Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 6 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Czyli co robimy? Pakujemy się bo Seneka znów krwawi, Bono wyłącza światło a czołg twierdzi, że dno i metr mułu. No to co robimy? Powrzucacie fakenewsów i reszta ma sobie żyły podciąć? Nie panowie pachołkowie - mam w dupie wasze ujadanie.

    Ty w to wierzysz a w to ?
    http://www.grzechy-platformy.org/cyfryzacja-panstwa/

    A PO to gnoje narobiły dziadostwa to oczywiste, nie ma co się nawet nad nimi pastwić i kopać leżącego.

    Tutaj tylko nieśmiało (jeśli można bo nie chciał bym się narażać) , znalazłem materiał że coś tam do końca nie wyszło. To był i tak wielki sukces, ale oczekiwania były większe. I ja przepraszam, że coś takiego mi w ręce wpadło, piszę o sukcesie ale nie 100% tylko o sukcesie 99%. Ja tylko o tym 1% i z góry za to przepraszam.

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2019

    Tu dedykacja dla wybrańców:
    https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

    2 Cytuj
  • 6 kwi 2019
    bono napisał/a:

    A PO to gnoje narobiły dziadostwa to oczywiste, nie ma co się nawet nad nimi pastwić i kopać leżącego.

    a dlaczego nie? Mowa nie o kopaniu i pastwieniu ale rozliczaniu. Wyjęli społeczeństwu 8 lat z życiorysu na zielonej wyspie bez pracy lub na umowach śmieciowych, równolegle kradnąc pieniądze których podobno nie było. Hola nie tak prosto z pastwieniem. Trzeba dać im żyć aby móc rozliczyć. Nie tak prosto przejść do porządku następnego, do naprawy i poprawy. Wskazać i skazać, dać żyć po to aby kolejnym nie przyszło do głowy np.zadłużyć Raciechowice, a następnie np Myślenice, Pcim itd. Dlatego trzeba piętnować, pokazać co grozi gdy wydaje się, że "wolno wszystko" bezkarnie zwłaszcza gdy chodzi o moje, nasze pieniądze.

    2 Cytuj
  • 6 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Tu dedykacja dla wybrańców:
    https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

    Tak Ci się marzy?

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2019
    taki_gość napisał/a:

    Tak Ci się marzy?

    Nie zrozumiałem pytania.

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    a dlaczego nie? Mowa nie o kopaniu i pastwieniu ale rozliczaniu. Wyjęli społeczeństwu 8 lat z życiorysu na zielonej wyspie bez pracy lub na umowach śmieciowych, równolegle kradnąc pieniądze których podobno nie było. Hola nie tak prosto z pastwieniem. Trzeba dać im żyć aby móc rozliczyć. Nie tak prosto przejść do porządku następnego, do naprawy i poprawy. Wskazać i skazać, dać żyć po to aby kolejnym nie przyszło do głowy np.zadłużyć Raciechowice, a następnie np Myślenice, Pcim itd. Dlatego trzeba piętnować, pokazać co grozi gdy wydaje się, że "wolno wszystko" bezkarnie zwłaszcza gdy chodzi o moje, nasze pieniądze.

    Taki fragment z Tuwima mi się spodobał i z Tobą się nim
    dzielę, ale to dotyczy tych z PO:

    Socjały nudne i ponure,
    Pedeki, neokatoliki,
    Podskakiwacze pod kulturę,
    Czciciele radia i fizyki,
    Uczone małpy, ścisłowiedy,
    Co oglądacie świat przez lupę
    I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
    Całujcie mnie wszyscy w dupę.

    2 Cytuj
  • 6 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Nie zrozumiałem pytania.

    Pytałem o tytuł piosenki

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2019
    taki_gość napisał/a:

    Pytałem o tytuł piosenki

    Ale on był dla wybrańców. Ciebie nie wymieniłem.
    Czujesz się wywołana do odpowiedzi?

    3 1 Cytuj
  • 6 kwi 2019

    A z tym nowym programem krowa 500 + i wieprzek 100 + to jakieś jaja ktoś sobie robi ????
    Bo to chyba nie na poważnie ?????

    1 1 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    a dlaczego nie? Mowa nie o kopaniu i pastwieniu ale rozliczaniu. Wyjęli społeczeństwu 8 lat z życiorysu na zielonej wyspie bez pracy lub na umowach śmieciowych, równolegle kradnąc pieniądze których podobno nie było. Hola nie tak prosto z pastwieniem. Trzeba dać im żyć aby móc rozliczyć. Nie tak prosto przejść do porządku następnego, do naprawy i poprawy. Wskazać i skazać, dać żyć po to aby kolejnym nie przyszło do głowy np.zadłużyć Raciechowice, a następnie np Myślenice, Pcim itd. Dlatego trzeba piętnować, pokazać co grozi gdy wydaje się, że "wolno wszystko" bezkarnie zwłaszcza gdy chodzi o moje, nasze pieniądze.

    Rzeczywiście rządy PO można porównać do stanu wojennego za komuny. Oba okresy wyjęły ludziom z życiorysu podobna ilość lat.

    Niemniej nie należy zakladac ze kolejna władza jest idealna i nie można czegoś poprawić.
    Bezkrytyczne przyjmowanie nawet najwspanialszych rządów powoduje to ze każde z takich wpadają w samozachwyt, samouwielbienie a przecie nie o to chodzi aby wpadać z jednej skrajności w druga.
    To co zamieściłem to nie próba krytyki władzy czy nawet jej funkcjonariuszy. To nawet nie przystoi i było by profanacja. To tylko taka nieśmiała wskazówka, ze swieci w swojej świętości tez się doskonalili.

    I jeżeli wszystkie raporty wskazujące braki w tej świętości będą utajniane a ci którzy do nich dojdą będą zasypywani błędami poprzedników to świętość przyjdzie za wcześnie.
    A chodzi o to aby świętośc budować w rywalizacji z równie świętym. Bo bycie lepszym od diabła to zada świętość.

    3 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    t-34 napisał/a:

    A z tym nowym programem krowa 500 + i wieprzek 100 + to jakieś jaja ktoś sobie robi ????
    Bo to chyba nie na poważnie ?????

    A mnie się program krowa 500+ i wieprzek 100+ podoba. Ekologiczny, prozdrowotny etc. I najważniejsze sfinansuje ta wstrętna UE. Głosujmy na PiS. Kupuję na razie dwie krówki [ nie mylić z byłym forumowiczem ] i pięć wieprzków z lochą. Inwestuję w przyszłość. Od jutra jako wolontariusz PiS wesprę i egzaminów będę pilnował. Jako wolontariusz, bo nie mogę dorabiać. Tak wspaniałej minister jak Zalewska pomóc należy. Szkoda, że do Brukseli swoje zdolności idzie realizować. Jeszcze te przekręty z totalnej opozycji gotowe jej sukcesy w oświacie sobie przypisać. Same plusy. Zajęcie dla emerytów, których niektórzy na przypiecki wyganiali. Zamiast skakać hop hop hop i krwawić w obronie konstytucji krówkami i wieprzkami się zajmą. I edukacja społeczeństwa wzrośnie bez tych wstrętnych nauczycieli, nierobów, coby zarabiać chcieli krocie. Przyjedzie taki mały Jarek np. z Żoliborza na wieś i nie będzie pytał cioci: " Ciociu, czy świnka ma rogi?". Świnkę 100+ zobaczy i będzie wiedział.

    3 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    bono napisał/a:

    I jeżeli wszystkie raporty wskazujące braki w tej świętości będą utajniane a ci którzy do nich dojdą będą zasypywani błędami poprzedników to świętość przyjdzie za wcześnie.
    A chodzi o to aby świętość budować w rywalizacji z równie świętym. Bo bycie lepszym od diabła to zada świętość.

    Ja Ci to już kiedyś pisałem. Masz/mamy dostęp do wiedzy poprzez media (nie ważne które) i tylko do tej wiedzy która jest podana lub ma wypłynąć, nic ponad to.
    http://www.grzechy-platformy.org/afery/infoafera/
    wadą utajnionych spraw jest to, że o jej wpływie dowiemy się po czasie.
    Na dzień dzisiejszy PO tamtym czasie zostały beznadziejne wskaźniki budżetowe. Obecnie wskaźniki te są takie którym można i nalezy zaufać.

    bono napisał/a:

    Niemniej nie należy zakladac ze kolejna władza jest idealna i nie można czegoś poprawić.
    Bezkrytyczne przyjmowanie nawet najwspanialszych rządów powoduje to ze każde z takich wpadają w samozachwyt, samouwielbienie a przecie nie o to chodzi aby wpadać z jednej skrajności w druga.

    i nikt tu nie składa pokłonów dlatego nie jestem w stanie zrozumieć Waszej (głównie z Seneką) krwawicy i podcinania żył mając przekrwione oczy. Tu chodzi o zaufanie które dano i oczekuje się tego efektów. Efekty są i nie wiem czemu mają służyć Wasze nawoływania o staczaniu się. Dane są zupełni przyzwoite.

    bono napisał/a:

    Rzeczywiście rządy PO można porównać do stanu wojennego za komuny. Oba okresy wyjęły ludziom z życiorysu podobna ilość lat.

    trochę się martwię o Ciebie. Albo Ci się dyrektor w korpo zmienił i typowo dla Ciebie śpiewasz jak kijem machają albo jesteś PO prostu konfidentem do tego z nieudolnie schowaną ironią.

    Powoli wiem też za co Seneka nienawidzi Obajtka a Ty miałeś problem z tematyką Możejek.
    Bardzo dobry art.
    https://biznes.interia.pl/gieldy/news/interes-narodowy-jest-interesem-spolki,2607695,1844
    a w szczególności mam jednośc z Obajtkiem w tym zdaniu
    "Ale jeśli organizuję spotkanie z zarządami spółek, to wymagam od prezesów, by potrafili odpowiedzieć na proste pytania. Nie zatrudniamy celebrytów, którzy nie znają wyników prowadzonych przez nich spółek, wysokości odpisów amortyzacyjnych, działań strategicznych, planów zarządzanej spółki..."
    Chyba dlatego były Andrzej z Pcimia na Obajtka nie może patrzeć, Raciechowice padły bo włodarz nie myślał jak o budżecie prywatnym a Myslenice toną w długach. W tych trzech sprawach jest wspólny mianownik : prywata, malwersacja, samowolka.

    Cytuj
  • 7 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ja Ci to już kiedyś pisałem. Masz/mamy dostęp do wiedzy poprzez media (nie ważne które) i tylko do tej wiedzy która jest podana lub ma wypłynąć, nic ponad to.
    http://www.grzechy-platformy.org/afery/infoafera/
    wadą utajnionych spraw jest to, że o jej wpływie dowiemy się po czasie.
    Na dzień dzisiejszy PO tamtym czasie zostały beznadziejne wskaźniki budżetowe. Obecnie wskaźniki te są takie którym można i nalezy zaufać.

    i nikt tu nie składa pokłonów dlatego nie jestem w stanie zrozumieć Waszej (głównie z Seneką) krwawicy i podcinania żył mając przekrwione oczy. Tu chodzi o zaufanie które dano i oczekuje się tego efektów. Efekty są i nie wiem czemu mają służyć Wasze nawoływania o staczaniu się. Dane są zupełni przyzwoite.

    trochę się martwię o Ciebie. Albo Ci się dyrektor w korpo zmienił i typowo dla Ciebie śpiewasz jak kijem machają albo jesteś PO prostu konfidentem do tego z nieudolnie schowaną ironią.

    Powoli wiem też za co Seneka nienawidzi Obajtka a Ty miałeś problem z tematyką Możejek.
    Bardzo dobry art.
    https://biznes.interia.pl/gieldy/news/interes-narodowy-jest-interesem-spolki,2607695,1844
    a w szczególności mam jednośc z Obajtkiem w tym zdaniu
    "Ale jeśli organizuję spotkanie z zarządami spółek, to wymagam od prezesów, by potrafili odpowiedzieć na proste pytania. Nie zatrudniamy celebrytów, którzy nie znają wyników prowadzonych przez nich spółek, wysokości odpisów amortyzacyjnych, działań strategicznych, planów zarządzanej spółki..."
    Chyba dlatego były Andrzej z Pcimia na Obajtka nie może patrzeć, Raciechowice padły bo włodarz nie myślał jak o budżecie prywatnym a Myslenice toną w długach. W tych trzech sprawach jest wspólny mianownik : prywata, malwersacja, samowolka.

    Z Danielem to taka sprawa, ze miał 30 lat jak został wójtem. Ktoś po prostu nie mógł znieść ze młody i nieco butny koleś wygrał z takim filozofem. :).

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ja Ci to już kiedyś pisałem. Masz/mamy dostęp do wiedzy poprzez media (nie ważne które) i tylko do tej wiedzy która jest podana lub ma wypłynąć, nic ponad to.
    http://www.grzechy-platformy.org/afery/infoafera/
    wadą utajnionych spraw jest to, że o jej wpływie dowiemy się po czasie.
    Na dzień dzisiejszy PO tamtym czasie zostały beznadziejne wskaźniki budżetowe. Obecnie wskaźniki te są takie którym można i nalezy zaufać.
    .

    To PO to banda złodziei i wymazali ludziom 9 lat z życiorysu a więc ten sam okres co stan wojenny, więc porównanie jest właściwe.
    PiS jest świetny, ale nie dlatego że PO było beznadziejne, bo gdyby tak było, bo tak to każdy partner który mniej bije żonę niż poprzednik, byłby wzorem ideału.
    PiS jest świetne mimo PO.
    Trochę się boję, że przyjąłeś złą strategię by wykazać świetność PiS.
    To obsesyjne porównywanie PiS z PO jest niedobre, bo to tak jakby rząd Kaczyńskiego z 2007 roku ciągle bazował na porównywaniu do gospodarki ze stanu wojennego i przypisywał sobie sukces wybierając porównanie patologią.
    PiS to wielki sukces bez PO. PO wymazujemy z pamięci, osądzamy winnych i wrzucamy do więzień i zamykamy temat porównań.
    Musisz budować sukces PiS wbrew PO.

    Gorzej będzie nam już z innymi partiami, które jeszcze nie rządziły,
    na takie należy jechać równo, bo te jeszcze społeczeństwu nie podpadły i tu podaj mi receptę jak obrzydzać tych innych tak żeby władza PiS była na pokolenia.

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Powoli wiem też za co Seneka nienawidzi Obajtka a Ty miałeś problem z tematyką Możejek.
    Bardzo dobry art.
    https://biznes.interia.pl/gieldy/news/interes-narodowy-jest-interesem-spolki,2607695,1844
    a w szczególności mam jednośc z Obajtkiem w tym zdaniu

    Co do Obajtka, nie znam człowieka, tak jak nie znam innych zarządzających z innych regionów Polski innymi koncernami, którym miejscowi mogli by wiele zarzucić.

    Jeżeli mamy ludzi z naszego regionu, to chwała. Nie będę zastanawiał się nad ixińskim z gminy Nowa Sól, tylko jeżeli gość jest ceniony i robi karierę, to myślę nad tym jak tą karierę przełoży na miejsce z którego pochodzi i dobrze mu w tej karierze życzę.

    1 1 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Co do Obajtka, nie znam człowieka, tak jak nie znam innych zarządzających z innych regionów Polski innymi koncernami, którym miejscowi mogli by wiele zarzucić.

    Jeżeli mamy ludzi z naszego regionu, to chwała. Nie będę zastanawiał się nad ixińskim z gminy Nowa Sól, tylko jeżeli gość jest ceniony i robi karierę, to myślę nad tym jak tą karierę przełoży na miejsce z którego pochodzi i dobrze mu w tej karierze życzę.

    Też popieram ludzi z regionu. Vivaldi powinien do Zarządu jakieś spółki trafić. Niekoniecznie do PKN. Aż się dziwię, że nie trafił. Tyle stolców obsadzono i obsadza się dalej. Tym, na których tu Vivaldi suchej nitki nie zostawia, proponowano. I to celebrytom. Coś tu nie gra. Nazwiska zostawię dla siebie, bo nocami propozycje dostawali i słowo przeciw słowu. Oj zdziwiłby się Vivaldi, zdziwił do kogo dzwonili Ci, których podziwia. Tyle Vivaldich, a do celebrytów byłych wydzwaniają

    Cytuj
  • 7 kwi 2019

    https://oko.press/fejkowe-konta-wyruszaja-na-wojne-z-nauczycielami-rozglos-nadaja-im-politycy-pis-i-prorzadowe-media/

    https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/photos/a.137368036438338/947968975378236/?type=3&theater

    Widzę ze PiS odrobił swoje lekcje i tak stara się kreować rzeczywistość, jak tylko może.

    W polsce generalnie ludzie mają straszne podejscie do protestujacych. Zamiast razem protestować by inni mieli lepiej... W koncu dojdzie wasza kolej.

    protestują rolnicy:
    "zus by placili złodzieje"
    "mercedesami jeżdża i narzekają"
    "teraz na wsi to same limuzyny"
    "traktory za miljon majo"

    protestują lekarze:
    "maja lekka prace"
    "wszyscy lekarze jakich znam są bogaci"
    "dyżury biorą na cały weekend i mają płacone za spanie"

    protestują policjanci:
    "hwdp milicja"
    "mandaty wystawiają za przejście w nocy na czerwonym"
    "bioro łapówki"
    "tylko kawe pijo i jedzo ponczki"

    protestuja nauczyciele
    "pracuja po 5 godzin dziennie"
    "pracuja po 18 h w tygodniu"
    "majo wolne wszystkie święta i wakacje"

    itd byle wszyscy mieli chu.wo.

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2019

    No jak za starej matuszki partii po prostu.... Coraz to nowy wróg ludu. A na końcu będzie "precz z preczem !!!!!"

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://oko.press/fejkowe-konta-wyruszaja-na-wojne-z-nauczycielami-rozglos-nadaja-im-politycy-pis-i-prorzadowe-media/

    https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/photos/a.137368036438338/947968975378236/?type=3&theater

    Widzę ze PiS odrobił swoje lekcje i tak stara się kreować rzeczywistość, jak tylko może.

    W polsce generalnie ludzie mają straszne podejscie do protestujacych. Zamiast razem protestować by inni mieli lepiej... W koncu dojdzie wasza kolej.

    protestują rolnicy:
    "zus by placili złodzieje"
    "mercedesami jeżdża i narzekają"
    "teraz na wsi to same limuzyny"
    "traktory za miljon majo"

    protestują lekarze:
    "maja lekka prace"
    "wszyscy lekarze jakich znam są bogaci"
    "dyżury biorą na cały weekend i mają płacone za spanie"

    protestują policjanci:
    "hwdp milicja"
    "mandaty wystawiają za przejście w nocy na czerwonym"
    "bioro łapówki"
    "tylko kawe pijo i jedzo ponczki"

    protestuja nauczyciele
    "pracuja po 5 godzin dziennie"
    "pracuja po 18 h w tygodniu"
    "majo wolne wszystkie święta i wakacje"

    itd byle wszyscy mieli chu.wo.

    dlatego nie mam konta na fejsie :-) ......czyli nie żyje :-)

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2019

    Vivaldi
    Było pytanie:
    Gorzej będzie nam już z innymi partiami, które jeszcze nie rządziły,
    na takie należy jechać równo, bo te jeszcze społeczeństwu nie podpadły i tu podaj mi receptę jak obrzydzać tych innych tak żeby władza PiS była na pokolenia.

    Ja nie znam odpowiedzi wiec zwracam się do ciebie z prośba o pomoc, ty przeważnie masz pomysły na podobne pytania.

    Cytuj
  • 7 kwi 2019

    Lubisz szukać wzorców zatem dla Ciebie odpowiedź jest jedna i nie moja to cytat : "wszyscy rodzimy się orginałami a większość z nas umiera jako kopie". Znajdź kto to powiedział. nie będzie trudno. Zastanów się nad taką odpowiedzią. :-)

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Lubisz szukać wzorców zatem dla Ciebie odpowiedź jest jedna i nie moja to cytat : "wszyscy rodzimy się orginałami a większość z nas umiera jako kopie". Znajdź kto to powiedział. nie będzie trudno. Zastanów się nad taką odpowiedzią. :-)

    Nie bardzo rozumiem dlaczego mieszasz zmarłego piętnastolatka do polityki.
    Poza tym oryginał to:
    WSZYSCY RODZIMY SIĘ JAKO ORyGINAŁY ALE WIELU UMIERA JAKO FOTOKOPIE

    Cytuj
  • 8 kwi 2019

    Wiesz Bono, ja się już nie dziwię, że nie rozumiesz. Trudno - nie Twoja wina :-)))

    Cytuj
  • 8 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Wiesz Bono, ja się już nie dziwię, że nie rozumiesz. Trudno - nie Twoja wina :-)))

    Masz 100% rację. To nie moja wina.

    Cytuj
  • 8 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Masz 100% rację. To nie moja wina.

    Tak juz jest jak prawzór słaby, to i kopia marna.

    Cytuj

Odpowiedz