Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 20 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    I cały czas cisza w eterze...
    Ale ponoć szykują się przedwczesne wybory, to na pewno Bagietka, Mohikanin wrócą, a i niektórzy zatrudnią jeszcze więcej osób z PFRONu, żeby móc pisać na forum cześciej :)

    Nie bój się, oni nie wrócą. Nie muszą, wystarczy, że wy jesteście :)

    1 11 Cytuj
  • 20 kwi 2021

    A może coś tak o inflacji, niejasnościach kampanii Dudy, Obajtku, raportach NIKu, przestrzeganiu przez sędziów Ziobry wyroków sądowych, podwyżkach byś coś wspomniał skoro Vivaldi na urlopie.......

    14 2 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Nie bój się, oni nie wrócą. Nie muszą, wystarczy, że wy jesteście :)

    Cały czas mam wrażenie, że wrócili pod Twoją postacią - najmondejsego we wszystkim jak w covidzie - rok temu - otwierajmy - jak ty chorujesz i cię to dopadło to nagle wirus to nie przelewki ;) taaaaa i jeszcze to pisanie na forum mieszkając w Katowicach.

    Bagietka też była tak niereformowalna i zacietrzewiona ;)

    10 3 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    t-34 napisał/a:

    A może coś tak o inflacji, niejasnościach kampanii Dudy, Obajtku, raportach NIKu, przestrzeganiu przez sędziów Ziobry wyroków sądowych, podwyżkach byś coś wspomniał skoro Vivaldi na urlopie.......

    Po co? Chcesz o tym posłuchać, włącz TVN.

    3 11 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Po co? Chcesz o tym posłuchać, włącz TVN.

    No tak w TVP o tym nie usłyszy.

    13 3 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    No tak w TVP o tym nie usłyszy.

    A co Ci to daje że usłyszysz? Czujesz się wtedy lepiej, gorzej ?

    1 11 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    A co Ci to daje że usłyszysz? Czujesz się wtedy lepiej, gorzej ?

    Wiesz, jak włączysz TVP i tylko TVP to możesz mieć wrażenie, że chorujesz na schizofrenie - jest tylko dobrze i cudownie, wszystko się udaje. A to, że PL ma wyższy wskaźnik smiertelności na covid niż Brazylia (ty jak widać przeżyłeś....) czy najwyższą inflację w UE w sumie nikogo tam nie obchodzi. Więc jeśli zależy ci tylko na dobrym samopoczuciu - oglądaj TVP.

    13 1 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Cały czas mam wrażenie, że wrócili pod Twoją postacią - najmondejsego we wszystkim jak w covidzie - rok temu - otwierajmy - jak ty chorujesz i cię to dopadło to nagle wirus to nie przelewki ;) taaaaa i jeszcze to pisanie na forum mieszkając w Katowicach.

    Bagietka też była tak niereformowalna i zacietrzewiona ;)

    Myślę, że ja też zniknę, w kółko mielimy to samo. PiS to PiS tam to, nic to nie zmienia, nie wnosi do tematu. Szczerze to nudą powiewa na forum. Ostatnio mam nawet wrażenie, że forum i portal sięgnął dna. Dziwie się moderatorom, że do tego dopuścili.
    Jak PiS wygra kolejne wybory wrócę się trochę ponabijać :)

    13 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Myślę, że ja też zniknę, w kółko mielimy to samo. PiS to PiS tam to, nic to nie zmienia, nie wnosi do tematu. Szczerze to nudą powiewa na forum. Ostatnio mam nawet wrażenie, że forum i portal sięgnął dna. Dziwie się moderatorom, że do tego dopuścili.
    Jak PiS wygra kolejne wybory wrócę się trochę ponabijać :)

    Wrócisz tak jak bagietka?:) Spoko :) odpoczniemy od Ciebie, jak widać covid ci nie dał rady, ale my daliśmy :) uff.
    I ten co zatrudnia z PFRONu ludzi też siedzi cicho - oj.

    12 3 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Wiesz, jak włączysz TVP i tylko TVP to możesz mieć wrażenie, że chorujesz na schizofrenie - jest tylko dobrze i cudownie, wszystko się udaje. A to, że PL ma wyższy wskaźnik smiertelności na covid niż Brazylia (ty jak widać przeżyłeś....) czy najwyższą inflację w UE w sumie nikogo tam nie obchodzi. Więc jeśli zależy ci tylko na dobrym samopoczuciu - oglądaj TVP.

    Zawsze będzie jednym źle, innym gorzej. Ważne żeby znaleźć się w tej grupie z dobrym samopoczuciem. Z inflacją jest jak z wskaźnikiem śmiertelności.. to od nas zleży w jakim stopniu "wskaźniki" nas dotkną.

    2 11 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Zawsze będzie jednym źle, innym gorzej. Ważne żeby znaleźć się w tej grupie z dobrym samopoczuciem. Z inflacją jest jak z wskaźnikiem śmiertelności.. to od nas zleży w jakim stopniu "wskaźniki" nas dotkną.

    Mowa trwa, drożeje wszystko - począwszy od dóbr podstawowych jak żywność
    https://businessinsider.com.pl/finanse/najwiekszy-wzrost-cen-zywnosci-od-10-lat-co-podrozeje-w-2021/j1egym1

    Ale tak jak słuchasz TVP to tam ci wytłumaczą czemu to takie dobre :)

    ;)

    12 1 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Wrócisz tak jak bagietka?:) Spoko :) odpoczniemy od Ciebie, jak widać covid ci nie dał rady, ale my daliśmy :) uff.
    I ten co zatrudnia z PFRONu ludzi też siedzi cicho - oj.

    Zagryziecie się bez nas PiSowców :)

    2 12 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Zagryziecie się bez nas PiSowców :)

    Poradzimy sobie, ale jeśli możesz wyślij smska bagietce i mohikaninowi i przypomnij im że mają z lipca moje komentarze, na które nie ma odpowiedzi ;)

    13 3 Cytuj
  • 20 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Poradzimy sobie, ale jeśli możesz wyślij smska bagietce i mohikaninowi i przypomnij im że mają z lipca moje komentarze, na które nie ma odpowiedzi ;)

    Jak się z nimi spotkam w siedzibie partii na pewno przypomnę im o forum.miasto-info, żeby tu czasem zaglądali.

    9 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Jak się z nimi spotkam w siedzibie partii na pewno przypomnę im o forum.miasto-info, żeby tu czasem zaglądali.

    Doskonale, a tutaj jeszcze lektura Twoich wypowiedzi:

    Tutaj np. broniłeś przedsiębiorców i ich problemów na wiosnę 2020…

    „Jak pomóc komuś np. takiemu co ma lokal wynajęty w galerii Myslenickiej, za czynsz płacił 8 tyś i zatrudnial jedna osobę, czasem dwie za najniższą krajową Galeria otwarta, obrót 20% tego co wcześniej.”

    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14978,epidemia-oznacza-koniec-europy,2.html#p187175

    „Pieniądz przestał krążyć, jest zatrzymany przez ludzi i długo to się nie zmieni.” - 10 maja 2020
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14978,epidemia-oznacza-koniec-europy,2.html#p187173

    „dirty_affair 25 kwi 2020
    Nawet jeśli ludzie będą mieć ponownie dochody to i tak nie będą wydawać tyle co przedtem.”
    https://miasto-info.pl/myslenice/26397,piotr-szewczyk-wierze-ze-sale-kinowe-teatralne-i-wystawowe-znow-sie-zapelnia.html#c101260

    „dirty_affair 21 kwi 2020
    Bez ogłoszenia stanu klęski żywiołowej Polska będzie szorować o dno bankructwa.”

    https://miasto-info.pl/myslenice/26390,potwierdzamy-9-pracownikow-zarazonych-koronawirusem-50-na-kwarantannie-firma-pracuje-nadal.html#c101118

    „dirty_affair 14 mar 2020
    W środę złożyłem zamówienie na maseczki(nic nie dają ale efekt placebo potrafi zdziałać cuda),”

    https://miasto-info.pl/myslenice/26218,rzad-wprowadza-stan-zagrozenia-epidemicznego-co-to-znaczy.html#c99482

    ————

    Tu pięknie widać przemianę w wydźwięku komentarzy
    dirty_affair 18 gru 2020
    Matematyczna symulacja trzeciej fali pandemi, przy założeniu że wchodzimy w nią z dużo większą liczbą chorych, pokazuje katastrofę służby zdrowia i bardzo dużą śmiertelność. Nie trzeba być geniuszem żeby tego nie wysymulować. Dlatego kolejne kraje będą się zamykać. Takie symulacje ma chyba każdy kraj.
    Niemcy też to sobie policzyli.
    Szczepionka będzie za późno, nie zdążymy zaszczepić odpowiedniej liczby populacji.
    Tak chwalony model Szwecki okazal się nieskuteczny, będą robić dokladnie to co inne kraje, czyli zamykać ludzi w domach :)

    https://miasto-info.pl/myslenice/27284,od-28-grudnia-kwarantanna-narodowa-zamkniete-hotele-stoki-i-galerie-ograniczenia-w-przemieszczaniu-w-sylwestra.html#c108095

    A tutaj pięknie potwierdzasz moją tezę, że to jest czas PiS i że oni mają mandat rządzenia i że to oni odpowiadają za kraj i w sensie pozytywnym i negatywnym
    
„dirty_affair 26 paź 2020 
Tak się składa, że większość w Polsce to PiS, jedne wybory, drugie trzecie. To wy jesteście mniejszością i w końcu to zrozum. Należycie do MNIEJSZOŚCI i nie możecie narzucać swoich poglądów.
    Wygracie, odusuniecie PiS od władzy, będziecie mogli realizować swoje lewacko-komunistuczne fantazje.”

    https://miasto-info.pl/myslenice/27020,protest-przeciwko-zaostrzeniu-prawa-dotyczacego-aborcji-tlum-skandujacy-na-myslenickim-rynku-nie-przebieral-w-slowach.html#c106558

    „Zobaczymy czy w czasach epidemii bezrobocie będzie większe niż w czasach kiedy rządziła totalna opozycja. Jestem tego bardzo ciekawy” - 8 maja 2020
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/4778,kocham-pis,43.html#p187140

    14 4 Cytuj
  • 21 kwi 2021

    Powyżej mamy współczesny proletariat PiS.
    Profesor Wolniewicz chciał przeegzaminować z fizyki proletariuszkę PiS -Stankiewicz,
    gdy ta wygłaszała ideologię PiS o zamachu smoleńskim.
    Uznał, w końcu, że z nawiedzoną nie będzie rozmawiał i wyszedł ze studia, przepraszając widzów, że zgodził się na rozmowę ze Stankiewicz.

    8 4 Cytuj
  • Janek Sal 22 kwi 2021

    [cytat=Vivaldi

    ale ........... już nie raz ci proponowałem pomoc : pomogę z walizkami i na dworzec podwiozę, pomacham na koniec nawet :-))) w prezencie wazelinę na drogę ci kupię XD[/cytat]

    był taki Moczar - co na początku zaproponował potem realizował wywózke polskich Żydów . jakby nie było Polacy to byli - a hasło z ówczesnych lat ---<syjoniści do syjonu>

    Czyżby nasz jaśnie oświecony V chciał to samo czynić ???

    1 3 Cytuj
  • Janek Sal 22 kwi 2021
    Konto usunięte napisał/a:

    A co Ci to daje że usłyszysz? Czujesz się wtedy lepiej, gorzej ?

    Mnie daje - po prostu jasny przekaz w tvpis powinien być wiele osób nie ma TVN 24 wiec z musu patrza w ten pisiorski przekaz i nie wiedzą . Czym pachnie ten burdel-

    2 5 Cytuj
  • 22 kwi 2021

    Hi,hi,hi, a w kurwizji nawet Pospieszalskiego ściągnęli z wizji w ramach cenzury...... Coraz lepiej.....

    8 4 Cytuj
  • Anty 22 kwi 2021
    t-34 napisał/a:

    Hi,hi,hi, a w kurwizji nawet Pospieszalskiego ściągnęli z wizji w ramach cenzury...... Coraz lepiej.....

    Rewolucja zjada własne dzieci.

    Trzeba o tym pamiętać przy pompowaniu kół.

    15 4 Cytuj
  • 22 kwi 2021

    Nas nigdzie nie wpuszczają bez testu, a myśmy całą zarazę bez testu przyjęli z Wysp Brytyjskich na Święta.
    Ta zaraza rozeszła się po kraju i dziennie umierało średnio do dzisiaj 500 osób.
    Kto za te zgony pójdzie siedzieć?

    Bo dziesięć lat po zgonie 96 osób nad Smoleńskiem, mamy wszystkich mądrych, jak zaniedbano jak, olano jak się podlizywano........
    K.rwa, a te 500 dziennie, które umiera w wyniku indolencji rządzących, w większości w wyniku Covidu przywiezionego, przez samoloty z Wielkiej Brytanii?

    Ktoś za to powinien mieć dożywocie, za dopuszczenie do holokaustu w wyniku wpuszczenia angielskiego covida.

    16 6 Cytuj
  • 22 kwi 2021

    Nic z tego, głupi naród to kupił, obajtki trzymają się mocno ........ A odpowiadać to możesz ty za brak maseczki i tyle..... Mam wrażenie, że my jako naród po prostu nie zasługujemy na własne państwo........ Niestety....... Tak mamy jak żeśmy sobie wybrali....

    12 5 Cytuj
  • 22 kwi 2021

    Coś mówi się o nowym dodatku plus.
    W związku z tym, że stała się tragedia i jesteśmy na pierwszym miejscu umieralności w Europie i przed Brazylią na świecie, jest rozważany nowy dodatek zwany w kuluarach - trumna plus.
    Jak go zwał tak go zwał, ale 60 tysiącom rodzin się przyda.

    9 5 Cytuj
  • 23 kwi 2021

    Codziennie w Wiadomościach TVP
    PiS chwali się , jakoby to rząd PiS budował tunel do Świnoujścia .a Kaczyńskiego pokazano jako ojca tunelu.

    „Koszt budowy tunelu przewidywany jest na 913,8 mln zł, z czego 775 mln zł stanowią środki z Unii Europejskiej. Resztę samorząd Świnoujścia ma dołożyć z własnego budżetu, a prace mają potrwać do końca września 2022 r. Inwestorem budowy tunelu w Świnoujściu jest Miasto Świnoujście”

    8 5 Cytuj

Odpowiedz