Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 10 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Przykre, ale nie macie zielonego pojęcia , kim jest Timmermans i jak wiele dla Polski zrobił. Odznaczył go nawet Prezydent Lech Kaczyński. Tyle Wasze, ile mu naubliżacie na tym forum. Nie jest on wrogiem Polski ani Węgier, lecz broni praworz\ądności. Uczciwie i stanowczo broni. Za to ludzie nie zaczadzeni PiSem są mu bardzo wdzięczni. komisja Europejska zmienia się. To naturalne po wyborach. Seneka doskonale rozeznał , w którym kierunku. Wojciechowski będzie podlegał Timmermansowi, a tematy ekologii wydają się dla Polski równie ważne niż rolnictwa. Timmermans dyplomatycznie wycofał się z linii obstrzału przez łamiący zasady rząd PiS. O praworządność zadba Jourowa, która jest z Europy niby naszej, której ponoć Timmermans nie lubi. Majstersztyk. TSUE z Jourową dokończą procedury wdrożone w związku z łamaniem prawa konstytucyjnego w Polsce, a Timmermans zadba o to, aby powiązać to z budżetem i ekologią. Nadchodzą ciężkie czasy dla Polski.

    Chyba na Pcimie Suchej. Ale spokojnie - w trudnych czasach pomoc pielęgniarska się przyda, a słyszałem, że żona takową organizuje i nawet na tym zarabia wraz z innymi pielęgniarkami z okolicy.

    Poradzicie sobie Ty, żona i syn po AGH oraz córka po UEKu.

    A gdzie odpowiedź na to moje pytanie:

    Strozaninek napisał/a:

    A Grzes przed czym nas obroni, bo sie schowal jak szczur? Masz moze pomysl?

    Ten Timmermans to taki papierek lakmusowy polskiej opozycji spod sztandaru PO - ośmieszonej, bez programu, bezideowej jak to fajnie Terlikowski ujłął

    Podeślij też co rzekomo dla Polski - konkretnie - zrobił Timiś, jego angielska wikipedia jest dosyć pusta https://en.wikipedia.org/wiki/Frans_Timmermans

    (wybacz, że nie po rosyjsku - nie mam cyrlicy na swojej klawiaturze)

    Zapraszam do potyczki retorycznej.

    HaszTag #TimiBierzeMensil

    5 2 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Tylko czym ty się martwisz? I ty i ten drugi bono przerzuciliście oszczędności na EURo więc w czym problem?
    tu.

    Dziwny jestem, wiesz. Myśle nie za partie tylko za Polskę .
    To może dziwić takich jak ty, dla których polska to partia.
    Można przecież lubić PiS i jednocześnie ich krytykować. Nawet mi się to udaje bo alternatywy brak. Ale kupowanie w ciemno zdurnianie narodu to dla mnie za dużo. Nawet gdy PO robiło to wcześniej, nie jest to żadnym wytłumaczeniem.
    Rywalizuj z opozycja na mądrość a nie na wielkość robienia durni ze społeczeństwa.
    Jeżeli chodzi o ten ostatni przymiot to zgoda między nami. PiS ma zdecydowana przewagę.

    2 4 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Chyba na Pcimie Suchej. Ale spokojnie - w trudnych czasach pomoc pielęgniarska się przyda, a słyszałem, że żona takową organizuje i nawet na tym zarabia wraz z innymi pielęgniarkami z okolicy.

    Poradzicie sobie Ty, żona i syn po AGH oraz córka po UEKu.

    A gdzie odpowiedź na to moje pytanie:

    Ten Timmermans to taki papierek lakmusowy polskiej opozycji spod sztandaru PO - ośmieszonej, bez programu, bezideowej jak to fajnie Terlikowski ujłął

    Podeślij też co rzekomo dla Polski - konkretnie - zrobił Timiś, jego angielska wikipedia jest dosyć pusta https://en.wikipedia.org/wiki/Frans_Timmermans

    (wybacz, że nie po rosyjsku - nie mam cyrlicy na swojej klawiaturze)

    Zapraszam do potyczki retorycznej.

    HaszTag #TimiBierzeMensil

    Nie siada się do gry w brydża z tymi, co potrafią grać tylko w dupaka. Ostatnie wpisy przekreślają Cię zupełnie. Ubliżanie Timmermansowi poprzez uwypuklanie wieku i fizjognomii oraz wycieczki personalne wobec mojej rodziny są poniżej smaku. Pasujesz do chuliganów Kaczyńskiego bez zasad i norm. Słoma z butów zawsze trąci, choćby się uniwersytety pokończyło i kursów walutowych bez liku czy smaku korporacji doznało. Król jest nagi. O czym tu dyskutować?

    2 6 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Nie siada się do gry w brydża z tymi, co potrafią grać tylko w dupaka. Ostatnie wpisy przekreślają Cię zupełnie. Ubliżanie Timmermansowi poprzez uwypuklanie wieku i fizjognomii oraz wycieczki personalne wobec mojej rodziny są poniżej smaku. Pasujesz do chuliganów Kaczyńskiego bez zasad i norm. Słoma z butów zawsze trąci, choćby się uniwersytety pokończyło i kursów walutowych bez liku czy smaku korporacji doznało. Król jest nagi. O czym tu dyskutować?

    No, czyli nie ma argumentów :).

    Właśnie o czym tu dyskutować. Używasz Franza jako papierka lakmusowego i swojego koronnego argumentu, przytoczę więc koronne swoje argumenty

    - wielki pan wójt nie potrafił ogarnąć nauczania języka angielskiego dla dzieci w gimnazjum, uczyły się francuskiego, mając angielski dodatkowy w obniżonym wymiarze godzin i z ciągle rotującą kadrą. Ba, brak niemieckiego. W rezultacie całe to towarzystwo które nie wylądowało w zasadniczej zawodowej a w technikach i liceach miało poważne problemy. Z językami. Bo nikt nie chciał "czekać" na "zacofaną" młodzież ze Stróży.

    - mam chyba zachowane rachunki z tego okresu za lekcje dodatkowe prywatne, podrzucić na Suchą? Bo jak Obajtek przyszedł to i był normalny angielski z tego co wiem i nawet niemiecki się pojawił.

    - przytaczana przez Vivaldiego - regionalna izba obrachunkowa

    - krytykowanie wszystkich możliwych działań swojego oponenta politycznego, wyciąganie różnych smaczków na blogu "bezogródek"

    Więcej?

    Jakieś konkrety co Timmermans poza budowaniu swojej pozycji politycznej zrobił dla Polski? I dlaczego fan PO - partii chadeckiej, tak zażarcie broni człowieka z europejskiej partii socjalistycznej? To raczej ja jako rowerowy lewak powinienem bronić tego socjalisty?

    6 1 Cytuj
  • 10 wrz 2019

    Czytam to co piszecie, i moje plusy dla strozaninka w potyczce z vivaldim nie przekładają się na potyczkę z senekom.
    Lubię cię strozaninek, ale te wyciąganie ciągle tych samych żali jest męczące i szereguje cię albo w ideologach propagandy pis, albo jesteś babą. I jak nie przestaniesz przy każdej niezręcznej dla siebie sytuacji wyciągać stare teksty czy żale to będziesz dla mnie taką ci.ą. Chyba, że ci na tym zależy i podkreślasz w ten sposób swą identyfikację?

    2 6 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Czytam to co piszecie, i moje plusy dla strozaninka w potyczce z vivaldim nie przekładają się na potyczkę z senekom.
    Lubię cię strozaninek, ale te wyciąganie ciągle tych samych żali jest męczące i szereguje cię albo w ideologach propagandy pis, albo jesteś babą. I jak nie przestaniesz przy każdej niezręcznej dla siebie sytuacji wyciągać stare teksty czy żale to będziesz dla mnie taką ci.ą. Chyba, że ci na tym zależy i podkreślasz w ten sposób swą identyfikację?

    Nie musisz bronić Seneki, nie zachowuj się jak jego giermek.

    Czy to są stare teksty i żale? - TAK masz rację!
    Czy to jest poniekąd żałosne? - TAK masz rację!

    Ale czemu to robię?

    Ponieważ Seneka, zrobił sobie ze swojego bytu tutaj pewien model. Nie prezentuje żadnych argumentów, kopiuje teksty z internetu jako swoje bez cytatu (sam go przyłapałem, parokrotnie), on sam stosuje cały czas tą samą retorykę - KOSZMAR ŹLE UMRZEMY! - I cały czas, do obrzydzenia pisze tego pożal się boże eurosocjalistę, jako "przyjaciela Polski".

    Nie mogę już tego wewnętrznie znieść. Więc dostosowałem się poziomem do naszego Pana Filozofa. Nie będę za to przepraszał.

    Jeśli zaś uważasz mnie za cipkę / piczkę - proszę bardzo. Jeśli myślisz, że wpłynie to na moją wewnętrzną samoocenę to się mylisz, ale pewnie Tobie się ulży.

    3 2 Cytuj
  • 10 wrz 2019

    PS. Zauwazyłem, że z tego jestestwa Seneki to nabijamy się już równo w conajmniej pięć osób. Jest źle. Timmermans walczy o Polskę. Obajtek zły. Szydło zła.

    Jest źle, umrzemy. Bieda. Sądy. KOD. PiS. Kaczyński. Emerytury. Pensje. Nauczyciele. Suweren.

    Na wykopie robią takie "bingo" z memicznych wypowiedzi, może zrobie to dla Filozofa.

    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Sf5TEwjCWDlIbhQA08cGoW2zLPFtyZwv.jpg

    5 1 Cytuj
  • 10 wrz 2019

    Dobranoc. Na naukę, także ogłady nigdy nie jest za póżno. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1588323,1,po-co-dzisiaj-dobre-maniery.read

    2 7 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Dobranoc. Na naukę, także ogłady nigdy nie jest za póżno. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1588323,1,po-co-dzisiaj-dobre-maniery.read

    Czyli nadal się nie dowiem co konkretnie zrobił Timmermans dla Polski? (Nie mogę znaleźć nic w sieci - może nie umiem szukać?).

    Nie czuje się w obowiązku mieć dobre maniery wobec kogoś kto wrzuca teksty z Internetu jako swoje i nie potrafi przedstawić kontrargumentu.

    6 2 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    No i...wyszło Szydło z worka. Mały , zakompleksiony człowieczek wtłoczony między felgi i opony. Z całym szacunkiem dla pozostałych wulkanizatorów i mechaników wszelkiej maści. Podobnie Szydło takie, ale , że ponad pińcet [ eh to pińcet ] tysięcy głosów zdobyła, a tu błagała Kaczyńskiego by ją komisarzem unijnym nie robił, bo WSTYD. A Prezes ostrzegał, że nie znając języków , nie wybieraj się do Brukseli. Co innego mówił, co innego zrobił. Nabił w butelkę wiejskiego wyborcę nie tylko z Małopolski, ale i innych regionów, Kempa, Zalewska, Rafalska i reszta hołoty. WSTYD pozostał dla wyborców. Szydło rekompensatę za pozbawienie premierostwa została i może drzemać w poselskich ławach. Błagała, bo komisarz to i znać się musi na resorcie i komunikację prowadzić. Mieliby ubaw urzędnicy [ stare wygi ], ze wszystkich krajów unijnych, a także politycy.O dziennikarzach nie piszę, bo ci laliby do rozpuku i cyrki z byłą polską premier robili. WSTYD DLA WYBORCÓW SZYDŁO Z CAŁEGO POWIATU.

    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/5398,dobra-zmiana-pis,148.html

    Rozumiem, że tutaj zaprezentowałeś kulturę i treść artykułu z Polityki zastosowałeś wobec siebie?

    6 3 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Nadchodzą ciężkie czasy dla Polski.

    ileż to już razy otwierałeś sobie żyły, umieramy, jest źle, będzie tylko gorzej, dno i metr mułu, żegnajcie...... :-)))
    co ty z tym masz chłopie ?
    w kolejkach do lekarza nie stoisz a marudzisz, opiekę geriatryczną masz na wyciągnięcie ręki a psioczysz. Co to za pokolenie które niezależnie od poziomu dobrobytu żyły se otwiera biadoleniem? Przecież podrzuciłem ci link i ani ty ani twój autorytet Timmermans
    nie odpowiedzieli o co chodzi z tym brakiem praworządności?
    Weź mi wyjaśnij choć ty jak to jest możliwe takie podwójne standardy :
    https://www.tvp.info/44257626/krzyki-w-europarlamencie-gdzie-sa-te-rowne-standardy

    czy może zaczniesz jak twój idol od nazistów ?
    https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1428885,europoslowie-pis-oburzeni-slowami-timmermansa-o-nazistowskich-sadach.html

    od ciebie słyszałem już wszystkie epitety : ciemnogród, idiota, pisior, nieuk kolejne mnie nie zaskoczy.

    2 7 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Rozumiem, że tutaj zaprezentowałeś kulturę i treść artykułu z Polityki zastosowałeś wobec siebie?

    Jego tego uczyli. Jak próbowałem Ci to wyjaśnić to się zaciąłeś z Alma Mater. Człowieku on to ma wryte we łbie. Jak połączysz jego tak proste wybielanie, kilkukrotne samo z siebie wrzucanie że teczki na niego nie ma (nie wiadomo po co z tym wyskakiwał), rzucanie legitymacją Solidarności (też nie wiadomo co to było) to co z tego sklecisz? Zwłaszcza po wydziale humanistycznym a konkretnie filologii TEJ UCZELNI :
    https://niepoprawni.pl/blog/jozef-wieczorek/kto-najlepiej-opanuje-klamliwa-najnowsza-historie-uj-ten-ma-indeks-w-kieszeni

    https://niepoprawni.pl/blog/jozef-wieczorek/obecna-twarz-uj-widziana-przez-pryzmat-twarzy-juliana-haraschina

    https://niepoprawni.pl/blog/6438/jak-rektorzy-uj-realizowali-postulaty-sb

    https://niepoprawni.pl/blog/jozef-wieczorek/pytania-do-wladz-uj-o-komunizm-stan-wojenny

    wisienka na torcie
    https://niepoprawni.pl/video/studenci-prawa-uj-z-kodem

    poświeć kilka minut, to nie są długie art. Wyciągnij własne wnioski jak można mieć zryty beret. Dodaj do tego resortową tęsknotę za zielonym stolikiem i goździkami. Jaśniej już nie umiem dlaczego imponują mu ludzie typu Timmermans.

    6 1 Cytuj
  • 11 wrz 2019

    Timmermans to cudowny człowiek.

    3 7 Cytuj
  • 11 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    ............. wycieczki personalne wobec mojej rodziny są poniżej smaku. Pasujesz do chuliganów Kaczyńskiego bez zasad i norm. Słoma z butów zawsze trąci, choćby się uniwersytety pokończyło i kursów walutowych bez liku czy smaku korporacji doznało. Król jest nagi. O czym tu dyskutować?

    Przepraszam, że się wtrącę do dyskusji. Zadam Ci tylko jedno pytanie i może doczekam się odpowiedzi. Czy Ty na blogu "Bez ogródek" robiłeś coś innego?

    7 2 Cytuj
  • 11 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Przepraszam, że się wtrącę do dyskusji. Zadam Ci tylko jedno pytanie i może doczekam się odpowiedzi. Czy Ty na blogu "Bez ogródek" robiłeś coś innego?

    W punkt.

    7 2 Cytuj
  • 11 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Timmermans to cudowny człowiek.

    Każdy mierzy swoją miarą.......standardy te same, jeden i drugi tęskni za piedestałem, dlatego do siebie pasujecie, zrobicie wszystko, absolutnie wszystko (z najgorszym w zanadrzu) aby tylko nie puścić, nie dać się oczernić. To ten typ ludzi którym naplujesz prawdą w twarz to się uśmiechnie i powie, że pada. Brak kręgosłupa moralnego co w twoim przypadku podałem wpis wyżej.

    7 2 Cytuj
  • 11 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Każdy mierzy swoją miarą.......standardy te same, jeden i drugi tęskni za piedestałem, dlatego do siebie pasujecie, zrobicie wszystko, absolutnie wszystko (z najgorszym w zanadrzu) aby tylko nie puścić, nie dać się oczernić. To ten typ ludzi którym naplujesz prawdą w twarz to się uśmiechnie i powie, że pada. Brak kręgosłupa moralnego co w twoim przypadku podałem wpis wyżej.

    Wtrącę się.

    Myśleniczanin napisał tutaj ( https://miasto-info.pl/myslenice/25439,zainteresowanie-rejsami-przeroslo-oczekiwania-organizatorow-od-teraz-rezerwacja-tylko-przez-internet.html ) bardzo mądre słowa

    "Nauczyciele mają marne pojęcie o biznesie - oni nie zarabiali pieniędzy, oni zawsze je brali. Więc posiadają nikłą wiedzę jak wykorzystać potencjał jaki drzemie w okolicy. Albo douczają się jak wydawać pieniądze (granty unijne) zamiast uczyć sie jak je ZARABIAC!!!!! "

    Mamy w naszej przestrzeni - zupełnie niezależnie od barw politycznych - za dużo nauczycieli, a za mało przedsiębiorców, ekonomistów i specjalistów w swoich dziedzinach.
    Toteż widzimy - pryncypialne gloryfikowanie się w każdym możliwym obszarze. Pewnie to wynika z tego, że całe życie co powiedział do dzieciaka to miało tak być, a tutaj zderza się z kontrą do swoich dokonań, przekonań i opinii.

    7 3 Cytuj
  • 11 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Przepraszam, że się wtrącę do dyskusji. Zadam Ci tylko jedno pytanie i może doczekam się odpowiedzi. Czy Ty na blogu "Bez ogródek" robiłeś coś innego?

    taaaaa doczekasz się .... najpierw zmieni nicka a potem odpowie Ci w tym stylu, że nie wie o kogo Ci chodzi, o jaki blog, że nigdy nie blogował, i nawet nie ma teczki :-))) z blogami XD
    https://www.youtube.com/watch?v=y3bFWFWpifY

    7 4 Cytuj
  • 11 wrz 2019

    Poużywajcie sobie na Senece. Nawet taki_gość się obudził. Ściągnąłem na się burzę. Może Bono przez to nabierze oddechu? Nic nowego nie napisaliście. Wszystkie argumenty anty moja skromna osoba już padły. Pod tym względem jesteście sobą. Niezmienni. Każdego jednak boli co innego. Tak, że sporo mi się nazbierało. Sam tego chciałem. Nie narzekam. My tu gadu gadu, a PiS łamie normy i zasady i Sejm obradować chce tuż po wyborach. Drzewiej tak nie bywało. To nazywam chuligaństwem. Dobra zmiana?

    4 6 Cytuj
  • 11 wrz 2019

    Weź się nie użalaj nad sobą, mnie to nie bierze. Należy zrozumieć, że jak sam się nie poszanujesz to nikt tego nie zrobi, więc rachunek sumienia zacznij od siebie a nie klep tu żalu za grzechy licząc na rozgrzeszenie. Honoru nie masz, trzymaj choć fason do końca.

    7 4 Cytuj
  • 11 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Mamy w naszej przestrzeni - zupełnie niezależnie od barw politycznych - za dużo nauczycieli, a za mało przedsiębiorców, ekonomistów i specjalistów w swoich dziedzinach.
    Toteż widzimy - pryncypialne gloryfikowanie się w każdym możliwym obszarze. Pewnie to wynika z tego, że całe życie co powiedział do dzieciaka to miało tak być, a tutaj zderza się z kontrą do swoich dokonań, przekonań i opinii.

    Przecież to dawno mówiłem w temacie wyborów poprzednich i w temacie nauczycielskich pensji. Nie wiem o co chodzi, że już wśród samych radnych jest tylu nauczycieli? To z nadmiaru czasu? Z niedowartościowania? Nie mam pojęcia, ale to już jakaś wyłączność na zarządzanie .....no właśnie pieniędzmi. W mojej ocenie fatalne połączenie. Zarządzenie budżetem przez kogoś dla kogo pieniądze zawsze brały się z centrali.

    7 3 Cytuj
  • 12 wrz 2019

    Rachunek za grzechy, żal za grzechy, posypywanie głowy popiołem, nadawanie etykietek honorowy lub nie, zarzucanie braku wstydu, kręgosłupa moralnego,etc. Ktoś się tu z zawodem pomylił. Kaznodzieja drobnobiznesowy? Moralizujący biznesmen? Chyba, że dobra zmiana tak na łeb uderza? W temacie dobra zmiana pytam, czy podjęte uchwały przez Sejm po wyborach będą ważne w świetle wypowiedzi Kaczyńskiego i mędrków forumowych odnośnie wybranych przez poprzedni Sejm 2 sędziów TK? Timmermans się znów kłania. Nie uciekniemy od gwałtu na TK i polskim sądownictwie, który jest albo
    lekceważony, albo się go nie rozumie. Tyle już tu się natłumaczyłem, że ręce opadają. Głównym grzechem polskiej szkoły jest to, że podstaw demokracji i państwa prawa nie nauczyła. Emerytom się nie dziwię, ale dla tych z korporacji nie ma tłumaczenia. Pozostało im ubliżać Timmermansowi, obnażając nieuctwo swe. Od Timmermans, czytaj zapłaty za łamanie podstaw demokracji nie uciekniemy. Żaden chwilowy zachwyt dobrobytem nas z tego nie zwolni. Nazywajcie mnie Kasandrą, fałszywym prorokiem, czarnowodzem, który zamiast zachwycać się dobrobytem na emeryturze ze świetną opieką geriatryczną pesymizm na forum sieje. To się wróci i za to zapłacimy olbrzymią cenę. Cenę niewyobrażalną dla podpisujących się tutaj znawstwem ekonomii dyskutantów.

    2 8 Cytuj
  • 12 wrz 2019
    Seneka napisał/a:

    Rachunek za grzechy, żal za grzechy, posypywanie głowy popiołem, nadawanie etykietek honorowy lub nie, zarzucanie braku wstydu, kręgosłupa moralnego,etc. Ktoś się tu z zawodem pomylił. Kaznodzieja drobnobiznesowy? Moralizujący biznesmen? Chyba, że dobra zmiana tak na łeb uderza? W temacie dobra zmiana pytam, czy podjęte uchwały przez Sejm po wyborach będą ważne w świetle wypowiedzi Kaczyńskiego i mędrków forumowych odnośnie wybranych przez poprzedni Sejm 2 sędziów TK? Timmermans się znów kłania. Nie uciekniemy od gwałtu na TK i polskim sądownictwie, który jest albo
    lekceważony, albo się go nie rozumie. Tyle już tu się natłumaczyłem, że ręce opadają. Głównym grzechem polskiej szkoły jest to, że podstaw demokracji i państwa prawa nie nauczyła. Emerytom się nie dziwię, ale dla tych z korporacji nie ma tłumaczenia. Pozostało im ubliżać Timmermansowi, obnażając nieuctwo swe. Od Timmermans, czytaj zapłaty za łamanie podstaw demokracji nie uciekniemy. Żaden chwilowy zachwyt dobrobytem nas z tego nie zwolni. Nazywajcie mnie Kasandrą, fałszywym prorokiem, czarnowodzem, który zamiast zachwycać się dobrobytem na emeryturze ze świetną opieką geriatryczną pesymizm na forum sieje. To się wróci i za to zapłacimy olbrzymią cenę. Cenę niewyobrażalną dla podpisujących się tutaj znawstwem ekonomii dyskutantów.

    Oj dziadku, dziadku... chcesz nauczac o demokracji? Spojrz w lustro. Demokratycznie wybrane wladze i ludzie, byly przez Ciebie obsmarowywane w internecie przez wiele, wiele lat. A teraz masz pretensje, ze kilka osob na tym forum, w tematach w ktore malo kto czyta zwracaja ci uwage na to jakie bzdury pleciesz? Megalomania i brandzlowanie sie soba. Przestan patrzec na ludzi ex cathedra - pewnie otrzymasz szacunek.

    Tobie sie pomylilo forum internetowe ze szkola, gdzie mogles pacyfikowac dzieci i miec podejscie "zawsze mam racje".

    Dopisz jeszcze cos o francuzach, niech bono napsize cos o tym jak byl w jerozolimie i rozmawial z zydami i mamy combo.

    7 3 Cytuj
  • 12 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Oj dziadku, dziadku... chcesz nauczac o demokracji? Spojrz w lustro. Demokratycznie wybrane wladze i ludzie, byly przez Ciebie obsmarowywane w internecie przez wiele, wiele lat. A teraz masz pretensje, ze kilka osob na tym forum, w tematach w ktore malo kto czyta zwracaja ci uwage na to jakie bzdury pleciesz? Megalomania i brandzlowanie sie soba. Przestan patrzec na ludzi ex cathedra - pewnie otrzymasz szacunek.

    Tobie sie pomylilo forum internetowe ze szkola, gdzie mogles pacyfikowac dzieci i miec podejscie "zawsze mam racje".

    Dopisz jeszcze cos o francuzach, niech bono napsize cos o tym jak byl w jerozolimie i rozmawial z zydami i mamy combo.

    Oj chłopcze, chłopcze, nie mam pretensji o to, że ktoś mi zwraca uwagę. Skoro dyskutuję, ma do tego prawo. Mam pretensję o to, że go ogłady nie nauczono, że podstaw demokratycznego państwa prawa nie zna etc. Dla jego dobra na to uwagę zwracam. Na forum się bawię. Nikogo nie zmuszam do przyjmowania moich racji. Demokratycznie wybrane władze też podlegają krytyce. W czym rzecz? To podstawa demokracji. Opozycja. Przegrywasz, pozostajesz w opozycji. No, chyba, że jesteś prostytutką, czyli koniunkturalistą i idziesz na współpracę z tymi, co Cię oplułeś, złodziejem robili etc. To kwestia wyboru. W czynnej polityce drzazgi lecą. Walczy się o władzę, ale w dyskusji na forum można trochę ogłady zachować. Szacunku nie wymagam.

    4 8 Cytuj

Odpowiedz