Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Nie inaczej, trzeba było jeszcze więcej sprzedać przez 8 lat. Do kolekcji brakło LOTu i pakietu większościowego PKO i byłoby pozamiatane. Wystarczyło bębnić, że to przecież nasza ziemia a kapitał jak to bębnili granic nie ma więc bono uwierzył, że to bez znaczenia czy zapier****ala na dywidendę i gdzie ona końcowo ląduje, w końcu to jego przedstawiciel negocjował warunki (PO)oddania (się) a ostatnio nawet powiedział, że ma w dupie kto to będzie zasiadał w zarządach spółek itd itd. Podziękuj bonowi.....
    nawet liderując w exporcie słabo się człek czuje jeśli jest generowany przez kapitał zagraniczny.
    https://biznes.interia.pl/raport/nie-tylko-o-finansach/news/polska-w-swiatowej-ekstraklasie-eksporterow,2631759,8673
    Trudno trzeba dalej realizować próbę własnej własności. Cóż Chińczycy kiedyś zaczynali od kopii teraz już robią oryginały :-)))

    Szybko się odcinasz od przywódców.....do niedawna. Na tobie to można się oprzeć jak na .....Neumannie :-)

    Ciebie się nie da ogłupić.....bardziej. Sprecyzuj wolne sądy, czyli jakie? Wzorem tych co ich stawiałeś za wzór Niemców? Francuzów? Wolne to jakie mają już nie łapać tylko przytulać?
    http://www.grzechy-platformy.org/wymiar-sprawiedliwosci/

    Rozumiem, że wolne po twojemu :-))) zapomnij ....

    Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (nic innego sie nie spodziewalem) pis obniza opodatkowanie dywident, w rezultacie bedzie taniej wyprowadzac kase zagranice. brawo pis. Korporacjonizm pelna geba.

    Mohikanin napisał/a:

    Ja płaczę ze śmiechu jak czytam wasze posty padliny :)
    Platfusiarnia odcięła się już nawet od Bolka. Chyba, że to Bolek odciął się od patoli z PO. Teraz Bolek ugania się za Kosiniakiem i Kukizem, którzy także się z niego śmieją.
    Taki to był z Bolka wielki bohater platformerski.
    Czy wreszcie zakończy się ta ciągła kompromitacja postkomuchów Platformy?
    Ty Stróżaninek tak z własnej woli wpisujesz się w to poparcie cymbałów?

    Tobie to przeciez bez roznicy, bo i jedna i druga strona was kocha :). Wazne ze $$$$ sie wam zgadzaja. :-)

    8 1 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Ja płaczę ze śmiechu jak czytam wasze posty padliny :)
    Platfusiarnia odcięła się już nawet od Bolka. Chyba, że to Bolek odciął się od patoli z PO. Teraz Bolek ugania się za Kosiniakiem i Kukizem, którzy także się z niego śmieją.
    Taki to był z Bolka wielki bohater platformerski.
    Czy wreszcie zakończy się ta ciągła kompromitacja postkomuchów Platformy?
    Ty Stróżaninek tak z własnej woli wpisujesz się w to poparcie cymbałów?

    Jesteś żałosny , jak każdy ortodoksyjny pisior. Dla ciebie istnieje PiS i PO.
    A wiesz że można mieć niechęć i do PiS i do PO? Nie zakładasz takiego scenariusza?
    Jest tylko PiS albo czarna dziur?
    Dla ciebie najlepiej aby tak pozostało, nawet jeżeli to jest
    film fikcji.
    Wy musicie mieć cywilnego bożka.
    Żyj w swoim fiction świecie,
    jest dobrze, jesteś radosny, będzie świetnie, jest pięknie nad tobą niebieskie niebo,
    myśl tylko pozytywnie o rzeczach które ci się tylko pięknie kojarzą.
    To jest sposób na ominięcie depresji lub walka z nerwicą.
    Jest OK.
    Może nawet dostaniesz 15 emeryturę, już myśl o niej.

    9 Cytuj
  • 9 paź 2019
    kynio napisał/a:

    to chyba Tobie się przelewa bo ju mnie wszystko ok.a jak czytam te Twoje wypociny i odpowiedzi na wszystko w każdym forum to już skończ i wstydu oszczędź...

    zamknij oczy przy czytaniu i Twój problem sam się rozwiąże :-) .....weź się ogarnij a jak masz mi coś do powiedzenia i jaja a nie kinderniespodzianki to przyjdź (łatwo mnie znaleźć) i wyjaśnij a nie chowaj się ......kynio XD

    4 6 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    bono napisał/a:

    Jesteś żałosny , jak każdy ortodoksyjny pisior. Dla ciebie istnieje PiS i PO.
    A wiesz że można mieć niechęć i do PiS i do PO? Nie zakładasz takiego scenariusza?

    Jakiego scenariusza? Konfederacja Korwina?
    Ponownie chcesz mnie rozśmieszać?

    1 8 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    http://wyborcza.pl/7,155287,25284904,skarbowka-grozi-przedsiebiorcom-za-to-ze-nie-maja-zyskow-fiskus.html#s=BoxWyboMT

    Coś w tym dziwnego? Od dawna firmy, które nie wykazywały przez dłuższy czas dochodów były najpierw pod lupą włącznie z groźbą zamknięcia takiej działalności przez US.
    Wyborcza jak zwykle wychodzi na oderwaną od rzeczywistości.

    1 7 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Coś w tym dziwnego? Od dawna firmy, które nie wykazywały przez dłuższy czas dochodów były najpierw pod lupą włącznie z groźbą zamknięcia takiej działalności przez US.
    Wyborcza jak zwykle wychodzi na oderwaną od rzeczywistości.

    Uzasadnienie kazdego zamordyzmu fiskalnego to szalenstwo, wiesz?

    Sa takie firmy, ktore np. nie wykazuja dochodow, bo np. brak im klientow i sa w kryzysie - co panstwo robi? KONTROLA!

    8 1 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Ty Stróżaninek tak z własnej woli wpisujesz się w to poparcie cymbałów?

    musiałbyś tu być dłużej ale generalnie Stróżaninek nie popiera cymbałów, piętnuje złodziejstwo, nie wpisuje się w popieranie tamtych i tych. W sumie wydaje się neutralny po tym jak Wiosna go zostawiła po obietnicach. Podniecił się przez chwilę i w środku zimy krzyczał, że już ciepło i że już dochodzi ale potem szybko się przekonał, że go wykorzystali i porzucili a liczyć może tylko na siebie......cóż życie. Generalnie miał mieć swojego przedstawiciela ale ten się nie nadaje, bo nie wiadomo czy Duracelle da się ładować czy not charging
    https://www.youtube.com/watch?v=K3BVgfBRvdA
    dlatego Stróżaninek się z nim nie identyfikuje a innego przedstawiciela nie ma, pozostało mu tylko postrzegania świata przez cyferki jak w Matrixie oraz marzenia o jego swobodzie ale to wątek jak kobieta w czerwieni w Matrixie......summa summarum gość jest spoko, nie radykał, nie odklejony, zna swoje miejsce w szeregu a drobne błędy analizy i oczekiwań zza cyferek zdarzają się każdemu.

    1 8 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Uzasadnienie kazdego zamordyzmu fiskalnego to szalenstwo, wiesz?

    Sa takie firmy, ktore np. nie wykazuja dochodow, bo np. brak im klientow i sa w kryzysie - co panstwo robi? KONTROLA!

    Tak sobie tłumacz. Zapytam Cię tylko z czego żyli gdy przed pół roku czy rok nie było dochodów? Z renty babci czy z 500+? A gdy wcześniej nie było 500+ co jedli? Trawę? Może to Zieloni, którym nic więcej do życia nie potrzeba byle fauna zdrowo rosła i co2 w normie?
    Zastanawiasz się czasem co usiłujesz się bronić? Każdy wie, że to przekręt i nie rozmawiamy o chwilowym kryzysie bo wtedy statystyki w US wszystko pokazują i nikt w taki sposób nie reaguje.

    1 8 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    musiałbyś tu być dłużej ale generalnie Stróżaninek nie popiera cymbałów, piętnuje złodziejstwo, nie wpisuje się w popieranie tamtych i tych. W sumie wydaje się neutralny po tym jak Wiosna go zostawiła po obietnicach. Podniecił się przez chwilę i w środku zimy krzyczał, że już ciepło i że już dochodzi ale potem szybko się przekonał, że go wykorzystali i porzucili a liczyć może tylko na siebie......cóż życie. Generalnie miał mieć swojego przedstawiciela ale ten się nie nadaje, bo nie wiadomo czy Duracelle da się ładować czy not charging
    https://www.youtube.com/watch?v=K3BVgfBRvdA
    dlatego Stróżaninek się z nim nie identyfikuje a innego przedstawiciela nie ma, pozostało mu tylko postrzegania świata przez cyferki jak w Matrixie oraz marzenia o jego swobodzie ale to wątek jak kobieta w czerwieni w Matrixie......summa summarum gość jest spoko, nie radykał, nie odklejony, zna swoje miejsce w szeregu a drobne błędy analizy i oczekiwań zza cyferek zdarzają się każdemu.

    LOL.
    Bledy to Ty robisz, z reszta podobnie jak oswiecony "troll", ktoremu iPad zmienia komentarze :).

    Wybacz, ale na temat bledow w analizie to ty za bardzo nie mozesz sie wypowiadac, bo Twoja wiejska alma mater nawet nie ma wyswietlonego programu studiow online - byc moze dlatego bombelka wyslales na UEK w Krakowie :)

    PS. Promotorem mojej pracy magisterskiej jest profesor dr hab Mariusz Andrzejewski - sprawdz prosze z jakiego srodowiska politycznego sie wywowdzi - bardzo spoko gosc!

    7 2 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Tak sobie tłumacz. Zapytam Cię tylko z czego żyli gdy przed pół roku czy rok nie było dochodów? Z renty babci czy z 500+? A gdy wcześniej nie było 500+ co jedli? Trawę? Może to Zieloni, którym nic więcej do życia nie potrzeba byle fauna zdrowo rosła i co2 w normie?
    Zastanawiasz się czasem co usiłujesz się bronić? Każdy wie, że to przekręt i nie rozmawiamy o chwilowym kryzysie bo wtedy statystyki w US wszystko pokazują i nikt w taki sposób nie reaguje.

    Trzeba byc idiota, zeby zakladac z gory, ze kazda sytuacja to przekret - to podstawowy blad w jakiejkolwiek analizie. Gdybys sie udzielal na forum normalnie, a nei uaktywnij przed wyborami, to wiedzialbys ze pracuje w audycie i procedury karno-skarbowe sa mi znane. Z autopsji - poszukaj na forum wypowiedzi moich w tym temacie. Doksztalc sie podobnie jak z diagramem nolana.

    8 1 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    musiałbyś tu być dłużej ale generalnie Stróżaninek nie popiera cymbałów, piętnuje złodziejstwo, nie wpisuje się w popieranie tamtych i tych. W sumie wydaje się neutralny po tym jak Wiosna go zostawiła po obietnicach. Podniecił się przez chwilę i w środku zimy krzyczał, że już ciepło i że już dochodzi ale potem szybko się przekonał, że go wykorzystali i porzucili a liczyć może tylko na siebie......cóż życie. Generalnie miał mieć swojego przedstawiciela ale ten się nie nadaje, bo nie wiadomo czy Duracelle da się ładować czy not charging
    https://www.youtube.com/watch?v=K3BVgfBRvdA
    dlatego Stróżaninek się z nim nie identyfikuje a innego przedstawiciela nie ma, pozostało mu tylko postrzegania świata przez cyferki jak w Matrixie oraz marzenia o jego swobodzie ale to wątek jak kobieta w czerwieni w Matrixie......summa summarum gość jest spoko, nie radykał, nie odklejony, zna swoje miejsce w szeregu a drobne błędy analizy i oczekiwań zza cyferek zdarzają się każdemu.

    Czyli to przedstawiciel sortu Made in Gender Fluid :)
    Został wytłumaczony jak każdy zdiagnozowany i cierpiący.

    1 8 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Czyli to przedstawiciel sortu Made in Gender Fluid :)
    Został wytłumaczony jak każdy zdiagnozowany i cierpiący.

    Absolutnie nie jestem gender fluid.

    Poza tym przeloguj sie na swoje wlasciwe konto - styl pisania i fleksja wskazuje na Ciebie - juz o tym do Ciebei na PW na Twoim drugim koncie pisalem :).

    8 1 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    http://wyborcza.pl/7,155287,25284904,skarbowka-grozi-przedsiebiorcom-za-to-ze-nie-maja-zyskow-fiskus.html#s=BoxWyboMT

    wyborcza.pl ....... proszę Cię trzymaj poziom, bo zaczynasz żreć żołędzie i stracisz u mnie kilka punktów. Ostatnio zamoczyłeś analizą 1% na przestrzeni 3ch lat z linkiem donald.pl a teraz ..... wprowadź deko własnego dystansu przedwyborczego :-)))

    bono napisał/a:

    Dla ciebie istnieje PiS i PO. A wiesz że można mieć niechęć i do PiS i do PO?

    taaaa? Co ty powiesz? Większego pływaka jak ty to tu nie ma. Miałeś chwilę swojego KODu i tylko KODu nawet skakałeś z Romkiem hop hop ale, że cie wydymał Kijowski zacząłeś opowiadać o złotym Tusku. Później jednak stwierdziłeś, że OK i że NIE i jednak chciałeś iść z PO nawet Róże nosiłeś na rękach tyle, e ta okazało się jednak ma kolce i z tą strefą EURo co proponują to się jednak nie da. Miałeś nawet wątek Wiosny i chętnie byś się do POpiersia przytulił :-). Później krwawiłeś z Seneką o sądach ale okazało się, że bardziej niedemokratycznych jak w Niemczech to nie ma i nie ma jak już płakać w rękaw w Brukseli. Padł kolejny bastion. Teraz doszedł w akcji jeden z liderów Neumann to się okazało że masz go w dupie - nie wiem co wy macie wspólnie z tym wdupiemaniem - a teraz to już nie ci i nie tamci ale sam nie wiesz kim jesteś. Taki ani biały ani czarny ale szary pływak. Podtrzymuje to co kiedyś mówiłem .....sterowany na pilota pozorant a tak na prawdę troll internetowy a nawet dwóch o różnych charakterach wypowiedzi.

    1 8 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    wyborcza.pl ....... proszę Cię trzymaj poziom, bo zaczynasz żreć żołędzie i stracisz u mnie kilka punktów. Ostatnio zamoczyłeś analizą 1% na przestrzeni 3ch lat z linkiem donald.pl a teraz ..... wprowadź deko własnego dystansu przedwyborczego :-)))

    taaaa? Co ty powiesz? Większego pływaka jak ty to tu nie ma. Miałeś chwilę swojego KODu i tylko KODu nawet skakałeś z Romkiem hop hop ale, że cie wydymał Kijowski zacząłeś opowiadać o złotym Tusku. Później jednak stwierdziłeś, że OK i że NIE i jednak chciałeś iść z PO nawet Róże nosiłeś na rękach tyle, e ta okazało się jednak ma kolce i z tą strefą EURo co proponują to się jednak nie da. Miałeś nawet wątek Wiosny i chętnie byś się do POpiersia przytulił :-). Później krwawiłeś z Seneką o sądach ale okazało się, że bardziej niedemokratycznych jak w Niemczech to nie ma i nie ma jak już płakać w rękaw w Brukseli. Padł kolejny bastion. Teraz doszedł w akcji jeden z liderów Neumann to się okazało że masz go w dupie - nie wiem co wy macie wspólnie z tym wdupiemaniem - a teraz to już nie ci i nie tamci ale sam nie wiesz kim jesteś. Taki ani biały ani czarny ale szary pływak. Podtrzymuje to co kiedyś mówiłem .....sterowany na pilota pozorant a tak na prawdę troll internetowy a nawet dwóch o różnych charakterach wypowiedzi.

    Podaj inne zrodlo - jakis nonameowy blog, czy "niedowiary peel"? Twoje zrodla sa bardzo nierzetelne

    https://www.o2.pl/artykul/krrit-o-tvp-nierzetelnosc-manipulacja-i-ignorancja-6020296345768577a

    8 1 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Trzeba byc idiota, zeby zakladac z gory, ze kazda sytuacja to przekret - to podstawowy blad w jakiejkolwiek analizie. Gdybys sie udzielal na forum normalnie, a nei uaktywnij przed wyborami, to wiedzialbys ze pracuje w audycie i procedury karno-skarbowe sa mi znane. Z autopsji - poszukaj na forum wypowiedzi moich w tym temacie. Doksztalc sie podobnie jak z diagramem nolana.

    To ciekawe co piszesz bo z tego co wiem służby skarbowe naście lat temu wiedziały, że zatrzymany ostatnio nasz deweloperek z Zarabia to przekręt. Niedokształcony byłeś wtedy czy tylko leniwy? Może jakiś trzeci powód.
    Kiedy się mam interesować wyborami. Po wyborach? Chyba normalne, że człowiek przygotowuje się przed by mieć wystarczający ogląd spraw. To tym żyjesz cały czas przez co jesteś już przesiąknięty fejkami jak gąbka.

    2 8 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Absolutnie nie jestem gender fluid.

    Poza tym przeloguj sie na swoje wlasciwe konto - styl pisania i fleksja wskazuje na Ciebie - juz o tym do Ciebei na PW na Twoim drugim koncie pisalem :).

    Jestem hetero. Pewnie nie odbierałem Twoich zalotów

    2 7 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    To ciekawe co piszesz bo z tego co wiem służby skarbowe naście lat temu wiedziały, że zatrzymany ostatnio nasz deweloperek z Zarabia to przekręt. Niedokształcony byłeś wtedy czy tylko leniwy? Może jakiś trzeci powód.
    Kiedy się mam interesować wyborami. Po wyborach? Chyba normalne, że człowiek przygotowuje się przed by mieć wystarczający ogląd spraw. To tym żyjesz cały czas przez co jesteś już przesiąknięty fejkami jak gąbka.

    Nascie lat temu, to nie mialem takich uprawnien - wiesz, nie kazdy tutaj to zmeczony zyciem dobijajcy do 50 wyborca PiS :)

    Mohikanin napisał/a:

    Jestem hetero. Pewnie nie odbierałem Twoich zalotów

    Nie gustuje w Twojej nacji. Nie bylo zalotow.

    8 2 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Nascie lat temu, to nie mialem takich uprawnien - wiesz, nie kazdy tutaj to zmeczony zyciem dobijajcy do 50 wyborca PiS :)

    Sugerujesz, że jeżeli naście lat temu było wiadomo to rok czy 5 lat temu nie?
    Masz problemy z logiką czy co rok skarbówki paliły obciążające dane równocześnie lecząc swoich pracowników na demencję?

    Strozaninek napisał/a:

    Nie gustuje w Twojej nacji. Nie bylo zalotow.

    Tak zasugerowałeś. Rozumiem, że to tylko na PW. Tutaj się ukrywasz.

    2 7 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Sugerujesz, że jeżeli naście lat temu było wiadomo to rok czy 5 lat temu nie?
    Masz problemy z logiką czy co rok skarbówki paliły obciążające dane równocześnie lecząc swoich pracowników na demencję?

    Nic takiego nie sugeruje, napisales:

    Mohikanin napisał/a:

    To ciekawe co piszesz bo z tego co wiem służby skarbowe naście lat temu wiedziały, że zatrzymany ostatnio nasz deweloperek z Zarabia to przekręt. Niedokształcony byłeś wtedy czy tylko leniwy? Może jakiś trzeci powód.
    .

    Jakoby sugerujac, ze nascie lat temu mialem z ta sprawa zwiazek - nie mialem. Jestem na to po prostu za mlody :) Ponadto to, ze z racji wykonywanego zawodu (audytor) znam procedury-karno skarbowe, nie oznacza, ze pracowalem w tych strukturach - wole prywatne od panstwowego.

    Mam nadzieje, ze pomoglem, bo z logika u Ciebie na bakier, a i z czytaniem ze zrozumieniem rowniez. Ale co mnie to dziwi, skoro "odpalasz" sie tylko w momentach palacych spolecznie - masz bardzo mala aktywnosc :) Najpewniej jestes czyims multikontem tutaj, nawet mam pomysl czyim :)

    9 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Trzeba byc idiota, zeby zakladac z gory, ze kazda sytuacja to przekret - to podstawowy blad w jakiejkolwiek analizie.

    taki sam jak uznanie "że coś nie pykło" w założeniu 1% w trzech latach....weź wymień duracelle :-)))

    Strozaninek napisał/a:

    wiedzialbys ze pracuje w audycie i procedury karno-skarbowe sa mi znane. Z autopsji - poszukaj na forum wypowiedzi moich w tym temacie

    i stąd Twój sznurek wyżej do wyborczej.pl aaaa to gratuluje, teraz pokaż mi z tej Twojej autopsji jeden taki list do których to dotarłeś w swoich audytach przy kontaktach z przedsiębiorcami :-)))
    Chwilę mi zajęło, bo przeglądałem to co bredziłeś na 144 stronie w temacie gnębienia przedsiębiorcy gdzie 61tyś miało rozłożyć krystalicznie czystą firmę Sp.zo.o. w tym linku swoją wiedzę przedkładałeś.
    http://www.wykop.pl/ramka/4954729/urzad-skarbowy-przedluzal-zwrot-vat-tylko-po-to-by-go-przedluzyc/
    O dziwo też przed wyborami i też podpierałeś swoją rzekomą wiedzą i fachowością.
    Potem to już było o testach przedsiębiorcy i takie tam......
    .....i wiecznie te wrzuty o bąbelkach, o najmądrzejszym geju, o samozachwycie jak tracisz grunt wchodzisz na te "argumenty". Słabo, bardzo słabo.

    2 8 Cytuj
  • Pietja 9 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Nic takiego nie sugeruje, napisales:
    Jakoby sugerujac, ze nascie lat temu mialem z ta sprawa zwiazek - nie mialem. Jestem na to po prostu za mlody :) Ponadto to, ze z racji wykonywanego zawodu (audytor) znam procedury-karno skarbowe, nie oznacza, ze pracowalem w tych strukturach - wole prywatne od panstwowego.

    Mam nadzieje, ze pomoglem, bo z logika u Ciebie na bakier, a i z czytaniem ze zrozumieniem rowniez. Ale co mnie to dziwi, skoro "odpalasz" sie tylko w momentach palacych spolecznie - masz bardzo mala aktywnosc :) Najpewniej jestes czyims multikontem tutaj, nawet mam pomysl czyim :)

    Jeżeli od kilkunastu lat skarbówki wiedziały, że deweloper to przekręt to chyba logiczne, że wiedza ta pozostała w kolejnych latach (nawet w programie analitycznym) i gość powinien być pod lupą cały czas. Chyba, że Ty i inni, jak to mówił jakiś chyba celnik na komisji VAT "zajmowano się babciami sprzedającymi jaja na ulicy przymykając oczy na milionowe przekręty"
    Wszystko zrozumiałem ale czy jest to powód byś się tym chwalił?
    Tak więc nic nie wiedziałeś aż tu nagle teraz chcesz uchodzić za dochodzeniówkę i wpajasz mi jakieś multikonta. Wielce zabawny z Ciebie chłop :) Szkoda, że nie byłeś taki aktywny i kumaty gdy pracowałeś w tych służbach.
    Pogrążaj się dalej.

    1 8 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    wyborcza.pl ....

    taaaa? Co ty powiesz? Większego pływaka jak ty to tu nie ma. Miałeś chwilę swojego KODu i tylko KODu nawet skakałeś z Romkiem hop hop ale, że cie wydymał Kijowski zacząłeś opowiadać o złotym Tusku. Później jednak stwierdziłeś, że OK i że NIE i jednak chciałeś iść z PO nawet Róże nosiłeś na rękach tyle, e ta okazało się jednak ma kolce i z tą strefą EURo co proponują to się jednak nie da. Miałeś nawet wątek Wiosny i chętnie byś się do POpiersia przytulił :-). Później krwawiłeś z Seneką o sądach ale okazało się, że bardziej niedemokratycznych jak w Niemczech to nie ma i nie ma jak już płakać w rękaw w Brukseli. Padł kolejny bastion. Teraz doszedł w akcji jeden z liderów Neumann to się okazało że masz go w dupie - nie wiem co wy macie wspólnie z tym wdupiemaniem - a teraz to już nie ci i nie tamci ale sam nie wiesz kim jesteś. Taki ani biały ani czarny ale szary pływak. Podtrzymuje to co kiedyś mówiłem .....sterowany na pilota pozorant a tak na prawdę troll internetowy a nawet dwóch o różnych charakterach wypowiedzi.

    Widzę że pilnie studiujesz całą naszą twórczość, to miłe, ale twoje próby nawrócenia nas na PiS są nieudolne. Próbujesz reklamować podobnie nieudolnie PiS jak Schetyna nieudolnie reklamuje PO.
    Gdyby przywódcą PO był logiczny gość np. Kosiniak Kamysz, PiS poszedłby z torbami,
    a ty jeździłbyś co tydzień do Torunia wymodlić powrót PiS.

    10 1 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    taki sam jak uznanie "że coś nie pykło" w założeniu 1% w trzech latach....weź wymień duracelle :-)))

    i stąd Twój sznurek wyżej do wyborczej.pl aaaa to gratuluje, teraz pokaż mi z tej Twojej autopsji jeden taki list do których to dotarłeś w swoich audytach przy kontaktach z przedsiębiorcami :-)))
    Chwilę mi zajęło, bo przeglądałem to co bredziłeś na 144 stronie w temacie gnębienia przedsiębiorcy gdzie 61tyś miało rozłożyć krystalicznie czystą firmę Sp.zo.o. w tym linku swoją wiedzę przedkładałeś.
    http://www.wykop.pl/ramka/4954729/urzad-skarbowy-przedluzal-zwrot-vat-tylko-po-to-by-go-przedluzyc/
    O dziwo też przed wyborami i też podpierałeś swoją rzekomą wiedzą i fachowością.
    Potem to już było o testach przedsiębiorcy i takie tam......
    .....i wiecznie te wrzuty o bąbelkach, o najmądrzejszym geju, o samozachwycie jak tracisz grunt wchodzisz na te "argumenty". Słabo, bardzo słabo.

    Trudno to komentowac co piszesz - trudno rozmawiac z nieprawda :)
    Zarzucales mi wtedy ze test przedzsiebiorcy to nieprawda, tymczasem wystepuje w oficjalnych dokumentach - no coz, to Twoj styl, demagogia i atak, bo na wiedze trudno liczyc po wiejskiej szkole gotowanie czajnikiem na gazie

    Mohikanin napisał/a:

    Jeżeli od kilkunastu lat skarbówki wiedziały, że deweloper to przekręt to chyba logiczne, że wiedza ta pozostała w kolejnych latach (nawet w programie analitycznym) i gość powinien być pod lupą cały czas. Chyba, że Ty i inni, jak to mówił jakiś chyba celnik na komisji VAT "zajmowano się babciami sprzedającymi jaja na ulicy przymykając oczy na milionowe przekręty"
    Wszystko zrozumiałem ale czy jest to powód byś się tym chwalił?
    Tak więc nic nie wiedziałeś aż tu nagle teraz chcesz uchodzić za dochodzeniówkę i wpajasz mi jakieś multikonta. Wielce zabawny z Ciebie chłop :) Szkoda, że nie byłeś taki aktywny i kumaty gdy pracowałeś w tych służbach.
    Pogrążaj się dalej.

    Nie pracowalem w tych sluzbach nigdy - nie czytasz ze zrozumieniem. Nie moge odpowiadac na urojenia.

    8 Cytuj
  • 9 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Jakiego scenariusza? Konfederacja Korwina?
    Ponownie chcesz mnie rozśmieszać?

    Ależ nie,
    ja głosuję na osobowość, a tą osobowością dla mnie jest człowiek
    który przeniósł polską służbę zdrowia do pierwszej światowej ligi, dzięki temu zabiegowi
    leczymy się bez kolejek, bezpłatnie i na światowym poziomie.

    Tą personą na którą głosuję nie jest Korwin
    - to skromna, cicha i mądra osoba o nazwisku Ryszard Terlecki, taki anonimowy animator polskiej służby zdrowia.
    Jak dowiedziałem się, że nasza służba to najwyższy poziom światowy ( a wcześniej myślałem , że jesteśmy koło Albanii), to postanowiłem na tą personę głosować.
    Żona czeka jeszcze na personę, która jej powie, że żyje na poziomie Luksemburga i na taką od razu odda głos.
    Wiara w słowa to coś co człowiekowi daje poczucie szczęścia.

    8 1 Cytuj

Odpowiedz