Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 11 sie 2020

    A dostał, i tyle. Prawo jest na tyle źle sformułowane w Polsce, że nie ma w nim przepisu jednoznacznie broniącego uczuć osób Lgbt, więc to i tak zmienią prędzej czy później. No cheba że se debilami, i nie odrozniaja że np gej i lesbijka to w duzym stopniu byt ludzki i powstanie a nie wybor. Skoro jest karanie rasizmu czyli ciemnoskorych to analogicznie patrząc gej i lesbijka też inni. Na jeden kij wychodzi, murzyn też moze byc homosiem. To jest wlasnie Państwo w Państwie bokami wychodza luki w prawie i ludzie to wykorzystuja w masowych protestach.

    2 2 Cytuj
  • 11 sie 2020

    Facet zdemolował komuś samochód, następnie pobił człowieka. Takie są fakty, w jego czynie nie ma nic związanego z wolnością seksualną. Jakiego zachowania oczekiwałbyś od policji gdyby ktoś rozwalił Ci samochód, wyciągnął z auta i spuścił wpierd....?
    Jeśli puściliby go wolno, stałby się bohaterem i mógłby posunąć się o krok dalej. Moze następnym razem sprzedałby komuś kosę? Dla sławy, dla idealogi ?
    Dla jego dobra i innych, system ostudzi jego zapał do bycia bojówką lbgt.
    Dostanie zawiasy, poczuje na własnym tyłku LBGT . Do końca życia będzie już musiał uważać bo inaczej za byle co trafi do pudła. Tak to działa.

    6 5 Cytuj
  • 11 sie 2020

    Poczytaj lepiej, najpierw dlaczego rozwalił samochód, i dla Twojej wiedzy nie był to zwykły samochód tylko z takim specjalnym napisem. On nigdzie w pierdolu nie rozdał. A jak Ty by się poczuł, gdybyś , został oceniony nieadekwatnie do swojego czynu, np Policjant zabrał by Ci prawo jazdy za przekroczenie o 10km/h prawo jazdy w obszarze zabudowanym, bez stosownego rozporządzenia?. Mówie, bez przesłuchania nie ma wyroku. Najwięksi zbrodniarze w poprzednich czasach nie byli zamykani od razu, tylko przesłuchiwani po ileć kroć, a teraz za takie coś, od razu basta. Idąc tym torem myślenia, Ty też kiedyś zostaniesz wzięty za tyłek, bo wejdą takie przepisy, i taki reżim, że się nawet nie pozbierasz.

    3 2 Cytuj
  • 13oddział 11 sie 2020

    Mi to się podoba wypowiedź Ziobry- miał nóż , a jakby kogoś zabiła ? I gość to poważnie mówi. Wojsko ma ostrą amunicję a jak zacznie strzelać do posłów ? Wyzamykać żołniarzy. No tego typu rozumowanie. Po drugie - ludzie nie było żadnej zadymy. To że ktoś stawia tzw. bierny opór policjantowi to jeszcze nie zadyma. Jak policjant płonie jak znicz albo dostaje czymś ciężkim po głowie , no to można powiedzieć o zadymie. Ja mam takie podejście do sprawy. Nie jestem katolikiem ale jak mam brać udział w mszy (czy to ślub czy pogrzeb) to sie dostosowuję, nie wierzę w tą całą sztucznie rozdmuchaną "pandemię" ale zakładam maskę jak ide do sklepu- po co ktoś ma sie czuc zagrożony lub niewinna ekspedientka mieć problemy. Z LGBT nie mam problemu, co mi do tego że dwoje dorosłych ludzi sie kocha ? Chyba najczęściej do cudzych łóżek chca zgladać osoby niezadowolone seksualnie. Bo naprawdę nie mogę całej tej nienawiści zrozumieć. P.S. moim zdaniem następni będą obywatele z Ukrainy (bo nam pracę kradną), tak jak to Polacy zostali wykorzystani w Angli.

    4 1 Cytuj
  • 11 sie 2020

    Zgadzam się z Tobą Malatesta.

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Poczytaj lepiej, najpierw dlaczego rozwalił samochód, i dla Twojej wiedzy nie był to zwykły samochód tylko z takim specjalnym napisem. On nigdzie w pierdolu nie rozdał. A jak Ty by się poczuł, gdybyś , został oceniony nieadekwatnie do swojego czynu, np Policjant zabrał by Ci prawo jazdy za przekroczenie o 10km/h prawo jazdy w obszarze zabudowanym, bez stosownego rozporządzenia?. Mówie, bez przesłuchania nie ma wyroku. Najwięksi zbrodniarze w poprzednich czasach nie byli zamykani od razu, tylko przesłuchiwani po ileć kroć, a teraz za takie coś, od razu basta. Idąc tym torem myślenia, Ty też kiedyś zostaniesz wzięty za tyłek, bo wejdą takie przepisy, i taki reżim, że się nawet nie pozbierasz.

    Z jakim napisem ? Jak na marszach LBGT ktoś niesie waginę jako Najświętszy Sakrament to jego nie można dotknąć palcem bo zaraz będzie, że u nas biją gejów. Nie miał prawa niszczyć cudzego mienia ani przekraczać nietykalności fizycznej. Przecież on nie dostał wyroku, jest w areszcie, nie odbywa kary pozbawienia wolności. Idąc tym tokiem myślenia, możesz bić innych i chodzić sobie wolno po ulicach ? Dziś kogoś pobił jutro może zrobić coś gorszego.
    Nie wiadomo co mu strzeli do głowy skoro jest facetem a udaje kobietę(na marszach LBGT)

    2 5 Cytuj
  • 12 sie 2020

    No i noszenie waginy w postaci Najświętszego Sakramentu jest obrazem uczuć katolicyzmu i chrzescijanstwa, pełna racja. Nie powinni tak robić, ale dlaczego po mieście winny jeździć dziwne napisy z napisami obrazliwymi lub propagującymi zle zachowania wobec homosiow, tego nie rozumiem. Co jednym wolno, a drugim nie?, Co to w ogóle jest i co to za kraj. Weź trochę "idąc tym tropem myślenia", zauważ że w normalnych warunkach ludzie nie robią masowych prostestow, na ulicach miast, bo po co. Robią to tylko jak coś się w okol ich dzieje. Więc nie odwracaj kota ogonem, że można chodzić i bic kogos, lub niszczyć czyjegos mienia, bez stosownej kary. Bo nie można, i od kiedy za niszczenie czyjegos mienia trafia się od razu do aresztu, i dlaczego jest brak wyjaśnień w tej sprawie, dlaczego tej facet (udający kobietę) zniszczył samochód. Dlaczego twierdzisz że jutro może zrobić coś gorszego, może gdyby nie ta furgonetka nie zrobił by nic wcale, a może on jest po prostu chory psychicznie. Nie jest to wykładnia zamykania kogoś bez znania motywów popełnionego sprawstwa.

    4 Cytuj
  • 12 sie 2020
    bono napisał/a:

    Taka mi się analogia nasuwa do Białorusi.
    Tam Łukaszenka boi się myślących inaczej niż on i im zabrania myślenia inaczej, i u nas goście rządzący z etykami z KUL, zabraniają myślenia inaczej.

    Ty to jak to z wami jest. Jak mamy myśleć inaczej to jesteśmy przeciwko UE. Jak nie myślimy sami to też źle. Nie za bardzo kreujesz nową rzeczywistość w razie zapotrzebowania? Chodź sobie na smyczy jakiej ci pasuje ale nie przeszkadzaj innym myśleć inaczej niż jak lewaki.

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    To co piszesz jest żałosne i tak dziecinne ze głowa mała. To ciebie ekscytują fekalne-odbytowe klimaty bo się jarasz tym ze to coś będzie miało ścieżkę zdrowia we więzieniu. Heteroseksualny zdrowy mężczyzna nie jara się na widok dziury drugiego gościa.

    Był tu taki a może dalej jest który tutaj relacjonował live ataki na męską dziurę. To był/jest nick Stróżaninek ale nie wiem czy on był ze Stróży czy z Krzyszkowic, czy z Pcimia po prostu miał taki nick. Coś wiesz o tym? Coś szybko złapałeś te klimaty? Jeśli nie to poczytaj wpisy ciepłego, jest nad czym zapłakać. Z resztą styl wypowiedzi .....

    1 9 Cytuj
  • Anty 12 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Był tu taki a może dalej jest który tutaj relacjonował live ataki na męską dziurę. To był/jest nick Stróżaninek ale nie wiem czy on był ze Stróży czy z Krzyszkowic, czy z Pcimia po prostu miał taki nick. Coś wiesz o tym? Coś szybko złapałeś te klimaty? Jeśli nie to poczytaj wpisy ciepłego, jest nad czym zapłakać. Z resztą styl wypowiedzi .....

    Jak pisałem heteroseksualny mężczyzna nie interesuje się odbytem drugiego. Dziękuje za sugestie, chyba spasuje. LPG to tylko w samochodzie - to chyba też trochę Twoja działka, prawda?

    6 Cytuj
  • 12 sie 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Z jakim napisem ? Jak na marszach LBGT ktoś niesie waginę jako Najświętszy Sakrament to jego nie można dotknąć palcem bo zaraz będzie, że u nas biją gejów. Nie miał prawa niszczyć cudzego mienia ani przekraczać nietykalności fizycznej. Przecież on nie dostał wyroku, jest w areszcie, nie odbywa kary pozbawienia wolności. Idąc tym tokiem myślenia, możesz bić innych i chodzić sobie wolno po ulicach ? Dziś kogoś pobił jutro może zrobić coś gorszego.
    Nie wiadomo co mu strzeli do głowy skoro jest facetem a udaje kobietę(na marszach LBGT)

    dirty_affair napisał/a:

    Z jakim napisem ? Jak na marszach LBGT ktoś niesie waginę jako Najświętszy Sakrament to jego nie można dotknąć palcem bo zaraz będzie, że u nas biją gejów. Nie miał prawa niszczyć cudzego mienia ani przekraczać nietykalności fizycznej. Przecież on nie dostał wyroku, jest w areszcie, nie odbywa kary pozbawienia wolności. Idąc tym tokiem myślenia, możesz bić innych i chodzić sobie wolno po ulicach ? Dziś kogoś pobił jutro może zrobić coś gorszego.
    Nie wiadomo co mu strzeli do głowy skoro jest facetem a udaje kobietę(na marszach LBGT)

    Vivaldi napisał/a:

    Ty to jak to z wami jest. Jak mamy myśleć inaczej to jesteśmy przeciwko UE. Jak nie myślimy sami to też źle. Nie za bardzo kreujesz nową rzeczywistość w razie zapotrzebowania? Chodź sobie na smyczy jakiej ci pasuje ale nie przeszkadzaj innym myśleć inaczej niż jak lewaki.

    Był tu taki a może dalej jest który tutaj relacjonował live ataki na męską dziurę. To był/jest nick Stróżaninek ale nie wiem czy on był ze Stróży czy z Krzyszkowic, czy z Pcimia po prostu miał taki nick. Coś wiesz o tym? Coś szybko złapałeś te klimaty? Jeśli nie to poczytaj wpisy ciepłego, jest nad czym zapłakać. Z resztą styl wypowiedzi .....

    Vivaldi napisał/a:

    Ty to jak to z wami jest. Jak mamy myśleć inaczej to jesteśmy przeciwko UE. Jak nie myślimy sami to też źle. Nie za bardzo kreujesz nową rzeczywistość w razie zapotrzebowania? Chodź sobie na smyczy jakiej ci pasuje ale nie przeszkadzaj innym myśleć inaczej niż jak lewaki.

    Był tu taki a może dalej jest który tutaj relacjonował live ataki na męską dziurę. To był/jest nick Stróżaninek ale nie wiem czy on był ze Stróży czy z Krzyszkowic, czy z Pcimia po prostu miał taki nick. Coś wiesz o tym? Coś szybko złapałeś te klimaty? Jeśli nie to poczytaj wpisy ciepłego, jest nad czym zapłakać. Z resztą styl wypowiedzi .....

    Cytuj
  • 12 sie 2020

    Panowie, tu ZIEMIA !

    1 1 Cytuj
  • 12 sie 2020

    Dla mnie sposób Twoich wypowiedzi, świadczy o tym, że jesteś byłeś, i będziesz ograniczonym społeczno-socjologicznym człowiekiem, i dam Ci wiarę, że nie każdy jest gejem i lesbijką, a inaczej podchodzi do bieżących ciężkich wydarzeń, nie koniecznie związanych z "LGBT", ja Ty.

    2 Cytuj
  • 12 sie 2020

    Jonie, tych ciężkich wydarzeń po prostu nie ma ,to jest tylko Twoja FANTASMAGORIA...

    1 1 Cytuj
  • 12 sie 2020

    Nie. Wszystko co dzieje się w Polsce w wyniku sprawowania rządów, lub nie w wyniku rządów tylko nawet "zajść" ktore nie są wina rządów jak wirus Sars cov-2 możesz nazwać ciężkim wydarzeniem i są to ciężkie wydarzenia, i mało tego Polska w kolejnych latach będzie zmagała się z kolejnymi problemami nieznanymi w chwili obecnej dla ludzi, i to od sprawności rządu w większej mierze a od społeczności w mniejszej zależy w jakim tempie i z jaką skutecznoscią będą problemy zwalczane.

    Cytuj
  • 13oddział 12 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Nie. Wszystko co dzieje się w Polsce w wyniku sprawowania rządów, lub nie w wyniku rządów tylko nawet "zajść" ktore nie są wina rządów jak wirus Sars cov-2 możesz nazwać ciężkim wydarzeniem i są to ciężkie wydarzenia, i mało tego Polska w kolejnych latach będzie zmagała się z kolejnymi problemami nieznanymi w chwili obecnej dla ludzi, i to od sprawności rządu w większej mierze a od społeczności w mniejszej zależy w jakim tempie i z jaką skutecznoscią będą problemy zwalczane.

    Tak naprawdę to niewiele zależy od polityki. Inna ekipa u koryta to po prostu inne nazwiska . te same afery, te same konflikty (tylko inny wróg, oczywiście), to samo szczucie i dzielenie kraju. A im bardziej obywatele stoją za "swoimi" tym gorzej to w mikro skali wygląda. Politycy sa po prostu od tego żeby nam ciemnotę wciskać a my by ich sponsorować w odbieranych siłą podatkach. Tak to wygląda.

    2 Cytuj
  • 13oddział 12 sie 2020

    Sorry chciałem napisać ze wiele zależy od polityki (a napisałem że niewiele). Same rozporządzenia w walce z "pandemią"- maski włóż, naród maski wkłada. Maski zdejm, naród maski zdejmuje.

    Cytuj
  • 12 sie 2020

    Pewnie, że tak jest, ale po to są wybory, żeby każdy kandydat, miał wgląd w sprawy Polskie. Przypominam, że to nie Po, chciał upolityczniać media, chciał to robić PiS, po to, żeby przeciętny Kowalski widział najmniej, jak tylko mógłby widzieć. Dlatego mówiłem, że wcale nie jestem za nie nowymi siłami rządowymi.

    1 1 Cytuj
  • 13oddział 12 sie 2020

    Wybory to farsa. Czym się tak naprawdę rózni PiS, SLD, AWS, PO (i kto tam był jeszcze ) ? Takie same kłótnie, takie same afery, takie same "reformy", wróg inny lecz walka taka sama (np. PO kotra kibice, AWS kontra "komuniści", PiS kontra LGBT itd), tak samo na smyczy USA i Watykanu (czy raczej w spółce z Polskim Kościołem ). Tak sam o łupią nas i tak samo wciskają ciemnotę. Ten sam scenariusz, inne czasy, inni aktorzy ale przedstawienie to samo. PO też upolityczniało media , tylko nie robiło to aż tak bezczelnie. Tutaj nie chodzi o to kto rządzi- chodzi o to jaki my mamy na nich wpływ , po za wrzuceniem kartki do urny. Bo mamy i to duży tylko sobie nie zdajemy sprawy z naszej siły.

    Cytuj
  • 12 sie 2020

    Jasne, tylko my na nich nie ma żadnego wpływu, a raczej mamy taki, że jak nam coś się nie podoba, jedynym sposobem, jest wyjście na ulicę i robienie masowych prostestów. Nie które idee są słuszne, walka z kibolami?. Przecież to są bandyci wiele z nich, to przestępcy. No i w sumie porównując jakiegoś gościa ze skłonnościami gejowskimi, który jest tak mocno ruszany w Pisie, i mieszany w dobro kościoła, a kibola, który prał brudne pieniądze, i był rasowym bandytom, to jest nie porozumienie. Afera od afery też się rozni, nie da się właśnie tego wszystkiego szufladkować. Władza właśnie ma być co raz mądrzejsza z latami, i wyciągac wnioski na przyszłość. Korupcja rządzących to sprawa tak powszechna, że pewna, ręce są łase na kasę i zawsze będą, dlatego spieram się że Kaczyński do świętych nie należy. Rządzący będą o tyle bardziej zjadliwi dla przeciętnego wyborcy o ile będą umieli przyznać się do błędów i naprawić wyrządzone krzywdy.

    Cytuj
  • 12 sie 2020

    jaki ty biedny jesteś, a skrzywdzony, a miałeś czas POprzedznio 8 lat i do czego doprowadziłeś? Bida, brak pracy, praca za jakieś drzazgi na 2-3 etaty, pusta kasa, rozkradanie, rozprzedawanie no a teraz widzisz jaki ty biedny. Można by rzec, że masz kłopot bo jak się nie obrócisz dupa jest z tyłu :-)
    Mówisz, że ci jakieś krzywdy jeszcze trzeba naprawić? W mojej ocenie chyba już bez szans, raczej pozostaje tylko leczenie. Wiesz, że ja już nie czytam co klikasz. Mniej więcej się co trzeci post powtarzasz i co trzeci post trzeba cie ratować bo schodzisz z tego bólu społecznego :-)
    coś o korupcji teraz mówisz? POpatrzmy:
    http://www.grzechy-platformy.org/korupcja/

    lokalnie w temacie Raciechowic też sprawdź wątek pożyczek od ..... Magellana. Ten Magellan to też ciekawy trop do POprzedników. Poszukaj i poczytaj a nie klep jak dzieciak bo to forum się zapętla.

    2 2 Cytuj
  • 13 sie 2020

    Chcesz Pan wojny, to Pan masz. http://100aferpis.pl/ . Dlaczego Pan wierzy w tą swoją partię, jak w Matkę Boską?. Według mnie jak Pan piszę "POprzednio", to nie dodaje to Panu rozumu. "Można by rzec, że masz kłopot bo jak się nie obrócisz dupa jest z tyłu :-)", takie cytaty wsadź sobie Pan w kieszeń (bez komentarza). Żaden działacz Po, Panu dziecka nie zabił, więc odpuść Pan trochę,a co do pracy już się wypowiadałem, korporacje przychodzą do Polski, z zachodu. Idź Pan ponegocjować z Sasinem i Morawieckim, temat, "wypieprzania" górników z kopalni, a potem mów Pan, że to wszystko "peło".

    2 1 Cytuj
  • 13 sie 2020

    Białoruś?
    Łukaszenkę wybierano na początku większością głosów.
    Później naciągał kombinował aby mieć wygraną.
    To były najpierw drobne fałszerstwa, ot takie jakie zastosował w ostatnich wyborach prezydenckich - PiS.
    A dzisiaj jest jak jest.
    Tego typu ludzie przyzwyczają się do władzy i swojej nieomylności, widzą w sobie tych jedynych, prawdziwych patriotów, pierwszy sort i wiedzą lepiej co jest ojczyźnie potrzebne.
    Tak rodzi się totalitaryzm i dyktatura- z początku niewinnie.

    6 1 Cytuj
  • 14 sie 2020

    Bono, ja nie mam już problemu. Dziś w sejmie dali głos. PISOWCY i TZW, TOTALNA OPOZYCJA. Z wyjatkami, które znam. Nie trzeba było tego robić pod osłoną nocy. Wystarczyło zrobić to pod koniec wakacji, przy okazji Białorusi.Ale niech decydenci wiedzą, że dziś nasz PKB spadł o 8,2 %. Ale co im zrobimy? Zobaczymy.

    3 Cytuj
  • 15 sie 2020

    Mamy trzy lata do wyborów. Wyborcy zapomną. Kocham te momenty, kiedy prawie wszyscy parlamentarzyści (tych, co byli przeciwko lub wstrzymali się zapisałąm sobie) głosują ZA. Nie wstyd wam posłowie LEWICY ? Cytując klasyczkę, WAM SIĘ TO PO PROSTU NALEŻAŁO !A FE, Nawet nie stać was na odrobinę instyktu samozachowawczego. I tak ta ustawa przeszłaby przez sejm. A daliście ciała.

    3 Cytuj
  • 15 sie 2020

    Olejcie Białoruś. Po co włazić z butami w sprawy inneg Państwa ?My Polacy, od dziś musimy płacić naszym wybrańcom co najmniej 40 % więcej niż mamy my, którzy ich wybrali. Białoruś jest tylko listkiem figowym. Sławomirze Sierakowski, od dziś przestaję Cię kochać. Wróć do Polski. Olej Białoruś. U nas masz chłopie co robić. Dalej tego nie wiesz ?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz