz przekaz dynastii Dudy.

    Chłopie , za chwile pójdziesz na bezrobocie, firmy padają jedna po drugiej , a PiS zamiast ratować ludzi, zajmuje się drukowaniem kart wyborczych, które trzeba zutylizować.
    Polityka to ich żywioł ale polityką ludzi nie nakarmisz w wielkim kryzysie.

    Co do polskich produktów to rząd PiS kupuje obcy węgiel, to i ja serem z Polski tego nie nadrobię.

    3 1 Cytuj
  • 8 maj 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Wskaż produkty polskie (producent, produkt), które wybierasz zamiast ich zagranicznych odpowiedników. Może to być pomocne, żeby wspierać rodzimy biznes.

    Masz do tego aplikacje. Możesz każdy produkt sprawdzić skanując kod kreskowy

    3 Cytuj
  • Anty 8 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Masz do tego aplikacje. Możesz każdy produkt sprawdzić skanując kod kreskowy

    Wiem, że mam. Ja chce się dowiedzieć jakie Ty produkty wybierasz i jakich producentów polecasz. Tylko tyle,

    1 15 Cytuj
  • 8 maj 2020
    bono napisał/a:

    Chłopie , za chwile pójdziesz na bezrobocie, firmy padają jedna po drugiej , a PiS zamiast ratować ludzi, zajmuje się drukowaniem kart wyborczych, które trzeba zutylizować.
    Polityka to ich żywioł ale polityką ludzi nie nakarmisz w wielkim kryzysie.

    Co do polskich produktów to rząd PiS kupuje obcy węgiel, to i ja serem z Polski tego nie nadrobię.

    Zwolnili Cię ? Firma w której pracujesz bankrutuje? Znów znajomy , znajomego słyszał że ktoś zbankrutował?
    Żadna firma z którą współpracuje się nie zamyka a jest ich sporo. Wszyscy za to mówią że dostali to co mieli dostać. Nie znam ani jednej osoby która straciła pracę z powodu koronawirusa, żadnej...
    Zobaczymy czy w czasach epidemii bezrobocie będzie większe niż w czasach kiedy rządziła totalna opozycja. Jestem tego bardzo ciekawy

    1 4 Cytuj
  • 8 maj 2020
    bono napisał/a:

    Tu masz odpowiedź z dzisiejszej nocy

    https://www.money.pl/gospodarka/w-nocy-policja-rozpedzila-protestujacych-przedsiebiorcow-zatrzymala-37-osob-6508181943834753a.html

    Czy ty mi chcesz zaimponować tym człowiekiem?
    https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10323127/w-czasie-debaty-bronil-przedsiebiorcow-wczesniej-oferowal-warszawiakom-pizze-hawajska-kim-jest-pawel-tanajno.html

    Wiesz gdzie mam jego protest? Tak we de u pie. Człowiek kiedyś z listy przypała palikota. Nieeee noooo takich reprezentantów zostaw dla siebie. A jak pogrzebiesz trochę to się dogrzebiesz, że miał kłopoty jako pracodawca. Coś tam było o nie wypłacanych pensjach, coś tam było o nie wystawianiu świadectw pracy. Chcesz o uczciwości porozmawiać? Sorry ale ja mu serdecznie dziękuję za reprezentację MŚP. On może i mówi twoim bełkotem ale nie moimi intencjami. Weź się z nim umów na pizze hawajską ale nie podsyłaj mi takich pseudo protestów o moją i moją wolność ;-)))
    Dziad dziada wart. Coś mi jeszcze chcesz powiedzieć.......

    bono napisał/a:

    Chłopie , za chwile pójdziesz na bezrobocie, firmy padają jedna po drugiej

    wręczyli ci? Noooo patrz a tak się świetnie bawiłeś przy grillu w ogrodzie i wtedy napisałeś przy zimnym piwku "a kasa leci na konto". Zacząłeś się martwić od wczoraj?

    Widać ta twoja praca była tyle warta co Pawła Tanajno ...... :-) .....już ci to kiedyś wyjaśniłem. Przyjdzie czas na handel wymienny, co mi możesz zaoferować? Ta maseczkę której w końcu nie uszyłeś ale pyszczyłeś najgłośniej. Zastanów się co umiesz rękami zrobić, bo z protestów, skakania hop hop hop, pajacowania i hejtu nie wyżyjesz, ale rozumiem, że roszczeniowa postawa jest u ciebie na pierwszym planie.
    Każda recesja czyści rynek ......z pozorantów.
    Ponawiam propozycję. Przyjdź, na bułkę z dżemem dam.

    1 2 Cytuj
  • 8 maj 2020
    bono napisał/a:

    Titanic naprawdę tonie, wody jeszcze na pokładzie nie ma ale jest coraz bliżej.

    Ale ty chłopie bredzisz. Do tego poczułeś krew z Tanajno i roszczenia masz większe niż potrzeby :
    dobra charakterystyka i twoja i jego jest tutaj , pasuje w punkt
    https://www.salon24.pl/u/peacemaker/1044215,tajano-przypomni-ci-dlaczego-polacy-tak-bardzo-nienawidza-przedsiebiorcow

    1 1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    A tak mi się jakoś bredzi. Bo Glapinski w TVP wydał oświadczenie ze „gotówki mamy nieprzebrane ilości”
    no i w związku z tą kupą szmalu jaką PiS dysponuje, poczułem się dużo lepiej. Bo już się bałem, ze mogą nie zdążyć tym firmom pomóc zanim te zbankrutują.
    Ale jest na to sposób, bo przecież wszystkim w tym roku nie zdążą wypłacić pomocy , no bo ufać ludziom nie można bo mogliby PiS ponaciągać, wiec z rok to sprawdzanie musi potrwać.
    Na ten czas mogą się ubiegać o kredyt, a jak już tą pomoc dostaną, to ten kredyt spłacą.
    Gorzej jak te wnioski źle wypełnią no to trudno, takim kasy nie przeleją.

    No to tyle na dzisiaj
    Vivaldi ty działasz tak uspokająco na człowieka, że zaraz mi się spać chce.
    Wiec nara.

    1 1 Cytuj
  • 8 maj 2020

    I jeszcze zanim zasnę, przypomniałem sobie, zże jestem za tym

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2020

    bono 0 sek.
    I jeszcze zanim zasnę, przypomniałem sobie, że jestem za tym, aby tego Tajno i spółkę, prześwietlili w TVP do czwartego pokolenia, jakie maja pochodzenie , czy przypadkiem nie niemieckie, czy dziadkowie nie byli w partii, czy nie służyli Tuskowi i w jakim hotelu cudzołożyli, i jakie choroby przeszli.
    No i kryminał, za szkalowanie państwa.

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2020
    bono napisał/a:

    Jesteśmy eksporterem drobiu, mleka, jaj. Ten eksport stoi. Producenci dopłacają do kg drobiu 1 pln, więc wysprzedają towar i zatrzymają produkcję.(...) Titanic naprawdę tonie, wody jeszcze na pokładzie nie ma ale jest coraz bliżej.

    No bredzisz chłoptaś bredzisz. Zmieniasz wpisy w zależności kto i jak ci płacą.

    Twoje słowa :

    bono napisał/a:

    Bałem się, że będzie to odebrane politycznie.
    Moja intencją jest abyśmy wzorem Czechów i Niemców, uwierzyli, że wszystko co nasze jest najlepsze. Nasza praca, nasze zakłady, nasze miasta, nasze jedzenie, nasze piwo i wódka, nasze samochody (Opel, Volkswagen, Fiat, Man, Solaris), tramwaje, lokomotywy, meble, okna itd, itd...
    Czesi i Niemcy w swoim mniemaniu są najlepsi, nawet gdy demaskuje ich cechy film National Geographic.
    I nawet gdy będzie Maciarewicz rządził, będę taką ideę forsował.

    bono napisał/a:

    No nie, muszę stać się Prawdziwym Polakiem a co robi Prawdziwy Polak: jest wiecznym frustratem i malkontentem, który siebie i bliźnich nienawidzi i wszem i wobec chwali się, że:
    świetne piwo to nie polskie, Czeskie jest dobre
    a samochody najlepsze to niemieckie a buty włoskie a tramwaje zagraniczne a wódka to tylko zagraniczna a papierosy to tylko Marlboro a meble to tylko z Ikei a kawa to cofiheven, paliwo to tylko w BP itd, itd, tylko, że te wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce. Ale specyfika polska jest taka, że nawet współmałżonek też jest do niczego, no i pogoda a wszystkich na głowę bije teściowa i pracodawca.

    tutaj w 2013 założyłeś ten wątek aby piać pod niebiosy, że nie tylko nabiał .....
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/3319,cudze-chwalicie-swego-nie-znacie.html
    polecam wszystkim tą oddaną "szczerość" bona jego płatnikowi za trolowanie

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2020
    bono napisał/a:

    bono 0 sek.
    I jeszcze zanim zasnę, przypomniałem sobie, że jestem za tym, aby tego Tajno i spółkę, prześwietlili w TVP do czwartego pokolenia, jakie maja pochodzenie , czy przypadkiem nie niemieckie, czy dziadkowie nie byli w partii, czy nie służyli Tuskowi i w jakim hotelu cudzołożyli, i jakie choroby przeszli.
    No i kryminał, za szkalowanie państwa.

    ale dlaczego TVP ?
    Wszystko masz w archiwum : https://www.crn.pl/archiwum/pracownicy-tanajno-restrykcje

    to jest właśnie twój przedstawiciel który ci imponuje. Wcześniej był nim Kijowski. I tak się kiwasz jak ten kiwaczek. Jeden palnie w kark, uginasz się więc w tej pozycji drugi w dupę na przykład kopnie. Masz jeszcze jakieś roszczenia które będziesz mógł tu wykrzyczeć z tym "wzorowym" obrońcom firm? Weź mu petycje ode mnie wyślij (ciebie wysłucha bo z jednej moralnie łapanki jesteście) żeby się raczył odpieprzyć od takiej reprezentacji.

    2 1 Cytuj
  • 9 maj 2020

    No właśnie nie wiem dlaczego grillują ludzi w TVP?
    Może dlatego że nie są z PiS ?
    PiS owców w TVP nie grillują. Nawet Banaś ma spokój.

    Ja osobiście namawiałbym wszystkich , aby zapisali się do PiS.
    Ja też już o tym nieraz myślałem. Bo chciałem wreszcie zacząć być porządnym człowiekiem a nie jakimś Gowinem.
    Ale nie znalazłem jeszcze wprowadzającego , a tak z ulicy to mnie chyba nie przyjmą. Vivaldi a może za twoim wstawiennictwem?
    Pomożesz?

    Ps.
    Teraz nazywać się Gowin, to obciach,
    Współczuje tym nazwiskom w Myślenicach.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz