Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 19 gru 2019

    Polexit coraz bliżej :

    "Według dr hab. Renaty Mieńkowskiej-Norkiene dezinformacja i antyeuropejska propaganda wzmacniają poczucie, że nie mamy wspólnoty kulturowej w UE, a Polacy patrzą na Brukselę przez pryzmat korzyści płynących z członkostwa".

    "Według Nigela większość Polaków popiera opuszczenie UE przez nasz kraj.
    Farage'a napisał na Twitterze, że więcej Polaków chciałoby, żeby Polska opuściła UE niż żeby w niej pozostała."

    1 2 Cytuj
  • 22 gru 2019

    Znów produkujesz fakenewsy? Znów gównem gówno zalewasz? Jakieś nowe słowo ci podrzucili Polexit? Ta większość Polaków to ty i twój dubler na miasto info? No i to zdanie, że my nie mamy wspólnoty kulturowej UE.....powiedz mi kto ci te bzdury wciska do łba a ty przelewasz tutaj? Zdecydowanie najwięcej kulturowej wspólnoty UE mają imigranci :-))) Ci to zupełnie nie patrzą przez pryzmat korzyści. Rozumiem, że UE przyjmowała nowych w swoje szeregi kompletnie nie przez pryzmat własnych korzyści i planu sprzedażowo-produkcyjnego. No i co robimy z podstawami założycielskimi UE bo budżety jak i finanse niektórych powinny ich z założenia wykluczyć z UE ale o tych cisza. Zapłacili ci za tą lawinę gówna o Polexicie? Dlaczego mataczysz bzdurami i znów produkujesz błędne informacje.

    2 4 Cytuj
  • 22 gru 2019

    Cześć erudyto.
    Kiedy wracasz do Niemiec.?

    3 1 Cytuj
  • 23 gru 2019
    bono napisał/a:

    Kiedy wracasz do Niemiec.?

    Ty zdrowy jesteś na umyśle? Poproś tego drugiego Bona żeby się zalogował......z tobą jestem bez kontaktu

    1 2 Cytuj
  • 23 gru 2019

    Bardzo cię w Niemczech brakuje, mówili że przykładałeś się na PKB Niemiec solidnie.
    Pytają kiedy wracasz, zapewniają że dadzą ci jeszcze więcej zarobić byleś tylko tak ochoczo robił jak poprzednio.

    3 1 Cytuj
  • 24 gru 2019
    bono napisał/a:

    Bardzo cię w Niemczech brakuje, mówili że przykładałeś się na PKB Niemiec solidnie.
    Pytają kiedy wracasz, zapewniają że dadzą ci jeszcze więcej zarobić byleś tylko tak ochoczo robił jak poprzednio.

    Ty chyba masz jakąś skazę DNA ;-))) zwracam uwagę, że ty się w każdym temacie kurczowo trzymałeś różnych krajów UE. Wrzucamy cytaty komu co imponuje, kto co napisał? Miałeś i temat, że wyjeżdżasz bo dno i metr mułu, nawet chciałem ci pomóc się pakować. Pamiętasz?
    Dziękuję za uznanie, cóż zawsze pracuje solidnie (to się z domu wynosi) ale pozwól, że sam wybiorę gdzie mnie bardziej potrzebują
    :-)))
    Chłopie zrób ty jakieś badania, bo normalnie bez wady tak bredzić nie można.

    1 2 Cytuj
  • 24 gru 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ty chyba masz jakąś skazę DNA ;-))) zwracam uwagę, że ty się w każdym temacie kurczowo trzymałeś różnych krajów UE. Wrzucamy cytaty komu co imponuje, kto co napisał? Miałeś i temat, że wyjeżdżasz bo dno i metr mułu, nawet chciałem ci pomóc się pakować. Pamiętasz?
    Dziękuję za uznanie, cóż zawsze pracuje solidnie (to się z domu wynosi) ale pozwól, że sam wybiorę gdzie mnie bardziej potrzebują
    :-)))
    Chłopie zrób ty jakieś badania, bo normalnie bez wady tak bredzić nie można.

    Ale chłopie, ja gdy Polska była w potrzebie budowałem ją razem z rodakami a ty zwiałeś do Niemiec szukać wygody i dobrobytu. My międzyczasie ten dobrobyt musieliśmy w Polsce budować od zera. Ty wróciłeś jak zobaczyłeś że inni już podnieśli Polskę z ruiny
    i załapałeś się na gotowca. Dobrze ci było w Niemczech a teraz ci dobrze w Polsce.
    My na początku zdychaliśmy z głodu, tak że ty cwaniakujesz tutaj i pouczasz a sam zwiałeś do dobrobytu, który dla ciebie stworzyli Niemcy.
    Pracowałeś nie na dobro naszej ojczyzny, a na PKB i emeryturę Niemca.
    Szczury zawsze pierwsze uciekają z tonącego okrętu, myśmy ten okręt chronili przed zatonięciem, ty zachowałeś się jak te gryzonie.

    7 1 Cytuj
  • 24 gru 2019
    bono napisał/a:

    Ale chłopie, ja gdy Polska była w potrzebie budowałem ją razem z rodakami a ty zwiałeś do Niemiec szukać wygody i dobrobytu. My międzyczasie ten dobrobyt musieliśmy w Polsce budować od zera. Ty wróciłeś jak zobaczyłeś że inni już podnieśli Polskę z ruiny
    i załapałeś się na gotowca. Dobrze ci było w Niemczech a teraz ci dobrze w Polsce.
    My na początku zdychaliśmy z głodu, tak że ty cwaniakujesz tutaj i pouczasz a sam zwiałeś do dobrobytu, który dla ciebie stworzyli Niemcy.
    .

    A do Ciotki w Stanach to kto jeździł?

    2 Cytuj
  • 24 gru 2019
    taki_gość napisał/a:

    A do Ciotki w Stanach to kto jeździł?

    Nie tylko do ciotki, ale znam Azję, Afrykę i Amerykę Środkową, ale w celach poznawczych, tam wydawałem pieniądze i dalej to robię. Ale środki na to zdobyłem w Polsce płacąc Vat i podatek dochodowy do rodzimej polskiej kasy.
    A gość vivaldi, w małej skali podobny jest do tych którym wyprzedaliśmy majątek narodowy, przyjechał z niemiecką kapuchą i nie dał szans równej konkurencji rodakowi z Polski, który takiej kapuchy nie miał, ten z Polski łożył na utrzymanie i postawienie kraju
    z pokomunistycznej ruiny na nogi, Vivaldi zaś szybko tylko zwiał na zachód.

    4 1 Cytuj
  • 24 gru 2019
    bono napisał/a:

    A gość vivaldi, w małej skali podobny jest do tych którym wyprzedaliśmy majątek narodowy, przyjechał z niemiecką kapuchą i nie dał szans równej konkurencji rodakowi z Polski, który takiej kapuchy nie miał, ten z Polski łożył na utrzymanie i postawienie kraju
    z pokomunistycznej ruiny na nogi, Vivaldi zaś szybko tylko zwiał na zachód.

    Ty masz jakieś zarzuty do mnie w związku przywozem gotówki? Chcesz się tu rozpłakać, że nie miałeś takich szans? Ja z długami ze Stanów nie wracałem, za mnie nikt długów nie płacił bo ich nie miałem. Ale wasza opcja jest z tego znana, że ktoś inny za nią musi spłacać, naprawiać, łapać złodzieji VATu (każdy mierzy swoją miarą jakby tak dobrze u ciebie poszukać) i w dodatku coś mi tu insynuujesz od kilku wpisów z jakimiś chorymi zarzutami. Możesz je wyartykułować na piśmie, bo mnie zaczynasz tymi bzdurami irytować i zapewniam cię zrobię z tego użytek?
    Z drugiej strony przedstaw mi tutaj co zbudowałeś, bo na forum kilka kupek gówna nic nie wnoszących po tobie zostało. Chcesz się licytować kto czego więcej tu zapłacił i zbudował? Do czego ty człowieku zmierzasz? Do wojny między nami którą zapewniam cię rozstrzygnę i już znam nawet wynik.

    5 Cytuj
  • 24 gru 2019

    Takie pytania celowane

    bono napisał/a:

    A gość vivaldi, w małej skali podobny jest do tych którym wyprzedaliśmy majątek narodowy,

    co to znaczy wyprzedaliśmy? Ja nie wyprzedawałem - kupowałem. No i kluczowe pytanie kto wyprzedawał? Możesz wskazać tych twoich którzy do niedawna ci imponowali i nadal imponują?

    bono napisał/a:

    i nie dał szans równej konkurencji rodakowi z Polski, który takiej kapuchy nie miał

    tutaj masz twojego przywódcę który ci się bardzo podobał ze złotymi pomysłami, to ten który ci "wyrównywał" szanse po tym jak powyprzedawał ten "twój majątek" co to go za twoje podatki nabyłeś
    https://www.youtube.com/watch?v=WVjjssShUqQ

    bono napisał/a:

    ten z Polski łożył na utrzymanie i postawienie kraju z pokomunistycznej ruiny na nogi,

    Szybko licząc : przywożąc tylko jedną, miesięczną wypłatę do Polski prawdopodobnie wciągnąłem nosem kilkuletni podatek którego prawdopodobnie twój pracodawca ostatecznie nie odprowadził do skarbu państwa a jeśli nawet to zrobił to go twoi koledzy rozkradli. Coś jeszcze o ratowaniu masz do powiedzenia?
    Pokaż mi ten VAT co to go zapłaciłeś za czasów które określałeś dla siebie jako miodem płynące.

    Weź proszę cie zrób te badania genetyczne.....

    4 Cytuj
  • 24 gru 2019
    bono napisał/a:

    Nie tylko do ciotki, ale znam Azję, Afrykę i Amerykę Środkową, ale w celach poznawczych, tam wydawałem pieniądze i dalej to robię. Ale środki na to zdobyłem w Polsce płacąc Vat i podatek dochodowy do rodzimej polskiej kasy.
    A gość vivaldi, w małej skali podobny jest do tych którym wyprzedaliśmy majątek narodowy, przyjechał z niemiecką kapuchą i nie dał szans równej konkurencji rodakowi z Polski, który takiej kapuchy nie miał, ten z Polski łożył na utrzymanie i postawienie kraju
    z pokomunistycznej ruiny na nogi, Vivaldi zaś szybko tylko zwiał na zachód.

    Znasz, znasz,,,,,, a od Ciotki na powrót do kraju pieniądze pożyczałeś.

    2 Cytuj
  • 25 gru 2019
    taki_gość napisał/a:

    A do Ciotki w Stanach to kto jeździł?

    taki_gość napisał/a:

    Znasz, znasz,,,,,, a od Ciotki na powrót do kraju pieniądze pożyczałeś.

    Znam oczywiście, że znam.
    Mój miesięczny pobyt w USA ograniczał się do pomocy ciotce w sprzątaniu domu oraz do zwiedzania USA. Rzeczywiście na bilet powrotny kasę pożyczyłem, bo tam nic za darmo nie dają a pieniądze idą jak woda.
    A transport w te i wewte załatwiałem sam a że nie wiedziałem czy wytrzymam miesiąc, bilet powrotny był w dacie, potwierdzany na miejscu, co wiązało się z opłatą i na nią kasę pożyczyłem od ciotki. W kraju przelałem ją na jej konto PLN. Od ciotki otrzymałem wikt i opierunek.
    Jeżeli myślisz że USA to raj na ziemi, to nie, raj to nie jest. I spotkałem tam człowieka z Myślenic, który nigdy nie trzeźwiał.

    A znajomi, których znam jeszcze z Polski i z którymi utrzymuję kontakt, a którzy w tych kontaktach zapraszają do odwiedzenia ich w USA, zaraz po wiadomości, że lecę do USA
    to się spotkamy, urywają kontakt.

    3 Cytuj
  • 25 gru 2019
    bono napisał/a:

    bo tam nic za darmo nie dają a pieniądze idą jak woda.

    nooo coś ty ? :-))) powinieneś doktorat zrobić z ekonomii :-) nie mów mi, że w swej mądrości nie znalazłeś sposobu na przeżycie aby wstydu pożyczkami nie przynieść, coś w stylu no "cóż nie udało się, taki tam klimat"

    bono napisał/a:

    W kraju przelałem ją na jej konto PLN

    czyli w mikrowersji zamiast zasilić naszą polską gospodarkę wymalwersowałeś pieniądze z kraju ....brawo :-) jeszcze jakieś zarzuty do tych co worki pieniędzy przywożą?
    że zacytuje

    bono napisał/a:

    ten z Polski łożył na utrzymanie i postawienie kraju z pokomunistycznej ruiny na nogi

    co tym razem pozorujesz pozorancie?

    bono napisał/a:

    Jeżeli myślisz że USA to raj na ziemi, to nie, raj to nie jest. I spotkałem tam człowieka z Myślenic, który nigdy nie trzeźwiał.

    Najwyższa pora aby wytrzeźwieć a przynajmniej trzeźwo popatrzeć na teraźniejszość.
    Nawet nie chce znać twojej definicji raju, jeśli nie widzisz różnicy obecnych prób w Polsce wyrównania szans, pracy, konkurencji, własności intelektualnych itd itd do podpowiedzi POprzedników że szansą młodych jest ....."musisz się uczyć i wziąć kredyt"......Bronek nie dodał tylko, że u ciotki ale to bez znaczenia.
    Zrób badania, wytrzeźwiej, nie pozoruj "jak żyć", ogranij się ale przede wszystkim dobrze nastaw do zmian w otoczeniu czego ci z tego miejsca życzę.
    https://www.youtube.com/watch?v=Gjx5ZVZTpyQ

    2 Cytuj
  • 25 gru 2019

    Und extra fűr Bono, Frohe Weihnachten :
    https://www.youtube.com/watch?v=o4IE7W9Vids

    1 Cytuj
  • 25 gru 2019
    bono napisał/a:

    Znam oczywiście, że znam.
    Mój miesięczny pobyt w USA ograniczał się do pomocy ciotce w sprzątaniu domu oraz do zwiedzania USA.

    Albo marnie sprzątałeś albo nic nie zwiedziłeś. Ja kiedy tam byłem to 5 tygodni jeździłem i latałem żeby jak najwięcej zobaczyć a i tak wiele do zobaczenia zostało.

    bono napisał/a:

    A znajomi, których znam jeszcze z Polski i z którymi utrzymuję kontakt, a którzy w tych kontaktach zapraszają do odwiedzenia ich w USA, zaraz po wiadomości, że lecę do USA
    to się spotkamy, urywają kontakt.

    A ja spotkałem kilku fajnych polonusów z Myślenic. Ale to kwestia znajomych jakich się posiada

    2 Cytuj
  • 25 gru 2019
    taki_gość napisał/a:

    Albo marnie sprzątałeś albo nic nie zwiedziłeś. Ja kiedy tam byłem to 5 tygodni jeździłem i latałem żeby jak najwięcej zobaczyć a i tak wiele do zobaczenia zostało.

    A ja spotkałem kilku fajnych polonusów z Myślenic. Ale to kwestia znajomych jakich się posiada

    No to jesteś gość. Ale znam takich którzy tam byli rok i tez wiele nie zobaczyli , tak ze nie miej kaca.
    Co do polonusów nie tylko z Myślenic, spotkałem dużo fajnych, ale ten jeden się wyróżniał i wcale się go nie wstydziłem ani nie omijałem z daleka. Znajomych nie wybieram, wg. kryterium zamożności czy nałogu . Jeżeli znałem ich w kraju jako fajnych ludzi, takimi pozostali i tam, mimo ze wpadli w nałóg .

    1 Cytuj
  • 26 gru 2019
    bono napisał/a:

    . Znajomych nie wybieram, wg. kryterium zamożności czy nałogu . Jeżeli znałem ich w kraju jako fajnych ludzi, takimi pozostali i tam, mimo ze wpadli w nałóg .

    Jak ta Twoja wypowiedź ma się do tej wcześniejszej?

    bono napisał/a:

    A znajomi, których znam jeszcze z Polski i z którymi utrzymuję kontakt, a którzy w tych kontaktach zapraszają do odwiedzenia ich w USA, zaraz po wiadomości, że lecę do USA
    to się spotkamy, urywają kontakt..

    1 Cytuj
  • 26 gru 2019

    Ten drugi cytat ze mnie jest zasadny, są tacy, takie, jeszcze ze szkoły średniej,
    które się tam "odnalazły". Ta na forach społecznościowych pisze o sobie i swojej egzystencji jak o eldorado. Zaprasza do siebie, odwiedź mnie jak tu będziesz i gdy dowiaduje się o kupionym bilecie, kontakt się urywa.
    Od znajomych słyszałem, że to dość powszechne zachowanie i nie tylko ja się z tym spotkałem.

    2 Cytuj
  • 26 gru 2019
    bono napisał/a:

    No to jesteś gość. Ale znam takich którzy tam byli rok i tez wiele nie zobaczyli , tak ze nie miej kaca.
    Co do polonusów nie tylko z Myślenic, spotkałem dużo fajnych, ale ten jeden się wyróżniał i wcale się go nie wstydziłem ani nie omijałem z daleka. Znajomych nie wybieram, wg. kryterium zamożności czy nałogu . Jeżeli znałem ich w kraju jako fajnych ludzi, takimi pozostali i tam, mimo ze wpadli w nałóg .

    Tłumaczysz się zawsze tymi innymi przed samym sobą ? .....typowe dla tych co pozorują wartościowe wartości :-))))
    Weź daj se już spokój z udowadnianiem pewnych rzeczy a zwłaszcza Twoje pozorne dbałości i sprawy ważne. Kiedyś napisałeś, że zwłaszcza w święta pozorujesz się na chrześcijanina przy wigilii bo tak łatwiej i lepiej wygląda (jak nie pamiętasz to twoje słowa mogę zacytować), teraz udajesz że dbałeś podatkami o kraj ale przywożąc dług do zapłacenia za ciebie a dodatkowo piszesz sobie usprawiedliwienie "bo inni....." Typowe, ale niestety z takimi "patriotami" ja nie buduje, nie wpuszczam na posesje i gonie jak najdalej.

    1 1 Cytuj
  • 26 gru 2019

    Idę oglądać brawurowy występ Zenka i brawurowy taniec w pierwszym rzędzie Kurskiego. Nie chce mi się czytać twojego tych twoich męczących tekstów.

    2 1 Cytuj
  • 27 gru 2019
    bono napisał/a:

    Idę oglądać brawurowy występ Zenka i brawurowy taniec w pierwszym rzędzie Kurskiego. Nie chce mi się czytać twojego tych twoich męczących tekstów.

    Ty jak nie masz już nic do powiedzenia, to zmieniasz temat. W tym jesteś "miszczem" męczącym.

    1 2 Cytuj
  • 27 gru 2019
    taki_gość napisał/a:

    Ty jak nie masz już nic do powiedzenia, to zmieniasz temat. W tym jesteś "miszczem" męczącym.

    Jesteś Wielki, ale już nie "mencz"

    2 1 Cytuj
  • 27 gru 2019
    bono napisał/a:

    Idę oglądać brawurowy występ Zenka i brawurowy taniec w pierwszym rzędzie Kurskiego. Nie chce mi się czytać twojego tych twoich męczących tekstów.

    Wywaliłeś hejt i zarzuty i myślisz, że tak po prostu się odwrócisz i pójdziesz? Honoru nie masz to wiadomo ale wcale to nie zwalnia, że jak się odwrócisz to kopa w dupę nie wyłapiesz. Wyartykułujesz te zarzuty konkretnie czy nie? Albo pokaż ten twój rzekomo zapłacony podatek o którym bełkoczesz a którym rzekomo ratowałeś biedny kraj przed wysprzedażą garażową w czasach Tuska i Komora . Dawaj konkretnie zarzuty które uruchomiłeś w moją stronę.....pogadamy sobie na poważnie.

    2 2 Cytuj
  • 27 gru 2019

    Mittal, wyprzedaje nasz majątek narodowy za grosze, kombinat w Nowej Hucie.

    Patrioci, kombinat ma szanse wrócić w polskie ręce, kupujcie , produkcja i zatrudniajcie,
    tyle pomysłów było na stocznie i Ursus, jest szansa przejąć Hutę.
    Tamci wyprzedawali majątek narodowy, my patrioci pisowscy możemy go odzyskać za psie pieniądze.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz