Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 26 cze 2020
    bono napisał/a:

    Ja osobiście wybrałbym cześć racji jednej strony i cześć racji strony drugiej.

    Jak Bolek Otua - Jesteś za a nawet przeciw. Jeszcze daj sobie MatkęBoskąCzęstochowską jako awatar i "będzie gitara".

    2 14 Cytuj
  • 27 cze 2020

    Szczęście w nieszczęściu mają powodzianie, że to czas wyborów.
    A pieniędzy rząd ma nieprzebrane ilości.

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2020

    Piniendzy ni ma i nie będzie bo Maciek wydoł....... I żadne powodzie tego nie zmienią....

    4 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020

    O TYCH PINIĄDZACH

    wyjąłem z bankomatu sume ok 4000 pln- wydało po 200 pln i wszystkie były z numerami kolejnymi- a jakie nowiutkie ,pachnące - czyżby stare sie skonczyły????

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    O TYCH PINIĄDZACH

    wyjąłem z bankomatu sume ok 4000 pln- wydało po 200 pln i wszystkie były z numerami kolejnymi- a jakie nowiutkie ,pachnące - czyżby stare sie skonczyły????

    Módlmy się, żeby w bankomatach niemieckich zachodziło takie samo zjawisko na euro.
    Bo jeżeli nie, będziemy PLN używać zamiast papieru toaletowego.

    1 1 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    O TYCH PINIĄDZACH

    wyjąłem z bankomatu sume ok 4000 pln- wydało po 200 pln i wszystkie były z numerami kolejnymi- a jakie nowiutkie ,pachnące - czyżby stare sie skonczyły????

    A to nie wiedział ze stare pieniądze są niszczone i zastępowane nowymi? Pieniądze się zużywają.

    4 Cytuj
  • Beata 29 cze 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    A to nie wiedział ze stare pieniądze są niszczone i zastępowane nowymi? Pieniądze się zużywają.

    Niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Tak ich wiedza

    Cytuj
  • 29 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Tak ich wiedza

    Dzień dobry trollu.

    2 Cytuj
  • 29 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Tak ich wiedza

    I wiedza coś jeszcze więcej.
    To ze kondycja banków jest tragiczna i to że sypie się na rynek pieniądz bez pokrycia, ze jest panika i wszyscy uciekają z pln ,- którzy mają , bo ci z 500+ nie uciekają.

    Cytuj
  • Beata 29 cze 2020

    A gdzież to te maszynki do drukowania chodzą całodobowo drukując euro bez pokrycia? Czyż nie we Frankfurcie nad Menem.

    2 Cytuj
  • 29 cze 2020
    bono napisał/a:

    I wiedza coś jeszcze więcej.
    To ze kondycja banków jest tragiczna i to że sypie się na rynek pieniądz bez pokrycia, ze jest panika i wszyscy uciekają z pln ,- którzy mają , bo ci z 500+ nie uciekają.

    Wszyscy tzn kto ? Kolega kolegi?
    Panika to jest w P.O, statek tonie, ratuj się kto może....

    2 3 Cytuj
  • 29 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    A gdzież to te maszynki do drukowania chodzą całodobowo drukując euro bez pokrycia? Czyż nie we Frankfurcie nad Menem.

    Jeżeli euro na głowę obywatela tej strefy, jest drukowane w wielkościach wyższych niż pln, to pln jest uratowany, jeżeli nie, popłynie.
    Jak sądzisz kto więcej na obywatela drukuje swojej waluty bez pokrycia!

    1 Cytuj
  • 29 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Wszyscy tzn kto ? Kolega kolegi?
    Panika to jest w P.O, statek tonie, ratuj się kto może....

    No na pewno nie ty, Żyjąc z wypłaty do wypłaty jesteś bezpieczny w 100% .

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    A to nie wiedział ze stare pieniądze są niszczone i zastępowane nowymi? Pieniądze się zużywają.

    zawsze sa wymieniane stare na nowe- były i bedą dokąd bedą środkiem płatniczym- nie od dzis wypłacam róznego rodzaju kwoty ale taki przypadek same nówki i z kolejnymi numerami -= spróbowałem w Bonarce dzisiaj wypłaciłem 1000 pln i 4 szt funkiel nówki po 200 i dwie stówki stare
    moze to nie tylko wymiana starych

    3 Cytuj
  • Beata 29 cze 2020
    bono napisał/a:

    Jeżeli euro na głowę obywatela tej strefy, jest drukowane w wielkościach wyższych niż pln, to pln jest uratowany, jeżeli nie, popłynie.
    Jak sądzisz kto więcej na obywatela drukuje swojej waluty bez pokrycia!

    USA. Pytanie tylko czy na pewno bez pokrycia? Tutaj zdania się bardzo podzielone.

    Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020

    one są kryte przez insyminatora morawieckiego - a moze sasina h..j wie przez kogo ale fakt są pokryte

    3 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    zawsze sa wymieniane stare na nowe- były i bedą dokąd bedą środkiem płatniczym- nie od dzis wypłacam róznego rodzaju kwoty ale taki przypadek same nówki i z kolejnymi numerami -= spróbowałem w Bonarce dzisiaj wypłaciłem 1000 pln i 4 szt funkiel nówki po 200 i dwie stówki stare
    moze to nie tylko wymiana starych

    Spiskowa teoria dziejów.
    Zużyte pieniądze są w centrach obsługi gotówkowych NBP wymieniane na nowe, a ostatnio Polacy bardzo wypłącali pieniądze z bankomatów, to natrafiłeś na uzupełnione stany.

    O podaży pieniądza mówią mnożniki bazy monetarnej - M1, M2, M3, M4 - poczytaj zamiast prawić tu spiskowe teorie dziejów

    3 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Spiskowa teoria dziejów.
    Zużyte pieniądze są w centrach obsługi gotówkowych NBP wymieniane na nowe, a ostatnio Polacy bardzo wypłącali pieniądze z bankomatów, to natrafiłeś na uzupełnione stany.

    O podaży pieniądza mówią mnożniki bazy monetarnej - M1, M2, M3, M4 - poczytaj zamiast prawić tu spiskowe teorie dziejów

    nie lubie inwektyw - ale opisałem fakt a wzory to sam sobie podkładaj i snuj basnie o dobrobycie
    powinienem napisac durniu zdrowia

    3 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    nie lubie inwektyw - ale opisałem fakt a wzory to sam sobie podkładaj i snuj basnie o dobrobycie
    powinienem napisac durniu zdrowia

    W moim komentarzu nie ma inwektyw, chyba że wyśmianie Twojej teorii to inwektywa, wtedy brak ci po prostu dystansu do siebie.
    Pisanie bzdur nie jest mądrym pomysłem.
    Gdybym chciał ci ubliżyć napisałbym: postkomunistyczny dziadzio piszę o czymś o czym nie wie.

    3 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020

    zawsze słuchaj dziadzia - a o polemice zapomnij boś wacpan kiep
    co do postkomunistycznego to owszem - szkoly były wowczas o niebo lepsze niz dzis wiec do szkoly marsz .. o ublizaniu nie ma mowy bo nikt nie jest w stanie mi ublizyc zwłaszcza postkomunistyczny wyborca dudka a moze nie post?

    1 3 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    zawsze słuchaj dziadzia - a o polemice zapomnij boś wacpan kiep
    co do postkomunistycznego to owszem - szkoly były wowczas o niebo lepsze niz dzis wiec do szkoly marsz .. o ublizaniu nie ma mowy bo nikt nie jest w stanie mi ublizyc zwłaszcza postkomunistyczny wyborca dudka a moze nie post?

    Nie głosuję na Andrzeja, jakbyś czytał ze zrozumieniem i nie przepił mózgu w PRLu to byś to wiedział.
    Piszesz dyrdymały, nie masz pojęcia o czym piszesz, składnia językowa u Ciebie leży i kwiczy - właśnie pokazujesz, jak bardzo edukacja za PRL kulała, skoro wypluwała takich gagatków.

    Bez odbioru.

    5 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020

    Samo anty- swiadczy o poziomie - no< cement ?>

    3 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Samo anty- swiadczy o poziomie - no< cement ?>

    No tak, jasiu, dostosowałem się do Twojego poziomu - skoro nie radząc sobie w dyskusji merytorycznej nazywasz innych durniami, sami też jesteś durniem - postkomuchem.

    5 Cytuj
  • Janek Sal 29 cze 2020

    jeden jegomosc tutaj na forum posiada kilka kont - i sam sobie daje lajki . pozdrawiam wszystkich tych też

    4 Cytuj
  • Anty 29 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    jeden jegomosc tutaj na forum posiada kilka kont - i sam sobie daje lajki . pozdrawiam wszystkich tych też

    PRLowski demaskator z tymi wnikliwymi brylami!

    3 Cytuj

Odpowiedz