Forum » Społeczeństwo

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

  • 23 paź 2015

    Koniec kampani - do zobaczenia przy urnach.
    Dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie mojej żonie bez której chyba nie dał bym rady.

    Co mogłem - zrobiłem.

    Reszta w Waszych głosach.

    25 października postaw na zmiany.

    Postaw na .Nowoczesną - lista 8 miejsce 5

    Radosław Bartosz AMBROŻY

    6 5 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Wolał bym premierem Kaczyńskiego aniżeli Szydło. W końcu naturalny lider niech kieruje rządem. Tak to będą telefony Szydło z Brukseli do prezesa z zapytaniem co robić.
    Poza tym, szydło poza funkcją w partii nie ma żadnego doświadczenia w samorządzie , jedynie wójt gminy. Nie była ani marszałkiem ani ministrem, wiec tak jakby Obajtek wójt Pcimia, został z dnia na dzień, premierem.

    7 7 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Hahaha Bono pełowcu teraz już nie tylko przed Twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą będziesz klękał ale też przez Twoją Panią Premier Beatą Szydło i Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim :D Jak się żyje z tą świadomością ? :) nie ma nic lepszego niż ZAORANE PLATFUSY. Kolejne wybory w których myślący ludzie Was roznieśli jak gnój po polu. Oby tak dalej.

    Ps. Szydło to nie kopacka która 40 razy dziennie do rudego dzwoni ;)

    8 10 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Bardzo dziękuję za każdy glos oddany na .Nowoczesną oraz podwójnie za ten na mnie. Uważam że jak na pierwszy start i pierwszą próbę wynik w okręgu mam naprawdę fajny.

    zdjecie

    Jestem gorąco przekonany że .Nowoczesna nie zawiedzie tych którzy nam zaufali i z wyborów na wybory będziemy rosnąć w siłę i zdobywać zaufanie.

    Gratuluję wygranym i życzę by nie zawiedli swoich wyborców oraz przyczynili się do rozwoju naszego kraju, aby w Polsce chciało się żyć a nie tylko ją kochać. Gratuluję p. Jarosławowi Szlachetce który będzie jedynym przedstawicielem naszego powiatu w parlamencie.

    A teraz wszyscy do pracy bo pamiętajcie że najważniejsza jest gospodarka.

    Do zobaczenia przy kolejnych urnach ;)

    Radosław Ambroży .Nowoczesna

    P.S.
    Osoby zainteresowane .Nowoczesną zapraszam na FB : https://www.facebook.com/radoslaw.ambrozy.N - postaram się przekazywać tam na bieżąco co aktualnie dzieje się w naszym rejonie.

    9 3 Cytuj
  • 26 paź 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Hahaha Bono pełowcu teraz już nie tylko przed Twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą będziesz klękał ale też przez Twoją Panią Premier Beatą Szydło i Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim :D Jak się żyje z tą świadomością ? :) nie ma nic lepszego niż ZAORANE PLATFUSY. Kolejne wybory w których myślący ludzie Was roznieśli jak gnój po polu. Oby tak dalej.

    Ps. Szydło to nie kopacka która 40 razy dziennie do rudego dzwoni ;)

    Prostak jesteś.

    5 6 Cytuj
  • 26 paź 2015
    BartekA napisał/a:

    Bardzo dziękuję za każdy glos oddany na .Nowoczesną oraz podwójnie za ten na mnie. Uważam że jak na pierwszy start i pierwszą próbę wynik w okręgu mam naprawdę fajny.

    Jestem gorąco przekonany że .Nowoczesna nie zawiedzie tych którzy nam zaufali i z wyborów na wybory będziemy rosnąć w siłę i zdobywać zaufanie.

    Gratuluję wygranym i życzę by nie zawiedli swoich wyborców oraz przyczynili się do rozwoju naszego kraju, aby w Polsce chciało się żyć a nie tylko ją kochać. Gratuluję p. Jarosławowi Szlachetce który będzie jedynym przedstawicielem naszego powiatu w parlamencie.

    A teraz wszyscy do pracy bo pamiętajcie że najważniejsza jest gospodarka.

    Do zobaczenia przy kolejnych urnach ;)

    Radosław Ambroży .Nowoczesna

    P.S.
    Osoby zainteresowane .Nowoczesną zapraszam na FB : https://www.facebook.com/radoslaw.ambrozy.N - postaram się przekazywać tam na bieżąco co aktualnie dzieje się w naszym rejonie.

    Wszystko to piękne, ładne i jakże poprawne politycznie. Gratuluję bo to jedna z pierwszych pozytywnych reakcji na całe to zamieszanie. Zapytam jedynie dlaczego mamy się widzieć dopiero przy kolejnych urnach? Trochę to niezręczne.

    4 1 Cytuj
  • 26 paź 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Wszystko to piękne, ładne i jakże poprawne politycznie. Gratuluję bo to jedna z pierwszych pozytywnych reakcji na całe to zamieszanie. Zapytam jedynie dlaczego mamy się widzieć dopiero przy kolejnych urnach? Trochę to niezręczne.

    Bo mam zamiar za 4 lata znów wystartować :) A widzieć możemy się wcześniej baaaardzo chętnie !!
    Może to i poprawne ale ja na prawdę gratuluje bo jest to osiągnięcie. PiS to nie moja bajka lecz podziwiam wynik i gratuluję.

    5 3 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Myślę - inaczej, postaram się by o .Nowoczesnej i mnie było teraz głośniej w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jak narazie mamy jednego parlamentarzyste i choć to "nie mój człowiek" to należy mu się szacunek jako zwycięscy. A ja ciesze się bardzo ze swojego wyniku jest dobry i mam z czego być dumny :)

    W każdym razie poruszony wynikiem i poparciem będę intensywnie pracował :)

    7 4 Cytuj
  • 26 paź 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Hahaha Bono pełowcu teraz już nie tylko przed Twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą będziesz klękał ale też przez Twoją Panią Premier Beatą Szydło i Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim
    ;)

    Czym większy prymityw tym większych hołdów oczekuje.

    Kibel z Vegi napisał/a:

    :) nie ma nic lepszego niż ZAORANE PLATFUSY. Kolejne wybory w których myślący ludzie Was roznieśli jak gnój po polu. Oby tak dalej.
    ;)

    Cham pozostanie chamem na wieki wieków amen.

    Miałeś chamie złoty róg..

    Ps. Panu już dziękujemy, zrobiłeś swoje a teraz już wróć na swoje stanowisko pracy.

    5 6 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Bono odpuść?Płacą nadliczbowe czy co?

    9 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 26 paź 2015

    Czy to nie jest czasem tak, ze jak PiS był nowym AWSem, to Nowoczesna jest nowym PO?

    4 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 26 paź 2015
    BartekA napisał/a:

    A teraz wszyscy do pracy bo pamiętajcie że najważniejsza jest gospodarka.

    Pewnie większość z Was się ze mną nie zgodzi, ale mimo wszystko uważam że jak sex jest w małżeństwie bardzo ważny, ale nie najważniejszy tak sprawy gospodarcze są w Sejmie tematem bardzo ważnym (dużo bardziej niż sex w małżeństwie) ale nie najważniejszym. Bardziej od gospodarki jest dla mnie ważne:
    - aby Polska była Polska,
    - aby Polska była Polską.

    3 9 Cytuj
  • Andrzej 27 paź 2015

    A czym ma być? Czeczenią?
    Biedna, zniszczona, okradziona, zbita, ale Polska...

    Ja tam wolę jednak gospodarkę.

    5 3 Cytuj
  • 28 paź 2015
    BartekA napisał/a:

    A teraz wszyscy do pracy bo pamiętajcie że najważniejsza jest gospodarka.

    Tylko że ludzie pracowicie nie wchodzą do sejmu, niestety karierowicze i partyjniacy. Ale może się to zmieni co pokazał Kukiz i Nowoczesna. Będę czekał na Ciebie w następnych wyborach. Jeśli Nowoczesna nie zawiedzie to macie mój głos.

    5 2 Cytuj
  • 28 paź 2015
    bono napisał/a:

    Czym większy prymityw tym większych hołdów oczekuje.

    Cham pozostanie chamem na wieki wieków amen.

    Miałeś chamie złoty róg..

    Ps. Panu już dziękujemy, zrobiłeś swoje a teraz już wróć na swoje stanowisko pracy.

    Bono, pięknie podsumowałeś naszych lokalnych politykierow!
    Strzał w dziesiątkę, widać że często bywasz na strzelnicy sportowej!
    Brawo!

    6 Cytuj
  • 29 paź 2015

    Coś dla lokalnych "chłopców z ferajny":
    zdjecie

    Foto: FB profil Jarosława Szlachetki

    5 4 Cytuj
  • 29 paź 2015

    Jest plan budowany przez Schetyne przy poparciu pis, przejęcia władzy w PO a następnie nowe PO pod kierownictwem Schetyny, ma wesprzeć PiS w zmianie konstytucji. Oczywiście nie za darmo a za stanowiska.
    Temat jest juz dogadamy, ale Schetyna musi szefowac PO.

    2 2 Cytuj
  • 29 paź 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Coś dla lokalnych "chłopców z ferajny":

    Foto: FB profil Jarosława Szlachetki

    Super określenie lokalnych elyt.

    4 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 29 paź 2015

    Nowe PO juz jest! Nazywa się Nowoczesna

    3 2 Cytuj
  • 30 paź 2015
    sh_ma napisał/a:

    Nowe PO juz jest! Nazywa się Nowoczesna

    Zaczynamy robić kopię z PO. PO straszyło PiS, PiS straszy Nowoczesną.

    PiS wygrał wybory, wiec do roboty dość rozgrywek typu PO, Nowoczesna, przecież PiSowi nikt tej władzy nie odbierze.

    Ja osobiście kibicuję PiSowi jako partii rządzącej , trudno abym dzisiaj kibicował tym którzy kraju zmieniać nie mogą. PO i reszta musi przejść do hibernacji na jakieś trzy lata, i w roku wyborczym się obudzić.
    Teraz wzorem Sikorskiego, który w CNN uspokajał, że Pis wcale nie jest partią antyeuropejską, kibicujmy PiSowi, bo to jest w naszym interesie.
    Kto myśli kategoriami czym gorzej tym lepiej, jest zwyczajnie głupcem.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz