Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Beata 18 paź 2018
    bono napisał/a:

    Przecież milionowe odprawy, nagrody, pensje spółek skarbu państwa to też kradzież w białych rękawiczkach i narasta bo obecna ekipa hojnie obdarowuje swoich.
    Jak go zwał tak go zwał, trzeba zrobić audyt za której ekipy więcej (poza watem bo to kradzież w biały dzień), wypływa z budżetu pod różnym pretekstem zawyżaniu kwoty działek, czy zamiast 70 tyś wypłaty dla członków rad nadzorczych są to kwoty po 150 tyś.
    Kamuflaż jest różny a można rzeźbić na wiele sposobów, dlatego tak bardzo chętnym państwowej kasy, zależy na nacjonalizacji.

    Dlatego trzeba zrobić też pełen audyt w naszych spółkach gminnych. Wtedy różne kwiatki wyjdą. Ale do tego trzeba zmiany władzy. Działamy na szczeblu samorządowym więc nim się zajmijmy bo tyle zrobić możemy.

    3 9 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Czy nie wystarczająco już podniesiono wartość turystyczną Myślenic, strzelnicą?
    Strzelałaś?

    A to mamy jakiś szablon do mierzenia, czy wartość jest już wystarczająca? Ten szablon nazywa się "bagietkowe bo tak"? :))

    7 2 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Dlatego trzeba zrobić też pełen audyt w naszych spółkach gminnych. Wtedy różne kwiatki wyjdą. Ale do tego trzeba zmiany władzy. Działamy na szczeblu samorządowym więc nim się zajmijmy bo tyle zrobić możemy.

    Możesz też odnieśc się do danych z filmiku Darka Szczotkowskiego i spróbować usprawiedliwić zawarte tam informacje nt swojego mentora.

    11 3 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Możesz też odnieśc się do danych z filmiku Darka Szczotkowskiego i spróbować usprawiedliwić zawarte tam informacje nt swojego mentora.

    Wybacz ale co mnie interesuje zdanie jakiegoś faszyzującego socjalisty?

    2 15 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Wybacz ale co mnie interesuje zdanie jakiegoś faszyzującego socjalisty?

    Nikt Ci każe interesować się jego zdaniem. On go nawet specjalnie nie wyraża w tym filmie. Odnieś się do danych z dokumentów w nim pokazanych.

    Chyba że przyjmujesz retorykę dwulatka: "jeśli tego nie widzę, znaczy że tego nie ma" i zasłaniasz oczy:)

    12 3 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Nikt Ci każe interesować się jego zdaniem. On go nawet specjalnie nie wyraża w tym filmie. Odnieś się do danych z dokumentów w nim pokazanych.

    Chyba że przyjmujesz retorykę dwulatka: "jeśli tego nie widzę, znaczy że tego nie ma" i zasłaniasz oczy:)

    Nie oglądam filmów osób których nie znam i nie szanuję.
    Propagandę zostawiam dla Ciebie.

    3 14 Cytuj
  • 18 paź 2018

    Bagietko!!!! Ponawiam zaproszenie na inne forum np. euro za czy przeciw

    6 1 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Czy nie wystarczająco już podniesiono wartość turystyczną Myślenic, strzelnicą?
    Strzelałaś?

    Tylko wielki Jarosław podniesie wartość turystyczną Myślenic! Tylko my dokładnie wiemy co wam potrzeba! Ostrowski nic nie wie! Nic nie robi dobrze! Przez niego upadamy, przez niego idziemy na dno! Wybierzcie Jarosława! On nas wyciągnie z głębin i wyniesie na wyżyny! Co wszechwiedząca bagietka pszenna uważa za właściwe do podniesienia wartości turystycznej? Więcej pomników jednej z tych ponad 90 ofiar? Może muzeum Lecha Kaczyńskiego? Może zmiana nazwy miasta na Pcim? Bardzo jestem ciekawy co podniesie wartość turystyczną wg bagiety

    13 3 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    Bagietko!!!! Ponawiam zaproszenie na inne forum np. euro za czy przeciw

    Przeciw.

    Wystarczy?

    2 15 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Przeciw.

    Wystarczy?

    Bo?

    8 1 Cytuj
  • 18 paź 2018

    Zaczęłam kiedyś z Tobą dyskusje na temat zasiłków zagranicą to żadnej odp. Teraz euro to jedno słowo. Udawadniasz Bagietki tylko to, że Twoja aktywność tutaj jest po to,żeby namówić innych na głosowanie na PiS. Wiedz jedno,nikogo nie namówisz,zeby głosował inaczej.

    12 1 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    Bo?

    A jak uważasz? Jak przyjęta byłaby np w Rosji propozycja rezygnacji w własnej waluty na rzecz np. Dolara lub Euro.
    Zadaj im takie pytanie a potem wszystko co usłyszysz przeciw wklej sobie tutaj.
    Trzeba patrzeć i widzieć a nie tylko patrzeć.

    3 13 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    A jak uważasz? Jak przyjęta byłaby np w Rosji propozycja rezygnacji w własnej waluty na rzecz np. Dolara lub Euro.
    Zadaj im takie pytanie a potem wszystko co usłyszysz przeciw wklej sobie tutaj.
    Trzeba patrzeć i widzieć a nie tylko patrzeć.

    Ja nie chce pisać z nimi tylko z Tobą. Popatrz jak nie trzeba wiele,żeby zobaczyć o co Ci chodzi. Dziękuję!!!! Wolę popisać z innymi jak np. bono w każdej dziedzinie życia.

    8 2 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    Ja nie chce pisać z nimi tylko z Tobą. Popatrz jak nie trzeba wiele,żeby zobaczyć o co Ci chodzi. Dziękuję!!!! Wolę popisać z innymi jak np. bono w każdej dziedzinie życia.

    Więc o co mi chodzi?
    O to, że pozbycie się własnej waluty przez państwo, które nie jest potęgą gospodarczą jest zwykłym idiotyzmem i że dopóki gospodarka kraju będącego centrum gospodarki dobrze się kręci problemów nie ma.
    Problem zaczyna się wtedy, gdy koniunktura upada lub dochodzi do nietrafionych decyzji a państwo centrum zaczyna cedować problemy na państwa ościenne operujące tą samą walutą.

    Od zawsze tak to wyglądało a przykładem tego był chociażby kryzys banku Lehman Brothers. Porażki rozdzielamy. Sukcesy skupiamy. Stara strategia.

    1 10 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Więc o co mi chodzi?
    O to, że pozbycie się własnej waluty przez państwo, które nie jest potęgą gospodarczą jest zwykłym idiotyzmem i że dopóki gospodarka kraju będącego centrum gospodarki dobrze się kręci problemów nie ma.
    Problem zaczyna się wtedy, gdy koniunktura upada lub dochodzi do nietrafionych decyzji a państwo centrum zaczyna cedować problemy na państwa ościenne operujące tą samą walutą.

    Od zawsze tak to wyglądało a przykładem tego był chociażby kryzys banku Lehman Brothers. Porażki rozdzielamy. Sukcesy skupiamy. Stara strategia.

    Czyli nasz rząd nigdy nam nie zagwarantuje takiego życia jak mają w Austrii. Dziękuję. Nie chce mi się już z Tobą pisać bo to tak jak pisanie z komputerem.

    8 2 Cytuj
  • 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    Zaczęłam kiedyś z Tobą dyskusje na temat zasiłków zagranicą to żadnej odp. Teraz euro to jedno słowo. Udawadniasz Bagietki tylko to, że Twoja aktywność tutaj jest po to,żeby namówić innych na głosowanie na PiS. Wiedz jedno,nikogo nie namówisz,zeby głosował inaczej.

    Bagietka jest w tym tak gorliwa, że ma nawet do tego celu drugie konto ("taki_gość"). Ale bądźmy spokojni, jako żywa reklama Szlachetki będzie musiała zamknąć działalność na czas ciszy wyborczej:) ależ to będzie błogostan na forum!

    9 1 Cytuj
  • 18 paź 2018

    My tu pitu pitu pitolimy, a w Pcimiu podobno zmądrzeli i chcą pogonić PiS !!! Podobno Zbyszek Bylica prowadzi w sondażach ????

    12 2 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nie oglądam filmów osób których nie znam i nie szanuję.
    Propagandę zostawiam dla Ciebie.

    Hahah to oświeć nas wszystkich, czyją propagandę uprawiam??? :):):) Ty jesteś tutaj żywą reklamą Szlachetki (nieświadomie antyreklamą, chociaż w sumie jesteście tak zadziwiająco podobni, że może nawet autoreklamą), więc to ty jesteś tutaj narzędziem propagandowym jego kampanii.
    Ja tylko dyskutuję z Twoimi wypowiedziami, bo same się o to proszą. Nikogo tu nie popieram.

    10 2 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    Czyli nasz rząd nigdy nam nie zagwarantuje takiego życia jak mają w Austrii. Dziękuję. Nie chce mi się już z Tobą pisać bo to tak jak pisanie z komputerem.

    A jakiż tam mają poziom życia np. w porównaniu ze Szwajcarią.
    Szwajcaria nawet nie jest w Unii już nie wspominając o Euro. I co Ty na to?
    Strasznie prymitywne rozumowanie, że Euro to sposób na szczęśliwość i bogactwo.
    Takież to Euro jest super a Niemcy zleciły brytyjskiej drukarni papierów wartościowych na wydrukowanie Marek, które trzymają na czarną godzinę.
    Myślisz, że w jakim celu to zrobili?

    3 9 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Bagietka jest w tym tak gorliwa, że ma nawet do tego celu drugie konto ("taki_gość"). Ale bądźmy spokojni, jako żywa reklama Szlachetki będzie musiała zamknąć działalność na czas ciszy wyborczej:) ależ to będzie błogostan na forum!

    Twoje teorie spiskowe zawsze były śmieszne ale ta jest wybitna :)

    3 12 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Twoje teorie spiskowe zawsze były śmieszne ale ta jest wybitna :)

    Podpisuje się pod wypowiedzią ZdolnaZDolnego

    6 3 Cytuj
  • 18 paź 2018

    No wiecie trzeba mieć chociaż jedno osobę po swojej stronie no to trzeba było założyć nowe konto bo jeszcze tylko 30godzin na pisanie

    6 1 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    No wiecie trzeba mieć chociaż jedno osobę po swojej stronie no to trzeba było założyć nowe konto bo jeszcze tylko 30godzin na pisanie

    Na pewno. Kolejny poszukiwacz spisków :)

    2 8 Cytuj
  • 18 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Na pewno. Kolejny poszukiwacz spisków :)

    Nie mam ochoty na pisanie z kimś kto tylko kłamie i ubliża innym

    9 3 Cytuj
  • Beata 18 paź 2018
    bara napisał/a:

    Nie mam ochoty na pisanie z kimś kto tylko kłamie i ubliża innym

    Myślisz, że ktoś się przejmuje tym, na co taki troll jak Ty, ma ochotę?

    2 15 Cytuj

Odpowiedz