Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 19 lis 2018
    Vivaldi napisał/a:

    Tak zdecydowanie jest tak jak mówisz :-)))) kłopot w tym, że ja nie pracowałem fizycznie np w Niemczech i nie za 2tyś ojro, nie przepijałem 1,5, a pracą miałem większy szacun od niejednego miejscowego, byłem z całą rodziną i wiem o czym mówię co do kosztów utrzymania a nie o chorym ględzeniu jak to tam jest różowo skoro paliwo jest po 1,5 EUR. Mimo wszystko to był epizod, jestem tutaj i tankując za 5,10zł nie marudzę jak mi tu źle i bidnie, bo na zachodzie to się żyje w mleku i miodzie. Generalnie gówno prawda wyciągając medianę z całokształtu.

    Generalnie nie rozumiem o co chodzi, bo benzyna Polakowi taniej wychodzi w Polsce niż w Niemczech. Z jedzeniem w Niemczech jest różnie, bo n kupić tam dobrego pieczywa czy wędliny praktycznie się nie da, a przynajmniej nie w sklepach, owoce i warzywa również ma aha gorsze i droższe od naszych, ale pozostałe produkty codziennego użytku mają przewaznie tańsze i nierzadko lepsze. Jeżeli tam mieszkales to pewnie zauważyłeś, że w "polskim" Lidlu wszystko jest droższe niż w "niemieckim"...
    Co do kwestii utrzymania się: podajesz skrajne dane... Polscy specjaliści w Niemczech nie robią za 2 tylko za 3 lub 4 tys euro i często mają opłacone przez pracodawcę mieszkanie.

    3 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Ten z Katowic widział zdjęcia tłumów w TVN i GW :)

    Ten z Sułkowic widział prawdę :)

    Tak się manipuluje obrazkami i ciemnym ludem

    Odwrotnie, ten z Katowic to inteligent, ten z pod Sułkowic to chłop małorolny wychowany na TVP Kurski (ciemny naród to kupi)

    7 1 Cytuj
  • 19 lis 2018

    PIS uwierzył, że jest mądrzejszy od narodu i te wszystkie Ogórek Zienkiewicz, farbowany Janicki i Wolski, w gminie Bagietka i podobni są do roboty. Ty też jesteś wykorzystywana doraźnie.
    PiS w większości kopiuje komunę, Urbana z tamtych lat a w internecie , wzorują się na Putinie.

    8 1 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Odwrotnie, ten z Katowic to inteligent, ten z pod Sułkowic to chłop małorolny wychowany na TVP Kurski (ciemny naród to kupi)

    Widać jaki inteligent jeżeli daje się łapać na tak prostackie triki

    8 Cytuj
  • 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Odwrotnie, ten z Katowic to inteligent, ten z pod Sułkowic to chłop małorolny wychowany na TVP Kurski (ciemny naród to kupi)

    To co Ty @bono robisz na tym forum? Wszak my same chłopy małorolne, wychowane na TVP Kurski, no może poza @prywatnie i paru innymi. Z kim Ty tu będziesz dyskutował? Twoja Ynteligencja do reszty się zmarnuje....

    7 Cytuj
  • 19 lis 2018
    taki_gość napisał/a:

    To co Ty @bono robisz na tym forum? Wszak my same chłopy małorolne, wychowane na TVP Kurski, no może poza @prywatnie i paru innymi. Z kim Ty tu będziesz dyskutował? Twoja Ynteligencja do reszty się zmarnuje....

    Popatrz na skład rady i odpowiedz sobie, że jesteś w mniejszości.
    To że burmistrz się zużył nie świadczy o głupocie mieszkańców naszego miasta tylko o ich mądrości.

    Tęsknisz za komuną , twoja sprawa. Reszta na bolszewicką retorykę nie idzie.

    8 1 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Widać jaki inteligent jeżeli daje się łapać na tak prostackie triki

    Ty raczej martw się o siebie, temu inteligentowi to ty możesz z ręki jeść.

    6 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Ty raczej martw się o siebie, temu inteligentowi to ty możesz z ręki jeść.

    Taki melepeta?
    Dobrze wiedzieć jacy ci imponują :)

    1 9 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Taki melepeta?
    Dobrze wiedzieć jacy ci imponują :)

    Imponuje mi demokracja, bolszewię odrzucam. Tym się różnimy.

    Co do terminu, którym się posłużyłaś, robisz za popychadło, więc ten termin jest ci bliski.

    Poza tym ile jeszcze definicji wymyślicie na oplucie innych?

    8 1 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Imponuje mi demokracja, bolszewię odrzucam. Tym się różnimy.

    Co do terminu, którym się posłużyłaś, robisz za popychadło, więc ten termin jest ci bliski.

    Poza tym ile jeszcze definicji wymyślicie na oplucie innych?

    Bolszewią to jedzie od tych Twoich inteligentów z Bożej łaski.
    Typowi ruscy ludzie, których steruje się przekazami medialnych szczujni.

    9 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Bolszewią to jedzie od tych Twoich inteligentów z Bożej łaski.
    Typowi ruscy ludzie, których steruje się przekazami medialnych szczujni.

    Bredzisz coś, widzę że samodzielne myślenie nawet w tekstach ci nie wychodzi. Skończył się podawany tekst i już to nie ta bagietka.

    A tak teraz sama od siebie, się zastanów o czym ty piszesz.
    Albo Niemcy albo ruscy.
    Schemat Tuska na pewno bolszewickim nie jest, Wasz schemat na pewno nie jest amerykańskim nawet od Trampa, nie jest Unijnym, tym bardziej niemieckim.
    Pozostał wam jedynie bolszewizm i wzór jego współczesnej wersji w osobie Putina. Na zewnątrz się nim brzydzicie a w rzeczywistości to wasz idol i wzorzec. Gdyby Kaczyńskiego przyjmował jak Orban, to byłby wasz człowiek.

    11 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Bredzisz coś, widzę że samodzielne myślenie nawet w tekstach ci nie wychodzi. Skończył się podawany tekst i już to nie ta bagietka.

    A tak teraz sama od siebie, się zastanów o czym ty piszesz.
    Albo Niemcy albo ruscy.

    Zgodnie z głupkowatym przekazem dla ciemnych mas ludzkich w Polsce, towarzysza Tuska, raz naziści, raz bolszewicy. Ciemnota lewacka nie widzi różnicy, bo skąd, skoro to niedouczeni "ruscy ludzie" :)

    Pięknie wpadłeś w sidła swojej własnej indolencji i Tuskowego "słowa do głąbów" ;)

    11 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Zgodnie z głupkowatym przekazem dla ciemnych mas ludzkich w Polsce, towarzysza Tuska, raz naziści, raz bolszewicy. Ciemnota lewacka nie widzi różnicy, bo skąd, skoro to niedouczeni "ruscy ludzie" :)

    Pięknie wpadłeś w sidła swojej własnej indolencji i Tuskowego "słowa do głąbów" ;)

    Dalej nie wiesz o czym piszesz. Masz widzę wiedzę z przekazu a nie nauki.

    "Odzyskując niepodległość w 1918 roku mieliśmy poważne braki w wykształceniu społeczeństwa. . Spis powszechny z 1921 roku wykazał że analfabetów w tym okresie było 33 procent ogółu obywateli polskich.
    Największy odsetek analfabetów był w byłym zaborze rosyjskim, gdzie np. w województwie poleskim było ich aż 71 procent osób.
    niewiele lepiej było w Galicji.
    Najlepiej sytuacja wyglądała w zaborze pruskim gdzie odsetek analfabetów był znikomy i wynosił zaledwie 4 procent. "

    Zobacz jak się rozkłada poparcie dla PiS. Z największego analfabetyzmu PiS ma najwyższy elektorat.

    Tam jeden z drugim wiedział tyle, ile mu chciał kler powiedzieć, a mówił o posłuszeństwie, zginaniu karku i odrabianiu na plebańskim polu.
    Zapóźnienia cywilizacyjne twoich idoli są ogromne i żeby PiS zrozumiał resztę kraju, potrzebne są kolejne trzy pokolenia jego zwolenników.
    Z dnia na dzień twój Kaczyński z caratu nie stanie się mentalnie Europą XI wieku.

    9 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Dalej nie wiesz o czym piszesz. Masz widzę wiedzę z przekazu a nie nauki.

    "Odzyskując niepodległość w 1918 roku mieliśmy poważne braki w wykształceniu społeczeństwa. . Spis powszechny z 1921 roku wykazał że analfabetów w tym okresie było 33 procent ogółu obywateli polskich.
    Największy odsetek analfabetów był w byłym zaborze rosyjskim, gdzie np. w województwie poleskim było ich aż 71 procent osób.
    niewiele lepiej było w Galicji.
    Najlepiej sytuacja wyglądała w zaborze pruskim gdzie odsetek analfabetów był znikomy i wynosił zaledwie 4 procent. "

    Zobacz jak się rozkłada poparcie dla PiS. Z największego analfabetyzmu PiS ma najwyższy elektorat.

    Tam jeden z drugim wiedział tyle, ile mu chciał kler powiedzieć, a mówił o posłuszeństwie, zginaniu karku i odrabianiu na plebańskim polu.
    Zapóźnienia cywilizacyjne twoich idoli są ogromne i żeby PiS zrozumiał resztę kraju, potrzebne są kolejne trzy pokolenia jego zwolenników.
    Z dnia na dzień twój Kaczyński z caratu nie stanie się mentalnie Europą XI wieku.

    Oj znowu wpadasz we własne sidła. Ziemie odzyskane czyli wg ciebie przesiedleńcy i analfabeci to właśnie tereny poparcia Platformy Obywatelskiej. Nawet Warszawa to w 90% nadanie bolszewickie, pozostałych rdzennych Warszawiaków nakazem Stalina wysiedlano. Międzywojnie nie ma tu nic do rzeczy.
    Twoja wiedza historyczna powaliła nawet mnie, ale to tylko udowadnia, że jednak miałam rację.

    Strasznie się zamotałeś :)

    9 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Oj znowu wpadasz we własne sidła. Ziemie odzyskane czyli wg ciebie przesiedleńcy i analfabeci to właśnie tereny poparcia Platformy Obywatelskiej. Nawet Warszawa to w 90% nadanie bolszewickie, pozostałych rdzennych Warszawiaków nakazem Stalina wysiedlano. Międzywojnie nie ma tu nic do rzeczy.
    Twoja wiedza historyczna powaliła nawet mnie, ale to tylko udowadnia, że jednak miałam rację.

    Strasznie się zamotałeś :)

    Oj kochana, jesteś jeszcze bardzo świeża, nie masz pojęcia poza retoryką jedynie słusznej partii, o czym piszesz. Wystarczy czytać, dużo czytać, książek, prasy naukowej i mieć zainteresowania z poza kręgu swojego zawodu.
    A wtedy dowiesz się że przesiedleńcy to uciekinierzy w dużej części
    z Warszawy (chyba nie myślisz, że Warszawa zasnęła w domach),
    nowi mieszkańcy tych ziem mieszkali wespół w ówczesnymi mieszkańcami, zanim tamtych zapakowano do wagonów i wywieziono do Niemiec. Nowi przyjęli zwyczaje i retorykę starych.
    Nie zabrali ze sobą palenisk i kurnych chat. Weszli na gotowe do urządzonych domów i mieszkań.
    Zmienili swoje życie. Mieszkałem u człowieka w Karpaczu spod Gdowa, ale już nie mówił w gwarze małopolskiej i nie szedł na pole,
    jego życie i mentalność, już też nie była skąd pochodził.

    A co do nadania bolszewickiego Ww Warszawie, to z takiego nadania jest rodzina Kaczyńskich. Plączesz się w tym krętactwie.

    10 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Oj kochana, jesteś jeszcze bardzo świeża, nie masz pojęcia poza retoryką jedynie słusznej partii, o czym piszesz. Wystarczy czytać, dużo czytać, książek, prasy naukowej i mieć zainteresowania z poza kręgu swojego zawodu.
    A wtedy dowiesz się że przesiedleńcy to uciekinierzy w dużej części
    z Warszawy (chyba nie myślisz, że Warszawa zasnęła w domach),
    nowi mieszkańcy tych ziem mieszkali wespół w ówczesnymi mieszkańcami, zanim tamtych zapakowano do wagonów i wywieziono do Niemiec. Nowi przyjęli zwyczaje i retorykę starych.
    Nie zabrali ze sobą palenisk i kurnych chat. Weszli na gotowe do urządzonych domów i mieszkań.
    Zmienili swoje życie. Mieszkałem u człowieka w Karpaczu spod Gdowa, ale już nie mówił w gwarze małopolskiej i nie szedł na pole,
    jego życie i mentalność, już też nie była skąd pochodził.

    A co do nadania bolszewickiego Ww Warszawie, to z takiego nadania jest rodzina Kaczyńskich. Plączesz się w tym krętactwie.

    Zapewne :) Mieszkali razem zanim ich wagonami do Niemiec wywieźli a paleniska i zagrody nowym przesiedleńcom ze wschodu podniosło wykształcenie i zmieniło światopogląd z kresowych na nowoczesne magisterskie zachodnie :)

    O jakim Gdowie i Małopolsce Ty znowu nawijasz? Przecież podzieliłeś wykształconych wg mapy poparcia PiSu.

    Zgadza się, że rodzina Kaczyńskich przybyła też ze wschodu. Jak widzisz sam się plątasz w zeznaniach i sam siebie podważasz :)

    8 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Zapewne :) Mieszkali razem zanim ich wagonami do Niemiec wywieźli a paleniska i zagrody nowym przesiedleńcom ze wschodu podniosło wykształcenie i zmieniło światopogląd z kresowych na nowoczesne magisterskie zachodnie :)

    O jakim Gdowie i Małopolsce Ty znowu nawijasz? Przecież podzieliłeś wykształconych wg mapy poparcia PiSu.

    Zgadza się, że rodzina Kaczyńskich przybyła też ze wschodu. Jak widzisz sam się plątasz w zeznaniach i sam siebie podważasz :)

    Udajesz czy ..... nie chce być niegrzeczny. Wielkopolska, Gdańsk Kaszubi Mazurzy , wszyscy są przesiedlencami?
    Wykazałem ze przyszli różni, ale przejęli miejscową kulturę stad jak sobie poczytasz ich religijność nie ma nic wspólnego z ta która wynieśli ze swoich miejscowości , kumasz?

    10 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    bono napisał/a:

    Udajesz czy ..... nie chce być niegrzeczny. Wielkopolska, Gdańsk Kaszubi Mazurzy , wszyscy są przesiedlencami?
    Wykazałem ze przyszli różni, ale przejęli miejscową kulturę stad jak sobie poczytasz ich religijność nie ma nic wspólnego z ta która wynieśli ze swoich miejscowości , kumasz?

    A kto mówi, że wszyscy? Ty. Mapę Ci mam wrzucić?
    Proszę.

    zdjecie

    Znowu religię zaczynasz wrzucać do tego kotła bo nic innego Ci nie zostało?

    Masz i nie grzesz więcej

    zdjecie

    8 Cytuj
  • 19 lis 2018
    Bagietka napisał/a:

    Zabawa na podsłuchy trwa

    https://niezalezna.pl/246200-nowe-tasmy-z-sowy-i-przyjaciele-gras-do-kumpli-nie-oplaca-sie-produkcja-narkotykow-tylko-vat

    Znowu pisiorki próbują zrobić z nas idiotów.... Jak poszły taśmy Morawieckiego w październiku to były to według PiSu "odgrzewane kotlety"....
    A teraz przy aferze KNF kolejne nagrania z Sowy to już BAAARDZO WAAAŻNA rzecz.......

    8 Cytuj
  • Beata 19 lis 2018
    t-34 napisał/a:

    Znowu pisiorki próbują zrobić z nas idiotów.... Jak poszły taśmy Morawieckiego w październiku to były to według PiSu "odgrzewane kotlety"....
    A teraz przy aferze KNF kolejne nagrania z Sowy to już BAAARDZO WAAAŻNA rzecz.......

    Ważna, gdyż od niedawna działa Komisja Sejmowa w sprawie zezwolenia przez polityków Platformy i PSL na kradzieże VAT.

    1 8 Cytuj
  • 19 lis 2018

    No w sumie tak.... w końcu chodzi o PO..... Gdy chodzi o PiS to kotleciki......... (odgrzewane zresztą) Normalnie jak Walker dawno temu.......

    9 Cytuj
  • 19 lis 2018

    Dlaczego skazano mechanika za 10 zł ???
    Bo w Polsce za 10 zł to można 10 banków kupić...... (wiem, nie ten temat ale nie mogłem się powstrzymać)

    11 Cytuj
  • 20 lis 2018

    W Moskwie przychodzi przedstawiciel Putina do właściciela banku i składa mu propozycję nie do odrzucenia, czyli udziały w zyskach firmy w zamian za święty spokój. Wszyscy na to idą.

    Taki sam scenariusz zastosowali rządzący w Polsce,
    i tu zaskoczenie, właściciel nie przyjął propozycji i tu szok w szeregach partii (mafii), bo właściciel nie dość, że nie przyjął propozycji ochrony w zamian za strumień płynących co miesiąc pieniędzy, to jeszcze beneficjenta nagrał.

    I mamy przekaz ze źródła prawdy -TVP info:
    A to złodziej ten właściciel banku, kapuś, tajny współpracownik
    ( w 18 roku życia), krwiopijca i wyzyskiwacz, robił kasę na nieszczęściu ludzi i jeszcze się stawia partii rządzącej która wyciąga do niego pomocną dłoń.
    We Włoszech, wszyscy na to idą w Rosji też, tylko w Polsce jakaś menda ma swoje zdanie.

    10 2 Cytuj
  • Beata 20 lis 2018
    bono napisał/a:

    W Moskwie przychodzi przedstawiciel Putina do właściciela banku i składa mu propozycję nie do odrzucenia, czyli udziały w zyskach firmy w zamian za święty spokój. Wszyscy na to idą.

    Taki sam scenariusz zastosowali rządzący w Polsce,
    i tu zaskoczenie, właściciel nie przyjął propozycji i tu szok w szeregach partii (mafii), bo właściciel nie dość, że nie przyjął propozycji ochrony w zamian za strumień płynących co miesiąc pieniędzy, to jeszcze beneficjenta nagrał.

    I mamy przekaz ze źródła prawdy -TVP info:
    A to złodziej ten właściciel banku, kapuś, tajny współpracownik
    ( w 18 roku życia), krwiopijca i wyzyskiwacz, robił kasę na nieszczęściu ludzi i jeszcze się stawia partii rządzącej która wyciąga do niego pomocną dłoń.
    We Włoszech, wszyscy na to idą w Rosji też, tylko w Polsce jakaś menda ma swoje zdanie.

    Bzdury piszesz jak zwykle.
    Nie słyszałam by w TVP Info ktoś bronił Chrzanowskiego. Właśnie dałeś dowód na to jak znasz temat.
    A przejmowanie banków za symboliczną złotówkę jest standardem na całym świecie by chronić klientów.
    Różnica jest taka, że za PO strumień pieniędzy publicznych popłynął by ratując bank i pozostawiając jego właściciela na swoim miejscu a obecnie Czarnecki straci swój bank tak jak to być powinno.

    Widzę, że nic nie rozumiesz.

    1 11 Cytuj

Odpowiedz