Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 14 paź 2018

    Bagietko, na tym forum niewielu traktuje Cię poważnie. Można mieć dość czekolady, nawet jeżeli się ją uwielbia. Twoje wpisy graniczą z abberacją. M.in. z powodu zacietrzewienia. Jeżeli uważasz, że robisz dobrze, to Twoja sprawa. Zwykli mieszkańcy nie interesują się polityką, tą na tzw. najwyższym szczeblu. Nas interesuje to, co jest wokół nas. Draństwem jest przenoszenie sporów międzypartyjnych na poziom wsi, gminy, miasta. Tłuczcie się w Sejmie, zresztą możecie to robić, stać Was na to. Finansowo. Zresztą za nasze pieniądze.Zrobiliście z polityki ściek, bagno,szambo. Bagietko, pamiętaj o czekoladzie.

    8 2 Cytuj
  • 14 paź 2018

    Wrzucam nowy temat.
    Na kanwie parady w Lublinie temat inności w społeczeństwie.

    Temat tan został wywołany w pracy i jedna z osób, podjęła go
    mówiąc że inność jest obca i dziwaczna, dopóki nie odkryjemy , że jest to problem naszej rodziny.
    Zmieniamy wtedy diametralnie swój stosunek do tej grupy, bo poznajemy przyjaciół syna czy córki. Dowiadujemy się jak masa w społeczeństwie jest inna i i le osób wokół nas jest innych i że to normalni ludzie. Grupa wyróżniająca się wyglądem i zachowaniem to część z pośród nich o najwyższej skali inności.

    Wytłumaczył nam, że przez jego rodzinę, z tytułu, że jedno z dzieci jest inne i się do tego przyznało i przez rodzinę zostało zaakceptowane, przewija się cały zespół zawodów i profesji obu płci.
    To 6 % społeczeństwa, czyli w klasie 36 osobowej dwie osoby są inne. W Myślenicach takich osób jest ponad tysiąc a w Warszawie ponad 100 tyś.

    Byłem tak zaskoczony dowiadując się o skali tej inności.
    Dla mnie te osoby to były te które się przebierają. To co dowiedziałem się w pracy, to mieszkają i pracują pośród nas i nie mamy o tym bladego pojęcia.

    Ps.
    to taka wrzutka, aby przerwać ten monolog wyborczy jednej blogerki.

    6 3 Cytuj
  • 14 paź 2018

    Bagietko, proponuję wyjście na Kudłacze. No chyba, że swoimi wpisami chcesz dalej szkodzić PIS -owi. Piękny mamy dzień.Jak wyjdziesz teraz, to może nawet tam się spotkamy. Ja wychodzę.

    9 3 Cytuj
  • 14 paź 2018
    Lula napisał/a:

    Bagietko, proponuję wyjście na Kudłacze. No chyba, że swoimi wpisami chcesz dalej szkodzić PIS -owi. Piękny mamy dzień.Jak wyjdziesz teraz, to może nawet tam się spotkamy. Ja wychodzę.

    Bagietki nie ma bo z Panem Szlachetką żegnają Beatę Szydło, która zagospodarowała Bagietce, całą niedzielę.

    11 2 Cytuj
  • Beata 15 paź 2018

    Nawet socjaliści poparli rezolucję ws. zwrotu Polsce przez Putina wraku TU-154M.
    A Platforma?
    Nie przyszła na głosowanie.

    Łatwiej było się dogadać z 46 państwami niż z Platformą Obywatelską. Rezolucja przeszła bez sprzeciwu ale tylko dlatego, że nie wzięli w niej udziału posłowie Platformy Obywatelskiej.

    To wywołało zdumienie nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach. Na szczęście, ta demonstracja opozycji nie miała wpływu na finał.

    GRATULACJE. Pokazali kim naprawdę są.

    http://niezalezna.pl/240553-nawet-socjalisci-poparli-rezolucje-ws-wraku-tu-154m-a-platforma-nie-przyszla-na-glosowanie

    1 10 Cytuj
  • 15 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nawet socjaliści poparli rezolucję ws. zwrotu Polsce przez Putina wraku TU-154M.
    A Platforma?
    Nie przyszła na głosowanie.

    Łatwiej było się dogadać z 46 państwami niż z Platformą Obywatelską. Rezolucja przeszła bez sprzeciwu ale tylko dlatego, że nie wzięli w niej udziału posłowie Platformy Obywatelskiej.

    To wywołało zdumienie nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach. Na szczęście, ta demonstracja opozycji nie miała wpływu na finał.

    GRATULACJE. Pokazali kim naprawdę są.

    http://niezalezna.pl/240553-nawet-socjalisci-poparli-rezolucje-ws-wraku-tu-154m-a-platforma-nie-przyszla-na-glosowanie

    Bagietko, to jest temat o dobrej zmianie PiS, nie o psioczeniu na opozycję. Jeśli chcesz sobie koniecznie popsioczyć, załóż nowy temat.

    9 1 Cytuj
  • Beata 15 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Bagietko , to jest temat o dobrej zmianie PiS, nie o psioczeniu na opozycję. Jeśli chcesz sobie koniecznie popsioczyć, załóż nowy temat.

    To jest temat pt. "dobra zmiana" PiS.
    Widać, że nie masz już jak się odnieść do antypolskiego działania Platformy Obywatelskiej, która staje się pośmiewiskiem już nie tylko w kraju.

    1 11 Cytuj
  • 15 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    To jest temat pt. "dobra zmiana" PiS.
    Widać, że nie masz już jak się odnieść do antypolskiego działania Platformy Obywatelskiej, która staje się pośmiewiskiem już nie tylko w kraju.

    Ty musiałaś mieć w przeszłości zawód miłosny.
    Bujałaś się w facecie który kochał inną, gdy tamta go rzuciła związał się z tobą.
    I masz kaca, że tamta była lepsza i musisz cały czas sobie i jemu udowadniać jaka tamta była beznadziejna i jak ty jesteś wspaniałą.

    Teraz ten kompleks przelałaś na PiS i musisz udowadniać, że ta partia jest najlepsza.

    10 1 Cytuj
  • Beata 15 paź 2018
    bono napisał/a:

    Ty musiałaś mieć w przeszłości zawód miłosny.
    Bujałaś się w facecie który kochał inną, gdy tamta go rzuciła związał się z tobą.
    I masz kaca, że tamta była lepsza i musisz cały czas sobie i jemu udowadniać jaka tamta była beznadziejna i jak ty jesteś wspaniałą.

    Teraz ten kompleks przelałaś na PiS i musisz udowadniać, że ta partia jest najlepsza.

    Nic nie muszę udowadniać. Przynajmniej tym którzy myślą i widzą.
    Gdy ktoś nie myśli i ma problemy ze wzrokiem, nic nie da, że udowodnię iż się myli.
    Fanatyków się nie leczy ;)

    9 Cytuj
  • 15 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    To jest temat pt. "dobra zmiana" PiS.
    Widać, że nie masz już jak się odnieść do antypolskiego działania Platformy Obywatelskiej, która staje się pośmiewiskiem już nie tylko w kraju.

    Nie moja droga, widać po prostu, że nie chcę mówić nie na temat. A prywatnie PO nie lubię, w pewnych kwestiach nawet bardziej od PiSu.

    4 Cytuj
  • 15 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nic nie muszę udowadniać. Przynajmniej tym którzy myślą i widzą.
    Gdy ktoś nie myśli i ma problemy ze wzrokiem, nic nie da, że udowodnię iż się myli.
    Fanatyków się nie leczy ;)

    Zrobiłaś znakomitą samokrytykę.
    Dobrze, że w końcu zauważyłaś dewiację.

    7 Cytuj
  • Beata 15 paź 2018
    bono napisał/a:

    Zrobiłaś znakomitą samokrytykę.
    Dobrze, że w końcu zauważyłaś dewiację.

    Nie zrównuj fanatyków i racjonalnie myślących.
    Zdaję sobie sprawę, że tych pierwszych znasz lepiej niż ja. Ja ich pomijam a skupiam się na tych drugich czyli nie tych podobnych do Ciebie.

    10 Cytuj
  • 15 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nie zrównuj fanatyków i racjonalnie myślących.
    Zdaję sobie sprawę, że tych pierwszych znasz lepiej niż ja. Ja ich pomijam a skupiam się na tych drugich czyli nie tych podobnych do Ciebie.

    A już myślałem, że nie odpowiesz i skupisz się na tych "świadomych"

    5 Cytuj
  • 15 paź 2018

    PO nie dali nam lepszej zmiany. PiS tym bardziej. Jeszcze nam bardzo daleko do innych krajów.

    4 Cytuj
  • 15 paź 2018

    Słyszę o zamianie Modlina na Radom. I tu PiS ma ode mnie plusa i poparcie w tej decyzji. Bo do Radomia jest o 150 km bliżej . Pyrzowice 120 km a Radom 200. To dla mnie info dnia .
    Pierszy raz coś PiS dla mnie robi.

    2 2 Cytuj
  • Beata 16 paź 2018

    Niby trudno w to uwierzyć, ale poseł PO zamieszcza grafikę WIERNIE WZOROWANĄ na nazistowskim plakacie propagandowym.
    Kto przy zdrowych zmysłach robiłby plakat z chałupą krytą strzechą z flagą Unii Europejskiej w 2018 jako synonimem sielanki i bogactwa tym bardziej że i tak musiał przemalować wszystko więc mógł wziąć obrazek dowolnego domu? Nie wątpię w to że w PO są kretyni, ale to jest ciut za grubymi nićmi szyta podpucha.

    zdjecie

    https://wiadomosci.wp.pl/skandaliczna-grafika-na-twitterze-posla-po-wzorowana-na-nazistowskim-plakacie-6306173651596929a

    5 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nie zrównuj fanatyków i racjonalnie myślących.
    Zdaję sobie sprawę, że tych pierwszych znasz lepiej niż ja. Ja ich pomijam a skupiam się na tych drugich czyli nie tych podobnych do Ciebie.

    Wybacz, ale na razie wygląda na to, że w Twoich oczach fanatykiem jest każdy, kto jest przeciwko Twojej opcji. Nie ważne, że nie popiera opozycyjnej ani może nawet żadnej innej. W swoim bezrefleksyjnym i zajadłym popieraniu PiSu nie widzisz oczywiście nic fanatycznego...

    No cóż Ci powiem... Najlepiej mówi o Tobie fakt, że nawet ludzie głosujący na PiS (ci nie-fanatyczni) mają Cię za odkejeńca. Pisałam już gdzieś wyżej co charakteryzuje racjonalnie myślącego człowieka: mimo sympatyzowania z daną opcją stać go na krytykę lub podejrzliwość wobec jej działań. Nigdy nie traci czujności i stale patrzy im na ręce. Teraz się zastanów nad tymi słowami, zanim zaczniesz zarzucać innym fanatyzm.

    5 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018

    Właśnie zostały wynegocjowane ceny za gaz skroplony z USA.
    Ceny te będą 20% niższe od tych które "wynegocjował" rząd Donalda Tuska z Gazpromem a które były najwyższe w Europie.
    Propaganda mediów TVN jak widać znowu była nieprawdziwa i miała na celu obronę interesów Rosji i opozycji totalnej.

    Tak właśnie rząd Platformy Obywatelskiej i PSL "dbał" o interesy Polaków płacąc Putinowi więcej niż reszta.

    To jest właśnie DOBRA ZMIANA.

    6 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Właśnie zostały wynegocjowane ceny za gaz skroplony z USA.
    Ceny te będą 20% niższe od tych które "wynegocjował" rząd Donalda Tuska z Gazpromem a które były najwyższe w Europie.
    Propaganda mediów TVN jak widać znowu była nieprawdziwa i miała na celu obronę interesów Rosji i opozycji totalnej.

    Tak właśnie rząd Platformy Obywatelskiej i PSL "dbał" o interesy Polaków płacąc Putinowi więcej niż reszta.

    To jest właśnie DOBRA ZMIANA.

    Na innym blogu jesteś Ty jak Jechałaś po Szlachetce.
    Jak długo u Ciebie trwa zauroczenie?

    Co do PiS, to oni mają farta, to łebscy faceci, Taki Morawiecki wie jak ogrywać innych. Poza tym to w tym ugrupowaniu są spece od biznesu, niedługo przegonimy w geszefcie starszych braci w wierze.
    Pewnie PiS ma we krwi biznes wyssany z mlekiem matki.

    Jak będę kupował samochód, zabiorę ze sobą do salonu kolegę z PiS, na jego widok sami dają upusty.

    Co do TVN to jest amerykańska stacja na usługach rosyjskich, z nimi jest tak jak z Trampem, też był sponsorowany przez tą siłę.

    4 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bono napisał/a:

    Na innym blogu jesteś Ty jak Jechałaś po Szlachetce.
    Jak długo u Ciebie trwa zauroczenie?

    Tylko krowa nie zmienia poglądów, tym bardziej gdy widzi jak na szkodę mieszkańców działa obecna władza i działała poprzednie PO-PSL.

    bono napisał/a:

    Co do TVN to jest amerykańska stacja na usługach rosyjskich, z nimi jest tak jak z Trampem, też był sponsorowany przez tą siłę.

    Ale na Trampa dowodów już nie masz podobnie jak FBI. Dowody na Clintonową już są od dawna.

    5 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Tylko krowa nie zmienia poglądów, tym bardziej gdy widzi jak na szkodę mieszkańców działa obecna władza i działała poprzednie PO-PSL.

    Ale na Trampa dowodów już nie masz podobnie jak FBI. Dowody na Clintonową już są od dawna.

    Nie piszesz, że Szlachetka się zmienił, tylko, że ty Go teraz lubisz,
    czyli, że jest dalej tragiczny, ale lepszy od PO-PSL. Czyli jest mniejszym złem.

    Co do Clintonowej, dowody są też na Nixona, a nawet Washingtona.
    Ale masz rozrzut, może pogadamy o spółce telegraf?
    https://natemat.pl/170601,finansowe-imperium-kaczynskiego-bez-wartych-miliony-spolek-nie-byloby-wygranej-pis

    4 1 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bono napisał/a:

    Nie piszesz, że Szlachetka się zmienił, tylko, że ty Go teraz lubisz,
    czyli, że jest dalej tragiczny, ale lepszy od PO-PSL. Czyli jest mniejszym złem.

    Co do Clintonowej, dowody są też na Nixona, a nawet Washingtona.
    Ale masz rozrzut, może pogadamy o spółce telegraf?
    https://natemat.pl/170601,finansowe-imperium-kaczynskiego-bez-wartych-miliony-spolek-nie-byloby-wygranej-pis

    Do pewnych stanowisk się dojrzewa. Halek nie dojrzał nawet do giermka burmistrza.

    Może pogadamy o ostatnich taśmach od Sowy? Tych w których PO, Kulczyk i PSL wypowiadało się jako o największym draństwie jakim była kradzież pieniędzy Polaków z OFE? Sami to powiedzieli. Z własnej nieprzymuszonej woli i bardzo szczerze.

    " Jak praktycznie, kurczę, na to popatrzysz na spokojnie, to gościu przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce, po Buzku - reformę 67 i OFE. To na nim wisiało wszystko, podniesienie wieku emerytalnego, to wisiało na jego resorcie" - stwierdził Graś.

    https://wpolityce.pl/polityka/416748-pocalunek-smierci-tak-gras-chwalil-kosiniaka-kamysza

    2 2 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Jak ja bym był premierem przeprowadziłbym dwie najlepsze reformy:
    obniżył bym wiek emerytalny dla mężczyzn do 60 lat, kobiet do 55, i zwrócił bym pieniądze na OFE, z podwójnym zwrotem.

    4 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bono napisał/a:

    Jak ja bym był premierem przeprowadziłbym dwie najlepsze reformy:
    obniżył bym wiek emerytalny dla mężczyzn do 60 lat, kobiet do 55, i zwrócił bym pieniądze na OFE, z podwójnym zwrotem.

    Problem w tym, że Platforma przed poprzednimi wyborami jasno ogłaszała, że nie podniesie wieku emerytalnego. Dlatego obietnice Koalicji Obywatelskiej nie są już nic warte w przeciwieństwie do obietnic PiS, który do końca kadencji spełni je w 80-90%.

    Pieniądze z OFE zostały ukradzione a decyzja kradzieży została zaparafowana przez upolityczniony Trybunał Konstytucyjny.

    To są fakty.

    1 5 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Problem w

    Pieniądze z OFE zostały ukradzione a decyzja kradzieży została zaparafowana przez upolityczniony Trybunał Konstytucyjny.

    To są fakty.

    Piszesz jak potłuczona. Kto ukradł te pieniądze , państwo?
    Czyli państwo jest złodziejem bo nam zabiera pieniądze.
    Weź coś na wstrzymanie może stoperan.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz