Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 23 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ja przynajmniej mam kogo wysłać :-))) ale pójdę sam, bo chłopaki sobie na koszulki ponaklejają jeszcze XD a nie wiadomo czy by tym uczuć "innych" nie urazili XD, a jako ten co o normach wie dużo zatem musisz mi wytłumaczyć jak to jest : kiedyś chciałeś mi flagi i naklejki wysyłać tzn czymś się różnią te naklejki "za" i "przeciw"? Jedne są własnym zdaniem a drugie już nie? Malowanie tęczy na Matce Bożej to wg was tylko "fantazja artystyczna" a przekreślona tęcza to już godzi w uczucia? Jakieś dwie różne interpretacje socjologiczne? Powiedzże swoje nieomylne zdanie, mało wnoszące w temat ale za to poparte certyfikatem :-)))

    to było mocno zaczepne. Tobie się nudzi jak gejowi w dniu kobiet czy co, że takie farmazony już piszesz? Co to miało być? Otwarcie prowokacyjne? Cały ten temat wrzucony słaby od haseł po naklejki. Poziomu nie trzymasz.

    Po pierwsze nic nie muszę.
    Po drugie tematykę LGBT jak zawsze zaczynasz Ty, ponieważ jak już kiedyś wspominałem jest to jedyny Twój punkt zaczepienia wobec mnie.
    Po trzecie - już pisałem, abyś nie stosował wobec mnie sformułowań "Wy" i liczby mnogiej. Nie reprezentuje liczby mnogiej. Może porozmawiaj ze swoim synkiem, studentem UE, który jest taki biegły w sprawach gejów na temat czym jest jednostka i zbiorowość? Na I roku mają przedmioty humanizujące typu filozofia, psychologia to ci pomoże w razie gdyby wiedza wyniesiona z Twojej Alma Mater Economica była niekompletna.

    A po czwarte - wrzuciłem prosty artykuł z medium prawicowego (!), który opisuje skandaliczne zachowanie posłów PiS wobec równie skandalicznego hasła, które dla wielu Polaków ma bardzo negatywne zabarwienie. Jak zwykle zamiast albo przemilczeć, albo skomentować pojawiasz się Ty i za wszelką cenę próbujesz rozmyć clue dyskusji - vide LGBT i tematyka Róży Thun (której prywatnie nie znoszę, bo jest niekompetentna).
    Jak bono powiedział - to jest religia - nie ma z Tobą żadnej dyskusji, jesteś wtóry, nudny, niedouczony, zakompleksiony, neurotyczny i połowa MCE, w tym m.in środowisko nauczycielskie kręci bibę z tych Twoich forumowych omnipotencji. Jesteś specjalistą od ekonomii, podatków, polityki, historii, stosunków międzynarodowych, biologii i genetyki, ecommerce, polityki lokalnej, dziennikarstwa, regionalnych izb obrachunkowych, samochodów, budownictwa - no Leonardo Da Vinci po lokalnej szkółce.

    7 1 Cytuj
  • 24 lip 2019
    Strozaninek napisał/a:

    jesteś wtóry, nudny, niedouczony, zakompleksiony, neurotyczny i połowa MCE, w tym m.in środowisko nauczycielskie kręci bibę z tych Twoich forumowych omnipotencji. Jesteś specjalistą od ekonomii, podatków, polityki, historii, stosunków międzynarodowych, biologii i genetyki, ecommerce, polityki lokalnej, dziennikarstwa, regionalnych izb obrachunkowych, samochodów, budownictwa - no Leonardo Da Vinci po lokalnej szkółce.

    Czyli lokalny przygłup.

    9 2 Cytuj
  • 24 lip 2019

    Uuuuuu ależ napięcie wyczuwam, zaległości masz? :-) Kiedyś myślałem, że faktycznie nie Wy, że tylko w TVP pokazują wybiórczo innych inaczej ale niestety myliłem się. Co wpis zaczynasz o bąbelkach, to niesamowite jak mocno cię uwiera ta selekcja naturalna. Nie możesz się wręcz uwolnić od tematu bąbelków choć sam wrzucasz co rusz. Co wpis o niedouczeniu jedni z historii inni z innych przedmiotów, jeszcze inni lokalnie. Wy to już tak macie? Z każdym krokiem chodzicie i powtarzacie sobie: to nie ja jestem inny to świat jest głupszy, brzydszy, niedouczony, wtóry, nudny, zakompleksiony, neurotyczny..... :-) ...... potrzebujesz tego to trudno? Jeśli faktycznie potrzebujesz notorycznej adoracji jak kobita to jesteś mądry, piękny, super wykształcony (i to nie lokalnie), orginalny, dowcipny, cudowny bez kompleksów no i jak wpis wyżej wskazał spokój ducha aż bije od ciebie blaskiem :-) ..... lepiej ci już czy kwiatka Ci jeszcze kupić? Róża może być?
    Wpis pokazał, że masz dobrą pamięć ale pamiętaj dobra pamięć nie jest gwarantem dobrych wspomnień.....ogólnie mocno jest widoczna wasza prowokacja od jakiegoś czasu niestety i tutaj na forum dotarła a ja faktycznie myślałem, że chociaż ty zaprezentujesz poziom.
    ......wrzuciłeś temat to zapytam : kto cie do wyborów poprowadzi, bo w emocjach nogami aż tuptałeś, że Wiosna nadchodzi, że tuż tu, w zimie miała nadejść a teraz wsparcia szukasz na ..... kresy.pl, byle co byle wrzucić XD grubo. I tym się wpisałeś w lożę szyderców :-(

    Pogadaj z kolegą z loży bo przyleciał od razu. Han Solo yyyy tzn Han Bono i 9 parseków ze Splitu do Myślenic :-))) będziecie sobie razem malować wasze obrazki, ty dobierzesz kolory a on będzie koloryzował :-))) życzę wam w loży szczęścia i spełnienia marzeń o jakimś własnym kraju, będzie on na pewno chyba idyllą. Jeden nieskończenie mądry "fachofiec" drugi europejski baaaa światowy luzak......wspólnym owocem byłby raj na ziemi :-)))

    2 8 Cytuj
  • 24 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Uuuuuu ależ napięcie wyczuwam, zaległości masz? :-) Kiedyś myślałem, że faktycznie nie Wy, że tylko w TVP pokazują wybiórczo innych inaczej ale niestety myliłem się. Co wpis zaczynasz o bąbelkach, to niesamowite jak mocno cię uwiera ta selekcja naturalna. Nie możesz się wręcz uwolnić od tematu bąbelków choć sam wrzucasz co rusz. Co wpis o niedouczeniu jedni z historii inni z innych przedmiotów, jeszcze inni lokalnie. Wy to już tak macie? Z każdym krokiem chodzicie i powtarzacie sobie: to nie ja jestem inny to świat jest głupszy, brzydszy, niedouczony, wtóry, nudny, zakompleksiony, neurotyczny..... :-) ...... potrzebujesz tego to trudno? Jeśli faktycznie potrzebujesz notorycznej adoracji jak kobita to jesteś mądry, piękny, super wykształcony (i to nie lokalnie), orginalny, dowcipny, cudowny bez kompleksów no i jak wpis wyżej wskazał spokój ducha aż bije od ciebie blaskiem :-) ..... lepiej ci już czy kwiatka Ci jeszcze kupić? Róża może być?
    Wpis pokazał, że masz dobrą pamięć ale pamiętaj dobra pamięć nie jest gwarantem dobrych wspomnień.....ogólnie mocno jest widoczna wasza prowokacja od jakiegoś czasu niestety i tutaj na forum dotarła a ja faktycznie myślałem, że chociaż ty zaprezentujesz poziom.
    ......wrzuciłeś temat to zapytam : kto cie do wyborów poprowadzi, bo w emocjach nogami aż tuptałeś, że Wiosna nadchodzi, że tuż tu, w zimie miała nadejść a teraz wsparcia szukasz na ..... kresy.pl, byle co byle wrzucić XD grubo. I tym się wpisałeś w lożę szyderców :-(

    Pogadaj z kolegą z loży bo przyleciał od razu. Han Solo yyyy tzn Han Bono i 9 parseków ze Splitu do Myślenic :-))) będziecie sobie razem malować wasze obrazki, ty dobierzesz kolory a on będzie koloryzował :-))) życzę wam w loży szczęścia i spełnienia marzeń o jakimś własnym kraju, będzie on na pewno chyba idyllą. Jeden nieskończenie mądry "fachofiec" drugi europejski baaaa światowy luzak......wspólnym owocem byłby raj na ziemi :-)))

    Jak zwykle nie na temat, urojenia wykształciucha z Myślenic. Na temat swojej rodziny uzewnętrzniasz się Ty i piszesz w samych superlatywach. No cóż, ptaszki na Rakowickiej ćwierkają, że bombelek nie jest orłem i sokołem, a ptaszki w Mce ćwierkają, że bombelek nr. 2 także raczej nim nie jest.

    Wracając do tematu, który rozpocząłem:

    https://www.wykop.pl/link/5058483/elblag-ukrainiec-wyrwal-i-zniewazyl-polska-flage-z-ronda-obroncow-birczy/

    https://www.wykop.pl/link/5058585/24-07-1944-ukraincy-z-batalionu-ss-galizien-rozstrzelali-72-polakow/

    A teraz dalej popieraj bezczynność gdy nam się pluje w twarz. Pzdr.

    5 2 Cytuj
  • 24 lip 2019

    Ależ cię boli selekcja naturalna :-))) zacietrzewiłeś i nic tylko w kółko o czyiś dzieciach i to pogardliwie. Nic nic z tego nie wynika tylko prowokacja. Powtarzaj sobie dalej, że jesteś wzorem wśród najlepszych, wśród tych, wśród tamtych, wśród dzieci, wśród dorosłych ..... tylko po co? Kastingu oczekujesz? Poklepania po ramieniu? Pogłaskania po główce?

    Tutaj https://www.wykop.pl/wpis/13537361/facet-moze-nie-miec-reki-nie-miec-nogi-byle-nie-by/ ptaszki ćwierkają, że chłop może nie mieć ręki ani nogi byleby nie był kaleką i bez Twojego poziomu wykształcenia nie umiem tego zrozumieć, możesz mi wytłumaczyć o co autorowi chodzi?

    A w temacie który wykopałeś na kresach.pl to mnie zastanawia dlaczego nie rwałeś włosów z głowy i targałeś szat kiedy funkcjonowały (za ówczesnym przyzwoleniem) "polskie obozy zagłady". Wtedy Cię nie było teraz się uruchomiłeś i prowokujesz na forum?

    Ty weź sobie kup kilka sztuk
    https://www.e-kolorowanki.eu/kolorowanki-dla-doroslych/ rozładujesz emocje razem z Bonem, dobierzesz odpowiednie kolory i podkolorujecie świat. Może wyjdzie wam jakiś raj na ziemi. Któż to może uczynić jak nie loża szyderców w trójcy Ty/Bono/Seneka. Od razu się dogadajcie co po kim zostanie w tym raju XD a jak już stworzycie idyllę to dajcie wtedy znać.

    1 8 Cytuj
  • 24 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ależ cię boli selekcja naturalna :-))) zacietrzewiłeś i nic tylko w kółko o czyiś dzieciach i to pogardliwie. Nic nic z tego nie wynika tylko prowokacja. Powtarzaj sobie dalej, że jesteś wzorem wśród najlepszych, wśród tych, wśród tamtych, wśród dzieci, wśród dorosłych ..... tylko po co? Kastingu oczekujesz? Poklepania po ramieniu? Pogłaskania po główce?

    Tutaj https://www.wykop.pl/wpis/13537361/facet-moze-nie-miec-reki-nie-miec-nogi-byle-nie-by/ ptaszki ćwierkają, że chłop może nie mieć ręki ani nogi byleby nie był kaleką i bez Twojego poziomu wykształcenia nie umiem tego zrozumieć, możesz mi wytłumaczyć o co autorowi chodzi?

    A w temacie który wykopałeś na kresach.pl to mnie zastanawia dlaczego nie rwałeś włosów z głowy i targałeś szat kiedy funkcjonowały (za ówczesnym przyzwoleniem) "polskie obozy zagłady". Wtedy Cię nie było teraz się uruchomiłeś i prowokujesz na forum?

    Ty weź sobie kup kilka sztuk
    https://www.e-kolorowanki.eu/kolorowanki-dla-doroslych/ rozładujesz emocje razem z Bonem, dobierzesz odpowiednie kolory i podkolorujecie świat. Może wyjdzie wam jakiś raj na ziemi. Któż to może uczynić jak nie loża szyderców w trójcy Ty/Bono/Seneka. Od razu się dogadajcie co po kim zostanie w tym raju XD a jak już stworzycie idyllę to dajcie wtedy znać.

    Potrafisz sobie wyobrazić sytuacje, że ludzie czasem nie maja czasu pisać na forum i potrzeby komentować każdego zdarzenia - to w opozycji do Ciebie, bo Ty jesteś w każdym temacie. Co już nawet osoby o których można powiedzieć, że maja podobne poglądy jak Ty (taki gość) zauważają.

    Nadal brak jasnego potępienia beznadziejnego zachowania PiSiorow to jedziemy dalej z Ukrainą.

    https://www.wykop.pl/link/5015431/banderowiec-zabil-mame-na-moich-oczach-irena-kozlicka/

    https://www.wykop.pl/link/5040379/11-lipca-1943-roku-miala-miejsce-krwawa-niedziela-na-wolyniu/

    https://www.wykop.pl/link/5044573/14-07-1943-oddzialy-ukrainskiej-powstanczej-armii-dokonaly-zbrodni-w-kolodnie/

    Vivaldii to taki rycerz jak ci Panowie http://www.only4men.pl/o-nas.html

    Tylko ze dla PiSu. Niestety na giermka Kaczyńskiego nie masz szans ;).

    5 1 Cytuj
  • 24 lip 2019

    odpowiadam Ci wprost:
    https://twitter.com/PrawyPopulista/status/1101561657619369984

    i pytam gdzie byłeś wtedy? No coś ty nie znalazłeś wtedy takiego info?

    oraz powtarzam : dobra pamięć nie gwarantuje dobrych wspomnień :-)))

    prowokuj, prowokuj oddzielnie,prywatnie, osobno i razem w kupie ze swoimi, już się tu wpisałeś i zadeklarowałeś udział w loży gównonewsów, co przekreśliło całą resztę którą wykreowałeś XD ...... trudno, bez mocnych podstaw ludzie się gubią, zmieniają twarz, wmawiają sobie idealizm. Cienko, słabo i chwiejnie.

    1 6 Cytuj
  • 24 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    odpowiadam Ci wprost:
    https://twitter.com/PrawyPopulista/status/1101561657619369984

    i pytam gdzie byłeś wtedy? No coś ty nie znalazłeś wtedy takiego info?

    oraz powtarzam : dobra pamięć nie gwarantuje dobrych wspomnień :-)))

    prowokuj, prowokuj oddzielnie,prywatnie, osobno i razem w kupie ze swoimi, już się tu wpisałeś i zadeklarowałeś udział w loży gównonewsów, co przekreśliło całą resztę którą wykreowałeś XD ...... trudno, bez mocnych podstaw ludzie się gubią, zmieniają twarz, wmawiają sobie idealizm. Cienko, słabo i chwiejnie.

    Gdzie byłem? Pewnie gdzieś byłem ja nie Jezus, nie jestem wszędzie :) i nie mam tez takiej potrzeby. Standardowo odpowiadasz na wrzucony temat tylko tak chcesz prowadzić dyskusje, żeby bronić pisu i broń Boże żeby nie wyszło ze coś spieprzyli.

    Właśnie dzięki takiemu postępowaniu na tym forum już mało kto się udziela.

    PS. A może byłem na urlopie i jechałem 12h godzin do Chorwacji żeby wypoczywać jedząc kiełbaski z Lidka? Tego nie wiesz :)

    Pisz pisz. Przynajmniej wiem, ze pasuje ci zgoda na brak szacunku wobec narodu polskiego

    5 1 Cytuj
  • 24 lip 2019

    kiełbaski zaszkodziły? a może wafelki czekoladowe? tamtego nie widziałeś ale inny wątek na kresach dostrzegłeś. Wzrok masz wybiórczy.....i nie tylko XD ....dopowiadasz sobie jakieś frazesy. Wmawiać sobie możesz cokolwiek chcesz. Jesteś w loży i pogrzebałeś całą resztę.
    Aaaaaa i jeszcze nie użyłeś tego co zawsze : "Spyra ty nawet ironii nie wyłapałeś, beke tu mamy a Ty na poważnie to forum odbierasz" ..... tak działałeś tuż przed utratą gruntu :-)

    1 6 Cytuj
  • 24 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    kiełbaski zaszkodziły? a może wafelki czekoladowe? tamtego nie widziałeś ale inny wątek na kresach dostrzegłeś. Wzrok masz wybiórczy.....i nie tylko XD ....dopowiadasz sobie jakieś frazesy. Wmawiać sobie możesz cokolwiek chcesz. Jesteś w loży i pogrzebałeś całą resztę.
    Aaaaaa i jeszcze nie użyłeś tego co zawsze : "Spyra ty nawet ironii nie wyłapałeś, beke tu mamy a Ty na poważnie to forum odbierasz" ..... tak działałeś tuż przed utratą gruntu :-)

    Nie no, wiesz ja nie mam pracy, że siedzę i czekam na wezwanie, wiec nigdy ci w tym nie dorównam. Jednak prawda jest prosta - dla ciebie banderowskie hasło to nie problem. I dobrze. Przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia.

    3 1 Cytuj
  • 30 lip 2019

    E czepiają się do Kuchcińskiego że lata samolotem. A kiedy ma latać, jak nie będzie miał samolotu?
    Ma samolot to lata, każdy by latał.
    Ten przynajmniej lata bezpiecznie, bo sprawili sobie nowe samoloty, żeby im się nic nie stało.
    Poprzednicy też latali tylko na starych klonkach i później taki Miler lądował na drzewie, aby zamortyzować spotkanie z lądowiskiem.
    Tusku też latał ale jakimiś wojskowymi hiszpańskimi Casami.
    Dziady z nich straszne były i skąpcy.
    Niby kradli, to powinni się zaopatrzyć w sprzęt, a latali na pożyczanych samolotach.
    Nie wiem co z tą kasą robili, bo Tusku posiadłości nie ma ani wyspy na oceanie a z Ambera kasa była, i jakoś tak się rozeszła.
    U tych ten Skok pomógł im w w wyborach, to przynajmniej z tych miliardów jakaś korzyść była. A chłopcy chociaż racjonalnie kasę wydają, bo i posiadłości przybywa i wyżera jest lepsza od dych śmierdzących zamrażarką ośmiorniczek. (Pojechali by do Chorwacji i zjedli by świeże z morza i wydali by tyle samo.)
    Lubię tych obecnie, bo maja smykałkę do kasiory, lubią luksusowe życie i korzystają z okazji bycia bogatymi.

    4 4 Cytuj
  • 31 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    rozładujesz emocje razem z Bonem, dobierzesz odpowiednie kolory i podkolorujecie świat. Może wyjdzie wam jakiś raj na ziemi. Któż to może uczynić jak nie loża szyderców w trójcy Ty/Bono/Seneka. Od razu się dogadajcie co po kim zostanie w tym raju XD a jak już stworzycie idyllę to dajcie wtedy znać.

    Szyderca to człowiek inteligentny,
    Hucpiarz.
    » Kawalarz.
    » Zgrywus.
    » Śmieszek.
    » Satyryk.
    » Osoba komentująca coś w sposób zgryźliwy i uszczypliwy dla odbiorcy.
    » Naśladowca.
    » Pogardliwy prześmiewca.
    » Cięty język.
    » Parodysta.

    To coś odwrotnego niż tępota, ograniczenie, ciemnota, zacofanie.

    np.TVP, zamknęło dostęp do wizji tej grupie ludzi i zastąpili ich rozrywką dla mniej wymagających:
    Świerzyński i pochodne.
    Tych ludzi (mniej wymagających) zawsze było więcej, stąd łatwość podporządkowania mas przez różnych uzurpatorów cywilnych czy religijnych.

    3 Cytuj
  • 31 lip 2019
    bono napisał/a:

    To coś odwrotnego niż tępota, ograniczenie, ciemnota, zacofanie.

    Tych ludzi (mniej wymagających) zawsze było więcej, stąd łatwość podporządkowania mas przez różnych uzurpatorów cywilnych czy religijnych.

    Ale tą retorykę stosujecie 3 lata. Ty dalej swoje o ciemnocie, o zacofaniu, tępocie itd a cyfry swoje. Może jednak faktycznie więcej wymagaj......zaproponuje jak zwykle czyli zacznij od siebie. Nie pozoruj wyglądu i działania a zacznij działać.

    Wiesz, czytaliśmy wszyscy o lotach....w jakim celu komentujesz newsy dnia dzisiejszego?
    Powoli układasz się na jesień? To już czas? Wtrąciłeś z 5 starych tematów i czekasz który zaskoczy? Przecież zdajesz sobie sprawę jaki będzie wynik na jesień w obecnej sytuacji opozycji :-) chcesz to wpisami o ośmiorniczkach zmienić? Nie poruszyłeś tematu lekarstw a jest na topie XD a ruszasz jakieś stare gównonewsy.

    4 Cytuj
  • 31 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ty dalej swoje o ciemnocie, o zacofaniu, tępocie itd a cyfry swoje. Może jednak faktycznie więcej
    chcesz to wpisami o ośmiorniczkach zmienić? Nie poruszyłeś tematu lekarstw a jest na topie XD a ruszasz jakieś stare gównonewsy.

    O lekarstwach nie piszę, bo temat zdrowia nie jest hobby tego rządu.
    Hobby tego rządu to Martyniuk- gwiazda europejska.
    Co do ośmiorniczek..... zdezaktualizowała się ich wartość, obecnie rządzący na taką taniochę nie lecą, wolą tacę dziczyzny za grubą kasę.
    Te wszystkie rządowe Skody, pożyczane od lotu samoloty, śmigłowce rządowe z ZSRR, już nie są w modzie. Skromność odchodzi do lamusa. Czas na wypasione wszystko- auta, hotele, samoloty, śmigłowce i dobra wyżera.

    4 Cytuj
  • 31 lip 2019

    Widzę, że już się jesień zbliża i rany się pootwierały. Znów krwawisz byle czym :-)
    A powiedz mi jest ktoś w stanie to przebić?
    http://www.grzechy-platformy.org/wlasne-interesy/

    http://www.grzechy-platformy.org/afery-obyczajowe/

    i tak będziesz pieprzył jak 5 lat temu? Wystarczy cofnąć się w wątki i cytować, nawet nie ma potrzeby czegoś nowego klikać. Ty w kółko gadasz tak samo. Tak jakbym czytał te wątki od 1 strony :-) ....... to ma być ta ścieżka do jesieni?

    7 Cytuj
  • 31 lip 2019

    [cytat=Vivaldi

    i tak będziesz pieprzył jak 5 lat temu? Wystarczy cofnąć się w wątki i cytować, nawet nie ma potrzeby czegoś nowego klikać. Ty w kółko gadasz tak samo. Tak jakbym czytał te wątki od 1 strony :-) ....... to ma być ta ścieżka do jesieni?[/cytat]

    Nie będę Cibie kopiował. Nie jesteś dla mnie wzorcem, wręcz odwrotnie,
    taki -co
    chodzi po mieście nawiedzeniec istny
    Żadnej ci z niego nie ma korzyści
    Ani nie sprzeda ani nie kupi
    Tylko coś pieprzy jak jaki głupi.

    Pieprzysz w kółko o PO. A co mnie PO obchodzi, wykastruj ich lub co tam chcesz. Co mnie twój stosunek do PO obchodzi. Tak jak mnie nie obchodzi twój stosunek do zboczeńców z poza kościoła.
    To że ktoś był dewiantem ma przykrywać grzech obecnie rządzących?
    Kochany to nie moja moralność, jak widzisz ja aż takiej wiary nie posiadam. Krytykuje równo, kościół i rządzących. Nie będę robił za klakiera, bo niby dlaczego? Mam swoje ideały i ich się trzymam, nie będzie mi w twarz pluł ani gość z PO ani z PiS, ani z kościoła. Tak mam. Chyba więc błądzę. Powinienem przyjąć dewiacje które mają miejsce i przytakiwać. Czy tak?
    Mam w dupie PO, PiS i innych dewiantów, ja chcę aby zło nazywać złem, a nie pieprzyć że tamci robili gorzej.
    Tamci są historią i przestań pieprzyć o tych którzy na bieżące wydarzenia rządowe nie mają wpływu.
    No może ty też jesteś dewiantem i taka namiętność do jednych cię naszła....., ale to już pozostawmy osądowi- Najwyższego.

    5 1 Cytuj
  • 31 lip 2019

    -A przy okazji pytanie:
    Które Państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?

    -Państwo Kuchcińscy!

    8 1 Cytuj
  • 31 lip 2019

    I już czuję, że Vivaldi napisze:

    Tusk też tak latał.
    (a miało być prawo i sprawiedliwie), tzn. że Tusk jest wzorcem do naśladowania dla obecnych elit.
    To dlaczego się go dzisiaj obraża?-to wzorzec dla obecnych elit.
    Niby nic ten prezydent UE, a jakoś ciężko obecnym przebić się przez poczekalnię.

    8 1 Cytuj
  • 1 sie 2019

    Nazwij zło złem, i nazwij dobro dobrem. Wtedy pogadamy. Na razie upuszczasz sobie kwi co rusz, łazisz i krwawisz. Co dziwne niby masz w dupie historię..... XD ...... wtedy nie krwawiłeś, dziwne. Do dzisiaj piejesz z zachwytu. Skoro było tak dobrze to dlaczego jest bez kontaktu?
    Przyhamuj z tymi głupkami, bo ostatnio przeciągasz. Sporo akceptuje, każdy swoje niech powie ale spokojnie Ci zwracam uwagę przyhamuj z góry.

    2 14 Cytuj
  • 2 sie 2019

    Błędy ble, ble, ble?

    4 2 Cytuj
  • 5 sie 2019

    Dyskusja w TV Peowiec i Pisowiec.
    Peowiec oskarża Kuchcińskiego, Pisowiec mówi, że Tusk robił to samo.
    Czekałem na to, prawdę mówiąc bo, autorytetem dla PiS stają się poprzednicy, za takie praktyki wcześniej krytykowani. Teraz okazuje się, że Tusk robił dobrze, latał rządowymi samolotami prywatnie i to jest wzór postępowania dla obecnej ekipy.
    Jak niewiele potrzeba aby kiedysiejsi wrogowie stali się wzorcem postępowania.
    Fajna ta polityka, bo po założeniu na początku maski, i późniejszym nabraniu pewności siebie gdy maska już przeszkadza i po jej zdjęciu, wszyscy wyglądają tak samo.
    Głosujmy na PiS, bo nie ma nadziei
    że ktoś coś zmieni. Wszyscy robią to samo. Po cholerę te wybory?
    Strata czasu i pieniędzy, wybory to mamienie ludzi. Niech każdy robi swoje, a administrację ograniczmy do minimum.
    Wystarczy 15 posłów którzy reprezentują 15 okręgów, muszą każde swoje tak lub nie, przegłosować ze swoim okręgiem internetowo i po temacie.
    Senat to rada legislacyjna kilku profesorów i jedziemy.

    1 Cytuj
  • 6 sie 2019

    A jesień tuż tuż. Nie oddamy Chinom Związku Radzieckiego, nie oddamy Pekinowi Kraju Rad.

    1 Cytuj
  • 6 sie 2019
    bono napisał/a:

    Pieprzysz w kółko o PO. A co mnie PO obchodzi, wykastruj ich lub co tam chcesz....Tamci są historią i przestań pieprzyć o tych którzy na bieżące wydarzenia rządowe nie mają wpływu.

    “Niezrozumienie teraźniejszości jest konsekwencją nieznajomości przeszłości" Marc Bloch

    Widzę, że na forum jesień się zbliża. Wiosna przybywała kilka razy ale olała i wyjechała to teraz jesień idzie wielkimi krokami XD , dziki żołędzie zbierają, mogę podsypać jak potrzeba :-)
    .....a leciał a nie leciał, a nisko a wysoko

    9 Cytuj
  • 6 sie 2019

    Vivaldi ty jak masz czas to siedzisz i myślisz, a jak czasu nie masz to tylko siedzisz.
    Taki wiejski filozof z ciebie.

    3 Cytuj
  • 6 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    “Niezrozumieni

    Widzę, że na forum jesień się zbliża. Wiosna przybywała kilka razy ale olała i wyjechała to teraz jesień idzie wielkimi krokami XD , dziki żołędzie zbierają, mogę podsypać jak potrzeba :-)
    .....a leciał a nie leciał, a nisko a wysoko

    Co ty powiedz. Jesteś bardzo bystry. A wiec wybory i pilnujesz aby na rządzących broń Boże słowa nie powiedzieć .
    To wspaniali ludzie ale coś im zawsze można wytknąć . Dajesz na to przyzwolenie? Czy będziesz nas nękał ?

    3 2 Cytuj

Odpowiedz