Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 17 cze 2020

    Jest ideologia czarnych i białych, kurdupli i wielkoludów, mądrych i głupich , z dużym i małym, delikatnych i bijących w ryj , umiejących pływać i topielców, tych których śpiewu w kościele można słuchać i wyjących ,z dużym biustem i z plecami z przodu oj wiele ideologii można budować. Częstsze wybory naprodukują ideologii ze cho cho.

    Cytuj
  • Janek Sal 17 cze 2020
    bono napisał/a:

    Ja wspieram kościół z jego orientacją seksualną.
    https://oko.press/panstwowa-ziemia-dla-kosciola/

    kosciól i orientacja sexualna? bicie konia pod habitem , lub łap ministranta bo ładny , o uczniach nie wspomne .

    zdrowia

    2 1 Cytuj
  • 17 cze 2020

    PZPR robił loda ZSRR,
    PiS robi loda USA, z podobną narracją , chwalidusptwem i uniżonością.

    Jaruzel leciał na dywany do Moskwy,
    Duda poleruje bruk Białego Domu .

    Śmichu warte. Mentalność wasala.

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2020

    Ciekawy wywiad. Nie tylko na temat Auschwitz. Każdy patriota powinien posłuchać:

    "To polityka PODDAŃCZA wobec Izraelitów!" Sumliński MOCNO o żydowskim monopolu na Auschwitz!

    https://www.youtube.com/watch?v=csk7d7Ue-Xw

    3 Cytuj
  • 17 cze 2020
    bono napisał/a:

    Jadę na zjazd biskupów, to samo a jest wypas; ośmiorniczki są na przystawkę.
    Świętujemy z hierarchią położenia kamienia węgielnego pod hotel na Mazurach. Będzie lawendowo, może prezes też się pokaże?

    Czyli jednak tak jak się po Tobie spodziewałem lubisz chłopców.
    Skoro jedziesz na balety do biskupów to musisz być pasywny. Jak wrócisz opowiedz wszystkim jak było i czy rzeczywiście lawendowi to prawdziwi buhaje tak jak ich media przedstawiają.

    4 3 Cytuj
  • Anty 17 cze 2020
    bono napisał/a:

    PZPR robił loda ZSRR,
    PiS robi loda USA, z podobną narracją , chwalidusptwem i uniżonością.

    Jaruzel leciał na dywany do Moskwy,
    Duda poleruje bruk Białego Domu .

    Śmichu warte. Mentalność wasala.

    A PO robiło minetkę.

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Czyli jednak tak jak się po Tobie spodziewałem lubisz chłopców.
    Skoro jedziesz na balety do biskupów to musisz być pasywny. Jak wrócisz opowiedz wszystkim jak było i czy rzeczywiście lawendowi to prawdziwi buhaje tak jak ich media przedstawiają.

    Widzę u ciebie duże zainteresowanie,
    a nawet zazdrość.
    Nie byłeś ministrantem, nie dopuścili?
    Mogę cię poznać z tymi buhajami i już sobie sam purpurata dobierzesz.

    3 Cytuj
  • 17 cze 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    A PO robiło minetkę.

    Minutkę, nie monetę. I dlatego wojsk niemieckich, francuskich czy brytyjskich do Polski nie zaprosili.
    A w tym robieniu minetki, uczestniczył i Lech Kaczyński - prezydent PiS i premier PiS- Marcinkiewicz. Widocznie taki wtedy był interes narodowy i wszyscy tak go widzieli.
    Naraz obecni się tego wypierają. Wstyd.

    1 Cytuj
  • 17 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Czyli jednak tak jak się po Tobie spodziewałem lubisz chłopców.
    Skoro jedziesz na balety do biskupów to musisz być pasywny. Jak wrócisz opowiedz wszystkim jak było i czy rzeczywiście lawendowi to prawdziwi buhaje tak jak ich media przedstawiają.

    Według "lawendowej wiary" to chłopcy muszą lubić jego. Oczywiście tak pod publiczkę żeby mógł wystąpić u Sekielskich albo razem z Szycem.

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2020
    bono napisał/a:

    Widzę u ciebie duże zainteresowanie,
    a nawet zazdrość.
    Nie byłeś ministrantem, nie dopuścili?
    Mogę cię poznać z tymi buhajami i już sobie sam purpurata dobierzesz.

    To źle widzisz.
    Patrząc na swoje doświadczenia czy osoby LGBT mają w Polsce trudniej niż jednostki heteroseksualne?

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    To źle widzisz.
    Patrząc na swoje doświadczenia czy osoby LGBT mają w Polsce trudniej niż jednostki heteroseksualne?

    Przykro mi, musisz zwrócić się do biskupów.

    2 2 Cytuj
  • 18 cze 2020

    Czemu służy budowanie antagonizmów pomiędzy ludźmi heteroseksualnymi, a homoseksualnymi? Jakie jeszcze podziały stworzą i podsycą nasi politycy, żeby nas skłócić? Dlaczego daliśmy się w to wmanipulować?
    Pozwolę sobie zacytować słowa maktora z innego wątku:

    maktor napisał:
    "Dożyliśmy czasów, kiedy trzeba się wspierać, wspierać w dobrych gestach przeciw chamstwu i ideologiom szkodliwym społecznie. Sztucznie budzona wrogość przeciw innym orientacjom seksualnym przywołuje średniowieczną inkwizycję i polowanie na czarownice. Dziś wcale nie jest konieczne spalenie na stosie, można kogoś spalić społecznie. Lesbijstwo, homoseksualizm były są i będą, towarzyszyły ludziom od wieków i okazuje się że już np. starożytni Grecy potrafili żyć tym ponad różnicami.

    Gdzie tolerancja z której słynęła Polska w czasach tzw. demokracji szlacheckiej? Żenujące jest to, że ta wrogość podsycana jest medialnie dla politycznych korzyści wąskiej grupy osób, która chwyta się wszelkich sposobów by jak najdłużej utrzymać się przy publicznym pieniądzu i władzy. Wstyd. Szkoda słów. Życzę kandydatowi który spotka się z Dudą w II turze ZWYCIĘSTWA dzięki mądrości tych co wybierają."

    https://miasto-info.pl/myslenice/26537,rafal-trzaskowski-odwiedzil-myslenice-im-wiecej-problemow-nam-robia-rzadzacy-tym-wieksza-mobilizacja-wsrod-ludzi.html

    4 1 Cytuj
  • 18 cze 2020

    Kłócimy się między sobą, a za naszymi plecami zmienia się historię Polski.

    Niemiecki kapo bohaterem? Cywiński chce uczcić pamięć kryminalisty! | R. Bąkiewicz

    https://www.youtube.com/watch?v=oo2bq77n6qo

    4 1 Cytuj
  • 18 cze 2020

    Co Ten PIS Wyprawia? Do czego my zmierzamy?

    https://www.youtube.com/watch?v=CNfnP88Yqt0

    3 1 Cytuj
  • 18 cze 2020

    Jak działa nasze państwo? Czy aby na pewno reprezentuje nasze interesy?

    Firma Szumowskiego (brat Minister) Dostała Miliony a Leki "Wezmą" Obce Korporacje

    https://www.youtube.com/watch?v=aAEmpI1yCYU

    4 1 Cytuj
  • 18 cze 2020

    Gdyby ktoś chciał zawiesić baner Hołowni, Kosiniaka czy Trzaskowskiego to proszę pisać prv.

    2 1 Cytuj
  • 19 cze 2020

    A Jędraszewski na Wawelu znowu o dupce.eniu
    "Dzisiaj próbuje nam odebrać się polskość poprzez nową ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartą na wierze w Boga Ojca i która wszystko pragnie budować na bożku seksie" - wskazał. Zdaniem arcybiskupa "temu bożkowi mają oddawać hołd już czteroletnie dzieci, odpowiednio instruowane w przedszkolach".
    Msza święta
    18. 06.2020 71 urodziny Kaczyńskich , z udziałem Kurskiego, Morawieckiego i pozostałych świętych PiS.

    Głodnemu zawsze chleb na myśli.

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 19 cze 2020
    bono napisał/a:

    A Jędraszewski na Wawelu znowu o dupce.eniu
    "Dzisiaj próbuje nam odebrać się polskość poprzez nową ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartą na wierze w Boga Ojca i która wszystko pragnie budować na bożku seksie" - wskazał. Zdaniem arcybiskupa "temu bożkowi mają oddawać hołd już czteroletnie dzieci, odpowiednio instruowane w przedszkolach".
    Msza święta
    18. 06.2020 71 urodziny Kaczyńskich , z udziałem Kurskiego, Morawieckiego i pozostałych świętych PiS.

    Głodnemu zawsze chleb na myśli.

    Nie wiem w jakim wieku jesteś - po zdjęciu wygląda żeś waćpan gołowąs , jesli to Twoja fotka..
    zacznij myśleć włącz myślenie , nikogo nie strasz bo czarnym ludem i wołgą też straszyli . Bogu co boskie cesarzowi co ceasarskie . niedziela dla koscioła choc modlic sie można wszedzie i zawsze - jesli ktos potrzebuje tego łącza . o kaczynskich niech wspominają ci co są rodziną lub cos otrzymali od nich . .
    Mnie oni powiewają od oglądnięcia filmu o dwóch takich co ukradli księżyc.
    Mój brat był w Magdalence wiec niech nie opowiadają że nie pili z komuchami -

    jak pozyjesz to sie przekonasz że lepiej grzeszyc niz żałować że sie nie grzeszyło - to cytat pewnego duchownego co go nie popierał episkopat,
    i oczywiscie zdrowia

    1 3 Cytuj
  • 19 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    zacznij myśleć włącz myślenie , nikogo nie strasz bo czarnym ludem i wołgą też straszyli .
    i oczywiscie zdrowia

    To straszenie to cytat z Jedraszewskego.
    Moim przypisem jest tylko ‚„głodnemu zawsze chleb na myśli”

    3 1 Cytuj
  • 19 cze 2020

    Nie wiem kto odpowiada za Pisowską propagandę w Myślenicach, ale ludzie ogarnijcie się, naprawdę musicie niszczyć drzewa i przybijać do nich plakaty z Dudą ?? mało wam miejsc gdzie możecie je zawiesić ??.

    6 Cytuj
  • 19 cze 2020

    Koniecznie posłuchacie. Zobaczycie jak to wszystko działa! Szczególna dedykacja dla tych, którzy tak pilnie rozwieszają plakaty;)

    "Minister Szumowski Straszy Odwołaniem Normalnych Wyborów 2020 w Paru Gminach"

    https://www.youtube.com/watch?v=NXNRuBeG4_g

    4 2 Cytuj
  • 19 cze 2020

    Bezkarność niektórych jest zdumiewająca!

    "200 mln zł za respiratory. Handlarz bronią z Polski i dostawcy, którzy o nim nie słyszeli...

    Ministerstwo Zdrowia podpisało umowę z firmą z Lublina na dostawę 1200 respiratorów wartych blisko 200 milionów złotych. Skontaktowaliśmy się z producentami sprzętu wskazanego w dokumencie. Żaden z nich nie sprzedał tych urządzeń spółce, która zawarła kontrakt z polskim rządem. (...)"

    https://tvn24.pl/polska/200-mln-zl-za-respiratory-handlarz-bronia-z-polski-i-dostawcy-ktorzy-o-nim-nie-slyszeli-4606473

    https://wyborcza.pl/7,75398,26030933,oko-press-teraz-respiratory-kiedys-trotyl-afera-z-szumowskim.html

    4 2 Cytuj
  • 20 cze 2020

    Ale jaja.
    Gmina o największej frekwencji czyt. o największym poparciu dla PiS, dostanie wóz strażacki.

    Niech się te wybory skończą, bo zostaniemy bankrutem,
    wydają pieniądze na swoich wyborców,
    jak narkomanie na marychę.

    4 1 Cytuj
  • 20 cze 2020
    seba napisał/a:

    Nie wiem kto odpowiada za Pisowską propagandę w Myślenicach, ale ludzie ogarnijcie się, naprawdę musicie niszczyć drzewa i przybijać do nich plakaty z Dudą ?? mało wam miejsc gdzie możecie je zawiesić ??.

    Na to samo zwróciłem uwagę.

    zdjecie

    1 1 Cytuj

Odpowiedz